• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@stepankakv Ahoj, zatím se nestresuj! U druhého těhu jsme měli srdíčko až na 8tt a to jsem byla na 6tt i 7tt. Ukázalo se, neplaš, bud v klidu, to miminko to potřebuje! Budu držet pěsti a dej vědět, jak jsi na kontrole dopadla. Myslím na tebe!
28. lis 2013 v 19:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Děkuji za podporu..tenhle týden bude asi dlouhý ale snad se štastným koncem :slight_smile:
28. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv ještě není vůbec nic ztraceno, mohla si otěhotnět později, takže miminko by bylo mladší a tím pádem má ještě časík, uvidíš, vše bude ok, budu moc držet palečky
28. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no ja jsem doma, mela jsem jit do prace ve dvou letech male, i kdyz jsem dopredu avizovala,ze uvidim, jak na tom ve dvou letech bude. Takze spis pocitaji,ze se jim vratim a ja zase houby. Rodicovskou dovolenou si budu prodluzovat a prejdu pak rovnou na materskou. Jinak kdybych pred 4 lety nesla na materskou, tak uz tam nepracuji. Ale zpetne jsem rada,ze se nam syn povedl hned, jinak bych zmenila misto a rodicovstvi odlozila, coz je blbost delat, ale jako bezdetna jsem myslela jinak.
28. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grafomanky :wink:
28. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 v lekarne se da koupit cerny caj bez kofeinu, je to caj pro deti,ale ja ho ted taky piju. Momentalne jsem hlavne na vode, kdyz je hooodne spatne loknu si trosku koly, a jinak piju i tehotensky caj.
28. lis 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv s druhym tehotenstvim jsem na tom byla uplne stejne. Ten tyden byl hroooozne dlouhy, no nakonec me mala chtela jen trosku potrapit.
28. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, konečně pátek :slight_smile: Už mě nebaví chodit do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším na Vánoce, kvůli volnu :slight_smile: Jsem furt ospalá, to je děs...
A dnešní tragédie? Nezapnu kalhoty :confounded: :unamused: :angry:
Asi čas nasadit zeleninovou stravu :grinning:
29. lis 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 já to nechápu, občas taky kalhoty nedopnu, musím chodit v práci s rozepnutýma :grinning: a někdy zase pohoda ... třeba dneska je dopnu v pohodě, ale mám je stejně rozepnuté, je to pohodlnější :slight_smile:

Jinak jsme byli s manželem kvůli toho špinění u doktora a fazolka je v pořádku, jsem 8+3 tt a srdíčko bije. Je to krasavec :grinning:. Tak se nám oběma ulevilo, hlavně teda manželovi, až mi ho bylo líto jaký měl strach ..
29. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@klariss01 já teda ještě všechny kalhoty dopnu, ale možná je to tím, že je nemám tak na fest jako před prvním těhu, protože my z něj už zůstal na břiše docela pěkný špek:slight_smile:, proti tomu obrácenému lavoru co jsme měla před tím:slight_smile:. Docela mě to překvapilo, protože jsme čekala, že bříško poroste teď podruhé rychle a protože dr. na kontrole vždycky říká, jak ta děloha hezky roste, jak už jí mám až tam a tam.... Ale jinak jeden den jsem taková splasklá a druhý den mám pocit , že mám o 2 kila víc.

Moc dobře ti rozumím, jak se cítíš, já jsem na to taky dost citlivá a odkáže mi to zkazit náladu, když je mi malé oblečení. Ale neboj po porodu to kojením půjde dolu a i když už postava nebude úplně nikdy jako před tím (teda jsou vyjímky, které prostě ať dělají co dělají jsou jako lunt) tak se ten metabolismus myslím trošku srovná, jak nebudeš mít čas tolik na to myslet:slight_smile:...aspoň u mne to tak bylo:slight_smile:
29. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ahojky dneska přesně osmý týden bych měla být, ale doktor říkal, že jsem otěhotněla nejspíš daleko později, že nevidí ani dutinku, není tam nic, vzal mi krev, v pondelí další a v utery kontrola, jsem zvědavá co mi řekne, ale taky už jsem nějaka otupěla, skoro 2 měsíce už čekám, konečně pozitivní testy - tak velká radost, ale ted zase jen čekat...už jsem rezignovala...snažíme se rok....a prý musíme vyloučit mimoděložní těhotenství, se špiněním už jsem na pohotovosti byla před 14 dny a tam mi řekli, že bud to neudržím, nebo to bude v pořádku, nebo je to mimoděložní, nebo testy ukazuji špatně.... takže ted čekám jestli nezačnu krvácet a pujde to do háje... :unamused: , prostě pořád nic nevidí, ..... ted za mnou přišel náš labrador Aronek a dal si mi hlavu na koleno a dival se na mě těma svýma očima, aspon to zvíře umí člověka trochu rozptýlit a potěšit, a samozřejmě tady ta diskuse, člověk se aspon můze vypovídat a uleví se mu :sunglasses:
29. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika tak moc držím palce aby vše dopadlo dobře...koukám, že aspon gestační váček by pro tebe byla úleva a pro mě je to o nervy, že v něm zase nic není :((( Asi už to takhle bude celé těhotenství jenom o čekání :( snad nám to oběma vyjde a v červenci se budeme radovat. Dej mi pak vědět co kontrola. Já jdu až ve čtvrtek..Bude to dlouhý týden, ale musim se nad to nějak povznést! Dneska už jsem 3 krát bulela. :(
29. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zrovna přišla z kontroly. Vše jo v pořádku. Srdíčko už bije :slight_smile: . JUž máme průkazku. Jen jsem podle velikosti asi o týden později. Takže 7+0. Ale měla jsem ovulaci asi až 17 den cyklu, podle toho jak mě teda bolel vaječník, takže to asi odpovídá. Jen mě doktror oznámil, že mám hodně úzkou pánev, že s velkou pravděpodobností budu rodit císařský řezem. V průkazce mám 24 -29 -31 - 16 - a tu 16 červeně v kroužku. Kolik máte vy? Já jsem z toho taková rozmrzelá. Nevim teda přesně jak to chodí, ale podle mě mi po císaři mimčo nenechají u sebe!!! A to mě bude dost mrzet. Chtěla jsem ho mít pořád u sebe.
29. lis 2013 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ally8 tak já mám "bohužel" pánev velkou dost a dost . 28-31-35-24, u prvního těhu měřila dr. 24-31-33-23 takže se ještě rozšířila:slight_smile:.
Měly by být 1.25-26,2. 28-29, 3. 31-32, 4.19-20
http://www.maminkov.cz/tehotenstvi/prenatalni-pece-a-testy/vyznam-panevnich-rozmeru-v-tehotenstvi.html
29. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Moooc gratuluji :slight_smile:
29. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, jste tu některá účetní? potřebovala bych rychluo radu, do IP :slight_smile:
29. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv nebul, to opravdu nee, taky kdyz jsem jela včera autem domů od doktora mi tekly slzy,doma nálada pod psa, ale řekla jsem si, že to může dopadnout všechno jeste jinak,, tak ted budem silné, najdem si nejakou zábavu, práci..atd., ted jsem byla zrovna se psem venku, to se krásne pročistí hlava, no a řeknem si, že budem brečet až to opravdu bude v pytli, ted to nemá cenu, jeste porád máme šanci :sunglasses: , drž se a dáme si vedet :wink:
29. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ally8 ale myslím si, že se to ještě může malinko změnit, že ta pánev se přípravou na porod trošku roztáhne. Mám kamarádku a ta je oprvdu drobounká a malinká. Má 3 děti - poslední 2 kluci byli opravdu velcí arodila normálně a žádný problém.

Pokud jde o císaři. Miminko ti bohužel hned nedají až druhý den...jen ti ho parkrát přinesou, ale rodilo nás císařem hodně a všechno se nějak zvládne a není to tak hrozné , pro mě to byla pohoda.

Důvodů proč třeba mimi nemáš hned může být víc nejen císař a zdraví je vždy přednější, tak se zbytečně dopředu netrap:slight_smile:

Jo a gratuluju k srdíčku.
29. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika Děkuji moc za podporu... Jsem dnes v práci, tak jsem bulela asi 3 x když jsem to tady říkala kámoškám, jinak jsem se tady už i zasmála a i jsem se stihla nasrat :D mám v práci totiž hrozně tupý lidi :slight_smile:)) a někdy už se to prostě nedá ... Takže se budu snažit myslet pozitivně a co se má stát to se stejně stane...:slight_smile:
29. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 ahoj, nevěš hlavu, ono může být všecko ještě jinak...podle toho, jak bude mimčo růst a jak se otočí..já měla obě děti císařem a už se dá jít třeba na spinální umrtvení a celý porod vnímáš a dítě ti po něm dají, pak jdeš teprve na JIp...hlavně, že jste v pořádku..
29. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrinika
@stepankakv holky, je to hrozný, to čekání, ale ono opravdu vše ještě může být v pořádku..nestresovat se, to se hezky řekne, ale člověka prostě bolí srdíčko...
já jsem v 7tt, od minulého pátku, co jsem zakrvácela ležím a znovu jsem začala špinit...mimčo je podle UTZ snad v pořádku, ale člověk se strěšně bojí..tak držím palce..
29. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji za info těch rozměrů. Máš pravdu, pokud to jinak nepůjde, tak se nedá nic dělat. Nebudu se s tím trápit. Optám se na to v nemocni, jak to chodí. Pa
29. lis 2013 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika no si zvlastny pripad ale drzim palce nech je vs.ok
29. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 taky držím palečky
29. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, stává se vám v poslední době, že vám přestává tolik pobolívat břicho i prsa? ještě minulý týden jsem se v noci budila při převracení, jak mě prsa bolela a ted je vůbec necítím - jen při zmáčknutí..
jo a kalhoty mi zatím netlačí (mám strečové džíny), ale když déle sedím, musím se rozepnout...
29. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset je to hrozný s tím tloustnutím :D
Já jsem z toho úplně na mrtvici :slight_smile:
8+3?? Tak to máme stejný TP? :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori díky za milé slovo :slight_smile: Podpora je důležitá :slight_smile: Prostě když jednou zhubneš, už nikdy nechceš být zase jako čuňátko... pitomá psychika, umí potrápit :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ahoj, jojo, to břicho určitě, to už mi pořádně nebolí asi týden, jen opravdu sem tam, když třeba rychle vstanu po dlouhém ležení, nebo po sexu občas. Prsa tedy střídavě, týden nebolely vůbec, tenhle zase bolí jako blázen.
29. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska jojo prsa mě skoro přestala jen hodně občas je zase trochu cítím. Břicho mě moc nebelo a tam je to skoro stejné ...občas taková jako trochu křeč nebo před MS, ale hodně málo.
29. lis 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska mě taky bolí prsa méně než dříve, nemohla jsem vůbec spát na břiše a teď už to jde .. takže si je někdy mačkám jestli mě bolí aspoň při dotyku :grinning:
29. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek