• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@winterska Já vím... ten bílý je krásný, ale byla by to čistící sebevražda - jak jsme diskutovaly včera :slight_smile: Ostatní barvy se mi moc nelíbí... hledám v tom jednoduchost, takže ani ty různé barevné vsadky na stříšce mě neoslovily... snad jen ten černý s černobílou střechou, ale přesně ten má kamarádka, tak nechci být za opici :slight_smile:
Jsem hrozná, nic se mi nelíbí :grinning:
5. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych do bílého nešla, bydlím teda na vesnici, tak to možná vidím jinak. Ale co když s ním člověk zmokne, nebo v zimě, až bude venku marast. Mimčo ho taky může zaprasit. A pokud bych kupovala nový, asi bych ho chtěla časem třeba prodat, což taky pujde hůř, pokud bude zašpiněný.
5. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak uz jsem se odhodlala sem napsat a pridat se k vam... Zitra zacinam 10 tyden :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@veronika162 Gratulace, vítej v partě :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych byla taky pro černý :slight_smile: jinak já jsem chtěla mimčo taky zatloukat, ale bohužel ve školství jsem to po náhlém nástupu na neschopenku neututlala...nebo spíš povídalo se, jak mám nějakou zvláštní infekční nemoc a léčím se v USA a další věci :grinning: tak jsem šla radši s pravdou ven....
5. pro 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jesterka85 Lidi jsou děsný drbny :slight_smile: Nás je naštěstí v práci 5 a půl, tak nebylo co kam šířit :slight_smile: Řekla jsem to už na začátku 8 týdne, aby byl prostor kdyžtak někoho najít, ale zatím to vypadá, že půjdu po šestinedělí zase makat :slight_smile:
Ale stejně je zajímavý, jak ty informační šumy jedou :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jo to je ono medvídek Haribo, hledala jsem ten správný výraz pro poslední fotku fazolky a už ho mám :grinning:, je skvělé vidět ty pokroky viď? :slight_smile:
5. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset To rozhodně :slight_smile: Sice neplánovaná kontrola, ale jsem ráda, že jsem ho viděla :slight_smile: Mrskalo se pěkně a jak to máchalo těma pacičkama, tak jsem fakt viděla Haribáka :grinning:
Hlavně, že prospívá :slight_smile: Doktorka mi napsala do průkazky že měří jako v 10+0, i když jsem 9+2, takže roste jako divé :slight_smile:
5. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324
@klariss01

Holky ono to špinění asi bude normální jak tak čtu, mě sestřička pochválila, že jsem hned přišla, takže mě nikdo neměl za hysterku :slight_smile:.

Jinak se chci zeptat, nemáte někdo problémy se zády? Mě už třetí den bolí šíleně bedra, včera jsem se ani nemohla zvednout z gauče, pak se narovnat, natož chodit. V noci nemůžu spát, protože nevím jak si mám lehnout .. V práci jak dlouho sedím, pak se zvednu, tak taky nemůžu chodit .. Fakt hrůza. Nemluvě o tom, jak mám dlouho stát, to je úplně katastrofa. Říkám si, že když mě bolí takhle záda už teď, co bude později :frowning2:.
5. pro 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jéé, to ti závidím, to moje se moc nehýbalo .. už se hrozně těšíme na kontrolu příští týden, manžel jde poprvé a ten se těší moc, nemluví o ničem jiném :slight_smile:
5. pro 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Mě celkem hodně bolelo v kříži na začátku těhotenství... teď už je to dobré a bolest jen v prsou... ale nikdy mě nebolely záda tak, aby to bylo nesnesitelné... asi lepší si s tím taky někam dojít :(
5. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset To asi záleží na ultrazvuku :slight_smile: Ono i takhle malé se tam mrská jako o život a když nemá ultrazvuk dobrou odezvu, tak to je asi hůř vidět... hlavně, že doktor vidí srdce, takže víš, že je živé :slight_smile:
Těším se celkem na ten screening, taky s sebou beru toho svýho opičáka, ať ví, co musím "vytrpět" :grinning: Snad tam budou mít nějaký dobrý utz :slight_smile:
5. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 asi se zeptám doktora, dneska jsem četla na netu, že to má spousta žen, ale prej se to stupňuje, no to si nedokážu představit :confused: a to mám fakt práh bolesti hodně vysoko
5. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no on ho asi nemá nic moc a dělal ti stále přes spodek utz? zajímalo by mě, kdy se začíná dělat přes bříško ..
5. pro 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Mě ho dělá doktorka přas bříško od začátku... :wink:
5. pro 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se přidávám, ja jsem teda asi jenom 5t, ale aspon od vás už budu vědět co čekat:wink: Ač jsem nechtěla být, tak jsem taky plašoň, tak jsem u doktora už byla, a taky jsem byla za 3 minuty venku. Mám přijít příští týden. To koukneme na srdíčko a vezme mi krev. Jsem se ho ani nestihla na nic zeptat:frowning2: zatím mě pořád bolí v podbřišku, ale jak jsem se dočetla, tak je to normální, tak snad je. Prsa mě bolí celou dobu taky fest, na ty se nemůžu podívat ani já sama, natož manžel. Můžu se zeptat, kdy jste dostaly první obrázek z ultrazvuku? Si budu muset nějaký vyptat, chtěla bych to našim nadělit pod stromeček:slight_smile: Naštěští mi zatím vůbec není špatně. Ťuk Ťuk :slight_smile: hezký pohodovy den:slight_smile:
5. pro 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky a to spaní fakt hrůza, nemůžu usnout, nevím jak si mám lehnout a to j eště nemám žádnej pupek, nevím čím to je s tím usínáním... :angry:
5. pro 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 No já teda nevím, ale já jsem pro bílý :wink: Mně zase příjde, že těch černých kočárků je až až a že se lidi bojí barev - toť můj názor. Jinak jde hlavně o sporťák, hlubokej se ti ani nestačí umazat. A taky záleží z jakého je to materiálu, jestli to je jakoby takovej šusťák, jako jsem měla já, tak to šlo hezky dolů. A hlavně na sporťáku pak bývá takový igelit v oblasti nožiček, takže to je taky v pohodě. No jak chceš, ale já bych se toho tolik nebála. Zase vezmi, jak v tom bude mimču v létě hezky, než rozpálená černá korbička. A taky bych neházela do pytle všechny Poláky, my měli Tako a ťuk ťuk spokojenost, žádné závady.
5. pro 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika já obrázek dostala na druhé kontrole, musíš si o něj říct asi sama :slight_smile:
5. pro 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika Jj, já taky dostala na druhé kontrole :wink:
5. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Také mě bolela bedra a v kříži. Důvodem byla špatně položená děloha. Rostla jakoby dozadu a ne nahoru, takže mi ji napřimoval a je po bolestech :slight_smile:
5. pro 2013 v 16:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika Ahoj, vítej a přeji příjemné těhulkování :slight_smile: Obrázek mám z 6+0 a 9+0 a příští týden budu mít obr.ze screeningu (11+.) .. Určitě nějaký stihnete do Vánoc pořídit :wink:
5. pro 2013 v 16:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs A bude hůř s tím spaním. Užívej každé minuty spánku :grinning: Také s tím mám problém, hlavně s tím, že spím jen na břiše nebo na zádech. Na boku mě bolej kyčle.... Ale za pár týdnu to nepůjde jinak.
5. pro 2013 v 17:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky z Prahy a blízkého okolí, chystáte se do Malviku?
5. pro 2013 v 17:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena No ono to právě nejde...Navíc přítel chodí na noční a přijíždí domů v pět ráno, to se chtě nechtě vzbudím, pak mi třeba hodinu trvá než usnu a pak se proberu až v 9-10, to mě zase štve páč pak večer nemůžu usnout...já spím jakoby na boku a mám pod sebou zmuchlanou deku, byl by na to asi dobrej kojící polštář :wink:
5. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 díky za názor... mně se ten bílý líbí strašně moc :slight_smile: měla by to snad být ta eko-kůže, ale na českých stránkách, aby to člověk pohledal... to bych si zjistila detailněji, až si ho pojedu prohlédnout... abych nekupovala zajíce v pytli :slight_smile:
Pokud to bude dobře čistitelné, půjdu do bílého, černý má každý, v tom máš pravdu :slight_smile: a hlavně jsem vybrala kočár, u kterého jde komplet sundat textilie a vyprat v pračce... u půlky kočárů jsem tuhle vlastnost nenašla...
5. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset pořád spodem, prohlídne všechno a já jsem klidnější :slight_smile: asi taky nemá nějakej úplně super utz, ale bylo hezky vidět, jak se tam mele :slight_smile: Už se těším, až bude fazole vypadat fakt jako dítě a udělají mi ten 4D :slight_smile: to bude hezká vzpomínka :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zenablazena ty jo, teď koukám, že v Malvíku mají i toho Hartana :slight_smile: Tak že bych vyrazila na obhlídku tam? :slight_smile: Každopádně ale až po výplatě, já se znám, určitě by tam měli něco, co bych hrozně chtěla a já bych neměla ani kačku :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs no já zase spím hodinku až dvě s dcerou po obědě. Je to celkem divoch, takže musím dělat že spím, aby se také uklidnila a usla no a pak ani nevím, kdy usne. Takže pak si do půlnoci hraju karty na mobilu :grinning: Bud ráda že spíš aspon ráno, stejně budeš mít celé těhu spánek rozhozený a po porodu ani nemluvim. Dva měsíce jsem spala po 3h a to ještě trhaných. Pod očima šedé pytle, bledá jak stěna a litovala jsem, jak jsem si neužívala toho dopoledního spinkání, když jsem byla těhu :slight_smile: Užívej si a spinkej :grinning:
5. pro 2013 v 19:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs já mám taky divný spací stavy... jako třeba včera, ne a ne zabrat, večer koukám do stropu třeba do jedné, dvou ráno a v pět vstávám do rachoty... přes den pak padám na tlamu a říkám si, jak půjdu spát hned, jak dorazím domů, jenže jak dorazím domů, tak mě spaní přejde a zase kolotoč nespavosti :unamused: zatím usnu skoro v každé poloze, jen ne na břiše, protože by mi asi umřely prsa bolestí :slight_smile:
je to děs, asi mě už haribák trénuje na nespaní :grinning: :grinning:
5. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek