• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@pisisvori ahoj jestli myslíš ten Gynem v Kobylisích u katastru, tak se od září přestěhoval do Chaber - asi 300 metrů od konečné tramvají u kobyliské vozovny. Chodím tam do těhu poradny - jestli chceš informace - napiš :slight_smile:
25. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena taky mi pálí žáha a zahleněná jsem taky dost - prý to je součást těhotenství. lahůdka při ranním čištění zubů.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a taky začínám mít problém si vzít ponožky a pak si zavázat tkaničky - jak mi tlačí džíny na bříško.. :unamused:
25. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winterska jojo myslím, vím o tom, že jsou přestěhovaní, ale stejně je to blízko (Byla jsem tam 2x na UTZ jako samoplátce a jednou na konzultaci kvůli špinění po MS). Já jezdím do Spálené a teď to parkování je tam hrozné, když tam musím později než na 8hod tak i doprava přes Prahu..... Díky moc když tak napíšu jak jsi spokojená....Ale dívala jsem se na tu novou doktorku na internetu a vypadá, že je docela zkušená(odpovídá na pordnice.cz), tak musím ještě přemýšlet co provedu:slight_smile:. Ale ještě jednou dík.
25. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori ja měla gyndr na IP Pavlova, a právě kvůli tomu ježdění do centra jsem přešla do toho Gynemu - sice se tam platí za těhu péči cca 6000 ale zase tam je krásné prostředí, žádné dlouhé čekání, a vše na jednom místě.
25. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska tak když už jsme to nakously...tak oni si tam třeba dělají ten screening sami? V 1. trimestru i pak ty velké UTZ?? Já totiž v tomhle zase dám na ty velký centra , kde toho udělají stovky za den, myslím, že prostě tím mají větší zkušenost.
25. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman držím moc palce na kontrolu...
@ppetrac gratuluju:slight_smile:
@zenablazena myslím si,že je to normální...mě třeba o víkendu nevolnosti začaly a nic moc teda,těším se až bude po nich....
25. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori přiznám se, že nevím,ale jdu tam tento týden pro papír na peníze, a chci se na to zeptat, jak to tam funguje s NT a ostatními velkými UTZ.
25. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile nastavici maminky,moc gratuluju,mam mimi taky v tomto terminu tak mam po holcice spoustu krasnych oblecku,kdyby jste mely zajem staci napsat a ja poslu fota,veci jsou jako nove.email:malkova.d@seznam.cz
25. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika můžeš si zajít jako samoplátce do laborky a nechat si odebrat krev na HCG,dr.mi říkal, že na UZ jde potom něco vidět až když je hcg 800-1000...držím moc palce....
25. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena držím palce,dej vědět...
25. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori gratuluji k průkazce, s tou dr.je to nemilé,ale třeba ta nastávají dr.bude dobrá....
25. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori - moja gynekologicka posiela na ten 1 screening do Gennetu :slight_smile:
ja som bola dnes po vysledky z preventivnej prehliadky a mam bielkoviny v moci asi zapal, ze u tehotnych je to bezne, ale treba to preliecit ....stretli ste sa stym?
inak vobec mi nie je zle a vobec sa ako tehotna necitim ... :slight_smile: ziadne priznaky
25. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho děkuju a moc držím palce na středeční kontrolu.
25. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak s těma nevolnotma to mám stejně, jeden den to jde,další jsem vyřízená....už aby to bylo za náma,co?:wink:
25. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji:slight_smile:už aby byla středa...
25. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás už je sníh. Ráno byla vánice jak blázen .. Potom ten vítr ustál a krásně sněžilo, teď už nic. Já už jsem si dneska zavolala k novému gynekologovi do Písku, kterého jsem si vybrala. Tak sestřička říkala, že má plno, ale že mám tedy přijít. Tak doufám, že jak tam v lednu přijdu, tak mě nevyhodí. Ach jo, se netěším na ty všechny vyřizovačky :frowning2:. Už chci být přestěhovaná a zabydlovat se. Jinak je mi pořád dobře, žeru a žeru a žeru :sweat_smile:.

@zenablazena já myslím, že to bude dobrý, ale taky bych šla k doktorovi pro klid duše :slight_smile:.
25. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj matky :slight_smile: Tak máme po víkendu... kdy můj drahý neudržel "hubu na uzdě", takže už o prckovi ví všichni... a pak že já to prožívám :grinning: To on je ta hysterka, co řeší jména, výbavičku a kdyby to šlo, tak snad bude i kojit :slight_smile: Nevadí mi, že už to rodina ví, ale zkazili mi to pěkné vánoční překvápko :slight_smile:
Paradoxně nejlíp to vzala moje máma, u který jsem se nejvíc bála reakce... ještě odpoledne se sbalila a jela kupovat peřinky :grinning: ach jo, já už to vidím, že budu mít tolik zbytečných krámů, že až se budeme stěhovat do většího bytu, bude muset přijet kamion :slight_smile:
Dnes mi bylo poprvé pěkně blbě ráno, ale už to přešlo... prý u někoho můžou nevolnosti začít až od 8. týdne, což by tak odpovídalo... no, uvidíme :slight_smile: Teď už si jen užívat toho, jak mě každej obskakuje a ve středu přežít oznamovací sezení u šéfky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
25. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zenablazena Ahoj, mě je třeba taky není špatně pořád. Třeba včera mi nebylo vůbec. Nebo jen chvili na večer. Ale napiš, co řekl doktor, snad to bude v pořádku. pa
25. lis 2013 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky. Jste hodné, že jste na mě myslely. Takže dnes na kontrole ještě nebylo vidět srdíčko, tak jsem z toho trochu rozpačitá. Jsem 6+2. Doktor mě uklidňoval, že to ještě není tak hrozné. Příští úterý jdu znovu, to už by snad mělo být vidět. Doktor prý nebude mít problém napsat mi neschopenku, ale teprve až bude moci potvrdit vitální těhotenství. Což mi taky na náladě moc nepřidalo. Snad bude líp...
25. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman A černý flek byl vidět? Za týden to vidět bude určitě. Já jdu v úterý, taky by mělo být vidět srdíčko, tak si pak ty naše srdíčka můžeme porovnávat :grinning: To víš, on nemůže potvrdit něco, co vlastně nevidí. Mně řekla doktorka totéž a že jak bude vidět srdíčko, dostanu průkazku: Ty určo taky. Budu na tebe v pondělí myslet :wink:
25. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Určitě bude vidět, hlavně se nestresuj... já byla na dvou kontrolách, než mi mimčo potvrdil :slight_smile: Na první jen sliznice (kdy mi říkal, že to vypadá dobře, že takhle vysoká sliznice značí děložní těhotenství) na druhé kontrole jen flíček a teď jsem byla podle PM 8+6 a teprve bylo vidět srdíčko... podle velikosti plodu jsem totiž jen 7+1 (to bylo ve středu), takže mám trochu "mladší" těhotenství... u embrya hraje roli každý den, mohla se jen zpozdit ovulace, takže vajíčko není tak "staré", jak si myslíš :wink:
Hlavně se nenervovat, všechno bude dobré :slight_smile:
25. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman já byla na minulé kontrole 6+1 a taky srdíčko nebylo, aspoň pan doktor nic neříkal, ale ani jsem ho nečekala .. myslela jsem, že bývá až tak od 7 tt. Jinak mě se sestřička zeptala hned, zda budu chtít jít na nemocenskou, tak doufám, že to nebude problém jak se na příští kontrole zeptám, zda mi dají nemocenskou, ovšem z důvodu stěhování :confused:. Jinak jsem v pr....
25. lis 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, všem moc děkuji za podporu! Je to na dobré cestě. Srdíčko miminku pracuje. A s nevolnostmi si nemám dělat hlavu.... (Četla jsem na webu, že by se mohlo jednat i o zamlklé těhu). Jsem hrozně vystresovaná, vim že je to špatně, ale nějak to prostě nejde ven :frowning2: No a s Verunkou to dnes bylo trochu lepší než minulí týden, má o 3% vyšší saturaci, ale na druhou stranu, při měření spinkala, tak to není úplně směrodatné. V pátek jdeme na další vyšetření a měření, tak snad se dozvím víc.. (Pro ty co nevědí .. je kardiak čekající na katetrizaci a následnou operaci srdce)..
Jo jinak mi dr.napřímil dělohu, bylo to celkem nepříjemné, ale prý se mi aspoň uleví od bolesti zad. Na krev jdu 4.12.a dostanu prikazku a na screening 11.12. Jo a taky tím že jsem v zaří poslední MS trochu rozházenou a nedokázala jsem určit její začátek, tak jsem dnes 9+0. MS jsem měla pravidelnou po 28 dnech a v zaří jsem v den D (pondělí) začala jen špinit a to se zintenzivňovalo až do středy, kdy večer už byla krev... Takže 1.den MS neurčitý :slight_smile:
25. lis 2013 v 16:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zenablazena super,že je vše ok....moc držím palce...s Verunkou věřím, že vše dobře dopadne...moc na vás myslím a super, že jsi ještě o týden déle:wink:závidím:slight_smile:
25. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset No podle mě by měli, když se tě hned ptala...
@klariss01 To bude asi i můj případ, k oplodnění došlo 18DC a cyklus mám 30-32 dní. Takže prostě to vychází jinak než podle těch jejich tabulek na 28 denní cyklus. Ale bojim se, aby mě nějak pak nestrašili, že se to vyvíjí moc pomalu... U prvního těhu mi máma poradila, abych PM nahlásila o týden později. Nevím, jestli to byl dobrý nápad, ale pak to tak nějak odpovídalo i termínu podle UZ... Teď jsem to tak ale nemohla udělat, protože jsem jim tu PM hlásila už na minulé kontrole :grinning:
@pivonka2 Jo flek tam byl, říkal, že je tam teda jeden špunt, děložní tehu a tak, ale že tkrátka není nic vidět... No taky maj takovou pidi obrazovku, ale nevím, jestli to může hrát roli...
25. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ahoj, tak to je super, že se vše v dobré obrátilo :slight_smile: Tak se hlavně snaž nestresovat (vím moc dobře, že to není jen tak) a taky Verunce držíme s malou palce :slight_smile:
25. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman No jestli máš cyklus taky těch 30-32 dní (jako já), tak to je proti těm tabulkám prostě později. Moje doktorka taky říkala, že delší cyklus a pozdější ovulace dělají hodně, ale že za těch 14 dní to bude vidět určitě. Neboj, nic opožděný určitě není. Takhle zná stav teď a na další kontrole uvidí další a bude to OK. Lepší říkat u doktora pravdu, vždycky se to vyplatí.
@zenablazena držím palce, ať to dopadne dobře. Miminko i dcera. Kardiaka máme v rodině, taky po katetrizaci, není to žádná hitparáda, ale pokud je to řešitelný, je to dobře. Já bych se teda asi po...strachy...:frowning2:
25. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Ahojky, neboj to bude v pohodě. Já bych podle MS měla být teď v 9. týdnu, no a jsem v 6. :wink: Ale teda já ty cykly měla jak na horské dráze. Jednou 32, pak třeba 44, rekord byl 51 dnů :angry: Takže kdy u mě byla ovulace čert ví. A proto to neřeším a dám na stáří plodu podle UZ.
25. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman ahoj, nic si z toho nedělej, já dnes byla taky na kontrole, podle PM jsem měla být jako ty, ale doktorka koukla, povídá- no, těhotenství to je, ale PM neodpovídá, pak si vzpomněla, že moje cykly nebyly pravidelný, takže v pořádku. Ale pro jistotu mi brala krev a s výsledkem byla spokojená, další KO mám za 14 dní, do té doby PN... Takže zachovej klid :slight_smile: A já Ti budu držet moc a moc palce! :slight_smile:

Jinak se omlouvám za vpád do diskuze, ale doufám, že moje přidání nebude nikomu vadit, TP bych měla mít taky v červenci :slight_smile:
25. lis 2013 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 @adik2 @veruunek Holky, díky za milá slova. Budeme si vzájemně držet palce!
25. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek