• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@yvetta ahojky, no já si vlasy nebarvím, tak ti neporadím. Ale na cvičení chodím, na pilates. Lektorce jsem to hned řekla, protože začalo moje spavé období, tak aby si nemyslela, že se flákám a nepopoháněla mě :wink: Lektorka by ti měla poradit, jestli to je, nebo není OK. Nebo gynekolog. Toho bych se zeptala určitě.
23. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman neboj, to už srdíčko bude vidět určitě! Mojí malá bylo vidět v 6+1 a ty budeš v 8. týdnu. Těš se :slight_smile:
23. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Díky :slight_smile: No doufám, že bude... Já už jdu tohle pondělí, nakonec. Takže budu teprve 6+2. Ale mohlo by být vidět :slight_smile:
23. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman no minimálně tam bude černý flek :slight_smile:)) Ale jak říkám, u dcery už byly vidět pěkné ozvy:slight_smile: Musíš to miminko přemluvit, ať to do pondělka stihne "vyrobit." :grinning:
23. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Říkáš že nikdy není moc brzy začít s výchovou :grinning:
23. lis 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman za zkoušku nic nedáš :grinning:
23. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem se s Vámi přišla rozloučit..radovali jsme se předčasně :confounded: ..v úterý jsem vcca 6tt (podle MS) samovolně potratila :frowning2: :frowning2: :cry: ..takže přeju hodně síly ..a doufám, že brzo budu psát v jiné skupince ..už jsem se s tím víceméně smířila ..drží mě nad vodou pouze to že v podstatě se můžeme začít hned snažit ( samozřejmě po kontrole jeslti je vše ok a musíme počkat do MS....no to nevím jestli zvládnem :grinning:) ..jak řekla mudra lepší než třeba za 3 měsíce...takže pohladit bříška :stuck_out_tongue_closed_eyes: a držím palce..doufám že mi taky budete držet :wink: :wink: :grinning: :grinning:
23. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 To je mi moc líto. Je ale dobře, že to bereš sportovně a mudr má pravdu, lepší dřív, když už to muselo být. Držím palce do dalšího snažení!
23. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 je mi to moc lito,drz se.ja bylady sada za spont.potrat,ze jsem nemusela na revizi-to je jedina vyhoda.chce to cas...opatruj se
24. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 Mrzí mě to, ale jak říkají ostatní, lepší dříve nežli později. Hlavně neházet flintu do žita. Příště to určitě vyjde!
24. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 tak to mě moc mrzí, je fajn, že to bereš takhle, tak držím palce aby se co nejdřív zadařilo znovu :slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvetta TRX mi přijde opravdu náročné, to bych asi vynechala .. co se týká barvení vlasů, tak to ničemu nevadí, jen se může stát, že ti barva chytne jinak než obvykle, ale nebezpečné to není :slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 To mě moc mrzí :frowning2: Přeji hodně hodně štěstí při dalším snažení, ať jsi brzo zase těhulka :wink:
24. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 to je mi líto, že se ti to stalo, ale bude líp, věř mi :slight_smile:

@mmonika87 potichoučku ti blahopřeji ke dvojčátkům :slight_smile:
@yvetta nechávám si barvit vlasy u kadeřnice a ta říká, že se může stát, že se barva chytí jinak, než normálně - drobné riziko tu tedy je..

holky, a jak to vidíte s plaváním - snad ano, že? samozřejmě vířivka a protiproud a tobogány asi ted vynechat, ale klasické plavání by neměl být problém, že? :slight_smile:
24. lis 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman držím palce na zítřejší kontrolu - tak dej vědět - těšíme se na :hearts:!
24. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Díky, jsi hodná :slight_smile: Večer dám vědět, jak to dopadlo.
24. lis 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanigua
@sanigua ahojky ja mela termin 4,7
24. lis 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobisek1111 jééé, a ten minulý čas je jen překlep doufám
24. lis 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem v tomhle uplne nezkušená, můžete mi prosím poradit? Poslední menstruaci jsem měla 04.10.2013. Cyklus mám celkem dlouhy, kolem 32 dnů, Před tremi tydny mi vysel pozitivní test, vyzkoušela jsem jich více. Všechny vysly pozitivne se slabou čárkou.Ted je videt více ale jeste porádne nesvítí. Minuly tyden v utery jsem byla u doktora ale jeste tam zatím nic nevidel, všude ale čtu, že by neco uz dávno melo jit videt, tak se trochu bojim. Ve kterem tydnu vlastne jsem a můze to byt, ze není jeste nic videt? Dekuju za vase zkušenosti. emoticon
25. lis 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika ahojky,já ted čekám druhý mimčo a měla jsem to úplně stejně.Naběhla jsem v 5tt za dr.a ten ještě nic neviděl-tak mi vyděsil,že to bude mimoděložní,ale vzal mi krev,ta topadla pozitivně a další týden už to bylo vidět:slight_smile:a to čekáme druhý,ale plašila jsem jako při prvním :grinning:
Hodně štěstí
25. lis 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mi doktor potvrdil těhotenství a TP by měl být 20.7. :slight_smile:
25. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojky těhulky, doufám že jste měli krásný víkend! :slight_smile:
Mám po tomto víkendu obavy... Měla jsem neskutečné nevolnosti od 6tt, nejedla jsem skoro nic, jen vodu a staré rohlíky, zhubla téměř 5kg a z ničeho nic se v sobotu ráno vzbudím a nevím, co bych do pusy natlačila. Samozřejmě, že jsem splácala páté přes deváté a nic mi nebylo. ALE obávám se důvodu, proč ty nevolnosti z ničeho nic ustoupily. Neříkám, že úplně, pálí mě žáha a jsem stále hrozně zahleněná, z čehož také vyplývá i chvilkové nechutenství.. Přijde vám to normální?
25. lis 2013 v 08:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajda28 , děkuji, možná je to pro to, že mám tak dlouhý cyklus, všude v těch kalkulačkách mi naskakuje 7 nebo 8 tyden tehotenství a doktor porád nic, krev mi taky nebral..
25. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže jsem si raději zavolala k dr. a jdu tam teď hned a potom jdeme s Verunkou na kardio. Tak nám držte pěstičky prosím!!!!
25. lis 2013 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika
Tak sme na tom podobne.MS som mala tiez 4.10 a cyklus mam 31dni. V piatok sm bola na utz a videl tam zlte telisko i s aktivitou tak nevim kestli i srdicko?som vraj 6+1tt. Ale sama viem ze ovu som mala neskpr okolo 22.10. Tentp tyzden by uz ti malo byt vidiet.
25. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena To je moudré, že jdeš k dr. Tak pak dej vědět. Jinak já si myslím, že ty nevolnosti nemusí být až tak směrodatné, prostě třeba jen ustoupily a budeš už od nich mít pokoj. Každá to máme jinak... Ale chápu tvé obavy. Přeji ať tě doktor uklidní.
25. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dnes dostala průkazku, ale dozvěděla se i "špatnou zprávu", že moje doktorka jde do důchodu a 1.1. to předává nějaké mladé:frowning2:. Tak teď nevím, jestli tam zůstat nebo jít úplně jinam. Mám to docela z ruky, špatně se tam parkuje, ale zase jiného doktora taky moc neznám...jen kousek od nás je bývalý Gest Praha 8...teď je to Gynem. No musím přemýšlet.
25. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy, jaký byl víkend? A už máte sníh? Tady naštěstí zatím není.
@zenablazena ahoj, moc držím palečky, ale myslím, že to bude v pohodě, však jednou přece ty nevolnosti musí skončit :slight_smile: Třeba u mě mají úplně divný průběh - objevují se mi ob den, ob dva. To samý prsa, den bolí, dva dny o nich nevím a zase. A na kardio s dcerkou také držím pěsti, ať je vše tak, jak má být :slight_smile:
Jinak tu někdo psal, že se mu zdálo, že potratil, noo, tak už se k vám taky řadím, v noci se mi zdálo, že jsem krvácela, humus, pořád chodím na WC a kontroluju se.
Taky sem min. týden říkala, že ještě bříško nafouklé nemám, noo, tak už mám :grinning: Ale taky to může být tím, že jsem celý týden ležela v posteli a ani se nehla. Naštěstí virus už je prakticky pryč, jen jsem pořád taková papírová, ale už potřebuju na procházku.
@liss_durman držím ti dneska palce, ať je kontrola OK.
25. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stefanny , jsem objednana na čtvrtek, tak doufám, že to vyjde, že už tam neco bude videt...snažíme se skoro rok a konečně jsou testy pozitivní..
25. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 s tim nosenim deti, to nejde uplne prestat. Syn byl na noseni hodne zvykli a tak jsem se ho snazila jen posadit do klina a chovat, misto toho, abych s nim chodila. Ted zvedam oba dva, tedy ne naraz :wink:. A syn uz se pronese. Toho opravdu jen minimalne, odhaduji,ze ma uz 17-18 kg. pro malou beru ven kocarek a chodime jen tam, kde vim, ze v pohode projedu a nebudu muset resit schody.
25. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek