• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@pitrinika doufám, že bude všechno v pořádku, moc bych ti to přála
29. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 mám 9. 7. ty taky?
29. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset 8.7. mám já... je dneska pátek, ne? :grinning: Já jsem na ty dny už mimoň :slight_smile: No mám 8+3 :slight_smile: Tak nevím, asi se jeden z doktorů přepočítal :slight_smile:
Ale stejně je to jedno, znám jen jednu maminu, která rodila přesně na termín :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Hodila jsem si to do kalkulačky, jestli nejsem blázen :grinning: A vypadá to, že ne :slight_smile: Při 8+3 je TP 8.7.... Ty jo, ještě 221 dní do porodu :D Hrozný číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 mě to tak vycházelo jak na kalkulačce, tak mi to i napsal doktor do průkazy, tak nevím :slight_smile:, však ono je to stejně fuk :slight_smile:
29. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Jako je to fuk :slight_smile: Jen je pěkná myšlenka, že je nás tu víc, co mají rodit ve stejný den :slight_smile: :slight_smile:
Našla jsem to tady: http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#formBirth
Zadala jsem výpočet podle termínu porodu a vyšlo mi 8+3, takže to mám snad správně v průkazce :slight_smile:

Jinak mě už v pondělí čeká EKG a prohlídka u praktika a ve středu první odběry krve :slight_smile: Celkem se těším na ten screening, snad už bude pěkná fotečka :slight_smile:
29. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a oni vám tu pánev nějak měřili nebo co? :confused:
29. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no mě to taky vycházelo podle poslední menstruace .. já jsem hlavně ráda, že to bude rak stejně jako manžel :slight_smile:
29. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Ahoj, jo dnes jsem byla na kontrole a doktror mi měřil pánev, takovýma kleštičkama. Jen teda zvenku. Přes boky, kyčle a pak i z boku od stydké kosti po kostrč. Moc mě nepotěšil.
29. lis 2013 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Mě třeba břicho jeden den trochu bolí a druhý den vůbec. Nebo jen chvilku večer. Ne pořád.
29. lis 2013 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 aha, to mi právě doktor vůbec neměřil .. já bych taky chtěla rodit přirozeně. Ale třeba to bude nakonec jinak ještě a budeš taky rodit přirozeně :slight_smile:.
29. lis 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu si postěžovat. Je mi čím dál hůř dneska jsem i zvracela a dcera je nemocná od 3 hodin má 37,6-37,9. Tušila jsem to už včera, kdy odpoledne usnula ve školce (nespí přes den už od 18 měsíců). A manžel jede dnes večer na celý víkend na chatu dělat nějaké přiblblé ohřívání vody. Takže mi tady ani nezůstane auto. Už to takhle udělal před 2 lety, kdy dcera byla 3 dny nemocná, já jsme už 3 dny nespala protože měla horečky a chytla jsme to od ní a on si odjel na sraz ze základky , na kterém byl 2 roky před tím. Tenkrát jsem s ním dobu nemluvila a nemyslela jsme si, že to udělá zas, místo , aby tady pomáhal, aby se snížila šance, že to chytnu tak bude 250km daleko a ještě poletím s malou na pohotovost taxíkem, když bude potřeba:frowning2::frowning2::frowning2:.
29. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak mne panev merili jen pri prvnim tehotenstvi. A v prukazce zatim rozmery napsane nemam.
29. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak tohle by mi muj manzel snad neudelal. Ale ja uz jsem si zvykla,ze chlapy jsou trosku tupy na nektery veci, tak si proste hned rikam o pomoc. Naposledy jsem ho vytahla z vecirku, kdyz mala zvracela vecer o sto sest a ja nevedela, jestli nebudeme muset na pohotovost. Tak proste nekdo, kdo ohlida druhe dite byt doma musi.

A ted je na mne moooc hodny, kdyz je mi rano blbe a nemusi nutne do prace, tak mi da cas se vzpamatovat a stara se o deti. Praci pak dohani vecer a v noci.

Jinak nostalgicky vzpominam na prvni tehotenstvi, kdy mi skoro vubec nic nebylo. Jen se mi delalo spatne v autobuse,tak mne manzel vozil do prace. Druhe bylo horsi a ted je to asi nejhorsi. Tesim se, az to bude za mnou.
29. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wendy_ já jsem mu řekla ať mi tady nechá aspoň auto, když nemůže zůstat doma a dozvěděla jsem se, že to nejde, protože tam potřebuje být až do večera v neděli a že si přece můžu vzít taxíka. Že budu třeba malou muset nosit, když jí bude blbě a tak to je mu úplně jedno....ale on se nikdy o mě nestaral. To druhé byla chyba teď to vím.
29. lis 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jeje, to mě mrzí, že máš takové trápení :cry: chlapi jsou fakt tupci někdy, já to vidím u sebe doma, kolikrát jen zírám. Dala bych mu to pořádně sežrat. A neříkej, že druhé byla chyba, ty děti ti to všechno vynahradí, jsou napořád, narozdíl od chlapů bohužel. Drž se, třeba bude malá do rána dobrá.
29. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori no ja bych mu to taky vsechno vysvetlila, riziko noseni, pak,ze tu nemoc muzes chytit. Chlapi jsou tupy a tohle mu treba absolutne nedoslo. Doporucuji povolat nejakou pomoc ( babicky, dedecky apod.)
29. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori zkus mu to všechno vysvětlit, jak píše @wendy_ třeba mu to jenom nedochází ...
29. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wendy_ za svojema rodičema jede a moji jsou také 100km
29. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska druhá kontrola, už máme srdíčko a dle UTZ jsme trošičku menší, tak nechápu ten pupek :slight_smile:
29. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravím budoucí maminky,
ráda bych se k Vám přidala, měla bych mít termín cca 10.7. avšak zatím si na mě moje gynekoložka neudělala čas, takže nevím jak na tom jsme... proto jsem se chtěla zeptat jestli je tu ještě někdo, koho gynekoložka tak zanedbává nebo je to normální? Objednávala jsem se před měsícem a v pondělí jsem měla jít na vyšetření. Můžu vám říct, že čekat měsíc byly pěkné nervy. No a dnes mi přišla zpráva že paní doktorka prohlídku ruší a další termín mi nabídli před Vánocema. Jelikož si podle 1. dne poslední menstruace počítám týdny, vycházelo mi to že budu ve 12týdnu. Tak jsem jim s díky poděkovala a snažím se sehnat nějakého doktora, který si na mě udělá čas.... :frowning2: No začíná nám to pěkně to nejkrásnější období v životě ženy....
29. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs blahopřeji k :hearts: - jen tak dál :slight_smile: to bříško neřeš :slight_smile:
29. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Děkujem, co ty, kdy jdeš na další kontrolu? :slight_smile:
29. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heclinka vítej mezi námi! na takovou doktorku bych se vyprdla a být tebou si našla co nejdřív nového dr. Určitě v tvém okolí nějaký, který bere nové pacientky, bude. I kdyby isi platila nějaký poplatek - a právě kvůli němu se o tebe a tvoje bříško budou hezky starat!!
29. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heclinka No tak to bych taky šla jinam...Je možné že jí do toho něco vlezlo, ale podle mě je to na první prohlídku docela pozdě...
29. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heclinka Ahoj, tak to moc gratuluji. Je to divné, že tě ještě ani neprohlídla. Vždyž mě už dvakrtá bral odběry krve, vážil mě, moč si bral. Dnes už mám i průkazku, kde mám vše zapsané. Jestli tě uvidí až 12 týden, tak ti nestihnou udělat veškeré vyšetření, které by mělo být v prvním trimestru ne?
29. lis 2013 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jdeme až 9. prosince na odběry a další prohlídku. skoro 3 týdny mezi kontrolami - pěkně dlouhá doba..
29. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska jj,my jdem na odběry až 20. a to mi říkala dneska sestřička, že mám přijít kolem 7-8 ráno že tam ještě nebude ani mudra, tak jsem z toho pochopila že utz nebude, takže asi až pak po novým roce, to je ještě dýl...za chvilku už budem chodit co 14 dní :slight_smile:
29. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Ae dneska jsem přemýšlela, jestli se neobjednám třeba do nějákýho většího města na nějákej lepší UZ jestli to jde, tahle má nějákej starej křáp :grinning:
29. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to je mi líto, že máš doma takové trápení. Snad se manžel umoudří a pochopí, že by se měl o tebe ted více starat. Každá žena si v těhotenství zaslouží být hýčkaná a milovaná.
29. lis 2013 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek