• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 Wau, to tě obdivuju, my bydlíme v lese na samotě a máme devět psů, tady by byl bílej kočárek sebevražda :grinning: musíme vybrat něco tmavšího a odolnýho :grinning: Naše máti už má taky nějákou postýlku se síťkou takže podle mě cestovní, přítel o víkendu od známých přivezl autosedačku...ale tohle mě docela štve, že si nekoupíme nic sami :unamused: ale zas ušetříme a jestli vybereme stejně drahou drošku tak se máme na co těšit :wink:
4. pro 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 S tím letním oblečením to je jasný :slight_smile: Pohodlný, nenáročný na oblékání... Prostě pohodička... jen se u sebe samotné obávám toho, že kabát, mikiny, svetry, kalhoty a tak budu muset řešit už hooodně brzo :slight_smile: S rychlostí navyšování svého objemu... na konci těhotenství budu mít tak +40kg :grinning: Moje noční můra je 7čka na váze a k té už se sakra blížím :confounded:
Ale co, hlavně, aby bylo malé v pořádku :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika Tak to mě moc mrzí. :frowning2: Snad nový doktor na tebe dá více pozor. Mimi se určitě podaří, když se zadařilo jednou, tak se musí podařit znova. Tím se také uklidňuji, kdyby se něco stalo. Tak ať jsi rychle v pořádku a zase objevíš na testu //. Držím mooooc palce !!!
4. pro 2013 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Nevím, chtějímě nasrat..jako oni to asi myslí spíš tak, že se moc těšíme když už to jednou nevyšlo ale stejně...no rodinu si nevybíráme :wink: no jsem zvědavá, mohlo by být mírné léto :grinning:
4. pro 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrinika Moc mě to mrzí, ale opravdu to bude i doktorem....Držím palečky aby bylo lépe a brzo se zadařilo :wink: mě pomohla práce a předělávání domečku, prostě jsem se zabavila ....
4. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika :frowning2: To je mi moc líto. I s jedním vaječníkem se dá otěhotnět, kamarádce se to podařilo hodně brzy. Měla totéž co ty. Brzy to vyjde zase. Držím palce. Drž se.
4. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs buď ráda, že rodina pomůže :slight_smile: Na mateřské s prckem bude každá koruna dobrá, teda pokud partner není Rockefeller (nevím, jak se to píše :grinning: ).
Já jsem ráda, že nakupují jiní a díky bohu na e-shopy, pořád chodím do práce, daňová sezona mě teprve čeká, nehnu se odsud...
Ten kočárek mají i v černé (vlastně mají snad 50 designů), ale ten bílý mě prostě uchvátil na první pohled :slight_smile: Ale je mi jasný, že to budu denně očišťovat :slight_smile: od špinavých botiček, prskanců od bahna, blitíčka, jídla atd. :grinning: No, možná to ještě promyslím, mám 2-3 měsíce než odklepnu objednávku :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Jo tak to vůbec nevím, proč já jdu na 2 týdny a na tebe se takhle vykašlali... Ale ty jsi taky trochu dál s těhu než já, možná že si mě potom pozvou taky až za měsíc... Já fakt netuším...
4. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Jo což to jo, ale chci si něco pořídit sama a ne aby to bylo podle ostatních :wink: víš jak to myslím...já jsem doma, ale radši bych chodila do práce :slight_smile: tak mi pošli odkaz? :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Já se 7 začínám a s +5kg v porovnání s 1.těhotenstvím. No zase skončím na nějakých 90kg, už to vidím. Achjo. Uklidňuju se tím, že po porodu to jde samo i s kojením a honěním druhého dítka :grinning: Ale čert vem kila, když si to prcek žádá...:wink:
4. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrinika to mě moc mrzí, holka, drž se. A nedivím se ti, že k dr. nechceš, mě při loňském podezření na mimoděl. okamžitě brali krev a sice mi tím dr. vyděsila, ale starala se a brala to v úvahu. Držím ti palce, ať najdeš kvalitního lékaře.
@klariss01 bílý kočárek teď má kamarádka, hrozně se mi líbí, ale vzhledem ke dvoum psům a tomu, že se věčně pohybujeme v polích, lesích a podobně by byl nereálný :grinning:
Jinak já naštěstí budu mít většinu věcí asi taky, jen co to oznámíme přítelovo rodině, tam za posl.6 let přibylo každý rok jedno dítě a kolují velké pytle s věcmi :grinning: postýlku půjčuju od sousedů, tak předpokládám, že budu řešit jen kočár (ideálně asi taky použitý, peněz asi moc nebude), monitor dechu, šátky, autosedačku + nějakých pár nových hadříků, jak říkáš @klariss01 na návštěvy a k dr. :grinning: plus pak takovéty ubrousky atd.
4. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pitrinika To mě moc mrzí!!! Určitě si najdi lepšího doktora, to je k nezaplacení! Držím palce, ať se brzy oklepeš z tohohle zážitku a ať máš sílu do dalšího snažení.
4. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Posílám odkaz na německý e-bay... sice ho nebudu kupovat v DE, už kvůli záruce a ani cenově se to prakticky nevyplatí, je to cca + - 1500,- , ale na žádných českých stránkách není vyfocený v celku... pravda, je to spíš model do města, ale dají se k tomu dokoupit přídavná kolečka do náročného terénu... Ten Hartan mě zaujal, je to jeden z nejlépe hodnocených kočárků v testech, tak snad nešlápnu vedle :slight_smile:
A rozumím, taky si ráda vyberu sama, co se líbí mě... naštěstí moje máma je v tomhle celkem chápavá a když mi chce něco koupit, zeptá se mě, jestli je to podle mojí představy :slight_smile:
Uvidíme na jaře, to ještě nebudeme mít takové "vany" a bude lepší počas a nálada na nákupy :slight_smile:

http://www.ebay.de/itm/HARTAN-RACER-S-412-SOFTTRAGETASCHE-SCHNULLER-BABYFACHMARKT-BRAUNSCHWEIG-NEU-/190932036721?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&var=&hash=item2c746fac71
4. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak s tím létem, já si vybrala nejlepší možný termín porodu - uprostřed své pylové sezóny :grinning: tak snad se na sále pak nebudu dusit. Moje alergoložka mi asi zastřelí, až jí zavolám :grinning: :grinning: A to jsme celou dobu plánovali dítě tak, aby bylo nejpozději v květnu...no, holt chce přijít prostě jindy no :wink:
4. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Ale jo, jasně :slight_smile: Já jen, že jsem celý život byla obřík (cca 100kg + - pár kil), pak se mi povedlo dostat se na 59kg, nakonec jsem stabilizovala váhu na 63kg... to mi naprosto vyhovovalo... no a o to rychleji teď přibírám :( Už mám 5kg a sotva 10 týdnu těhotenství za sebou ...
ale co, už vím jak na hubnutí, půjde to zase :grinning:
hlavně, ať je těhotenství bez problémů, čert vem sádlíčko :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veru324 Já vím, že je to tak strašně nepraktický.... ale nádherný :slight_smile: Taky rádi lezeme po lesích, horách, polích... trochu mě uklidňuje, že je to eko-kůže, takže čištění rychlý, stačí otřít... no, a zažranou špínu můžu mít i na jiný barvě... hlavně, aby to z toho kočáru šlo sundat a vyprat :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 ty jsi účetní?:slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 bohužel :grinning: účetnictví, daně, mzdy... práce všeho druhu :grinning:
4. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, dneska mě čekalo velké oznamování. A zvládla jsem to, vlastně to dopadlo docela dobře :slight_smile: Byla to taková rychlovka, že jsem se ani nestihla stresovat :grinning: Lítala jsem ještě po doktorech kvůli neschopence (aby ji převedli od obvodní ke gynekologovi) a do toho jsem našla zmeškaný hovor od ředitele jedné své školy... No tak mi za chvíli volal manžel, že už volal i jemu když teda nastoupím do práce atd. No tak říkám: nemá už smysl zatloukat, vyklopim mu to. Tak jsem mu volala, jestli má čas, že přijedu do školy a proberem to. A on se hned ptal hned kdy nastupuju na MD :grinning: Zajela jsem tam, probrali jsme to... Jedu domů a vtom mi volá manžel, že už i ve druhé škole mu všichni na chodbě gratulují a že už to každýmu vykecal, dokonce i ředitelce (pozn. můj ředitel z jedné školy je zároveň i kolega ve druhé škole). Tak jsem jí musela teda hned zavolat, aby to slyšela ode mě. Byla v pohodě a dokonce se mě i ptala, jak to pak bude, jestli budu mít ještě zájem o další hodiny, tak jsme se předběžně dohodli, že nastoupím v lednu 2015 hned po MD. Tak mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: Ale upozorňuji, že se to všechno semlelo během 2 hodin, ředitel fakt v roznášení drbů nemá konkurenci...
4. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klariss01 Víš, co je nejlepší na "nadváze" v těhotenství? Že můžeš nosit obtažený trička a každý tě ještě obdivuje, jak máš krásný pupík :D
4. pro 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@klariss01 Můžu ti napsat SZ? Mám jen takový drobný dotaz...Nebo spíš jestli je něco možný.
4. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 :grinning: :grinning: jo, kéééž by to šlo jen do pupíku :D volný tričku neschová tu monstrózní prrr*el :grinning: :grinning:
ale jak říkám, kašlu na to... nepřežírám se, ale ani extra neomezuju... když přiberu do 20kg, budu to považovat za úspěch, i když jsem si naivně myslela, že bych to nemuselo jít přes 10kg... což je už teď jasná utopie :grinning:
4. pro 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 jasně, klidně :slight_smile: pokud budu vědět :grinning:
4. pro 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman pak že ženský jsou drbny..... :sunglasses:
4. pro 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 U nás to probíhalo stejně, končila jsem jednu neschopenku a volám vedoucímu, že s ním chci mluvit a on : Jste těhotná že jo :grinning: a pak to taky všem v práci vykecal on a jeden zástupce...
4. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 @simculajs Jako já věděla, že je to drbna, ale že během 2 hodin(!!!!) to stihne vyblejt úplně všude, to jsem teda netušila... Ještě když jsem mu řekla, že ta ředitelka to ještě neví a že jí to zřejmě řeknu až zítra... Ne všechno marný :grinning:
4. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Prostě chlap :grinning:
4. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 no jasně není to sranda, kor když člověk pracuje, tak vybírá dovolenou aby mohl jet domů a pak už mu třeba na jinou dny nezbývají ... ale taky se budu ráda vracet :slight_smile:
4. pro 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs
@veru324 souhlasím, že záleží na natočení....mě si malé taky natáčel z různých stran, ala jak si ho poprvé měřil, tak jsem si nevšimla kolik tam bylo jak jsem pozorně koukala jak bije srdíčko :slight_smile:
4. pro 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Buď ráda, že vám lidi dávají věci. My to taky tak měli a hrozně ušetříte. Tyhle dětský serepetičky jsou děsně předražený. Ale zrovna autosedačku už bych si vybrala sama podle aktuálních výsledků testu bezpečnosti. S tím fakt není dobré si zahrávat... Nám teď švagrová přivezla nějakou starou autosedačku, už je celá poslepovaná a ani není vidět značka a tipovala bych to na Chicco. Ty jsou zrovna z hlediska bezpečnosti nespolehlivý. Nechala jsem jí u tchánovců, kdyby někdy vyzvedávali malou ze školky, aby ji měli v čem vzít, ale pokud to někdy nastane, budu trnout strachy... Jinak cestovní postýlka, jídelní židle, hračky... To je všechno moc fajn :slight_smile: A uvidíš, že i tak budete mít výdaje. Jenom kolik stojí Nutrilon (kdybyste nekojili) a tím to jen začíná...
@klariss01 Tyjo 7 na váze jsem měla půl roku po prvním porodu. Byla to hrůza, už to nechci zažít (jen pro představu v 9. měsíci jsem měla 67, takže jak jsem s těmi 70 pak asi vypadala...). Zkubla jsem na 60, sem tam mi to jde na 59, ale takový ambice už si nedělám. Ale to jsi dobrá, že jsi tolik zhubla... Jak se to povedlo?
4. pro 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek