• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@ally8 Ahojky, tak já byla na kontrole 28.11. a na další jdu až 2.1. :frowning2: A to mně ještě ani jednou nebrali krev. To budou poprvé právě až toho 2. Sice dr. říkala, že kdyby byly nějaké problémy, tak mám přijít, ale stejně mně to přijde dlouho.
4. pro 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Jéé tohle jméno máme pro holčičku taky v záloze :wink:
4. pro 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky můžu se zeptat? Ten screening v 1. trimestru to vám nabídl váš gynekolog nebo to je vaše rozhodnutí? Moje dr. třeba o tom vůbec nemluvila, že je taková možnost. To jsem zjistila až tady :frowning2: Teda u prvního těhotenství jsem nic takovýho taky neměla a přežili jsme ve zdraví, ale stejně je mi divný, jak se každý gynekolog chová jinak. Jinak já mám pleť docela v pohodě, zato vlasy bych mohla mýt obden :angry:
4. pro 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika Moc mě to mrzí :frowning2: Drž se kočko, ať je brzo líp :wink:
4. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
mohu se k Vám přidat?
Dnes jsem po další kontrole a jsem dle mudry 8+2 i když já si myslím že jsem o týden víc :grinning:
Viděla jsem dnes krásně malýho člověka měl dvě ručičky a pěkně tam sněma mával. takže super.

Budeto naše druhé mimi. Nevím zda poslední, asik podle toho jak dovolí moje zdraví.
4. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@milin Ahoj, vítám tě a gratuluji k druhátku :slight_smile:
4. pro 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 1.screening mi nabídla mudra. Jak v předešlém těhotenství tak i dnes. Jdu do toho i když u nás se to platí. Ale není to tak hrozná částka.
Divím se že tobě to mudra nenavrhla. Možná to nepovažuje za důležité, možná ji přijde důležitější až ten druhý ve 20.tt.
4. pro 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 me screening nabizela doktrorka, ale ze ho nedela v ordinaci kam chodim ja, ale v jinem meste, tak si mam vybrat jestli pujdu k ni nebo se mam objednat do specialniho centra..vybrala jsem si centrum, platila jsem 1000 kc, ale proplatila mi to pojistovna..
4. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milin Hmm asi ne, ale zmínit se mohla :angry: Ale jinak jsem s ní spokojená, ale tohle mně trochu vadí. Díky za odpověď.
4. pro 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, po 5dnech vše dočítám a sedím tu už asi 2 hodiny :slight_smile: Jste baby ukecané :grinning: Dnes jsem byla na odbětech, byla se mnou i Verunka, která šla na odběry ke své lékařce. Takže dnes máme obě bolístku a také jsme za odměnu prospali celý den. Na screening jdu 11.12. a další KO 19.12. už mám i vypsanou žádanku do Motola na vyšetření srdíčka toho mimíska, ale to až za 10týdnů. 16.12.čeká vyšetření srdíčka Verunku. Tak teď toho máme nějak moc... Včera měla Verunka oslavu 2.narozenin, ale měla je už v pondělí. Docela jsme se nasmáli, jak má babičku na háku... (tchýni).. a povedlo se nám mlžit, nikoho nenapadlo, proč piju vodu :slight_smile: A už mám také průkazku.. Stále se držím na -5kg ani deko nahoře a to se celkem cpu... Ale s V.to těhu bylo podobné, do 5.měsíce jsem nenabrala nic a pak jsem tloustla jen při pohledu na reklamu :grinning:
4. pro 2013 v 16:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zenablazena :grinning: Taky mám vždycky co dělat, abych to dočetla. Nejvíc mě dostane vždycky manžel, kterej se strašně diví, co tam tak dlouho študuju :wink: Jinak držím palce na obě kontroly srdíček, snad bude vše o.k. A vše nejlepší Verunce k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka.
4. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Na první screening mě doktor poslal automaticky... neptal se, jestli chci, nebo ne :slight_smile: Prostě mám žádanku, dojdou jim tam výsledky krve a hotovo :slight_smile: Vůbec by mě nenapadlo po tom pátrat a myslela jsem, že je to automatické, už jen kvůli downovu syndromu... asi bych šla, i kdybych to měla zaplatit ze svého - ostatně jako skoro všechno v našem rádoby veřejném a bezplatném zdravotnictví :slight_smile:
4. pro 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Tak mě taky ještě krev nebrali až 27.12 a ten screening dr.se mě zeptala jestli chci jít, řekla jsem, že jo, ale kdyby se mě nezeptala tak bych si o něj řekla sama.
4. pro 2013 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám jednu otázečku, hlavně na ty, které už nějaké dítko mají... Nevíte náhodou, jestli je možné mít v porodnici, potažmo přímo při porodu, kontaktní čočky? Nosím je už roky, brýle ani nemám a zrovna jsem přemýšlela nad tím, jestli si je nakonec ještě nebudu muset nechat zhotovit :slight_smile:
4. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tvrdne vám už některé břicho, mě dneska a docela mě to "vyděsilo". U mě teda vždy screening nabídla dr. sama. Ale já jsem o dosta starší než tady vy všechny, tak už to asi dělají automaticky. Při prvním těhu mi bylo 33/34, teď 38/39:frowning2:. Dost hrůza, když vodím ty vaše roky:slight_smile: jak jste mlaďoučké:slight_smile:.
4. pro 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori Občas mám takové divné pocity, ale nevím, jestli je to tvrdnutí :slight_smile: Pokud bys ten pocit dokázala víc specifikovat, asi bych ti řekla, jestli to mám podobné... já si pořád myslím, že jsem občas tak "našponovaná" z nadýmání :slight_smile:
4. pro 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 nejsem si jistá , ale msylím, že u porodu určitě ne...pro případ císaře a vůbec...v porodnici pak možná záleží jak kde, takže bych se pak zeptala před porodem
4. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Ach jo, to jsi mě nepotěšila :slight_smile: Jsem na ně tak zvyklá, že bych v brýlích asi padala na hubu :slight_smile: Ale co, nějaké laciné si jen pro tento účel holt nechám udělat... díky za info... ještě se pro jistotku přeptám u toho Apolináře, ale taky tomu moc nadějí nedávám :slight_smile:
4. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pisisvori moc to specifikova neumím.Taková jako křeč, prostě se to bříško uplně napne a je jako v křeči. Měla jsem to s malou taky, hlavně v autě ...a dr říkala a všude píšou, že do asi 10x za den je to normální. Ale měla jsem to až tak od 16-20tt už si moc nepamatuju přesně.
4. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte někdo, jestli chodí sestřičky domů na kontrolu mimča? Vím že u bráchy kterej má teď 6 let se chodilo tak by mě zajímalo jak je to teď, protože kdyby přišla k nám a viděla ten zvěřinec tak by nám ho asi vzali :grinning: jako není tu nikde bordel nebo tak ale prostě devět psů jen tak nikdo nepřekousne.. :unamused: tak z toho mám docela strach...
4. pro 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 koukím, že jsme si odpověděla sobě místo tobě:slight_smile:
4. pro 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simculajs a to je máte všechny doma , v bytě? Asi na první , druhu kontrolu chodí domů, aby mamina nemusela k dr.
4. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori v pohodě, pochopila jsem :slight_smile: tak to asi nebude ono... fakt nevím, jsem těhotná poprvé a nikdy jsem nebyla expert přes své tělo :slight_smile: Tak snad je to v pořádku, možná to jen s druhým prckem víc vnímáš :slight_smile: My "prvničky" ještě nevíme, kde šlapeme :grinning:
4. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs To jsem nedávno někde četla, že dnes už domů moc nechodí, záleží na dohodě s pediatrem... my se snažíme najít lepší byt, kdyby přišli do tohohle, asi by mi dítě taky sebrali :slight_smile: Naštěstí bude v létě, být to v zimě, tak nevím... průtah v oknech, že se hýbou záclony, 4m vysoký stropy - takže nevytopitelné (máme tu trochu studený odchov :grinning: ) a perlička - koupelna téměř na chodbě... už chci odsud pryč!! :grinning:
4. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori Ne to ne, tady doma je jen jezevčice, ale je to řev prostě asi to není podle nich nejvhodnější místo pro mimi...jako samozřejmě, že to máme vymyšlené jak vše budem dělat ale tak před sestřičkou je to něco jinýho...oni jsou dva z nich zlí protože je přítel má na hlídání v práci tak třeba to aby neřešily...no mám z toho divnej pocit, třeba přítelovo rodiče jsou v pohodě, vídáme se, já je mám možná radši než naše...ALE...nejezdí sem právě kvůli psům... :frowning2:
4. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs do toho, kolik zvířat a jakých máš doma, jim nic není... důležité je, abys měla doma v rámci možností čisto a dítě bylo v pohodě... lidi žijou v mnohem tragičtějších podmínkách, než je 9 psů a mají děti :slight_smile:
4. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Tak doufám stejně že nepřijde :grinning: já mám z takových cizích návštěv vždycky blbej pocit :grinning: i když vím že je vše ok, uklízím normálně jako každá ženská, párkrát do roka velej úklid s oknama jinak tak jednou týdně výšůruju celej barák a normální úklid denně...když je teda čas, jakože teď jo, akorát ty nevolnosti...
4. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs ke me prisla doktorka :grinning: po prijezdu z porodky jsem ji volala a ona hned ze za chvili prijede, zkousela jsem ji ukecat, ze prijedu ja, ale nedala se :grinning: To byli fofry uklidit :grinning: Jinak teda na zvirata nic nerikala, ale mame jenom dva psy, hada, potkana, papouska, chameleona a kupu pobihajicich cvrcku :grinning:
4. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@terrorkax No tak to bude něco, manžel tak čistotnej není, pořád chodí na noční, takže přes den spí :grinning: to nestihnu :grinning:
4. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek