• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
dneska jsem získala taky svůj termín u doktorky a to až 26.11. což bych měla být 7+1 ..další testy si radši dělat nechci ..o té doby co jich bylo snad milion negativních je nenávidím..ale miluju ty svoje dva pozitivní (mám se schované a kochámse ..aspoň zatím než to bude černé na bílém)
11. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@leze gratuluju. V 6+0 už určitě něco vidět bude, možná i srdíčko, ale to záleží na tom jak dobrý má dr. ultrazvuk, což většinou takhle dobrý v normální ordinaci nemají.

@adik2 gratuluji, myslím, že bude něco vidět, já jsme byla ve čtvrtek , kdy jsme byla 4+4tt a ještě to moc průkazné nebylo a jdu zítra znovatak myslím, že už vidět bude:slight_smile:
11. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori děkuji :slight_smile: moc moc doufám, že už tam bude i to srdíčko, abych to mohla oznámit nejbližší rodině :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 ahoj, nejspíš máme stejný předpokládaný termín :grinning:
11. lis 2013 ve 14:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leze Taká jsem byla u dr. 6+0 a srdíčko již bylo vidět :grinning: Držím pěsti :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ahoj, ne ne nespim :slight_smile: Tak to je super :slight_smile: Uz jen staci aby mi ho potvrdil doktor. Oznamila jsi to rodine? Je to tvoje prvni?
11. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak tedy krásný den všem! Dnes jsem objevila tuto skupinku a je moc fajn, že tu jste. Už u 1.těhu jsem byla v podobné tajné skupince a byla to fajn podpora, společné radování se ze všech dobrých výsledků.... Prostě super :grinning:
11. lis 2013 v 15:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chancel18 teď jsem trochu mimo s tím spaním :grinning: ale mám od přírody dlouhé vedení a blond vlasy, tak snad je to dostatečná omluva :grinning: :grinning: Já už to od dr.potvrzené mám od čtvrtka. Ne ne první těhu to není. Mám doma krásnou dvouletou holčičku Verunku. Ještě jsem v rodině nikomu nic neřekla, ví o tom jen manžel a má nejlepší kamaráka, která čeká miminko o měsíc dřív :slight_smile: Už také nastoupili těhotenské nevolnosti a chřipka, takže zrovna nic moc :-/ Co u tebe a kdy se chystáš k doktorovi?
11. lis 2013 v 15:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena V poradku tvoje otazka byla na miste, protoze jsem prave v USA na dovolene, takze tady mam jiny cas nez vy tam doma :slight_smile: Jinak ted se muzeme vymlouvat na tehotenskou demenci jestli ten vyraz znas. Pokud ne tak poznas, trpi tim kazda mama :D No a vzhledem k dovolene mam az 19 listopadu. U nas to take nikdo nevi krome manzela. Rodine to oznamime formou obalky s obrazkem z ultrazvuku. Jak to planujes ty?
Jinak ja mam temer 4 leteho syna. U me zatim nevolnosti jen zlehka, ale na brisku uz mam boulicku, tak jsem stastna jako blecha :D
Chripka? Aj aj to je neprijemne. Ja jsem behem prvniho tehu nemocna nebyla ani jednou nastetsi.
11. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori držím na zítra pěsti, ať je na tom UTZ už něco pořádného k vidění :slight_smile:
Jinak vítám další příchozí, jsem se tu stihla min. týden jen mihnout, ale už jsem taky konečně objednaná k dr., jdu 20.11., to bych měla být 6+2, tak snad tam něco pořádného bude...jinak jsem zatím u dr. nebyla, nechtěla jsem moc brzo. Kromě toho, že mi hrozně bolí prsa, mi nic není, nejsem zatím ani unavená. Tak čekám, kdy něco přijde :grinning: Když jsem byla těhu před rokem, skončilo to v těhle týdnech potratem, tak stojím tak nějak nohama na zemi, neraduju se, nemyslím na to, abych nebyla zase zklamaná. Snažím se si to vůbec nepřipouštět, že by se to mohlo opakovat, ale hlava je mrcha a pamatuje si to.
11. lis 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přidávám se k vám minulý týden jsem zjistila,že jsem těhu podle testů......ve čtvrtek jdu k dr. měla bych být 6+1 tak doufám,že bude vše o.k.... dělala jsem si Tři testy připadá mi ,že čárky jsou všechny stejné.... mám hrůzu co mi dr. řekne...Ale to asi má každá ,která jde na první kontrolu a doufá,že vše bude o.k. přidávám testy holky jukněte :slight_smile:
11. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobrý den,
zatím jen tiše nakukuju, mám ode dneška malého ducha po ET, tak zatím po zkušenostech nejásám...přeju všem pohodové těhu a sobě snad také...
@lusicka neboj, to je krása...myslím,že by se ti časem vybarvily
11. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 ahoj,to musí vyjít.....já mám podobnou zkušenost...a moc se bojím, ale doufám...
11. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leze já jdu taky tento čtvrtek strašně se těším a zároveň bojím,krom bolavých prsou mi nic není :slight_smile: tak dejte vědět........ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No poslední menzes jsem měla 2.10. a hlavně bylo by to třetí mimčo.......nečekané,ale chtěné....Malé bude 9 a synovi je 6........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena Těším se na sdílení všech novinek postřehů a hlavně fotek prďolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka tak to je krása, já už taky dvě veliké dětipřes 20 mám, ale tohle je s novým manželem, který své nemá...takže přímo vymodlené dět´átko s pomocí IVF...
11. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lusicka jestli jsi dělala každý test od jiné firmy, tak oni se opravdu dost liší. Dokonce i od stejné, když je jeden proužek adruhý do proudu, tak mi každý ukazoval jinak. Když chceš vidět nějaký vzestup, tak testovat stejný testem po 2-3 dnech.

všechyn vítám už nestačím odepisovat přímo:slight_smile: to je dobře, že se to tady rozrostlo:slight_smile:.
11. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 děkuju určitě se zítra ozvu. V 6+2 bude určitě už něco vidět:slight_smile:
11. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Právě,že jsem si dělala od stejné firmy cca 4 dny od sebe a přijde mi že jsou stejně silné vidět byly hned,ale silné jsou stejné....bože já mám strach :slight_smile: Ale třeba jen zbytečně plaším :slight_smile: prsa bolí v podbříšku pobolívá a sem tam nechuť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lusicka no proto já jsem šla radši na odběr jako samoplátce a vím přesně na čem jsem na to odhadování, jestli jsou silnější nebo ne jsem moc neměla sílu:slight_smile:, ale neboj čtvrtek je za chvíli a uvidíš:slight_smile: vše bude dobré:slight_smile:
11. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to samé mi říká i manžel,že jsem hroznej pesimista,že to bude dobré a když tak slibuju fotečku :grinning:
11. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 @leze vítejte těhulky :slight_smile:
Adik - ty bys měla vidět zatím asi jen dutinku a ty Leze bys mohla vidět už fazolku se srdíčkem :slight_smile: držím palečky, a dejte vědět až budete vědět více, ju? :slight_smile:
11. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 jojojo Florida??, teď tp dočítám :slight_smile: Tak si užij krásnou dovolenou :grinning: A těhotenská demence? Tak tu mám také :grinning: :grinning: :grinning: a chudák manžel :grinning: A pupík už mi taky trochu povyrostl. Pocítila jsem to na kalhotech, když mě nepříjemně tlačili. Budu držet pěsti, aby toho 19.byli samé pozitivní zprávy :slight_smile:
@lusicka to já se také těším, až se to tu bude kupit fotkami a šťastnými komentáři.

Holky, mě je tak neskutečně zle :confounded: S Verunkou to bylo až do konce těhu :frowning2: Já snad ani nedopíšu komentář...:zipper_mouth:
11. lis 2013 ve 21:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena jedno pozitivum to má až porodite bude po nevolnosti :grinning: ne dělám si srandu bude dobře .... každé těhu je úplně jiné .... já jsem potřetí a chovám se jako bych to nikdy nezažila .....
11. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ahoj, já jsem na tom podobně, taky jsem loni měla zamlklé těhu, tak bojím bojím..

@jaka17 gratuluji k duchovi, jen at sílí!! jsem ráda, že tu nejsem jediná "stařena!" :grinning: Ono je jiné být těhotná ve 25. a něco jiného po 40ce.. Snad to všechno zvládneme!! :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka za 7,5 měsíce? oooooo to snad ne :-/ Také bych se ráda chovala, jako že nic, ale ono to nějak nejde. Potřebuji vypnout mozek. Jen si vybavim, jak zapáchá kočárek po aviváži a zvracím :-/
11. lis 2013 ve 21:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena s tím mozkem vám rozumím ..... já mám takový strach z té kontroly ,že nemůžu přestat na to myslet ...... proč mi vyšly tři testy stejně silné .... ???? ach jo
11. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 Jo a nepřemýšlela jsem nad tím, jak to oznámíme.. Asi zatím čas :slight_smile: Myslela jsem si, že na Vánoce, ale uvidíme :slight_smile: asi to nevydžím a vyžvaním to :grinning:
11. lis 2013 ve 22:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek