• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@jaka17 no zatím mi dr.TP neříkal,ale dle netu 22.7.,taky doufám, že ve stř už bude něco víc vidět...dneska jsem dle PM 5+2
21. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana17 Ahojky, vítám tě a gratuluji k těhotenství :slight_smile: Já mám taky docela bříško. Je mi to divný, protože mimčo je jak zrnko čočky, ale pupek jak ve 4. měsíci :grinning: Já to přikládám tomu, že jsem před otěhotněním chodila 2 x týdně do posilovny, to se teď už bojím, takže nic nedělám (jako sport) a jím, protože když nejím, tak mi je špatně.
21. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska jo jo, dlouhý to je, no snad to tentokrát vše bude, jak má
22. lis 2013 v 05:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho no tak to jsi přesně o jeden den ode mne...já jdu taky příští týden ve čtvrtek...držím moc palečky..a doufám, že budou srdíčka...
22. lis 2013 v 05:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dana17 Já mám přesně to samý. Jsem v 8. týdnu a břicho mám jak v 5. měsíci. Se divím, že se v práci ještě nikdo nezeptal, protože je to fakt dost viditelný.
Jinak dneska jdu na kontrolu k doktorovi, tak snad bude vše OK. Držte mi palce, díky.
22. lis 2013 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@dana17 je to normální u dalšího těhu. Břišní stěna i děloha už jednou roztažené byly tak jim to teď jde líp. Já si teda myslím, že břicho zatím nevyskočilo. Ale měla jsem ho po prvním porodu jak v 5 měsíci pořád, když jsme ho povolila (před těhu jsem měla spíš obrácený lavor:slight_smile:). Teď jsem spíš celá taková nafouklá a zavodněná jak před MS, takže má 1,5kg nahoře od 4 do 5tt, teď už se to drží, ale ořipadám si jak kdybych přibrala nejméně 5kg. Všude takové špíčky a rozbředlé (mívám to tak někdy pře MS), ale při prvním těhu to bylo naopak, slaskla jsem a 2kg zhubla přestože jsme přestala chodt na spining a víc jedla tenkrát. Ale holt hormony, co se dá dělat.

Ještě se chci zeptat, udělal se mi obrovský opar včera. Nemáte někdo zkušenost co je na to nejlepší. Dr. mi řekla, že můžu herpesin, ale nic moc nepomáhá a já mám opar tak 1x za 2 roky.
22. lis 2013 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori Aby opar nebolel, tak si lepím náplasti na opary Compeed, ale to si dávám většinou na noc. Jinak přes den používám mastičku Herpesin. Opar samozřejmě nezmizí hned, tak týden určitě trvá
22. lis 2013 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 mám to stejně, ale já už měla špek i předtím :grinning:, akorát teď to není špek, ale víc takové kulaté :slight_smile:, držím palce k doktorovi!
22. lis 2013 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 Taky mám už pěkné panděro :slight_smile: Ale paradoxně ještě nemám problém s oblečením... i když váha před otěhotněním byla 62,8kg a při vážení u doktorky ve středu UŽ!!! 68,1kg (pravda, v hadrech a po vypití půllitrovky), ale i tak počítám, že už 4 mám nahoře :unamused: jsem z toho vážně zoufalá... s takovou budu mít na konci 9. měsíce tak 40kg navrch a to mi to dalo sakra práci zhubnout těch 36kg, co se mi před těhotenstvím povedlo :slight_smile:
Jsem hodně oteklá, mám problém s vyprazdňováním a vůbec... nezvracím, cítím se dobře, nepřejídám se, netrpím nechutenstvím - tak se mi to musí něčím kompenzovat :slight_smile:
Doktor říkal, že to "vodnatění" je normální, rychlé přibírání u někoho taky a že by se to v nějakém momentu mělo zastavit... tak doufejme :slight_smile:
22. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 já budu taky jak slon. Já už před těhotenstvím nebyla nejštíhlejší, teda říkám to o sobě já, jiní tvrdí, že mám pěknou postavu akorát trochu bříško. Pravda, nohy, zadek to je všechno dobrý, ale bříško jsem měla už fakt dost velké a taky obličej mám hodně kulatý .. Ale já prostě přibírám jen od pasu nahoru no, do obličeje a do břicha. A teď si přijdu, že už mám dvě brady a bachor mi momentálně nevadí, jsem říkala, že ho konečně nemusím zatahovat, ale můžu ho hrdě vystavovat :slight_smile:. Každopádně já taky netrpím nechutenstvím, ale naopak, jím jak prokopnutá, hlavně čokoládu :sweat_smile:.
22. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se nakonec rozhodli, že už to všem oznámíme příští víkend. Do Vánoc bysme to neutajili, všichni kolem se ptají atd. Nejdůležitější ale je kontrola u doktora. Jdu v pondělí. :slight_smile:
22. lis 2013 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset :slight_smile: Já naštěstí nikdy nebyla na sladké a chutě se mi zatím nezměnily (v tomhle směru doufám, že ani nezmění :grinning: ).
Já byla celý život špekounek, pak jsem narazila na proteinovou dietu, za půl roku shodila 36kg a rok a půl to stabilizovala, nepřibírala jsem, ale musela jsem se celkem hlídat... pravda, teď jsem trochu polevila, ale nečekala jsem, že přibírání bude tak rychlé... na druhou stranu, přestala jsem kouřit, takže to taky může přidát pár kileček :slight_smile:
Ale co, budu doufat, že když se povedlo zhubnout jednou, půjde to po ukočení kojení znovu :slight_smile:
22. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno těhulky :slight_smile: Já mám taky pocit, že břicho se mi trochu "nafouklo" :grinning: Nebo ho možná podvědomě víc povoluji, než dřív. Nevim. Mě se hlavně zvětšila prsa a to si manžílek moc užívá :grinning: Tak se konečně dočkal, ikdyž mi vždycky tvrdil, že se mu malé líbí, teď je spokojený :slight_smile: Jinak dneska jsem měla sny, že jsem potratila. Asi jak na to člověk myslí. Kéž by byly už za mnou ty 3 měsíce. Dnes bych měla být dle poslední ms přesně na konci 7 týdne.
22. lis 2013 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01
@ally8

Tak to jsi šikovná, když jsi shodila tolik kilo, to klobouk dolů :slight_smile:. Já právě taky přestala ze dne na den kouřit, takže to možná bude i tím. A chutě se mi asi změnily, já na sladké moc nebyla .. a už vůbec bych si nedala nikdy na snídani sladké, teď si den co den do práce kupuju povidlové koláče :sweat_smile:. A večer se láduju čokoládou. No asi bych se měla fakt krotit, protože s takovou nevím, nevím. Nejhorší je, že manžel mě vyloženě rozmazluje, pořád mi nosí nějaké dobrůtky .. Jinak prsa se mi také zvětšily, ale manželovi to je jedno, ho prsa vůbec nezajímají, on je "dolňák" :grinning:. Říkala jsem si, no už by mohly přestat růst, mě se totiž nelíbí velká prsa, líbí se mi malinká a teď, co to tam mám :grinning:. Jinak myslím, že strachovat se budeme asi pořád, já si říkala, že jak skončím třetí měsíc přejde to, ale vzhledem k tomu, kolik jsem četla smutných příběhů i potom, tak si myslím, že už budu žít ve strachu do konce života. Už teď se bojíme a to ho teprve nosíme pod srdcem a když to tak řeknu, tak to ještě není ani pořádný človíček a co teprve až se nám narodí ..
22. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jj,já v to věřím, že budou:slight_smile:
22. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj všem, já od středy furt koukám na fotečku z UTZ a usmívám se jak tydýt :grinning:
@ally8 tak to jsme na tom s týdny úplně stejně, zítra bych měla začít 8tt :slight_smile:
@klariss01 to klobouk dolů, kolik jsi dokázala shodit kil, mě dělá vždy problém i třeba 5. Ale je fakt, že nemám v tomhle moc silnou vůli a jsem spíš oplácaná. Bříško se mi ještě naštěstí vůbec neobjevilo, ale je fakt, že tenhle týden jsem jídlu moc nedala, pořád mi trápí ta viroza, tak do sebe soukám hlavně polívky. Dneska jsem od 2 v noci do 6 ráno vůbec nespala, kašel na průduškách, ucpanej nos, šílené, ale teď už se konečně cítím trošíčku líp. Jen mi štve, měla jsem jet dnes přítelovo dceři na maturitní ples, ale je to 60km daleko a to fakt nedávám po týdnu ležení. Tak mi to mrzí, i mám doma půjčené šaty, že si to užijeme :frowning2:
@dana17 vítám tě a gratuluju :slight_smile:
22. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elisset Tak já taky rozhodně nechci d-čka prsa nebo tak něco :grinning: Ale jelikož jsem měla fakt A-čka a teď pěkné B-čka tak je to akorád. Jsou i pěkně pevná, tak si to užívám :grinning:
@veru324 A kdy jdeš na kontrolu? Já až příští pátek, už se nemůžu dočkat, hrozně se mi ty dny teď vlečou. Na poslední prohlídce nic moc vidět nebylo, tak teď už snad i to srdíčko.
22. lis 2013 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veru324 Jé, promiň, přehlídla jsem, že si psala žes byla teď ve středu. Tak ty už máš fotečku, to je super. Snad taky už dostanu.
22. lis 2013 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ally8 já měla B a to už jsem si říkala, že by se mi klidně líbily i menší, no a teď mám takové větší C asi :sweat_smile:
22. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidím, že nejsem s nafouknutým bříškem sama :grinning: , holky a jak to máte se špiněním?? Já špiním od samého začátku a sem tam po ránu i trochu krve. Přes den se to pak "spraví" a tak pořád dokola. Dr mi říkala, že je vše k pořádku tak teda nevím...Nejlépe se mi to spravilo po Ascorutinu a říkám si, že bych jej měla pro jistotu dále užívat, protože se fakt bojím, snažili jsme se o děťátko rok!
22. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké dopoledne všem. Dnešní kontrola dopadla dobře. Srdíčko tluče, miminko odpovídá stáří. V pondělí dostanu průkazku. Jen mě trochu zklamalo, že jdu na ten screening do Gennetu ane k Apolináři....tam jsme byli minule a přijde mi to tam lepší. Ten Gennet mi přijde strašně komerční. Navíc mi doktorka hrozně doporučovala ten Prenascen, tak mi to přišlo, že z toho má spíš nějaký bakšiš a nějak mě to rozladilo a zklamalo, chodím k ní už skoro 20 let a měla jsme jí za velkého odborníko. No ale hlavně že mimi je v pořádku. Jinak je mi čím dál hůř:slight_smile:...unavená, taková jako malátná...
22. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@dana17 Mě napsal doktro Utrogestan. Beru 2 ráno, 2 večer. Asi dva týdny zpět jsem občas trochu špinila a prý pro jistotu, aby trochu podpořil moje vaječníky, který nevylučují dost hormonů. Teď musím říct, že je to dobrý. Nešpiním vůbec. Mám polycystické vaječníky. Prý až po 3 měsíci, to převezme placenta, tak to bude ok. Na to se radši zeptej. Já jsem teda teď klidnější.
22. lis 2013 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori krásné :slight_smile:
22. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana17 já nešpiním vůbec
22. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ally8 a elisset Holky a Duphason je skoro to samé ne? Není to volně prodejné?
22. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori moc gratuluji, mám radost s tebou a doufám, že ve středu uvidím to stejné:wink:
22. lis 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulaho děkuju. Určitě ve stedu budeš mít taky srdíčko, moc moc držím palce a budu na tebe myslet:slight_smile:. Teď už bude to čekání delší, další UTZ bude asi až na tom screeningu 3.1. v Gennetu
22. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veru324 @ally8 holky, tak to jsem stejně jako vy - dnes jsem 7+6 (poslední ms jsem měla 27.9)
jinak Utrogestan beru už od ovulace 1-0-1 - nic moc spát v kalhotkách s intimkou - o sexu ani nemluvě.. :unamused:

@pisisvori - blahopřeji ti k obrázku - fazolka je krásná :slight_smile: Gennet není tak špatný (i když mám špatné vzpomínky na něj)

@dana17 taky mám nafouklé bříško, ale tím, že jsem žena krev a mlíko, tak to neřeším, do džínů se zatím vejdu. Rada - pokud píšeš někomu konkrétnímu - tukni dole na Odpověz pod jejím příspěvkem - objeví se to té konkrétní v upozornění v pravo nahoře - jako teď tobě :slight_smile:

@elisset oprav si termín porodu na profilu (máš tam červenec 2013 :grinning: )
22. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ally8 Ahojky, tedy s těmi sny to je hrůza, také jsem dnes v noci ve snu potratila :frowning2:
@pisisvori Gratuluji k srdíčku, krásná fotečka :slight_smile:
22. lis 2013 ve 12:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana17 tak to fakt nevím. Já beru, co mi napsal doktror. Jiné, volně prodejné jsem nekupovala. Takže to ani neznám.
22. lis 2013 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek