• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 No naše "třeba budoucí" holčička taky bude chodit v modrým :wink:
12. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8
@liss_durman Holky vítám a gratuluji :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Já si to nechávám na ty Vánoce :slight_smile: Pokud teda s tím tempem přibírání nebudu už na Vánoce jako vyvrženej vorvaň :grinning: Jsem s přítelem 11 let, každý už čeká, kdy to bude, tak si myslím, že na Vánoce uděláme solidní překvápko... hlavně už to bude mnohem, mnohem jistější, takže kdyby se cokoli stalo (protože i špatné věci se dějí), tak by mě to ušetřilo nepříjemného vysvětlování :unamused:
12. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 Díky a taky gratuluji :wink: Vlastně všem, ale nechce se mi procházet celou diskuzi a všechny označovat :grinning:
12. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman My rodičům už řekli, já jsem opravdu hrozná, nevydržím to. Ale kamarádům a ostatním až po potvrzení srdíčka. Já nějak na to čekání až po 1. trimestru nejsem. Mám kamarádku, co jsem to na ní 100% poznala, tak jsem se jí ptala, jestli náhodou není těhotná, že to nikomu neřeknu a ona, že ne. No a asi za týden oznámili, že čekají dítě, jen chtěla počkat až překročí do druhého trimestu. A to mě tenkrát mrzelo. A hlavně mám blbý pocit, že když se mě někdo zeptá, jestli nejsem a já řeknu, že ne, že by to mohlo přinést smůlu...
12. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@adik2 přesně takovéhle pocity mám já. Nikomu to nehlásím sama,ale když se setra zeptala,jetsli náhodou nejsem těhotná, tak taky neumím říct ne a mám u toho stejné pocity jako ty. Úplně tě chápu.
12. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se hlásím z kontroly. Miminko je tam kde má a vše vypadá dobře. Další kontrola 22.11. na srdíčko, dr.říkala za 14 dní, ale já jsme chtěla už v pátek 22, abych to pak o víkendu mohla říct našim, když tam budeme. Škoda, že nema moje dr úplně dobrý UTZ bylo by vidět víc.
12. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@liss_durman Já to nevydrřela a řekla jsem to hned po pozitivním testu :grinning: Ale jen manželovi, rodičům a sestrám, hrozně se obě těší, že budou tetičky. Ale před ostatními bych to ráda udržela až do Vánoc.
12. lis 2013 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@adik2 :slight_smile::slight_smile: no kdyby u nás to byl kluk ta třeb amůžeme něco vyměnit:slight_smile:. Holka v modrým takový problém není, ale kluk celý ve vínovém a růžovém je horší. Ale holčičí mám převážně až od 12m do té doby neutrální, tak bude čas když tak nakupovat.
12. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Jéé ty se máš, že už máš kontrolu za sebou :slight_smile: Já se už zítra nemůžu dočkat. A gratulace, že je vše o.k.
12. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori v jakém jsi týdnu? Já jdu zítra.
12. lis 2013 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 To máte dobrý, já vím, že to prostě říkat nechci :grinning: Hlavně ne mámě, ona je fakt v tomhle hrozná. Už jí vidím, jak mi kazí radost... Proto bych to nechala na ty Vánoce, kde bude i brácha s rodinou a tak nějak se snad bude aspoň tvářit, že má radost... S tou kámoškou, to je fakt blbý... Jako na přímou otázku bych samozřejmě nelhala, ale asi se budu snažit nic nenaznačovat když to půjde...
12. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ally8 já jsme dnes 5+2tt, takže 5+5tt by mělo být něco vidět.
12. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Jj, ségře jsem to dnes napsala do mailu. Žije v zahraničí, tak je to dobrý :grinning: Ale to je fajn, že se takhle těší. To je potom radost :wink:
12. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori :wink: Proč ne? Já teda mám dost neutrálních oblečků, třeba soupravu z porodnice mám ve smetanové, takže ideální. Já už se tak těšim zase na ty miminkovský hadříky :slight_smile: Přišlo mi, že Daník to nosil chvilku a já si to ani nestačila užít. Teď si to musím vychutnat, protože třetí se pravděpodobně nechystá...
12. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 super, u nás to byl taky 4 měsíc snažení, tak jsem na potvrzení o doktora byla dost v šoku, že je to tak brzo:slight_smile:
12. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Tak to mě mrzí, že máš s mamkou takový problémy :frowning2: Ale ostatní ti to snad vynahradí.
12. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Pěkná fotka - skoro jak na občanku :grinning: to ti doktor takhle dává? Omlouvám se za pitomé otázky, ale jsem v těhotenství a všech vyšetřeních fakt "nepolíbená" :grinning:
Jinak můj obrázek vypadal tak nějak podobně minulý týden... už se těším na ten příští :slight_smile:
12. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 řekla jsem si a zaplatila 100 za 2 fotky:slight_smile:
12. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 ve skutečnosti tam byl pěkně vidět žloutkový váček a říkala, že i embryo je hezky vidět, ale ještě nejde změřit.
12. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Z mámy si nic nedělej, je to tvůj život a hlavně tvoje těšení :slight_smile: Mám to podobně, už to taky vidím, jak mi moje máti, teda ne že by mi přímo vytíkala těhotenství, ale ty "kydy" typu - jak to uživíte, kde vemete na výbavu, na nájem apod... už se mi protáčí panenky :slight_smile: na druhou stranu - rodiče přítele budou radostí brečet, to vím jistě :grinning:
A já? Já si to nepřipouštím, co si myslí ostatní jde nějak mimo mě :slight_smile: Pokud mi to okolí bude přát, budu ráda, pokud ne, ať jdou rovně :slight_smile:
12. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak to je v pohodě, zkusím si taky fotečku zaplatit... stejně mi byl nabídnut doktorem nadstandard, tak to jako prvorodička asi zaplatím... uvidím, sice jsou to 3.000,- ale zase při každé kontrole se podívá na mimino a mají jeden z nejšpičkovějších ultrazvuků v Čechách... a ještě mi v ceně natočí 4D :slight_smile:
Já se na tu kontrolu těším čím dál víc :slight_smile: Je fajn sdílet dojmy s ostatními :slight_smile:
12. lis 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena
Hezký den Vám všem berunky.
Já čekám už třetí miminko :slight_smile: Máme chlapečky, kterým bude v prosinci 5 let. Jsou to dvojvaječná dvojčata a máme je po IVF. Tohle miminko jsme si vyrobili bez asistence lékařů doma :wink:
A popravdě musím říct, že se cítím divně. Není mi tak, že bych objímala wc, ale pořád těžko, v noci blbě spím a jsem, jako by mě někdo zbil :grinning: Ale může to být i věkem, už je mi 34 :grinning: ..
S klukama to vůbec neznám. To jsem řešila jen, jestli si dám špagety s tuňákem, slaninou, nebo žemlovku :grinning:
Přikládám fotku z minulého pondělka, kdy jsme viděli miminko poprvé..
A Vám, které máte dneska důležitý den u doktorů moc držím palečky!!!
12. lis 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adik2 Ne ono to není tak zlý, asi to jen moc dramatizuju Ale určitě nebude skákat radostí... Jasně, ostatní jsou v poho :slight_smile:
@klariss01 Jj, aspoň že druhá strana to bere, jak má :slight_smile: Tak u nás máma na takový praktický věci ani nemyslí :grinning: Ona se zasekne u té hrůzné vidiny, co bude se školou :grinning: Kterou letos napůl končím, ale určitě si neodpustí, že jsme si jako nemohli ještě počkat. No a pak určitě přijde na přetřes to, jak zahazuji svůj talent, zahodila jsem kariéru a spokojím se jen s tím, co mi přiletí pod nos :grinning: Sice jsem myslela, že problém s mou neexistující kariérou jí přestal trápit s mým prvním dítětem, ale ještě nedávno mi to vpálila, takže ji to určitě pořád žere :grinning: Nojo no, rodiče...
12. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana.79 Jůů to je nádhera, moc gratuluji a přeju, ať je brzy lépe!
12. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Děkuju moc. No, nezbývá, než přežít :grinning: .. Jak jsou k tomu doma už rošťáci, tak to tolik nestíhám řešit. Ale pomalu mi to dochází.
Jinak ani my jsme to ještě neřekli rodině. Mamce příští týden, má šedesátiny, tátovi v tom dalším týdnům a tchánovcům by to mužskej nejradši neříkal vůbec, tak to asi necháme na Vánoce :wink: Má to s nima takové nevyřešené.. Celoživotně.
Jinak já mám hodného pana doktora a fotky od něj prostě dostávám. Sice za ním jezdím cca 40km, ale je opravdu zlatej.
12. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzana.79 tak mě je tak podobně jako tobě jako bych byla nemocná, po flámu a ještě zbitá a spaní je taky špatné, když mě něco vzbudí po 3 hodině tak už nemůžu unout (dnes jsem vzhůru od půl4). Jé 34, co bych za to dala, mě bude za 3 měsíce 39:frowning2:. A gratuluju:slight_smile:
12. lis 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman To je moc škoda, že si to vaši neužívají s tebou, musí ti to být líto. Mě bude teda v lednu 30, takže naši, hlavně mamča, už se hrozně těší. Ale nejdůležitější je, že se těšíte vy s partnerem.
12. lis 2013 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pisisvori Taky moc gratuluji!! No, nechaly jsme si ta miminka na později, tak si to teď trošku užijeme :wink: Ale zase máme jistotu, že to prostě dřív, nebo později přejde. Koukám, že máš čtyřletou holčičku, můžu se zeptat, kdy a jak jí plánujete říct, že bude veliká sestřička?? Náš Jeníček je takový zlatíčko na tohle, tam se nebojím, ale Fíďa je oříšek.. "Žádné další dítě nechci!! Stačí, že mi zkazil život Jeník" :grinning: Tak hledáme inspirace.. Chtěli bychom jim to říct okolo Vánoc..
12. lis 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman já si dělala tři testy za sebou a vyšly mi skoro stejně silné asi záleží na testech nesmíme si dělat hlavu dr. to určitě zjistí a vše bude o.k. jdu ve čtvrtek těším se a zároveň bojím :grinning: :frowning2:
12. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek