• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@kamca80 Byla jsem jen na krvy, na ultrazvuk mám jít 10.12. Do té doby prý nemá cenu nic dělat, prý by nebylo nic vydět. Asi hodinu jsem krvácela, 2 dny špinila. Příznaky těhu nemám (přijde mi) žádné :( Jen to, že večer odpadnu do postele dříve, než je u mě zvykem. Jinak ani nevolnosti, ani bolest prsou.......Snad to bude OK.
28. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet já jdu v pondělí, tak doufám, že ty testy neklamaly :slight_smile: trochu doufám, že už bude něco vidět :wink: Mě teda prsa bolí a přijde mi, že čím dál víc, ale zase se neboj, protože každého nebolí. A teda poslední dva týdny sem šíleně unavená, pořád bych jen spala, ale kdyby to tak ještě šlo :slight_smile: Doufám, že nevolností nebudu trpět
28. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Já ani únavu moc nepociťuju. Jen jsem vypozorovala ty večery.
Dej v pondělí vědět. Držím pěsti.
28. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě dám, díky :slight_smile:
28. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 neboj, asi každá nastávající plaší, ale určitě je všechno ok :slight_smile: To, že nemáš "příznaky" těhotenství nic neznamená :wink: Naopak, to že nešpiní, nekrvácíš a nic tě nebolí je dobrá zpráva :slight_smile:
A pokud si opravdu nejsi jistá, raději k doktorovi zajdi, minimálně tě aspoň ujistí, že je vše OK :slight_smile:
28. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Krvácela jsem asi jen 2 hodinky (v neděli), poté už jen asi 2 dny špinila. Den poté jsem byla na krevních testech. A den poté mi nasadili ultrogestan, který špinění zmírnil. Občas mě bolí v podbříšku jako při začínajíci MS, ale jsou to jen chvilky, několik minut a pak mám zase pokoj. Děkuji za podporu. Přeji, aby vše šlo, jak má být.
28. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet jejej, já naštěstí (ťuk ťuk) nemám od začátku vůbec žádné trable... kdyby mi nerostlo břicho a prsa, tak o těhotenství ani nevím :slight_smile:
Ale hlavně, že u tebe to dobře dopadlo, že se mrňous drží a léky to trochu zmírnily.
To, že pobolívá podbřišek je v pořádku, to jsme měly na začátku asi všechny, roztahuje se děloha, napínají se vazy... chvíli to pobolívat bude :slight_smile:
Držím palce, bude to dobré!
28. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 děkuju, ono mi to asi zase přejde, já jsem sama ze sebe překvapená, že to vůbec neprožívám, respektive mi to přijde tak strašně přirozený, že se tím jiným stavem vůbec nezabývám. Jako jasně, studuju, co bych radši neměla atd, to určitě, ale jinak jsem prostě těhotná a přijde mi to strašlivě normální :slight_smile: a to jsem člověk, co se léčil s úzkostma a panikou. Zlatý hormony :grinning: Nicméně prcek obavy vyslyšel a naservíroval mi ukázkovou nevolnost, tak snad vesele roste :grinning:
@anzet a jak jsi daleko? spousta ženských krvácí nebo špiní, určitě to bude dobré, držím palce :wink:
28. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Měla bych začínat 6.týden, podle výpočtů z poslední MS. Ale ještě jsem nebyla u dr. Tam jdu až skoro za 14 dní.
28. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zajímalo by mě, jestli jste to hned oznámily partnerům, když jste si udělaly test a byly tam //. Já to zatím ještě neoznámila, chci si počkat až na potvrzení od dr., původně sem teda chtěla dát to jako vánoční dárek pod stromeček, ale tak dlouho to asi nevydržím :wink:
28. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 já mu to řekla asi po týdnu, ale myslím, že až do fotky z ultrazvuku tomu nevěřil :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anzet To jsme skoro stejne, taky zacinam 6. tyden, a k doktorovi az za 2tydny, je to k nevydrzeni :sweat_smile:

@kamca80 Tak to mas muj obdiv, ze to dokazes tak dlouho tajit :grinning: Ja jsem vydrzela jeden cely den, a bylo to narocne, fakt :slight_smile:) Chtela jsem vydrzet pet dni do partnerovych 30. narozenin, ale nedalo se, tak jsem mu to zabalila jako predcasny narozeninovy darek :dizzy_face: Nic netusil, takze to bylo hezke prekvapko. :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 mě to tak láká mu to už říct :grinning: i když teda dle mě něco tuší, protože sem včera nechala otevřenou tuto stránku a byl by slepý, kdyby si toho nevšimnul, když tu seděl, no ale teda neřekl mi zatím ani slovo.
28. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 včera sem mu chtěla říct, že bych mu ráda dala jeden vánoční dárek předem, ale nakonec sem si to rozmyslela a zase to oddálila, tak se snažím čekat aspon do toho pondělí. Nebo třeba ségře bych to tak chtěla říct:grinning: ona čeká taky, brácha jak by smet :grinning:
28. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Aha! To jsi fakt dobra. Ja musela s pravdou ven, protoze u nas se pije vino skoro ke kazdemu jidlu, takze by to velice rychle zaregistroval, a prislo by mu divne ze ze dne na den najednou nepiju :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 stejně mám furt nutkání, já myslím, že to nevydržím ani do toho pondělí :grinning: a navíc se trápí, že to zkoušíme už pomale rok a nic, zrovna předevčírem to rozebíral, já sem jen přikyvovala :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já ji kdysi měla, teda nevím jeslti to bylo ono, ale měla jsem tam taky bouli, bolelo to tak, že jsem nemohla ani dát pořádně ruku k tělu .. nakonec to samo zmizelo .. A s tou šéfovou, to je super, taky bych pracovala při mateřské kdyby to šlo. To je fajn, že ti to tak dopadlo :slight_smile:.

Jinak bych byla moc ráda za soukromou diskuzi, to by bylo fajn :slight_smile:.

Právě jsem zjistila, že mám nějaký nahnědlý výtok, tak jsem z toho celá vyplašená a nevím jestli mám zítra upalovat k doktorovi raději :frowning2:.
28. lis 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Já mu to řekla hned, je to nejbližší člověk, měl by to vědět a připravovat se s tebou :slight_smile: Na vánoce jsme to chtěli říct oběma "sadám" rodičů, ale přítel je drbna, takže to vykecal už minulý týden, grrrrr :grinning: ale možná jsem ráda, že to vědí, aspoň bude pod stromečkem spousta věcí, které prcek užije a nás to ve finále nevyjde finančně tak náročně :slight_smile: Slušný a pracující člověk totiž porodné nedostane a komplet výbavička pro prvorodičku, potažmo pro malé, je nehorázný finanční výdaj :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset díky za info, už to dnes bolí méně, ale stejně se budu objednávat k praktikovi kvůli těhotenské prohlídce, tak to tam zmíním, abych malé nějak neohrožovala, kdyby to byl zánět.

K doktorovi si raději zajdi, nemusí to být nic vážného, třeba jen praskla nějaká žilka, jak se napíná děloha, ale pro svůj vlastní klid bych mazala až by se za mnou prášilo :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jj nejraději bych šla dneska, ale pracuji v úplně jiném městě než mám gynekologa, tak počkám a hned v 7 ráno k němu půjdu .. četĺa jsem, že v období menstruace se to může stát a ono by to tak odpovídalo, že teď bych nějak měla dostat mns .. k doktorovi si určitě zajdi, přece jen už nejde jen o nás :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak to jsme na tom podobně :slight_smile: Taky to nějak neprožívám, neřeším kočárky, barvu povlečení, nesjíždím akce na plíny v hypermarketech (narozdíl od mojí máti), jména a tak vůbec... jen vím, že jsem se příšerně "rozežrala", jsem unavená a tloustnu :D
Zato pan otec je pořádná hysterka :D oslovuje mě Kinder vajíčko (2 v 1) :grinning:, přesvědčen o dceři mi vmítá do obličeje lecjaká jména v kombinaci s jeho příjmením, kontroluje mě, kontroluje stav výbavičky... no, prostě někdy je to na hlavu :slight_smile: Jen aby mu to zůstalo i potom, co bude mít doma to malé, uječené a věčně pokaděné stvoření :grinning: Komediant :grinning: :grinning: (berte s nadsázkou, samozřejmě jsem ráda :grinning: )
28. lis 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klariss01 tak to ten můj to neřeší už vůbec, když nezačnu já, tak se ani nezmíní, a já jsem zatím i docela ráda. I když vlastně asi před třemi dny začal, že musíme koupit v Ikee velkou skříň místo té, co je v pokojíčku teď (mám tam pracovnu) a že by to chtělo širší stůl než mám, protože na něm budu určitě přebalovat :grinning: tak sem valila oči a ujistila ho, že skříň rozhodně kupovat nebudu a ostatní začnu řešit až někdy v únoru :wink: Ale když se ho ptám, kdy to povíme rodinám, tak mi povídá, že to budeme tajit, dokud nenakynu :grinning: tak nevím no..asi pod stromeček to nechám. Jinak tedy kupodivu už ani nemám nějak potřebu oznamovat to okolí, zpočátku jsem se chtěla podělit s kamarádkami, ale ví to jen dvě a dál se to asi vůbec šířit nebudu. však ony to poznají :grinning:
@elisset k dr. si skoč, ale jak píšeš, může to být i okolo té MS..taky teď mám termín, tak doufám, že se nic neobjeví
28. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 možná mu to už řeknu, mohla bych udělat nějaký pěkný dáreček s těhu testem :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset to špinění v této době je určitě normální, ale jak už tu bylo řečeno, taky bych raději zašla k dr., jak se říká lepší jít stokrát zbytečně než jednou pozdě, ale uvidíš, bude to vše ok :wink:
28. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Jo, to ten můj ze začátku dělal taky jako by nic, ale pak se na koncertě pinknul, začal o tom žvanit, jak je to super a jak se těší a už mu to zůstalo :grinning: Jsem ráda, že se těší, lepší než takový ty chlapi, co ženskou "ošustí a opustí" (s prominutím).
Teď teprv uvidíš, jak to začne prožívat :grinning:
Jinak taky nemám nějak extra velkou potřebu se o tom bavit, ani v práci, ani s kamarádkama... prostě to beru jako přirozenou a hotovou věc :slight_smile: Snad mi to racionální uvažování zůstane co nejdéle :grinning: :grinning:
Dřív nebo později se to světu "řekne" samo, v jistou chvíli už tu "vanu" neschováš :grinning: :grinning:
28. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324
@kamca80

díky holky, jste mě trochu uklidnily :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset Ahoj,já dokonce i krvácela, a mudr mi dala ascorutin...který je volně prodejný, takže si ho klidně kup, ničemu to neublíží a ber 3x denně +pochopitelně radši i zajít na kontrolu..
28. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a budoucí maminky, ráda se k vám připojím.
Máme termín 3.7. a včera jsem dostala průkazku JUPÍ.. jsem opravdu happy, doufám že bude probíhat vše jak má :slight_smile: a budeme mít druhé bejbátko .. dnes jsme stihli odběry, zubaře a praktického lékaře.. No jsem ráda že už jsem doma...
28. lis 2013 ve 12:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zindagigee jé jak já se taky těším až dostanu průkazku, to už je potom takový fakt opravdový :wink: jinak čekáme taky druhý mimčo
28. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Měla jsem přesně to samé, ale já k dr.šla, už i proto, že jsem měla jít až ve čtvrtek, ale když jsem si tam volala, zda je to normální, tak jsem zjistila, že dr.ve čtvrtek zrovna nebude ordinovat.. Takže jsem to měla jako plánovanou kontrolu. Vnitřní pocity mi říkali, že je to zlé, už jsem se i připravovala na nejhorší a nakonec jsem se rozplývala nad tím, že má už i ručičky :slight_smile: Bude to dobré. Ty pocity jsou asi normální, strach, stres,... Bude to ok. Kdy jdeš na kontrolu?
28. lis 2013 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek