• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@zenablazena mám v plánu jít v pondělí, tak snad mi to potvrdí
27. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 jeee, taky mám dle internetu stejný termín :slight_smile:
27. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Jeee super :slight_smile: držím pěsti, ať i za 14dní máš skvělé zprávy!
27. lis 2013 v 17:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho slvělé !!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile: určitě to bude dobré:slight_smile:
27. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak jsem dneska byla v Gynemu pro papír na peníze, a rovnou se zeptala, jak to bude s NT screeningem - tak mi ho budou dělat přímo tam - což je super a nemusím se objednávat někde jinde - jupí!
27. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, stalo se mi, že mi spustila rýma a už druhý den mi škrábe v krku - nejvíce v noci :confounded: - nemáte některá zkušenosti, co s tím v těhu? co se může a co ne?
27. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska díky za informace:slight_smile:. Na tu rýmu a škrábání v krku doporučují jen pastilky z vincenty. Vincentku s mlékem, sprej do nosu nějakou mořskou vodu. Já jsem teda vincentku vždycky nesnášela, ale lékarně říkali, že je to dobré a před 14 dny možná i trochu pomohlo. A já teda v těhu nechci riskovat, takže jen něco takového....a pozor i na některé bylinky...na vše se radši zeptat ve dvou lékárnách. Jo a ještě se můžu zázvor, který hodně na virozy doporčují.
27. lis 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori vincentka - dobrý nápad a zázvor taky :slight_smile:
vincentku jsem pila vždy v kocovině po pařbách - zdroj vitamínů při dehydrataci :grinning:
27. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2
@yvetta
@veruunek
@liss_durman
@lucija76
@jaka17
@winterska díky holky,jste zlatíčka i já vám držím palce...jen s nikdy nepamatuji kdy kdo máte kontroly a v jakém jste tt?nechcete udělat nějakou přehlednější tabulku?
27. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena
@pisisvori díky holky:slight_smile:
@winterska tak super,že ti ten NT screening udělají na místě...ted se hlavně brzy uzdrav...
27. lis 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Peto budeš se na tu tabulku muset asi vrhnout - jsme čekaly na tebe :grinning:
nebo jestli uděláme soukromou skupinku..
27. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak to mám za sebou... kupodivu, dopadlo to dobře a ještě budu moct při mateřské chodit do práce :slight_smile: aspoň nezakrním a nebudu mít "vykojenej mozek" :grinning: :grinning: Jsem ráda, šéfová asi stárne, vzala to fakt nečekaně dobře...
No, ale co se mi stalo... neměla jste někdy některá zánět potních žláz? Začalo mě dnes ráno příšerně bolet v pravém podpaží a je tam jakoby boulička, cca 2 cm2, na dotek dost citlivá... musím se objednat k doktorovi, ale jen jestli nemáte někdo zkušenost...
27. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska ok,jdu do toho....:slight_smile:pro soukrom.skup.jsem,ale třeba se ještě někdo přidá ne?
prosím tedy holky,napište mi do IP každá svůj nick,věk,příp.léky které berete, kdy je TP a kdy další KO....
27. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Držím palce a máš moc krásnou fotečku :slight_smile: To miminko vypadá fakt jako miniaturní miminko :slight_smile:
Nějaká ta tabulka by byla fajn, vím že už dělala zenablazena, ale je tu dost nových mamin, které o ní ani neví :slight_smile:
Chtělo by to něco přehledného se snadným přístupem (abychom nemuseli složitě hledat v historii příspěvků). Kdyby se ti něco takového povedlo, byla by to značka ideál :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 tak to je super,že to šéfová tak vzala...mám radost za tebe....s těmi pot.žl.nemám zkušenost,raději opravdu zajdi k dr.
27. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišííí, v diskuzích se píše, že se ta boulička při zánětu potních žláz vyřezává :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Tak to mám zase brouka v hlavě :unamused:
27. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam v planu to v praci oznamit po Novem roce a beru sebou manzela :wink:. Muj sef totiz nema rodinu a zije jen firmou a empatie moc nepobral a ja kdyz jsem tehotna tak me hned vsechno rozhodi, tak budu mit oporu, kdyby neco.
27. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Přesně proto jsem se tak bála to říct... ale chtěla jsem být férová a oznámit to co nejdřív, aby se na to mohla připravit... nakonec to dobře dopadlo, tak třeba budeš taky mile překvapená :wink:
27. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 super, já ti říkala, že to bude v klidu :slight_smile:
@winterska rýmu jsem absolvovala celý min. týden, vincentka dobrá, pro tu bolest v krku jsem jí každý den i pila teplou, případně kloktala slanou vodou. Dělala jsem si hodně polívku, pomáhala česnečka, pěkně protáhne. Nevím, jak je to s lipovým čajem, ten mi zabíral vždy mimo těhu, teď sem na něj zapomněla :grinning:
@petulaho gratuluju, paráda paráda :slight_smile:
27. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 No vidíš, a ty jsi se tak bála :wink: To je docela normální, člověk se vždycky něčeho hrozně bojí, někam nechce jít, no a ono to pak ve finále je lepší než čekal a je jen mile překvapen. Tak to je super, že to šéfová takhle vzala.
@winterska Ještě mě napadá na ten krk Priessnitzův zábal, to mě docela pomáhá. A cucat Propolki, ty jsou myslím z medu, ale raději se zeptej v lékárně, aby neobsahovaly nějaké bylinky, co v těhu škodí.
27. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Jo a zánět potních žláz to slyším prvně, ale věřím, že to musí být nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to bude o.k. a net radši nestuduj, ať nemáš v noci noční můry.
27. lis 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 tak mile prekvapena nebudu. Kdyz jsem s nim jednou resila praci pri rodicovske a rikala mu, ze to nebudu stihat, tak mi odpovedel, ze je jen moje volba, jestli chci pracovat nebo si hrat se synem. :-/ Tenkrat jsem toho mela docela dost, syn mi daval chvilkama pekne zabrat, a slyset od nekoho, ze si mysli, ze si doma jen hraju s malym. No presla jsem to, ale podle mne nemuzete cekat pochopeni od nekoho, kdo nema deti. Ani ja jako bezdetna jsem to vsechno nechapala. Coz je dobre, jinak by porodnost klesla rapidne dolu, kdyby kazdy vedel presne do ceho jde. :wink:
28. lis 2013 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ No, to je pak těžký... chlapi některý jsou fakt šílený... šovinisti... taky jsem měla v jedné práci takového trotla, co nešel ani pro sprosté slovo daleko, takže že jsme pí*i, kr**y a tak podobně jsme měli na denním pořádku... děs, lepší odejít a chvíli se finančně uskromnit :unamused:
Každopádně, pokud bychom se měly zabývat jen názorem našich šéfů, lidstvo by dávno vymřelo... takže si nenechat kálet na hlavu :slight_smile: Ale věř mi, vím co je strach z oznámení, akorát že u mě to proběhlo OPRAVDU NEČEKANĚ dobře... kolegyně měly jinou zkušenost, bohužel... asi mě fakt potřebuje :grinning: :grinning: :grinning:
Držím ti palce, pusť to jedním uchem tam a druhým ven a když bude mít šéf problém, jdi marodit, lepší než se nervovat a přenášet to na prcka :wink:
28. lis 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky všem za včerejší podporu, i díky Vám jsem šla s hlavou vztyčenou!!! :slight_smile:
28. lis 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Tak vidíš! To mám radost za tebe. Vidíš, že šéfová předčila tvá očekávání :grinning:
@winterska @petulaho Holky, proč soukromou skupinu? Mně osobně teda nevadí, že je to veřejný a pořád se k nám ještě může někdo přidat... Jo a ta tabulka je fakt dobrý nápad, tak já to teda pošlu Pétě do IP, jo? Přiznám se, že bych se do tvoření nehrnula, na tohle nejsem :grinning:
28. lis 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Tyjo já nevím, mně se tyhle komerční věci do krku nikdy neosvědčily. Ale asi je to tím, že pokaždý, když mě bolí v krku, tak je z toho nakoec angína a na tu prostě bonbónky nezabírají :grinning: Zkus se zeptat v lékárně. Jinak ještě kloktat vlažnou slanou vodou, to docela pomáhá. No a ještě mi dr říkala něco o nějakým lokálním antibiotiku, myslím, že se to jmenovalo Bioparox, ale teď nevím, jestli si to nevymýšlím. To se prý vůbec nedostane do oběhu, takže se to může i v těhu...
28. lis 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet jé to je super, a už si byla u dr?
28. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 děkuji:slight_smile:
28. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dneska budu plašit já jo? Mám nějak strašně divný vnitřní pocit, že něco není tak, jak má být. Taky mi úplně ustaly nevolnosti (ačkoli ty, které jsem měla, mohly být ovlivněny tou virozou) měla jsem jich jen pár a taky pořád jím, tak možná nemají šanci přijít :slight_smile:
Nejsem unavená, nešpiním, nekrvácím naštěstí, pravda, prsa bolí, těhu výtok mám taky. Spíš jde o ten vnitřní pocit, já nevím, možná je to jen z toho, že mi dochází, že jsem opravdu těhotná a bojím se, aby bylo vše v pořádku. K dr. se mi nechce, protože kdyby bylo něco špatně, tak ona to teď asi nijak už neovlivní, no, ale potřebuju nějak uchlácholit :slight_smile:
28. lis 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek