• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 přesně tohle jsem měla v tu neděli a pondělí a proto jela na gyndu. Břicho mi bolelo taky. Byl to jen výtok zabarvenej, na slipovce jinak nebylo nic. A vše bylo OK, od toho pondělí už se neobjevilo. nejsi v termínu MS? Nebo nebylo to po sexu? Počkala bych třeba do odpoledne, a kdyžtak zítra před víkendem někam radši zašla, pro tvůj klid.
5. pro 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 běž k doktorovi. Mě říkala doktorka, že jakmile špinění, mám přijít. Radši plašit. Určitě to bude OK, ale lepší mít jistotu. Upaluj.
5. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 moc děkuji, trochu jsi mě uklidnila... nechci být plašan, vím, že hodně z vás tu psalo o špinění, výtoku a tak podobně a že to nakonec bylo v pořádku... jak říkáš, počkám do odpoledne a kdyžtak bych na ordinaci cestou z práce radši zaklepala...
Tady na té poliklinice je to pitomé, doktoři mají ordinace v jiných městech a tady ordinují každý jen jednou týdně - ten můj ve středu :unamused: snad by mě kolegyně vzala...
5. pro 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Jinak je možné, že jsem teď někdy kolem termínu MS, bohužel jsem měla poslední půl rok dost nepravidelné cykly, takže těžko určit... když to vezmu průměrem 34 dnů, tak by to cca odpovídalo...
no, doufám, že to bude dobré... za pár hodin kdyžtak poběžím... nic mě nebolí, ráno to bylo v pohodě a teď jdu na wc a jsem na mrtvici :unamused:
5. pro 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ahoj, já špinila zhruba od konce 7. tt a přestala někdy začátkem druhého trimestru. Samozřejmě ne furt v kuse, ale třeba dva dny trošku jo, pak týden klid, pak zase. Na přelomu prvního a druhého trimestru to bylo častější a víc, několikrát i krátce čerstvá krev (ne nějak hodně, ale prostě lehce na intimce nebo toaleťáku se objevila, za půl hoďky po ní už nebylo ani památky. Já jsem se teda snažila co nejvíc ležet, když jsem špinila, tak jsem se snažila pohyb snížit na minimum.
5. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka děkuji za reakci... asi to nebude nic znamenat... jen, že do teď jsem byla prakticky bez potíží, bez příznaků, bez nevolností, snad je prsa bolí pořád... a padl 10tý týden a tohle :unamused:
no, radši si tam cinknu, za to nic nedám... maximálně mě pošlou do háje, ale snad ne :slight_smile:
5. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 pravda je, že ač dr. nenašla vůbec nic, co by nebylo v pořádku, stejně mi chtěla nechat doma z práce (ale naštěstí mám homeoffice, tak nemusím mít neschopenku) a doporučila klid a žádnej sex až do příštího pátku, kdy jdu na kontrolu. já se jí div neomlouvala, že jsem taky přišla, i když to nic moc nebylo, a ona mi ujistila, že je to naprosto v pořádku, že od toho tu jsou...Určitě tě ta kolegyně tvého dr. vezme, když řekneš, že špiníš.
5. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ježiši, snad mi nedají neschopenku kvůli drobnému špinění... to bych se mohla jít houpat :slight_smile: Nejvíc práce zrovna :slight_smile:
Ale dítě je důležitější... zavolám tam určitě... děkuji za rady...
5. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak ono asi záleží na povaze práce, já sedím (případně ležim :slight_smile: u kompu, tak by to stejně neřešila, ale kdybych měla někde běhat nebo celé dny stát, tak bych jí aspoň na chvíli dostala. Jinak jak jsi psala, že zatím téměř celou dobu bez příznaků, tak to mám podobně, až na pár nevolností to všechno začlo teď o víkendu a to je mi blbě permanentě, žaludek na vodě celej den a ta mega únava :astonished: a práce samosebou taky nejvíc :(
5. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Celý den sedím na zadku, ale občas je to stresové... mám mzdy 30ti firem, do toho DPH 9ti právnických osob... a začátek měsíce? Největší mazec :slight_smile:
Nemůžu a ani bych nechtěla být na neschopence, ale pokud to bude nutné, nic jiného mi nezbyde... jak to dřív ty ženské dělaly, když běhaly celý dny po polích, těhotenství netěhotenství :slight_smile:
5. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčičky, děkuji vám!!! Tolik podpory :slight_smile: . Je to od vás moc hezké. Já půjdu dál... už jsem začala, místo pana doktora už mám mladou paní doktorku, na kterou je samá chvála, tak uvidíme. I po operační vyšetření a stehy mi už v pondělí bude dělat ona, tak jsem klidnějsí. Kartu si sama nechá poslat. :wink: , už k panu doktorovi ani nemusím. Vy se tu držte a užívejte si vašich zlatíček v bříšku, i těch co už máte doma, já věřím že s novou paní doktorkou mám i novou naději.....
5. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@klariss01 jo jo, jsem na tom podobně :angry: doufám, že to bude lepší za pár týdnů :wink: používám sie kosmetiku od Biodermy už delší dobu, ale nějak to teď nezabírá.....
5. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Já bych zavolala k dr. Jestli toho tvého někdo zastupuje nebo rovnou někam na ambulanci... Popiš jim to a zeptej se, jestli máš přijet, oni ti řeknou. Ale neboj, špinění ještě nemusí nic znamenat. Nicméně bych se nechala prohlídnout.
5. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrinika přeji Ti hodně sil, uvidíš, že se to povede, taky mám kamarádku, která měla stejný problém a teď má krásnýho Matýska :slight_smile: akorát fakt nechápu toho doktora...mě ten můj hned řekl, že pokud by tohle nastalo, prvně se musí vyloučit mimoděložní...no tak uvidš, jaký bude ten další..každopádně buď statečná a držím pěstičky :wink:
5. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no koukám že další do party..hele radši jdi fakt k doktorovi, mě taky říkali, že má hned přijít...takže jsem asi 2x hysterčila na pohotovosti v Plzni na Locháči, ale jsou tam fajn, akorát někdo tu už psal, že tam jsou šílený davy...no jinak mě okamžitě dali neschopenku...já jsem teda učitelka, pohybu moc nemám, ale je to težce vyčerpávající psychicky :grinning: jinak mi nasadili klidový režim a hormony...ale zase vem si, že je děloha te´d strašně prokrvená a miminko strašně rychle roste, tak holt prostě někdy praskne cévka...mě to zplůsobila zřejmě nestabilní hladina hormonů, protože mi píchali provokačku agolutin, než se přišlo na to, co mě vlastně trápí :sunglasses: (testy negativní, na utz nic nebylo vidět..) no ale teď mi už lehce otrnulo a už jsem vylezla i na náměstí na trhy, nutně jsem si potřebovala dát trdelník :grinning:
5. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě vezmou hned na kontrolu... tak já utíkám... držte palce, snad to bude dobré...
5. pro 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj spolutěhule, zatím vás tu jen tak čtu, ale čekám ještě raději ten měsíc, než se k vám pořádně přiřadím, abych byla klidná :slight_smile: jinak s pnutím břicha a pícháním, tlakem, atd se mohu přidat, stejně tak jak s nevolnostmi, zvracením a pár týdnech o vánočce a rohlících .... :slight_smile:))
5. pro 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 držím, moc na tebe myslím a dej vědět.
5. pro 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 držím také ;)
5. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky... tak je to dobré :slight_smile: Larva odpovídá velikosti, nic mi není, jen se napínají děložní vazy a asi rupla nějaká cévka... byla tam moc milá paní doktorka, všechno ochotně vysvětlila... takže mrně odpovídá stáří 9+2, přesně podle plánu a už vypadá jako medvídek Haribo s rukama :grinning:
Úleva obrovská :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@klariss01 nádhera,mám radost s tebou....
5. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 jé medvídek Haribo mě fakt pobavil :grinning:
5. pro 2013 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ja jsem vybirala mezi raon marita a inglesinou a vybrala jsem inglesinu. Kdyz jsem se byla podivat na krame, jak vyhlizi, tak zrovna u roanu kdyz jsem koukala do korbicky mi potom nesel zapnout jeden cvok. Mozna nahoda nevim, ale presvedcilo me to o inglesine. Je ale drazsi. Inglesina magnum je asi nejlepsi volba pokud clovek nechce tolik utracet. A taky starsi kolekce jsou levnejsi a obcas se daji sehnat.
5. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zítra začítám 9 týden. Je to krásné číslo ale pořád hodně malé :grinning: Pořád mám dilema, jestli to už říct nebo ne. Nejbližší rodina to samozřejmě ví. Máme za dva týdny předštědrovečervní večeri s nejbližšími přáteli. Bude klasika kapr, salátek i dárky ale jen s přáteli. Sestra mi říkala, že jí už naznačili, že to tuší, tak já nechci lhát a když na to přijde téma, tak to asi řeknu. Sice jsem chtěla počkat až na další kontrolu, ale tu mám až 3.1.2014. Ale asi je to fakt jedno. Týden sem, týden tam.
5. pro 2013 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ally8 Když "ono" to tak opravdu vypadalo :slight_smile: Takové ty ještě zakrské ručičky, velká kebule a malé tělo :grinning:
5. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 My to nakonec taky vykecali a to už před 14ti dny... teda já chtěla počkat, ale přítel je drbna... byla jsem taky z těch "pověrčivých" a nechtěla nic zakřiknout... ale nakonec jsem ráda, že už se to ví :slight_smile: Uvidíš sama... třeba by to mohlo být pro přátele pěkné předvánoční překvapení :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já chtěla dát tchýni a babičkám mimčo pod stromeček, ale nevydrželi jsme a o víkendu to vykecali. Pro mě je to ale úleva, máme barák a rodiče nám jezdí často pomáhat a třeba předminulý víkned se uklízelo dřevo, byly to velké těžké kusy, no tak jsem teda myla okna, ale připadala jsem si blbě, že nepomáhám. Tak s tím už mám apsoň klid a nemusím se vymlouvat. V práci to řeknu po screeningu 2.1.2014, pokud bude vše ok. S holkama máme sraz 21.12.2013, tak těm to tam určitě povím, stejně by jim to došlo :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak holky, černý, nebo bílý? :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 blahopřeji k nečekané kontrole a k medvídku Haribo :grinning:, Hlavně že je všechno v pořádku!!!
Hartan - pokud bych si měla vybrat z těchto dvou, tak černý, bílá je šílenost (ale neberu ti ji) :slight_smile: Ale bývají i jiné barvy - šedá, modrá atd, ne? :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek