• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Ahoj, take cekame miminko v cervenci 2014. Je tu nejaka maminka co uz ceka 3., 4. ditko?
30. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena
@ally8

Já se u nás doma nebojím, ačkoliv na duchy teda věřím ... Ale už jsem přemýšlela, jak si budu zvykat v novém bydlišti a na cizí byt .. manžel jako hasič noční dělá. Snad to bude dobrý :slight_smile:.
30. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, jak se to tu rozjelo:slight_smile: Přeji všem s potížemi, ať to brzy přejde. Mně není absolutně nic, ani prsa nebolí tolik jako prvně. Teda ne že bych si stěžovala:slight_smile: Mám pocit, že i břicho trochu vyskočilo. V úterý si jdu koupit těhotenský kalhoty, tlačí mě knoflík. A zase v kalhotách, které jsem nosila po porodu, plavu.
Nejde někdo v úterý taky na UTZ?:slight_smile:
1. pro 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Čauky :slight_smile: Já se hlasím, že jdu v út na utz :slight_smile: Ty taky? Jinak to "nic" při těhu závidím, já jsem celý dny živá jen o suchý topince :-/
1. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak dneska den blbý, před chvíli jsem zjistila, že trochu špiním :frowning2: jsem teda v termínu MS, nic mi zatím nebolí, ale jsem od včera taková přejetá, unavená hrozně. Dneska 8+1. Tak ležim, čekám, co se z toho vyklube a kdyžtak holt sjedu na pohotovost, díky bohu, že je 10 minut od baráku. Jinak moje dr. ordinuje až zítra odpoledne. Ach jo, já už nechci, aby to znova dopadlo blbě :unamused:
1. pro 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Ahoj tak já jdu taky v úterý na UTZ:slight_smile: jsem moc zvědavá jak miminko vyrostlo, posledně bylo 12mm. Měla bych dneska být 8+6. Tak se těším na úterý, ale zároveň je tu i obava aby bylo všechno v pořádku.
1. pro 2013 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina Ahojda holky taky jdu v uterý na UTZ a k dnešku jsem taky 8+6, těším se až uvidím mimi a srdíčko ale zárověň se také bojím aby bylo všechno v pořádku, doufám, že jo.Pravda je že je mi taky po ránu špatně, ale nezvracím hlavně, když se včas nenajím.Moc na vás budu myslet tak se pak ozvěte.
1. pro 2013 ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_k ja cekam treti a posledni:slight_smile:
1. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Zatím se nestresuj, ještě to nemusí nic znamenat. Hlavně v klidu! :slight_smile: Držím pěsti aby bylo vše jak má být a mrnouskovi se dařilo dobře. A pokud půjdeš zítra k dr, napiš co a jak!
1. pro 2013 v 17:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka, to by jste nevěřily, co jsem do sebe za poslední dvě hodiny natlačila :slight_smile: Dělám dort k zítřejším Verunčiným narozeninám, takže nejprve to byl piškot a máslový krém, jelikož jsem byla přeslazena marcipánem, který následoval po piškotu, namazala jsem si rohlík s telecí paštikou, pak vánočku s máslem, sušenky a jelikož manža odchází do práce na šestou, dala jsem si s ním ještě večeři, čínu s rýží.... A zítra mi bude zase zle a nebudu jíst nic... Maminka si myslí, že čekáme druhou holčičku, pač prý jen ženská si takhle navymýšlí :grinning:
1. pro 2013 v 17:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, tak zítra jdu na první kontrolu a první ultrazvuk, tak sem zvědavá a zároveň nervozní, snad bude vše jak má :slight_smile:
1. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
já už taky chci k dr., ale jsem objednaná až 11. No už je to za deset dnů, to musím vydržet. Je na co se těšit.
1. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Jj, jdu taky. Myslím, že jsi to byla kdy, kdo měl poslední MS stejně jako já? (9.10.) Už si to nepamatuju:frowning2: Moc se těším, protože minule byl vidět jen černý flek. I když si to neužiju tolik, protože se mnou jde i dcera - bude v ordinaci v kočárku. Je to šídlo a bude chtít běhat, tak snad to vydrží. Mám z toho docela strach :frowning2: A neboj, topinkový období je určitě jen dočasný:wink:
Jinak mě dneska naštval manžel-ségra syslila pro malou vlhčený ubrousky (40 balíků určitě) a malá je nakonec nesnese, vůbec žádný, jen vodu. K tomu jí tam zbylo asi 7 balíků plen, tak že mi to všechno dá. Tak si říkám super, i pro malou teď i na druhátko se to bude hodit. No potřebovala jsem jenom, aby to odnosil ze 4.patra do auta a pak k nám do 1. To bylo kecůůůůů, že proč všechno najednou a ne po kouskách atd atd..On se švagrem šli společně ty schody 5x. Já bych běhala asi 10x. Stačí když tahám malou. Nejradši bych ho bacila kladívkem jako toho Mach s Šebestovou toho bacila v krku. No nic, potřebovala jsem si postěžovat. Vůbec si neuvědomuje, co se děje.
@veru324 držím palce, ať je to v pořádku. Odpočívej a bude dobře:wink:
1. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 No chlapi jsou koukám všude stejní, nebo aspon podobní :grinning: Nebo že by erupce? Ten můj, mi před našima vynadal, že jsem mu neřekla, aby koupil venkovní klapku k digestoři a že když jsem mu to řekla před třemi dny, že si snad nemyslím, že si to bude pamatovat i později... Ať žijí "Studovaní inženýři...." měla jsem chuť kopnout ho do zadele.
S dcerou v ordinaci neměj strach, je tam sestřička, která ji zabaví. Mě holku vzala na klín a povídala jí, co je to na té obrazovce. Samozřejmě se to neobešlo bez průpovídek "neci bášku, ci pejska" o sestřičce ani nemluví...
1. pro 2013 ve 23:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zdravím, dlouho jsem tu nebyla. V úterý jsem byla na kontrole, dr viděl na UTZ jen vajíčko a žl.vak, ale ještě neviděl plod. Říkal, že už by tam měl být, ale že je to tak 50:50 :frowning2: V úterý jdu na další utz a uvidí se, snad to bude v pořádku. U prvního těhu se mi taky později objevil plod, dokonce vajíčko bylo nepravidelné (to značí většinou špatné vajíčko) no běhá tu nám tu z něho už skoro 1,5 letá prďolka :slight_smile: Tak držte palce, na revizi fakt nechci :frowning2:
1. pro 2013 ve 23:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 No tak teď řeším dilema. Chci vzít dceru (3,5) s sebou na prohlídku. Ale nejsem si jistá, jak to zvládneme. Vy když jste v kočárku, je to asi v poho, ale ona je děsná neposeda, aby si ji sestra nechala u sebe a já šla do ordinace sama, to nepřichází v úvahu a ni v té ordinaci nevím, jak by se chovala... Chtěla jsem ji dát do školky, ale manžel se furt bojí nemocí, že prej by jí tam nejradši vůbec nedával. Mně asi doma hrábne nebo co :grinning:, ale to v nejspíš v pořádku...
@wendy_ @zenablazena a vy ostatní, co máte už nějaké děti, jak to řešíte? Berete je s sebou na utz? Nebo jak se na to koukáte? Trochu se taky bojím, kdyby došlo k nejhoršímu a plod se zmenšil nebo něco a vypadalo by to bledě, tak je to asi blbý tam mít to dítě, který se jde podívat na miminko...
2. pro 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ten víkend zase utekl jako voda a tady je tolik příspěvků, že je asi nestihnu všechny ani přečíst... začíná to být v práci perné, končíme 20tého a všechno stihnout bude děs... vidím to asi i na pár víkendů :(
Už aby ty Vánoce byly, aspoň kvůli volnu :slight_smile:
Dnes mě čeká prohlídka u praktika, EKG a zápis do kartičky :slight_smile: Ve středu odběry a další kontrola na gyn. až 18.12., už se nemůžu dočkat, až uvidím nějaký pokrok :slight_smile:
O víkendu jsem záhadně splaskla, takže jsem se vrátila ke svým oblíbeným džínům a váha 67kg, takže +4kg... ale nebudu to dramatizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Beztak přes týden zase oteču, to sezení není na oběh nic dobrýho...
Tak se všechny opatrujte a mějte pěkný den! A "s chutí" do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Ahoj, ja mam dceru 2,5 roku a budu ji brat maximalne na screening v prvnim a v druhym v trimestru, na normalni kontroly ne, v klidu by tam urcite nebyla a nevim jak by na to reagovala doktorka :unamused:
2. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Dík za názor :slight_smile: No jde o to, že manžel prostě bojkotuje školku, malá bojkotuje babičku a mně už z toho hrabe :grinning: Takže pokud nechci mít zase zítra při odchodu k dr. srdceryvnou scénu, že chce mamku a babičku nechce, tak ji asi budu muset vzít s sebou... Navíc tchyně by se vyptávala a my jí zatím nic neřekli... A já jdu i ve středu zase k obvodnímu, tak by se stopro ptala, kam jdu 2x za sebou a prostě se mi nechce se vykrucovat :grinning:
2. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax @liss_durman Já nemám na výběr, musím ji s sebou vzít. Manžel je v práci a nemám hlídání. Ségra má malý miminko a té ji dát nemůžu, takže holt musí se mnou. Doktorka mi to dovolila, jsem se jí ptala, právě abych neudělala něco, co se nesmí. V kočárku to s ní bude boj, nechce tam být, chce chodit, ale musí to holka nějak zvládnout. Hlavně - je jí 15měs., takže nějaký miminko prostě neřeší a nechává ji naprosto chladnou:wink: Spíš že tam jsou strašně zajímavý věci, který určitě budou stát za prozkoumání a já ji budu držet v kočárku. Na druhou stranu - 30 minut tam nebudeme,že jo...
Ale tak 3,5/2,5letý dítě už vydrží sedět v klidu ne? Když ji tam posadíš, aby prostě jen koukala, nebo že by měla nějakou pěknou hračku,tak to by měla zvládnout ne? I u sestřičky. To už máte velký holky:slight_smile:
2. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena jooo, tak studovanýho onženýra mám taky a je to děsný. Půl roku jsem ho přemlouvala, aby zapojil myčku. Teď má vypojit starou a zapojit novou digestoř. Čekám od léta, sand se do dalšího dočkám. Jeho to nebaví, odkládá to, ale copak já to asi umím?! Jako kliky, fabky apod. měním já, to jsem se už naučila, že jinak bych se nedočkala, ale takový složitosti, to teda ne. Připomínat se musím pořád a taky vždycky odsekne, že joooo, neboooj, dočkáš ne. No na facku.
2. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman tak to u nas zase babicka frci, vzdycky od ni nechce domu a musi ji aspon jednou denne zavolat :grinning:

@pivonka2 No ja prave nevim, jestli by mala vydrzela byt v klidu, je dost mamanek a k cizim lidem nema duveru a navic sestricka je v ordinaci s doktorkou...taky to nemam s hlidanim jednoduchy, musim si kontroly planovat hned na rano, aby mohl manzel pracovat chvili z domova.

To prvni tehotenstvi bylo nejak ve svem jednodussi :slight_smile:
2. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pivonka2 Já doufám, že jo. Umí být hodná, ale někdy ji chytne taková vzdorovitá nálada, že nevím, co s ní. Snad bude v poho. Už jsme si o tom dneska povídaly, že se se mnou půjde k panu doktorovi podívat na miminko. Tak snad to klapne :wink: Jo s takovým malým raubířem to asi bude boj, ale zase třeba tě překvapí :wink: Možná v tom neznámým prostředí bude vyjukaná a než se rozkouká, bude po všem :slight_smile:
2. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax U nás je to na střídačku... Vždycky chvíli babička je v oblibě, pak je zase v oblibě druhá babička a momentálně je v oblibě jen mamka a nikdo jiný :grinning: Nikdy bych nevěřila, jak může být holka takový mamánek, ale může... A právěže včera jsme ji dali k babi na hlídání (jeli jsme na koncert) a to byla teda úděsná scéna a řev, že nechce babičku. Tohle není příjemný pro žádnou z nás tří, takže se tomu už chci co nejvíc vyhnout. Jo a první těhu v tomhle bylo fakt pohodový...
2. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No právě, bude koukat jako blázen a bude hodná. Dám ji plastový kelímek z čekárny (mají tam ten barel s vodou) a bude klid. Už se mnou byla u zubaře a vydržela celou plombu:slight_smile: Sestřička ji zabavila. Ona teda i koukala, co se děje se mnou, ale s cizíma nemá problém. Vidí, ž jsem v klidu, tak je taky. Spíš pozoruje a pak to vypukne. Ale než to vypukne, budeme pryč :grinning: Tak ať to proběhne v klidu :wink:
@terrorkax souhlasím, první jsem si nějak užívala víc. Teď spíš řeším, jak přestavíme pokojík, jak se nám tam dvě děti vejdou, jak vyjdeme s pěnězma, jak budu chodit s pupkem a tahat malou, kam ji dám při porodu apod. NO nějak ale vůbec nemyslím na to miminko...:frowning2: Až mám pomalu výčitky.
2. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak v 1 budu volat dr., sice jsem zašpinila jen párkrát a drobátko,ale pro můj klid budu radši za hysterku. Tak snad mi vezme. Jinak mi ještě chytly zuby, o kazech,že je mám, vím, a jsem objednaná na 16.12., ale dneska sem volala, jestli mi nevezmou dřív, protože to bolí. Noo, tak vezmou za týden :angry: sice to není akutní bolest, že bych nespala nebo nemohla jíst, to ne, možná jsou to jen dásně, ale čekala jsem teda, že budu moct ještě tenhle týden. Tak snad to přetrpím.
@liss_durman držím palce na kontrolu :slight_smile:
2. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 ty jsi splaskla a já se za víkend tak 2x zvětšila, nechápu kde se to břicho vzalo :sweat_smile:
2. pro 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 neboj to bude dobrý, stejně tak jsem špinila já a taky je to ok :slight_smile:
2. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem se před chvílí vrátila od dr, odešla jsem teda dost zklamaná, zatím byla vidět jen bublinka, dr říkal, že mi ženský na to moc spěcháme, že sem přišla moc brzy, na to aby tam bylo něco pořádně vidět. Tak mám přijít za dva týdny, to budou nekonečné dva týdny.
Snad to ale nakonec bude vše ok.
Máte některá taky těhotenskou cystu? dr mi říkal, že to je úplně normální a v pořádku, že někdo ji má a někdo zase ne.
2. pro 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman tak to ti rozumim, to musi byt opravdu osklivy, nechavat ji takhle u nekoho, kdyz breci..ja malou nechavala v lete u segry, kdyz jsme sli taky na koncert a byl to taky des, mela jsem tiky jet pro ni a nikam nejit..Nakonec teda prestala vyvadet, ale segra od ty doby nechce hlidat :grinning:

@pivonka2 Taky si zatim moc miminka nevsimam, ted mam plnou hlavu Vanoc, vubec nic nestiham, chtela jsem i upect cukrovi, ale asi na to prdim, stejne na sladky nemam vubec chut :slight_smile:
Hodne me trapi, kam ji dam pri porodu a hlavne jak to zvladne byt potom s tatinkem doma x dni - pri prvnim porodu jsem byla v nemocnici 10 dni a to uz fakt nechci zazit.. :confounded:
2. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek