• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@veru324 No tak vidíš, jak prcek spolupracuje :grinning: Taky jsem se rouhala, že mi vůbec není špatně a od neděle mám žaludek na vodě permanentně. Naštěstí zatím bez zvracení. Neboj, to bude všechno dobrý, ale jsou to nervy, viď :slight_smile: Taky to mám tak, pořád se strachuju, co se může stát, moc mi nepřidá, že jsem doma a mám čas se tím zabývat. Ale pravda je, že jsem se teď tak nějak uklidnila, vím, že o se má stát, tomu se nevyhnu a jestli je nám mimi souzeno, tak tam prostě vydrží :slight_smile: Neboj, ono to všechno bude dobré :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Jsem momentálně 8+3 a už 3 týdny mě trápí nechutenství a nevolnosti. Zhubla jsem 4 kg. Na utz jsem byla v 5.týdnu to byl vidět jen gestační váček a pak v 7 týdnu a to už bilo srdíčko:slight_smile: Příští týden jdu v 9 týdnu, měla bych dostat průkazku tak se těším a zároveň mám i strach aby bylo všechno v pořádku. To čekání na další utz je nekonečný. Nejste některá z Brna? :wink:
28. lis 2013 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina ahoj, já nejsem sice přímo z Brna, ale bydlím kousek od něj, jestli znáš Zbýšov u Brna? směr Rosice
28. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Ahoj, určitě znám to zas není tak daleko:slight_smile: Taky nebydlím přímo v Brně, ale kousek od Brna. Jezdíš do Brna na kontroly, nebo chodíš do Zbýšova?
28. lis 2013 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset já už to mám skoro 3 týdny...řekli mi, že malý je ok, ale já musím ležet a brát ascorutin a duphaston...a prostě klid....i duševní, což fakt moc nejde...ale doktoři i v nemocnici říkali, že se to musí vyšetřit, tak nečekej a radši běž ať pak nelituješ :wink:
28. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho krásné, jen tak dál :slight_smile:
28. lis 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Máš moc krásnou holčičku. Ty jsi ročník 80? Já taky. Ted čekám první miminko, tak se těším i bojím aby všechno bylo v pořádku.
28. lis 2013 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina dojíždím do Ivančic k doktorovi, přímo do nemocnice, ale teda už to tam není co bejvávalo.

děkuji, Karolínka je moje vymodlené dítě :slight_smile: trvalo 7 let, než se konečně zadařilo, no aby taky ne, sem musela změnit chlapa :slight_smile: ted sme se snažily skoro rok, už sme ani nedoufaly, zatím to teda nemám potvrzené ještě ani od doktora, ale tak snad je to tam
28. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ahoj holky,

přidávám se k Vám... TP podle poslední M mi vychází na 27.7. :slight_smile: Testy mám pozitivní, příznaky taky a těším se v pondělí na první ultrazvuk :slight_smile: Dneska jsem 5+5tt :slight_smile: Je vytvořená už nějaká skupinka?
28. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zenablazena asi máš pravdu, že ty pocity jsou normální, teď už jsem v pohodě a beru to tak, že co se má stát, stane se. Na kontrolu a odběry jdu až 13.12.
@liss_durman já taky naštěstí nezvracím, ale jak píšeš, žaludek na vodě, nechuť sníst cokoli, a nebo naopak chutě na konkrétní potraviny, které obvykle doma nemám :grinning:
28. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je dneska nových mamin :slight_smile: Velká gratulace a vítejte mezi námi :slight_smile:
28. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak nevolnosti se stále stupňují, je mi zle snad celý den. Jediné plus je, že teda nezvracím, ale těžko do sebe něco dostávám. Ale jinak je vše ok, tak je to vlastně super :grinning: Zíttra mám kontrolu, tak se moc těším, že snad už bude i to srdíčko. Měla bych zítra být 7+7, čili končit 8 týden. V práci nám vaří samé hnusy, pořád knedlíky a polotovary, takže si začínám vařit doma, alespoň občas tedy, abych se pořádně najedla. Tak krásný den.
28. lis 2013 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaka Ahoj, vítej :slight_smile: Jé, 27.7. jsme se brali s mužem :slight_smile:
28. lis 2013 ve 13:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskaka ahoj, já jdu v pondělí taky na první ultrazvuk :slight_smile:
28. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Tak to je krásný a šťastný datum pro Vás :slight_smile: Pro nás se možná taky stane... :slight_smile:
28. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Tak to se těším na fotku :slight_smile: Hrozně moc držím pěsti, aby jsi viděla srdíčko!!! A vše bylo v pořádku!!!
28. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskaka Určitě! No, já bych měla mít TP podle MS 14.7., ale protože mm rozházené cykly, tak se to posune, tipuju tak o týden, dva, tak abych neporodila na výročí :D
28. lis 2013 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veruunek Já bych zase brala dřívější termín, bude to fuška...Klidně 17.7. :D
28. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaka Hlavně jestli budou horka jako letos :D
28. lis 2013 ve 13:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina
@miskaka Ahoj těhulky, vítám vás mezi náma :slight_smile:
28. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskaka děkuji, já přeji tobě to samé :slight_smile:
28. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak zdravím všechny :wink: Dneska jsem měla kontrolu, vše v pořádku, srdíčko bije a jsme 8+1. Takže konečně mám i termín porodu (9.7.) a můžu si to dát do profilu :grinning: . Jinak mám i průkazku a fotečku, tak průkazku pořád študuju horem dolem a fotku pusinkuju, no blázen :grinning: Ještě, že jsem sama doma. A to podotýkám, že to zažívám podruhé, ale vyprsklá jsem jako předtím. Tak hezký den děvčata, ať se vám daří :wink:
28. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veruunek Ty kráso, to bylo strašné a to jsem těhotná nebyla. Spala jsem celou noc s větrákem a prakticky se moc spát nedalo :(
28. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 Jé, o den později, než já :slight_smile: Gratuluji, že je vše v pořádku :slight_smile:
28. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jesterka85 jo půjdu, volala jsem doktorovi, tak sestra říkala ať přijdu pro jistotu a doktor se na fazolku podívá
28. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 Děkuji za přivítání, ráda si tady přečtu jak se cítí nastávající maminky a je dobré vědět, že v tom nejsem sama :slight_smile:
28. lis 2013 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no vidíš, jak ti to včera krásně dopadlo se šéfkou :slight_smile: Ono to tak obvykle bývá - strachy se klepeš před nějakou akcí, a když ta akce nastane tak je to nečekaně příjemná a pozitivní záležitost :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dneska měla kontrolu a žádné dobré zprávy :'(((( bulim celé odpoledne...doktorka viděla jen gestační váček a prý počkáme do příštího týdne jestli něco bude...Takže bud a nebo :((( jinak podle ovulace jsem přesně 28 dní těhotná (tzn. 6 + 0 tt ) ale už by tam mělo být něco vidět :(
28. lis 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman tak jsem si nakonec pořídila v lékarně jen laktobacily - po 7 týdnech pravidelného zavádění utrogestanu (na sliznici) mi začala svědit pipka, a taky kvůli pomalejšímu spalování..
Bioparox znám, ale snad ho nebudu potřebovat, nějak se to začíná lepšit - piju hodně čaje a jsem v teple :slight_smile:. Míváme v ložnici obvykle jen nějakých 18° a spíme pod dvouma dekama. Tak jsem tam po dlouhé době zatopila a manžel dnes spal v obýváku a já se konečně vyspala :grinning:
28. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ahoj, neboj, to může ještě všechno být v pořádku, nikdy nevíš, kdy se přesně mimčo chytlo...
28. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek