• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@ally8 Taky mě trochu dnes zklamal doktror, když jsem chtěla fotku z UTZ vytisknout a on nemá prý tiskárnu. Tak si to mám vyfotit na mobil. Jinak je teda skvělý a pečlivý a určitě odborník, i ordinaci má moderní, ale tohle mě teda překvapilo.
29. lis 2013 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs jé, ten příspěvek byl pro tebe ale klikla jsem tam sebe :grinning:
29. lis 2013 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 jj, já jsem as chtěla aby šel přítel semnou dovnitř, ještě tam byla jedna těhule, tak se jí ptá, jestli s ní chodil tatínek dovnitř a ona že jo, že se zeptala mudry a v poho tak se jí ptám a ona, NE, to není potřeba, stejně není nic vidět, uděláme mu fotku :grinning: tak aspoň že tu fotku...a už pokoukávám i po těch 3D a tak :grinning:
29. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs aha, to je divný, že někdo může a jiný ne. Na to jsem se teda ještě neptala, tak uvidím, jak se budou tvářit.
29. lis 2013 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 No mě to zklamalo, on čekal v autě, tak jsem mu pak napsala sms že může, tak měl úplně jiskřičky v očích a pak byl zklamanej jak jsem vyšla ven...ale svedl to na doktorku, že je to kráva :grinning: jj, možná že tam byl s ní později, je fakt, že tam skoro nic vidět není :grinning:
29. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Už jsem vytáhla těhu kalhoty, je to mnohem pohodlnější :slight_smile: Už i proto, že v posledních dnech trávím mnoho času za volantem a pásek mě tlačí :-/
@pitrinika držím pěsti, aby vše dopadlo dobře a dej vědět co a jak :slight_smile:
@ally8 super, jsem ráda že je vše v pořádku. Kamarádce dali holčičku po 8mi hodinách po císaři a já rodila přirozeně a dostala jsem ji po 6ti hodinách, ale je fakt že jsem rodila těsně před půlnocí, takže je to asi jedno, záleží na personálu a vždy by ti měli vyhovět, pokud budeš chtít mít dítě u sebe, tedy pokud zdravotní stav bude dovolovat. Tak jako tak tě nechají nějakou chvilku odpočívat :slight_smile:
29. lis 2013 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 tak to ji nemá moc moderní když nemá tiskárnu :grinning:, dělám si legraci :slight_smile:, ale měl by být připravený, každá nastávající maminka chce přeci fotku

Jinak já se doktora taky ptala, jestli může příště jít dovnitř i manžel,tak taky řekl, že toho sice moc neuvidí, ale že přijít může ..
29. lis 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no je to divný :grinning: Moje sestra rodila před 10 lety a to jí prý fotky dával. Tak se mu asi rozbila a není na novou :grinning:
29. lis 2013 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heclinka doktorku bych okamžitě vyměnila, neměla bych k ní žádnou důvěru, nepřijde mi to jako profesionální chování
29. lis 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 tak třeba mu Ježíšek nějakou přinese :grinning:
29. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori to máš ale s manželem docela smutný, ono se to ale nějak vyvrbí, uvidíš!!!
29. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs máš nějakou zvlástní doktorku, když nedovolí tvému partnerovi aby se podíval na své dítě.. je ale fakt, že mů muž, kdyby nemusel, tak do ordinace na prohlídky nechodí.. Uvidíme, jestli ho dotáhnu k porodu :grinning:
Ty jako pacientka máš vždycky na výběr jiného - lepšího doktora. Ale udělej to co nejdříve! A klidně si připlať péči.
29. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za podporu:slight_smile: uz jsem si zacinala myslet ze jsem trochu hystericka.
ze se tak snazim aby me nekdo prohlidl
29. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no taky me to prekvapilo... Tak aspon se bude tesit na priste az toho pujde videt vic. Ale hned vydedukoval z jednoho pidi svetlyho mista na fotce, ze je to kluk :grinning: jinak on je ex psovod, takze uz byl u jednoho porodu s policii, tak mozna proto mu to nevadi, ze tam ma jit semnou :grinning:
29. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se k Vám :slight_smile:) snad vše dobře dopadne. Protože jsem to neřekla ani partnerovi, tak aspoň někde se musím podělit o tu radost. TP vychází 30.7. u dr. jsem zatím nebyla, tak doufám, že vše probíhá jak má. Těhu zdar.
29. lis 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno. těhulky :slight_smile: Dnes jsem si stoupla po čase na váhu a nemohla jsem věřit svým očím, těch 5kg co jsem na začátku shodila se stále drží, ba naopak, ještě mám o pár gramů méně a to už tak často nezvracím. Tak jednou za dva tři dny... Tedy můžu říct, že chutě dělají divy a občas i něco zplácám nebo se přejím :slight_smile:

Dnes v noci jsem měla naprosto děsivou příhodu. Pře dvěma lety jsme si koupily starší německou vilu a když foukne vítr, tak tu všechno všemožně skřípe a vrže a já jsem od přírody strašpytel. Manžel včera jel na 1.ze tří nočních, takže jsme byli s holkou sami... Jako vždy se probouzím a protahuji uprostřed noci, ležím si ve své oblíbené a nejpohodlnější poloze na zádech, pomalu rozlepuji oči, ještě vidím mlhavě, když si všímám, že u postele stojí muž v kabátu. Rychle tisknu víčka k sobě a hlavou se mi honí milion myšlenek jako "Proboha kde se tady vzal? Jak dlouho tady stojí? Viděl mě se hýbat? Co chce? Je ozbrojen?" mám pocit že asi zešedivím strachy... Jelikož místní mladí vandalové házejí kamínky do oken, rozbili i jedno ve sklepě, odkud není problém dostat se do celého baráku.. Klepou se mi ruce, žaludek, nevím co si počít, pomalu otvírám oko, abych se přesvědčila co je to zač.......... Mickey mouse ........ ano, ta černá potvora, kterou tolik miluje moje holčička. Při usínání si ho odložila na mou hruď a ten muž v kabátu byl Mickeyho čumák :grinning: Černá hlava a béžový kabát... :grinning:
30. lis 2013 v 08:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@simculajs Gratuluji!
@heclinka Nevěš hlavu! Jestli máš svou doktorku ráda, tak bych ji hned neměnila. Ale je možný, že do toho přišla nějaká nemoc nebo dovolená, ale měla by tě upozornit, že můžeš třeba zajít jinam, jestli ji někdo zaskakuje. Nebo pokud ordinuje, normálně bych přišla bez objednání, řekni, že tě hrozně bolí břicho a musí tě vzít jako urgentní případ. Jinak by sis třeba mohla dojít někam na ambulanci s podobnou výmluvou, já taky takhle byla při prvním těhu, ptže můj doktor měl dovolenou a já potřebovala vyšetřit. Tak to zkus, myslím, že pokud jsi jinak byla spokojená, nemusíš hned hledat jinou...
30. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Tak koukej papkat :grinning: Kdy to jde :slight_smile: Jinak ta story s mickey mousem mě úplně rozsekala :grinning: :grinning:
30. lis 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, já mám taky doktora docela na nic, teda měla sem doktorku, která byla úplně super, ale odešla jinam a tak sem přestoupila k přimářovi, měl by být super, no ale prostě není. Moje sestra je ted taky těhotná, termín má začátkem ledna a co ten jí dělal celou dobu :frowning2: jako nějaké fotky? neexistuje, když chtěla vědět pohlaví, tak jí řekl, že utz není od toho, aby jí říkal pohlaví, ale aby ji vyšetřil. No mám docela strach k němu v pondělí jít.
30. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekněte mi, jak je možný, že je mi blbě zásadně hlavně o víkendu :grinning: :grinning: a to ještě, když mám naplánovanou celodenní akci, ze které se nechci vyvlíct :confounded: snad to tam neohodím no...
@zenablazena řehtám se tu na celý kolo, ale věřím, že stát se to mě, mám infarkt :grinning:
30. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 zákon schválnosti :slight_smile:
@zenablazena bych se asi posrala strachy :grinning:

Já jsem dneska děsně unavená, chtěla jsem jít na přesčas, říkala jsem manželovi, že půjdu na 10 takže budu vstávat kolem deváté a on už chudák na mě čekal se snídaní, ani nešel spát po noční abych měla ty míchané vajíčka čerstvé .. já pořád nic, tak se šel v 10 zeptat jestli už budu vstávat, protože chtěl jít taky bobek spát :sweat_smile:. Snídani jsem snědla a prdím na to, nikam nejdu, taky musím odpočívat někdy :slight_smile:.
30. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mi bliká na mobilu 7. týden. V pondělí mě čeká ultrazvuk, strašně se těším :slight_smile: Doufám, že bude vše v pořádku. Vlastně nedoufám, já to vím!!! Stále to tajíme kde to jde, tak budeme mít Vánoční dáreček. Mám nemocná játra, tak se za to všechno krásně schovává. Nesmím nic nosit, ohýbat se a tak :slight_smile: Všichni mi pomáhají, aniž by cokoliv tušili. Nevěřila bych, že mi těhotenství pomůže s nemocí jater... Neuvěřitelné... Bohužel už mě dva dny trápí hodně rýma a bolení v puse patra z rými. Nemůžu asi nic :( Tak trpím a snažím se myslet pozitivně :slight_smile: Hodně štěstí maminky...
30. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tady člověk chvilku není a pak nestačí číst :sunglasses:
Vše nově přichozí vítám :slight_smile:

Jinak u nás to zatím uspěšně před rodinou tajíme, chtěla bych taky počkat na vánoce.
Narodily se nám štěňátka, tak mám dobrou výmluvu proč být doma a nikdo nepostřehl mé
nevolnosti :slight_smile: a s váhou nevím jak jsem, jelikož jí doma nemáme. Musím tedy počkat na středeční kontrolu.

Jak tady píšete, že můžete jen studené, já to mám naopak. Ze studeného je mi zle.

@stepankakv
@liss_durman holky uvidíte, že na další kontrole budou srdíčka bít o sto šest
@zenablazena mě by nestačilo projed hlavou tolik myšlenek jak bych rychle vylítla :slight_smile:

Krasnou víkend s co nejmín nevolnostma přeji :wink:
30. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezký víkend holky! Tak ani mě se to bohužel nevyhnulo a předevčírem mě dostihly nevolnosti. Nezvracím, ale kýbl si nosím všude s sebou, je to hrozné, ta nevolnost :/ Na váze také nepřibírám ale to se asi ani není čemu divit :D
30. lis 2013 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaka - ja som tiez dnes 7 tak daj vediet ako v pondelok, ja idem v utorok a som zvedava ako to dopadne :slight_smile:
30. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yvetta Určitě se ozvu, je to velká náhoda, když to máme úplně stejné :slight_smile: Máš nějaké příznaky?
30. lis 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaka - sorry no ja sa v tom pletiem ja som dnes prave 7+0 aj ty? to je asi uz 8tt ci nie? mne sa to pletie, ze je to 7+0, ale uz 8tt
30. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena ježíš, :grinning: já to četla s takvou hrůzou :grinning: a konec mě fakt pobavil. Já bych se taky zlbáznila strachy. Když jsem doma sama, pořád čekám, že se někdy objeví nějaký duch :grinning:
30. lis 2013 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset taky jsem dnes snídala vajíčka. :grinning: O víkendu si je dělám pořád. Je hezké jak se manžílek stará.
30. lis 2013 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Aj, aj to je fakt blbý. Přitom člověk v tomhle období na ty doktory fakt spoléhá. Tak hlavně aby tě pořádně kontroloval a udělal testy, ale potřebujeme aby byli i trochu lidský - sakra ! Nemůžou to trochu prožívat s náma?
30. lis 2013 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek