• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs jinak někdy můžou takhle bolet i zaražený prdy...
7. pro 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Možný to je, zatím to jde tak uvidíme večer, skoromanžel je na noční, já sice řidičák ale bez auta, tož bylo by to zajímavý :grinning: hlavně doufám, že to není nic vážnějšího, to už by byla potřetí odložená svatba, to néé :angry:
7. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs neboj určo ti bude v pořádkua chut k jídlu máš normální?-samozřejmě přiměřeně tehotenství...
7. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho jj, teď ráno jsem se normálně nasnídala, ale už tak týden a něco jím míň, nevím čím to, ani si to neuvědomím a pak si třeba ve tři vzpomenu, že jsem ani neobědvala ale hlad nemám. Ani jako nechutenství nebo tak, spíš mi ani nepřijde že už jsoou třeba tři odpo...Ani jsem nezvracela, průjem, nic....
7. pro 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs tak to závidím, já když se nenajím hodinu dvě-mám hlad...ale myslím, že to co popisuješ není nic co by nebylo normální...ale kdyby se bolest opakovala,jed večer...
7. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs hele, takhle mi někdy minulý týden bolely fakt ty zaražený prdy :grinning: protože jsem ale tušila, že by to mohly být, tak jsem to nechala a odeznělo to...určitě to nic nebude.
7. pro 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 Ještě že je přítel pryč a kdyby chtěly ven tak nebude problém :grinning: na to že se máme příští týden brát se ještě pořád stydííím :sweat_smile:
7. pro 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Tak třeba to taky v tom 10-tým týdnu přejde..já už pokukuju po tom domácím poslechu na srdíčko :wink: může se od 12-týho týdne, tak to vyjde akorát na ježíška :slight_smile:
7. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek naštěstí nemám televizi :grinning: ale občas jsem taky ubulená :slight_smile: hlavně, když můj drahý má narážky na můj nechutně rostoucí zadek :grinning:
7. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočky, asi sednu do auta, prorazím si cestu sněhem a zajedu omrknout toho Hartana na živo :slight_smile: Už jsem vysondovala od kamarádky z čeho je to ušité - je to koženka, moc pěkně omyvatelná, takže beru asi ten světlý :slight_smile: Přítel trvá na tmavém, tak uvidíme... pořád se přikláním k tomu bílému, ještě uvidím, jak bude vypadat naživo :slight_smile:
7. pro 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Je to zcela normální. Já se dojímám a bulim snad nad vším :grinning: A co reklamy.... co teprve večerníček :grinning: :grinning: :grinning: a pak ty pohádky, co nás za pár dní čekají :grinning:
7. pro 2013 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Páni, ty jsi akční :slight_smile: Jsem ráda, že nemusím vůbec nic dělat, nikam jezdit, odhazovat sníh okolo auta, hlavně to co tam napluhovat plud, škrábat skla.... Ale ja fakt, že tam u vás to asi není tak zlé, jako u nás na severu :slight_smile:
7. pro 2013 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak jste na tom z váhou? Mě to leze stále dolu, sice už ne tak rychle, ale přeci jen... A to jsem večer měla hroznou žízen, že jsem vypila před litr vody a nešla po tom na wc, čekala bych, že zadržená voda se na váze projeví, ale nic... :confounded:
7. pro 2013 ve 13:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena na víkend jezdíme k rodičům na východ, chumelí tu taky parádně, ale asi jako u vás to nebude :slight_smile: každopádně, oškrábat auto, vyhrnout pro něj cestu a jet krokem budu muset taky :slight_smile: kéž by tu aspoň plužili :slight_smile: kdyby tady jednou za den nevyjeli starý chlapi, "jezedáci", tak tu zapadáme... sypač aby tu člověk pohledal... ale ráda někam vypadnu, nebaví mě válet se na posteli a čumět do kompa a v televizi jsou stejně samý ho...a :grinning:
7. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena s váhou jdi někam!!! :grinning: :grinning: já mám opět další kilo nahoře :( za 10 týdnů +4,5... by mě zajímalo, jestli se to někdy zastaví :unamused:
7. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Nojo, ty se vlastně chystáš na velký den!!! Už máte všechno nachystaný? Co nervy, máš? :grinning:
@zenablazena Já mám teda dneska o kilo míň. Naštěstí nezvracím, to by asi šlo rychleji dolů. Ale je mi děsně blbě pořád, takže žiju na rohlíkách a čaji... Ale neboj, ono to (snad) přejde, jen vydržet!
7. pro 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman jj, už necelej týden :slight_smile: snad máme všechno, přítel ještě nemá nažehlenou košili a kalhoty, ale to má čas :grinning: jinak mě nic nenapadá, co ještě by bylo potřeba, příští týden si chci ještě zajít na nehty a k sousedce na obočí a šmitec :grinning: já to nějak neprožívám, od té doby co jsem těhu se svatba přesunula nějak na druhou kolej :slight_smile: ale přesouvat ji nechci, tak doufm, že mi bude fajn! A nervy ani ne, ale minulej týden jsem měla noční můru že nestíháme a že jsem měla bílý punčochy (mám krátký šaty) :grinning: a že jsem zapoměla kytku doma..
7. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01
@zenablazena
Holky já se radši nevážím :grinning: naposled mě vážila dr minulej týden a to jsem měla 77 a to se všichni diví, kde to mám, že na to nevypadám :angry: což já si teda nemyslím, při mých 165 je to až až :grinning:
7. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Bydlíme v okrajové části města, takže když už se k nám dostane pluh, tak v poledne :confounded: a zrovna včera tu v ulici uvízl nákladák, naložený kameny. Sousedka už týden přenáší, tak jsem ji litovala, kdyby se jí chtělo rodit, tak by musela doma :confounded:
No holka, váha se nezastaví, jen se to přibírání časem zpomalí, ale přibírat budeš vesměs pořád.. Ale nelam si hlavu, tělo ví, proč se to tak děje, hold to po porodu bude stát trochu víc dřiny... Také se děsím, že bych mohla mít metrák :slight_smile:
7. pro 2013 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja jsem nejaky zvlastni pripad a jeste neni jasne,s jakym koncem. Mela jsem pozitivni testy, odbery na HCG ok (rostou stale) a ultrazvuk ukazkovy az do doby, kdy melo byt videt srdicko-neni. Ale tehotenstvi se stale vyviji a podle MUDr predpisove, az na to :hearts:. UZ jsem se zacala smirovat s revizi.
Dnes rano jsem byla znovu na uzltrazvuku a MUDr mi rekla,ze na revizi nemam ani zdaleka kriteria, ze gestacni vacek i zloutkovy vevnitr porostl,je hezky kulaty,ale :hearts: nevidi, zacla nalehat,zda jsem se nemohla splest v poctech. Rikam ji,ze ne, jelikoz posledni pohl. styk s manzelem byl 26.10. a pak az za tehotna. Podle toho 26.10. je na srdciko pozde, ale MUDr mi rika,ze stari odpovida na oplodneni 16.11., kdy jsme opravdu s manzelem styk meli, ale uz jsem mela pozitivni tehu test.
Intuitivne citim,ze je vse v poradku, mam nejake nevolnosti (ale ne velke), HCG jsem mela predevcirem 46 000.
Ale samozrejmeje to pro me tezke to cekani a nevedeni, je to zvlastni.
MUDr rika,ze musime vydrzet a pristi sobotu zopakovat ultrazvuk. Ze pokud by to bylo to stare tehotenstvi (jeji teorie je,ze to predesle tehu samo odeslo a oplodnilo se nove vajicko-a to je nove tehu), tak se nic nezmeni, od pristi soboty se pocka dalsich 10 dnu a kdyz nic, tak revize. Ale ze pokud je to to nove tehotenstvi, ktere vidime, tak ze by uz melo jit videt srdicko.
@kamca80 @liss_durman ahoj holky, kdy se vam ukazalo srdicko?

Mam to zkratka zapeklite.... a uz nevim,co si myslet :slight_smile:

MAm uz jednu dcerusku, rok a mesic, zlaticko :dizzy_face:

Preji vsem pohodove tehotenstvi a tem,co je nevolno, at to brzy prejde!! :slight_smile:
7. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman mě nějak ani blbě není, nebo je, ale spíš jako kocovina.. Nic strašného, ale zvracim i po čaji. Obvodačka mi řikla, at si hlídám kolikrát za den a že by to mohlo být patologické. Tak mám bobky, že by mě zavřeli do nemocnice. Já už z těch bílích pláštu mám kopřivku (vtip) :slight_smile: Nu, takže mám suchou dietu a vodu s bublinama.. a mám dole 5,5kg :confounded: A to ne že bych zvracela jen z jídla, ale i ze smradu Verčinýho bobku, to je snad to nejhorší, nakopává mě i aviváž, aromatické parfémy, a někdy mi stačí jen představa něčeho a jdu zpívat do mísy také :cry: Někdy bych potřebovala tu svou bujnou představivost vypnout, nebo jí vůbec nemít... :slight_smile:
7. pro 2013 ve 14:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennynka5 Nevím, to je dost složitý. Ale teoreticky by to podle mě možný být mělo... Když je možný, že ovulace proběhne třeba 2x za cyklus a jsou z toho dvojčata, proč by to nemohlo být tak, že první těhu se nechytilo a ovu byla ještě jedna... Já mám PM 12.10., ovšem k oplodnění došlo 29.10. Srdíčko bylo vidět v 7+3 a celkově prcek odpovídá o týden menšímu... Nevím, jestli ti to nějak pomůže. Každopádně se drž a uvidíš, je dobré, že malinké roste a vyvíjí se a je taky možné, že k tomu oplodnění došlo až déle. Tak nezbývá než vyčkat. Držím palce!
7. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs No vážně nevypadáš na takovou váhu, tedy dle drobnějšího obličeje :slight_smile: Teda ale máš "pěkné" sny o svatbě, to já jsem si žila v překrásné představě, jak mám vše perfekně naplánované (to ono i bylo) a pak jsme přijeli pozdě na obřad :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2013 ve 14:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman asi to mozne je,ale i velice vzacne. Ja nevim, ted uz opravdu mam hlavu jak balon, takze to hazu za hlavu, pokud to jen bude trochu mozne. :slight_smile: Diky za podporu, jasne ze vyckam, a uvidi se, at uz je to hop nebo trop. Tohle cekani je nesnesitelne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Jsem rada,ze jsi videla srdicko :dizzy_face: a tehu se krasne vyviji.
7. pro 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Tak já to mám zase opačně, blbě je mi furt, od rána jak vstanu, tak jsem zelená a cpu se jen rohlíkem a čajem. Obvykle to kolem poledne trochu ustane, to se mi i podaří se najíst, poté mi ale zpravidla začne být zle a pokračuju až do večera, kdy je to snad nejhorší :grinning: No děs. Ale ještě jsem nezvracela, nicméně mám "nakročeno" na záchod pořád :grinning: Ale z prádla nebo tak mi zle naštěstí není...
7. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Tyhle sny jsou normální :wink: My teda na svatbu opravdu přijeli pozdě, ale vůbec ničemu to nevadilo, byli jsme ten den jediní, takže počkali. Je to hlavně krásný zážitek, tak si to nenechte ničím a nikým zkazit!
@jennynka5 Jo to věřím, že to čekání je děsné :frowning2: Ale máš doma štěstíčko, to tě zabaví :slight_smile:
7. pro 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky roste uz nekomu brisko...me pripada ze silene..ale teda zatim desaty tyden...to by jeste videt byt nemelo :slight_smile:))
7. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronika162 Já ti dneska schválně vyfotím toho mýho obra :grinning: vypadám jak v pátém měsíci, už jsem si objednala první těhu kalhoty :grinning:
7. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Z toho mám taky strach, můj chlap má pořád času dost, dokonce chtěl jít ještě ve čtvrtek na noční, prej pohoda, v pět přijedu, do jedenácti budu spát a budu čilej jak rybička :rolling_eyes: Zabít málo. Naštěstí řídí někdo jinej, tak snad nebude za největší "brzdu". Ale jako taky nevím, co budu dělat ráno, na líčení a česání jdu až v deset ale do té doby? Předpokládám, že budu vzhůru tak od 4 :grinning:
7. pro 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman My jsme asi taky jediní, je to malá vesnička + to magické datum :wink:
7. pro 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek