• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@stepankakv neplač, ještě může být brzo!!! záleží na tom, kdy došlo ke oplození.. Něco podobného zažívá i Liss - buď pozitivní, brouček se ukáže!!! :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 děkujeme, tobě taky..je to radost..
28. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Takže podle PM jsi 6+0? To ale přeci ještě nic neznamená! Já byla v pondělí, to jsem měla být 6+2 a taky ještě srdíčko nebylo. Doktor říkal, že to ještě nemusí být vidět takhle brzy. Takže neházej flintu do žita!
28. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 zkusila jsem na nevolnost sodovku, studenou a je to fakt lepší...
28. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska
@jaka17
děkujii holky ...snažím se věřit,ale strašně se bojím a smiřuji se s nejhorším... :(
28. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Tak to ráda slyším, že je ti líp. No já už do sebe asi čaj ani nic teplého k pití nedostanu... V neděli začaly nevolnosti a prostě to jede nonstop a teplý pití by mě zabilo :grinning: Tak čekám kdy mě opět začne bolet v krku z toho vychlazenýho pití, co do sebe liju :grinning:
28. lis 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman podle PM jsem 7+1 tt ale vím že k ovulaci došlo o týden později, takže by to odpovídalo 6+0tt a to by mělo být něco vidět..ale taky mi říkala že to může být trochu dýl..u každého je to prý jiné...
28. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Já nevím, jak se to počítá podle ovu, ale taky jsem ji musela mít později. Takže opravdu ještě nelze dělat závěry! Je to hodně individuální a podle mě teda taky záleží na ultrazvuku... Začínám mít dojem, že v ordinace mého doktora je zrovna nic moc technologie :grinning: Už podle fotek, které tu vidím u ostatních... Možná se pletu, nevím... Ale hlavně hlavu vzhůru!
28. lis 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Tak jsem dneska taky koupila laktobacily, tak snad tomu předejdu. Jak to myslíš, na spalování?
28. lis 2013 v 17:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman zkus čaj pro těhotné - já piju ted bud černý nebo zrovna tento od LEROS. Jak jsem vždycky v práci pila litry ovocných teekanee tak mi po nich ted pálí žáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek klasicky česky mám zácpu a nemohu na velkou :grinning:
28. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Blondýna já :D promiň :D tak já to mám tak nějak všelijak, tak snad mi to taky pomůže
28. lis 2013 v 17:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek to nic :slight_smile: ale jsou lidi, kterým by to na plnou pusu mohlo vadit.. :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak tak choulostivá nejsem, jen jsem se zarazila, a říkám si- to se jako neukládaj tuky? :D Prostě blond jsem
28. lis 2013 v 17:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman děkuji za podporu ...snad se za ten týden nezblázním a vydržím to...smířím se s nejhorším a pak už mě jen můžou mile překvapit...strach mám ale šílenej..kdy jdeš na kontrolu ty?
28. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Já jdu v úterý, tak pak určitě budu dávat report tady v diskuzi :slight_smile: No hele taky se bojím, děsně... Ale na druhou stranu už jsem fakt nějak rezignovala, co má být to stejně bude a nic s tím nenaděláš. Jediný, co pro mimčo můžeš udělat, je být v klidu a uvidíš... Při prvním těhu jsem to vůůbec neřešila, šla jsem na kontrolu až někdy kolem 8tt a to jen proto, že mě tlačil močák a myslela jsem, že mám zánět. Jinak bych snad šla i dýl. A hned jsem viděla i srdíčko, takže to bylo v poho. Kdybych plašila už takhle brzy, tak bych asi byla pěkně vynervovaná :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman myslím že ten první den je nejhorší, když ti řeknou že ještě nic nevidí..pobulela jsem si a ted už to bude lepší :slight_smile: a příští týden nejlepší :slight_smile: musím tomu věřit a bude to ok ... děkuji za podporu..moc jsi mě podpořila...těším se na pozitivní zprávy v úterý :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefanny tak dneska po další kontrole a pan doktor opet nic nevidí, vzal mi ale krev, v pondělí mi vezme dalsí a v utery opět na kontrolu......takže pořád jen čekat....
28. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Rádo se stalo :slight_smile: No je pravda, že jsem taky byla zklamaná, když nic neviděl. Ani to nechci říkat nejbližší rodině, dokud to není na 100% radostná zpráva... Ale určitě se dočkám a ty taky!
28. lis 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 takže tři ultrazvuky a pořád nic, to je na palici, ale aspon už mi brali a budou brát krev .., přístí týden opet kontrola :unamused:
28. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman hele, já zjistila, že když si dám ráno teplej čaj, kterej normálně miluju, tak je mi pak celý dopoledne blbě :grinning: studenej nepozřu, takže jsem závislá na vodě :frowning2: když si ho dám večer, tak dobrý
@winterska piješ klasický černý čaj? Já ho miluju, a všude jsem četla, že se v těhu nemá, omezila jsem to teda na 1-2 šálky denně (i když můj čaj je spíš obarvená voda, nechám tam sáček tak půl minuty, pak už je to na mě moc silný). Teď mi je po teplém blbě, ale nedovedu si představit, že bych ho vysadila úplně.
A s tím souvisí ještě otázka na ostatní - údajně nejsou vhodné koupele jsem se dočetla. Moje před těhu byly standardně v tak horké vodě, že nikdo jiný do ní nevlezl. Tu horkou vodu jsem tedy značně zestudila, nicméně koupu se normálně dál, jak jste na tom vy?
28. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 s první dcerou jsem se taky koupala jen jsem těch 45 a víc stupňů omezila na 39-40:slight_smile: ne já nevím přesnou teplotu:slight_smile:, ale asi chápeš:slight_smile:. A teď to samé, ale dávám si taky méně vody, aby břicho nebylo pod vodou:slight_smile:.

Jinak ten čaj černý má kofein jako kafe, ale moje dr říkala, že 1-2 kafe za den se můžou, takže i čaj se nějaký přiměřeně asi může.
28. lis 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Ty teplé koupele bych vynechala, není to dobré pro miminko. Jinak já teplý čaj do sebe nedostanu už 3 týdny a předtím jsem ho pila litry denně. Ted můžu jen studenou vodu a colu, tu mě doporučila doktorka, ale jen tu s cukrem, protože aspartam a některá další umělá sladidla jsou pro miminko jed.
28. lis 2013 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ano, momentálně piju kromě toho těhu čaje i černý - obyč. i earl grey - občas s mlékem - mňam :slight_smile:
ja zase četla že by se neměly pít zelené čaje, jíst plísňové sýry (hermelín, niva atd), a mít horké koupele!!!!
manžel mi nadává i při sprchování teplou sprchou, ale když mi je zima, tak co dělat..
takže se nekoupej, jen sprchuj!
28. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky čekám na potvrzení po testech, i když bych to ráda oznámila při příležitosti Vánoc, ale prostě na to ještě nemám. Aby mi pak zase případně tchyně řekla, že je to dobře, že jsme o to přišli a že se děsně diví, že ještě nejsem na prášcích a hysterická... :D No, na je kapitola sama pro sebe... Jinak holky, nemáte nějaký tip na afty? Před čtyřmi dny jako když uhodí a mám plnou pusu aftů, je to hrůza. Vždycky jsem na ně trpěla, ale teď se bojím si i vycucat nějakou pastilku na bolení, tak tipy, rady, nápady...
@veru324 Já třeba měla období, kdy jsem nevypila a neudržela nic než perlivou vodu :D a koupele praktikuji i teď, ne horké, a tak max pět až deset minut, víc je mi nepříjemné a super! :slight_smile:
28. lis 2013 v 19:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jo a teda já mám právě nejvíc problém s pitím, když si cokoli představím hned je mi špatně. S jídlem to tak hrozný nikdy není. Tam je to naopak mám na něco chuť a pak mi to vůbec nechutná.
28. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jasně, přesně tak to dělám, těch 40 stupňů jsem snížila na max. teplotu těla, vody málo, aby břicho bylo venku a strávím tam chviličku.
@tesorina @winterska jasněže hodinové lázně si už nedopřávám :grinning: ale asi to tedy hooodně omezím a nasadím jen tu sprchu. Díky.
@winterska já to právě četla o černém, zeleném i bílém!!! a vzhledem k tomu, že jsem alergik, tak bylinkové radši neriskuju, ovocné, to je totéž, tam je taky sem tam nějaká bylina, tak mi ani nic jiného, než černej, popřípadě roibos nezbývá. Zvláště ten min. týden, jak jsem marodila, černej nepít,tak chcípu ještě teď :wink:
28. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska bez koupání bych nevydržela, je to relax....stačí pak 6ti nedělí, kdy to nejde:frowning2:. S dcerou jsem se normálně koupala a vše vpohodě.
28. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika ahoj a můžu se zeptat v kolikátém jsi tt?
28. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman
@stepankakv já jsem s první dcerou byla na UTZ 6a1tt a také srdíčko ještě nebylo a vše bylo v pořádku. Dr. mě tenkrát pozvala až za 14 dní, ale podařilo s enám hned na první pokus a nějak jsme to vlbec neřešila:slight_smile:. A to jsem měla ovulaci až asi 19DC. Ono na to záleží, kdy byla a taky na tm jak dobrý má dr. UTZ. Takže neboj:slight_smile:.
28. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek