• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@winterska @wendy_ Neobvyklé pro jakou generaci. Mrkni na statistiky sem www.nasejmena.cz . Jako 300 dětí (2012) toho jména mi přijde jako vcelku nízké číslo. Já jsem třeba Alena a řekla by sis Jooo, Alena normální jméno, že jo. Neurazí ani neohromí. Ale vloni se jich třeba narodilo jen 203. A my máme tu Taťánu a těch je jen 26/2012. No prostě stránky doporučuju. Prima pomocník:slight_smile: Máš tam kolik se jich kde kdy narodilo apod. Já třeba kdyby se tak nejmenovala ségra, babička a tchýně, chtěla bych Jiřinku. A byla by teda ve třídě jediná.
4. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 docela často? to vás musí stát spoustu peněz? já už jsem si říkala kolik to nás bude stát, když budeme cca co 2 měsíce jezdit 400 km daleko .. to mají fajn, že tam mají hlídaní pro malinké děti, já jsem chtěla být doma jen 2 roky, ale asi to budu muset dát na 3, když budeme někde, kde nikoho nemáme a budeme na maloměstě, kde beztak ani jesličky nemají :slight_smile:
4. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 mě se plet taky zhoršila, ale naštěstí jen na krku mám sem tam pupínek. Ty se dobře maskují rolákem a dlouhými vlasy :grinning: Ale moc to neřeším, když mi bylo 20, byla jsem z toho více nešťastná :grinning:
4. pro 2013 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Tady taky Alena :grinning:
4. pro 2013 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alveaenerle Gratulace, taky mám fotečku, ale takovou malou a mimi je velký teda spíš malý 2,22cm, dr.říkala celkem dobrý no tak nevím no.
4. pro 2013 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Simonka se mi líbí. Není moc časté. Nejsem pro Velérie a Claudie. Snad jsem nikoho neurazila :grinning:
4. pro 2013 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrinika ahojky, jak jsi dopadla ? koukám že už tu vůbec nepíšeš...:( mne čeká kontrola zítra a mám hroznej strach :(
4. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Určitě ne :slight_smile: Nesmíme si brát všechno osobně. Já jsem stejného názoru. Když si představím, že se jmenuji Sofie nebo Vanesa a je mi rok, tak bych neměla svoji matku ráda. Je jich moc moc moc. Znám třeba jednu maminku, která strašně chtěla tu Viktorii, jak to zní královsky a vznešeně(což to jo), ale říká jí Viky... :unamused: No Viky je u mě Viky Cabadaj a s královským jménem to nemá společně absolutně nic. Nic osobního jo? :wink:
4. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska a ten odběr choriových klků ti dělali kvůkli špatnému vysledku screening nebo rovnou lvůli věku?
4. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina ahojda tobě taky přejeme aby miminko rostlo a bylo vše v pořádku já se na en screeningový UTZ budu obědnávat po odběrech řákal že to stačí a napsal mi v jakém rozmezí a jedeme do Sanusu na Specializované pracoviště.Tak jsem zvědavá jestli nám to bude nadále vycházet na stejno.S tím pohlavím taky doufám že to bude alespon trochu videt, manžel je jak žlutá zimnice že to bude Davídek, ale mě je to jedno Davídek nebo Vendulka, hlavně ať je to zdravé.
4. pro 2013 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset díky to jsem ráda že to nevidím sama, pak jsem si říkala jestli nemám jen velkou fantazii.
4. pro 2013 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pleť jsem měla až do min. týdne krásnou (před těhu šílenou) a tenhle týden se to rapidně zhoršilo, jsem jak puberťák opět :frowning2: tak snad to zase zmizí.
S těmi jmény u nás to bude složitější, nejsme svoji a já chci mít dítě pojmenované po sobě. Pokud by ale někdy přítel na manželství změnil názor, a já se přejmenovala, tak chci, aby ladilo k mému i jeho. Chtěla bych holčičku Zdeňku (babička), Hanku, Janu nebo Anetu (akorát mají všechny svátek květen-červen) a Michaela. U kluka vůbec nevim, líbí se mi Kamil, Michal, pak Marek, Radek, ale to není moc dobré, protože příjmení začíná od K :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 jj, kdybych se tak nejmenovala tak bych pro holčičku měla jasno...nelíbí se mi teda Simona, nejraději mám Simča a Simonka :slight_smile: Nebo třeba Síma.. My chceme pro holčičku Elišku nebo Annu, a u kluka vede Max nebo Adam tak uvidíme :wink:
4. pro 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina děkuji :slight_smile: neboj Tvoje mimi malé určitě není.... u mě to spíš vypadá, že jsem měla brzo ovulaci, mám krátké cykly 25-26dní
4. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřenka má taky Sofii a nevím nevím jak jí říkají, jako jméno je to hezký, ale přijde mi nepraktický :wink: Nám se všichni smějou že už máme vše naplánovaný a vymyšlený - jména, jak dlouho na mateřskou, kde a jak bude vypadat pokojíček...no tak podle mě lepší než to nechávat na poslední chvíli nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pivonka2
4. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle
@tesorina
Nám taky řekla že měříme 1,3 a měli by jsme mít podle tabulek asi 1,7...já to teď něják neřeším, podle mě je to na začátku normální :wink:
4. pro 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle
@simculajs mě třeba teď v pondělí měřila a z jednoho úhlu měl prcek 1,1 cm, což by bylo málo, no a pak změřila z jiného a rázem z toho bylo 1,6 cm...takže ono záleží i na natočení atd. Mě se to sice taky zdá málo, ale dr. byla spokojená :slight_smile: Jinak jsme @simculajs asi stejně, já poslední MS 1.10., ale OVU až 18. den cyklu.
4. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Mě vychází početí podle toho jejich počítadla na 16.10 ale to je taky blbost, protože to mi teprv vyšel pozitivní test Ovu a ještě duch...já měla 2.10 :wink:
4. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Pro mne je docela casto 3x do roka :grinning: Plus nasi jezdi sem i segra jezdi, takze se vidame skoro kazde 2-3 mesice, a to je fajn :dizzy_face: Do penez to leze, taky cas nas to stoji, kolikrat si rikam kam jsme vsude mohli jet, kdybysme nejezdili porad na dovolenou do CR :slight_smile:)) ale doma je proste doma :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs no a kdy to máš jako řešit? Měsíc před porodem?:grinning: Když jsme kupovali postýlku, to bylo v květnu(malá je v srpnu) a kočárek taky v květnu, taky říkala rodina, jestli to není brzy. No nebylo, protože pak bylo vedro k padnutí, já s pupkem se sotva valila a už bych se viděla někde courat po krámech nebo dělat pokoj. Lepší to udělat dřív než později.
4. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 to mi povídej :/ akné po celém xichtu, ale i na rukou, nohou, břiše... no asi úplně všude... a o rychlosti mastění vlasů ani nehovořit :/ a to mám barvené... snad se to zlepší...
4. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Taky jim takhle odpovídám, všichni pořád straší, že o to třeba přijdeme.. jako už jsme o jedno přišli a právě až v pátém měsíci, ale to jsme nic nechystali a nikomu nic neřekli, tak teď děláme všechno naopak a vyhovuje mi to. Samozřejmě že to nenakoupíme teď v prosinci, ale od jara chci začít s přípravama :wink: a jestli budou letos takový hice jak loni tak se máme na co těšit holky když budem zrovna v "nejlepším" :grinning:
4. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 souhlasím :slight_smile: všechny budeme pravděpodobně rodit v červenci, což už bude docela dost velký hic na to, aby se honil kočár, postýlka, hadříky... lepší to dělat postupně a co si budeme povídat - najednou by to byla hodně velká finanční ťafka :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs ty horka budou echt :grinning: já už se vidím, mastná, upocená hrouda tuku s tělesem ponořeným do kapaliny, sotva se valící... áááách jo :slight_smile:
To s prvním miminkem mě mrzí...
teď to určitě vyjde, příroda ví, co dělá a to, jestli nakupujeme nebo nenakupujeme na to nemá vliv. Na pověry nevěřím :slight_smile:
Takže kočárek budu řešit už tak ve 4., nejdýl 5. měsíci (mám vybraný Hartan, vyrábí je zakázkově, dodací lhůta až 3 měsíce), takže bude nejvyšší čas :slight_smile:
Držím palce!!
4. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 Jo jo, přesně tak, zas je výhoda že na sebe navlečem nějáký šaty, nazujem žabky a jdem, chudáci těhule co se musí navlíkat teď, já už funím když si zavazuju tkaničky u kozaček :grinning: jj, taky doufám že znova už to vjyde :wink: no my zatím vybíráme očima a pak spustíme nakupovací lavinu :grinning: já chci aspoň vědět, co to bude, ne že bych chtěla mít všechno typicky růžový nebo modrý ale stejně :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se tady s váma loučím, už jsem i po operaci. Ve čtvrtek jsem byla na kontrole, kde mi pan doktor řekl, že jsem otěhotněla pozdeji a proto pořád nic nevidi a konečně mi vzal krev. V pondělí jsem měla jít znovu na krev a v uterý opět na kontrolu. To už jsem ale nestihla, v neděli mě z krvácením odvezl manžel na pohotovost, kde si me hned nechali, hned rano me vzali na sal a vzali mi mimoděložní těhotenství (v nemocnici mi pani doktorka řekla i kolik měří). A přišla jsem o vaječník. Dneska mě pustili domu. Okamžitě se divam po jinem lekaři a mam jit k nemu vytahovat stehy a má me pooperačně vyšetřit. Nemám už chut k němu chodit. Vím že za tohle nemuže ale cele roky mi říka,že je vše v pořádku. Jdu do nemocnice a tam mě berou hned na sal. Ted už nema cenu brečet, proto přechazim jinam. Mam jeden vaječník a ráda bych měla aspon jedno mimčo. Vam všem tady přeji klidné těhotenství, abyste si ho pořádně užily :slight_smile: , a krásná, hlavně zdravá miminka. Všechna mimi jsou krásná. Držte se holky. :wink:
4. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika :(((( To je mi strašně líto...Ten doktor je teda pěknej deb** a hledej si opravdu jiného..Mimoděložní těhotenství musí poznat hned na začátku a zachytit to právě včas... Je mi to moc líto a držím strašně moc palce aby to vyšlo v dalším snažení...
4. pro 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Taky si to nechám říct, ale stejně mám ráda ty "univerzální" barvičky :slight_smile: S kočárkem jdu do bílého, což bude trochu čistící sebevražda, ale je to kráááásný :slight_smile: Působí to na mě tak hezky, čistě :slight_smile: Akorát blbý, že se kočárky nedělají prodejcům na sklad, takže kdekoli si ho objednám, musí mi ho nechat vyrobit... v tom jsem ale už rozhodnutá... a úplně nejvíc na světě nenávidím růžovou barvu :grinning: :grinning:
Já už mám spoustu oblečení, peřiny, povlečení, papírové plíny, dudlíky... moje matka je šílený nakupovací maniak :slight_smile: Vidím to tak, že moje jediná investice bude ten kočár, přebalovák a postýlka... pak si koupím pár hezkých oblečků - jak já říkám - na návštěvy a k doktorovi :grinning: a jinak to nechám na babičkách, které jsou ujeté už teď :slight_smile:
Tak hlavně, aby bylo všechno v pořádku na screeningu a pak už by to snad mělo být méně rizikové... a hurá našetřit 18 litrů na tu drošku :grinning:
4. pro 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika to mě moc mrzí :frowning2: Asi nejsou slova, která by mohla trochu ulevit :frowning2: Drž se, odpočívej a moc držím palce! Hodně štěstí do celého života a věř, že miminko bude! Doktoři jsou dneska "borci", i když se, bohužel, i dnes najde pár těch úplně neschopných. A hlavně - příroda je mocná čarodějka.
4. pro 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 No vystihla jsi to naprosto přesně:slight_smile: Takhle jsem se cítila!!! Mám doma srpňátko, ten rok byly hicy naprosto děsný a já se valila se 20kg navíc. No jen jsem seděla a čůrky potu pozádech. Ale má to výhody, jak říká@simculajs - šaty, sukni, sandálky a jde se. Nemusíme řešit mikiny, kabáty apod :slight_smile: No ještě že kočárek mám, oblečení taky, ubrousky a nějaký plíny taky...No budu řešit spíš reorganizaci pokojíčku. Pro malou mám jen takovou malou skřínku se dvěma policema a to mi stačit nebude....:frowning2: Taky druhá postel, koupíme asi rovnou velkou....
@sinculajs Proč straší takovýma nehezkýma věcma? Promiň, ale jsou to pitomci. Obzvlášť pokud to jednou nevyšlo, měli by tě naopak povzbudit, že to vyjde a všechno bude OK. A to teda BUDE:grinning:

Holky, nemáte nějaký zkušenosti recenze na takový typ nábytku? http://www.postele-patrove.cz/produkt/posuvna-palanda-albert Normální palandu nechci, protože to vyšší lůžko je moc vysoko. A nám se do pokoje dvě normální postele sice vejdou, ale zaberou půlku pokoje. Chtěla bych něco takovýho. Malá by spala dole, menší v postýlce. A až by na té posuvné palandě spaly obě děti, tak té starší by byly 3 roky....Samo by tam byla třeba nějaká síť ke stropu nebo jiné zabezpečení, aby nespadla...Neřeším teď ani tak ten mladší věk, ale celkově i do budoucna.
4. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek