• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@veru324 Přesně to samý dělám od rána tady. Mám první snímek.

Ale největší gól je ten, že čekáme dvojčátka. Teď už tomu alespoň dokážu uvěřit, před 3 hodinama jsem akorát kroutila hlavou, že to nemůže být pravda. Jelikož mám problém s vysokým tlakem, tak mám hned neschopenku. Takže se budu doma jen válet a přemýšlet, jak to vše uděláme...
22. lis 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pisisvori aha,to já se chci domluvit s dr.,jestli bych si nemohla zaplatit nějakou nadstand.péči, aby mě sledoval do toho 12tt častěji.-....
@winterska taky mám utrogestan,ale 2-0-2, jo intimnka je taky moje nejlepší kamarádka...ale zase ěřím, že miminku utroš pomáhá...
@dana17 duphaston ani utrogestan nejsou volně prodejné,ale pouze na lék.předpis...
22. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 tééda,to je překvápko,moc gratuluju:slight_smile: a fotečku sem vložíš?
22. lis 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mockrát děkuji. Tak takhle vypadají dvojčátka :slight_smile:
22. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@winterska aháá, díky :sweat_smile:
22. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana17 já nic neberu, takže vůbec nevím o čem je řeč :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 ty jo, tak to je teda dobrá pecka co :grinning:. Já bych byla v totálním šoku :slight_smile:. To je vaše první? A chtěla bys páreček? Co říkal manžel/přítel? :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 tak to je hustý :slight_smile: Já byla spíš překvapená, že mám jen jedno :slight_smile: Vím, že po linii otce se dvojčata "nedědí" a ještě ke všemu je z jednovaječných, ale i moje mamka je z dvojčat, dvojvaječných, u kterých je právě jistá "dědičnost" ob generaci :slight_smile: Nakonec jsem ráda, že "jen" jedno, nevím, jak bych zvládla dva prcky jak finančně, tak psychicky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale samozřejmě velká gratulace, dvojnásobná :slight_smile: Zatím jsi tu jediná s takovým dárečkem, pokud se nepletu :slight_smile:
Moc hezké :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 Wau, gratuluju! To je teda novinka! Tak se hlavně šetři, když vydáš za tři. Ha, dokonce se mi to rýmuje :slight_smile:
No jinak holky zprávy z naší marodky... Dneska si pro ATB došel i manžel :frowning2: Takže jedinej, kdo nechytnul tuhle druhou várku angíny, je dcera, kterou jsme rychle vylifrovali k babičce. Já už s ATB dnes končím, ale manžel se hrozně bojí, že to od něj zase chytnu, takže vyšiluje, abych k němu nechodila blíž jak na 3 metry, už 2 noci spí na gauči a vůbec, je roztomile starostlivý... No a v pondělí hurá na gyndu. Podle PM bych měla být 6+2, nedělám si moc naděje, že by bylo vidět srdíčko, ale mohlo by :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju. Jo jo, budu se šetřit. Mám neschopenku, takže se budu akorát válet a na internetu študovat vše o dvojčatech, abych byla alespoň trošku připravená až to přijde.
Ostatním maminkám taky držím palce, aby těhotenství bylo v pořádku. A samozřejmě i vy s jedním mimčem se musíte šetřit!
22. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmonika87 gratuluji k dvojcatkum :slight_smile:
22. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Taky gratuluji k dvojčátkům. Já mám sestru dvojče, jednovaječné a musím říct, že jsem strašně štastná. Jsme si moc blízké. Určitě budou mít krásný vztah. A to je přirozeně ? Nezlob se, že se ptám. Jen jsem zvědavka. Máme dvojčatka v rodině :grinning:
22. lis 2013 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Ano, je to přirozeně. Mají to být dvojvaječná. Nezlobím se. O mimčo jsme se začali snažit v srpnu, to nevyšlo, ale hned druhý pokus v září to vyšlo... My máme nakonec dvojčata v rodině taky. Nejdřív jsme mysleli, že ne. Můj táta měl tety dvojčata a přítele táta má sestřenice dvojčata
22. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ty jo, tak to je krásné. Dnes už totiž moc dvojčátek přirozeně nejsou. A jak jste to vzali? Já se přiznám, že bych z toho byla trochu vystrašená. Ikdyž moje zlatá mamča měla jednu dvouletou dceru a pak čekala nás dvě a to, že má v břišku dvě se dozvěděla 14 dní před porodem :grinning: Nechápu jak to zvládla, ještě když se na ní můj táta vykašlal. Dneska už to máme vše trochu jednodušší. Zase je výhoda, že jsou dvě mimy a jeden porod :grinning:
22. lis 2013 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Ty bláho, to muselo být hrozný pro tvou mamku :frowning2: Určitě měla radost, když se dozvěděla, že čeká dvě mimča, ale to s tvým tátou je mi líto... Muselo to být pro ni hrozný...
22. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Jéé to je krásný :slight_smile: Taky moc gratuluju k dvojčátkům :slight_smile:
22. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Všechno zlí je pro něco dobrý. Potkala úžasného chlapa, který se o nás krásné stará do dnes :slight_smile: A mamča je moc štastná. Ale občas když vypráví, tak jí fakt obdivuji!!!
22. lis 2013 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Déčka?! Já měla při kojení 80F!!! Ještě že jsem měla taky prdel, jinak bych se převážila :grinning:D
22. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Gratuluji všem maminkám a miminkům :slight_smile: Krásné fotky. Tiše závidím těm, které se mohou doma válet a nic nedělat a zabývat se svým těhotenstvím. Nic ve zlém, taky jsem to tak měla.... :wink: Já jsem sice taky doma, ale nezastavím se celý den, protože moje dceruška jaksi nechce spát (co kdyby jí něco uteklo, že jo...) a musím si prostě hrát apod. Vůbec nemám čas se nějak pozorovat...:frowning2:

Maminky, které máte taky malé děti - jak to děláte se zvedáním těžkých věcí včetně dítěte? Myslela jsem, že to půjde, ale jak to tak sleduju, tak se jí natahám ještě hafo...To je kočár domů, kočár do auta, dítě připoutat do sedačky (jídelní i autě, protože tam ještě nevyleze) a to už vůbec nemluvím o lecjakých domech bez pojezdů na kočárek, schodech apod...Když jdu ven s malou bez kočárku, tak je to taky naprd...Ještě moc neujde. A s kočárkem je to ještě horší. To nevím, co hlídat dřív...Jako hodlám mít i to druhé dítě nějak v klidu (pokud možno) bez komplikací způsobené mou neopatrností...Moje mamka právě málem přišla o mou sestru, když mě zvedla kočárkem se mnou a byla v 1.trimestru. Uvítám jakékoli praktické tipy:slight_smile:Díky.
22. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 No oba jsme byli dost vykulený. Když mi doktor dělal ultrazvuk, přišla sestřička a s doktorem se začali smát. Já jsem si říkala, co se děje. A pak doktor, že má pro mě překvapení, že čekáme dvojčátka. No a v tu chvíli mi vytryskly slzy. Asi 3 hodiny, po tom, co mi to řekl, jsem ještě nevěřila, teď už jo. Přítel si na začátku těhotenství dělal srandu, že budou dvojčátka. Když jsem mu dnes telefonovala a říkala jsem mu, že budeme mít dvojčátka, tak bylo asi 20 vteřin v telefonu ticho a pak: ''Ty si ze mě děláš srandu''.
To si piš, že jsem vystrašená, jak vše zvládneme. Chtěli jsme mimčo, tak se s tím prostě poprat musíme.
Teď už to ví celá rodina, všichni jsou rádi a věřím, že pomůžou, když budou moci..
22. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 A jak máš staré dítě? Já jsem doma taky s 5letým klukem a věř mi, že je to těžké, je autista. Od samého začátku ho vůbec nenosím a vysvětluji, že mám v bříšku miminko. Ani když se vzteká, tak jej prostě nezvedám. Nákupy dělám, když je dítko do 13h ve školce a po menších dávkách - v tom se mi dost hodí batoh, je to daleko lepší než klasická taška. Třeba bys mohla s malou chodit ven, ale jen na kratší dobu aspoň kolem baráku nebo na hřiště a nechat ji ať si hraje sama nebo ji dat do ruky nějakou hračku ať to vozí za sebou. S tím kočárkem, asi bych jej brala jen pokud to je nutné, třeba v obchodě muže sedět v nákupním košíku nebo koupit prostě golfky s těma se dobře manipuluje a jsou daleko lehčí.
23. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky aj ja sa k Vam pridavam som teraz 6 + 0 :slight_smile:
@liss_durman - daj vediet ako dopadlo vysetrenie, lebo termin mame stejny, ale ku lekarke idem az 3.12., ale kedze nespinim ani sa necitim zle tak dufam, ze to nie je pozde :sweat_smile:
@mmonika87 - gratulujem, manzel je z jednovajecnych dvojiciek a je to super :sweat_smile: a mate v rodine, alebo ste mali dvojicky?
23. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvetta Děkujeme. My máme mít dvojvaječná dvojčátka. Jo, nakonec jsme zjistili, že dvojčata v rodině jsou. Můj táta měl tety dvojčata a přítele táta má sestřenice dvojčata.
Gratuluji k Tvému těhotenství !
23. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvetta Gratuluji! No já taky měla jít původně 3.12., jenže jsem se jim tam vetřela ještě i na 25.11., protože marodím a tak vůbec bych raději, kdyby se na mě mrkli. Takže tak. Ale vědět určitě dám :slight_smile: Jen myslím, že ještě nebude srdíčko a tak to bude spíš víc stresující... Uvidíme.
23. lis 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Pokud jsi v 7. týdnu, tak si myslím, že už bude srdíčko. Neboj, držím palce
23. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Dnes jsem teprve 6+0, takže si nejsem tak docela jistá. Navíc k oplodnění došlo později než 14dc, na který to oni počítají, tak možná budeme trochu "pozadu" s vývojem. Ale nechci malovat čerty na zeď, třeba ne :slight_smile: Každopádně děkuji za milá slova :slight_smile:
23. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jéé paráda:wink:
@liss_durman teda tak at jste brzy fit a :hearts: by mohlo být vidět:wink:dej hned vědět.....
23. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aky mate nazor na cvicenie a farbenie vlasov v tehu? ja chodim na TRX tam je posilovanie aj priamych brusnych svalov tak neviem ci v tom mam pokracovat... ja na to chodim uz dlhsie takze som zvyknuta, ale neviem ci s tym skoncit a zacat nieco pre tehotne? chodim aj na HEAT ale tam mame aj jednu tehulku v 7 mesiaci a v pohode ... :slight_smile:
23. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvetta To nevím... Já tento rok hodně cvičila, ale jakmile jsem začala mít tušení, že jsem těhu, tak mi nějak cvičit nešlo (asi psychika nebo co). Vždycky jsem to hned zabalila... Ale jsou takové, co cvičí :slight_smile: Ale to posilování břicha bych vynechala teda...
23. lis 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana17 Malé je 15 měsíců. Bez kočárku to prostě ještě 100% nejde. Sama sice chodí skvěle, ale není to prostě na celou procházku. Dva bloky jsme tuhle obcházely 1,5hod a to jsem ji ještě poponášela, protože už nemohla. Hřiště daleko. Golfky beru, dokud není sníh a jedeme do města. Ale tam, kde bydlíme, se to bohužel s golfákem nedá. Chodníky samá díra, pokud tu nějaký vůbec je.. :-/ V krámě ji ale stejně musím zvednout a do toho vozíku posadit :frowning2: No, na nákupy asi budeme chodit s manželem společně, nebo bude chodit sám. Každopádně díky za tipy. No aspoň že doma se zabaví jakž takž sama:slight_smile: Šikulka moje :dizzy_face:
23. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek