• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
teeeeda člověk se sem jeden den nepodívá a nestačí se divit Vás tu je ..tak to teda všem gratuluju
12. lis 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzana.79 malé bude 5 v červenci příští rok, mám teď termín o dva dny dřív než s ní:slight_smile:. Ona byla první, která to věděla:slight_smile:. My jsme se o tom bavili už dřív, že chceme, aby měla sestřičku nebo bratříčka....v červenci jsem potratila v 6tt a také už věděla, že bude možná miminko a pak věděla, že to bylo špatné a že se mimnku u mě nelíbilo. Teď jsem jí ukázala test dřív než manželovi a povídali jsme si o tom, ukazovala jsem jí na internetu obrázky jak miminko roste, jak je teď ještě maličké, jak to dlouho trvá než bude vypadat jako miminko, jak budu mít veliké bříško...Ona je taková rozumbrada a takhle se jí to líbí. Nějak extra sourozence nevyžadovala, ale teď se těší.....Ale myslím, že u nás nastane trochu problém až se malé narodí, protože je na mě dost závislá a bude na mimi žárlit.
12. lis 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 smekam já bych to nevydržela ani do druhého dne ...musela jsem to říct aspoň mojí kamarádce ,která má měsíční holčičku :wink:
12. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 u nás se třetí taky nechystalo a pic taťkovi ujely kecky :grinning::grinning::grinning::grinning:
12. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzana.79 Když to čtu znova tak se musím smát:slight_smile::slight_smile:, já jsem taky z dvojčat a taky jsme se se ségrou pořád hašteřily kdo koho utlačoval v břiše ....ale je pro mě ten nejbližší člověk na světě. No bude to možná těžké, když se k tomu staví takhle, ale třeba naopak až se mimnko narodí tak to vezme dobře. Třeba by ty obrázky pomohly. Nebo něco, že bude moc učit miminko jezdit autem, stavět kostky, jezdit na kole....
12. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem to teda mimo manželovi ..řekla už i mým rodičům a to hned ze dvou důvod ů..protože jako u prvního zase jedeme o víkendu na oslavu tak by se to stejně provalilo a nevíc a o necelý měsíc dřív má termí moje švagrová (bratrova žena) ..takže opět se z mých rodičů stanou prarodiče na plný úvazek ...syn a jeho setřenice mají od sebe rozdíl pohé 3 měsíce ....takže jsme se opět s bráchou pěkně domluvili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a ví to kamarádka se kterou jsme řešili věci ohledně nemocenské a následné mateřské ..po končícím rodičáku..tak mě odhadla na základě toho že se nějak mooc zajímám
ještě zbývá manželova rodina ale tam to bude stačit až po kontrole :/
jinak syn říká že bude mít sestřičku, ale já opět cítím kluka :unamused: :wink:
12. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori U něj hodně funguje čas.. Takže když na to bude mít těch 6 měsíců, tak si snad zvykne :grinning:
Chtěla bych jim to říct, až budem mít po UTZ ve 12tt, až bude jasno, že je vše oki :wink:
12. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzana.79 já vás všechny obdivuju co to vydžíte, já vykecám blízkým úplně vše i když se snažím vydržet. Po tom velkém UTZ bude už hezká fotka miminka tak to třeba pomůže.
12. lis 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markysek2 Tak to já to mám s pohlavím teď tak, že je mi to úplně jedno. U kluků jsem to hodně řešila a teď je mi to naprosto jedno. A popravdě nemám ani náznak tušení. :slight_smile:
Jen mě trochu štvou kamarádky, které pořád říkají: "Jéé teď to určitě bude ta "vysněná" holčička.. Já to takhle necítím. Buď to bude naše holčička, nebo náš chlapeček. Myslím, že umím být klučičí mamina, tak by mi ten třetí princ vůbec nevadil :wink: .. Ségra má zase dvě holčičky, takže u nás už je to jedno. Máme pipinky i pindíky, tak hlavně, ať je vše tak, jak má být :wink:
12. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Já Ti to mám asi tím, jak v tom prvním levelu bylo umělko a všichni okolo to věděli a ptali se "Jestli UŽ něco víme" a všichni to s námi prožívali, tak si teď užívám to, že to může být jen naše (A mých 10 kamarádek :grinning: ) tajemství, jak dlouho budu chtít :slight_smile: Navíc si myslím, že rodiče budou mít asi takovou "trochu" radost, protože přeci jen třetí dítě - v dnešní době :grinning: Znáš ty úvaha :grinning:
I když naši (mamka i taťka s maceškou) věděli, že tomu necháváme volný průběh.. A tchýně? Tam to vidím následně.. Když se narodili kluci, tak si poprvé v životě přestala kousat nehty.. No, tak teď si myslím, že opět začne :grinning: ..Teď byl přeci na řadě Pavlík!! (Mladší bratr Honzy) a my jsme to nerespektovali :grinning:
12. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana.79 tak já jsem poprvé strašně chtěla kluka , cítila jsem to tak a hrozně jsem se rozčilovala když mě někdo přesvědčoval o holčičce (dokonce se i i o tom tenkrát zdálo, že mi někdo tvrdil, že ta holčička katka je moje ...jmenuje se tak bratrova dceraa to jsem to nevěděla..není moje že mám kluka ) ..ale i kdyby se tenkrát narodila holka bylo mi to jedno (nenechali jsme si to říc a vydrželi až do porodu ..to samé je v plánu i teď)..teď bych chtěla holčičku (ono ve výsledku nám to bude zase jedno, když to bude kluk aspoň mám už nakoupeno :grinning: :grinning: ), ale myslím si že vzhledem k tomu že jsme čekali teď rok no a mimunlý měsíc se opravdu vytrvale snažili vidím to spíš na toho kluka a i tak nějak mě přesvědčuje můj pocit :unamused: :unamused:
12. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markysek2 Tak já NESMÍRNĚ obdivuji, že jste to vydrželi si nenechat říct!! Já jsem zase příšerně zvědavá :grinning: Jak výš psala @pisisvori , že je ukecaná :grinning: Já to u kluků vyzvídala už ve 13tt :grinning: Pan doktor dokonce řekl, že u nás by to řekl, že to je vyjímečně hodně poznat, že si je jistej tak na 80%.. A Honza: "Ne ne doktore! Až to bude na 100%, tak nám to povíte!" A bylo :grinning:
12. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori gratuluju k dnešní kontrole, to je super
Vítám další těhule, super, jak se rozrůstáme. Jinak s těmi oblečky, jsem docela ráda, že tohle moc řešit nemusím, sice žádný dítko ještě nemám, ale přítel má sestru a 3 sestřenice a v posledních 6 letech všechny střídavě rodily, poslední teď v létě, takže u nás kolují velké pytle snad se vším potřebným :grinning: tak budu dokupovt myslím jen dost málo věcí.
No a přidávám se k těm, kdo to rodině chce sdělit o Vánocích, čekám na 20.11. na kontrolu, první, ale budu v 6+4, tak snad bude i srdíčko. Jinak jsem to musela říct ale šefovi, protože jsem měla letět na služebku a úplně se na letadlo necejtím :frowning2: ale v pohodě, říkal, že bude dělat, že o ničem zatím neví :grinning: Ale když se mi někdo zeptá, zapírat nebudu.
A jak jsem si říkala, že mi vůbec nic není, tak dneska mi teda žaludek lítá jako blázen...no snad se to usadí.
12. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já jsem poprvé chtěla za každou cenu kluka, horzně jsem to obrečela, že to bude holka (hlavně proto, že kluci mají jednodušší život a při naší výšce v rodině jsem si říkala, že kluk když bude mít 190cm bude to jen dobře, ale když bude mít holka 185cm bude chudák....), ale teď jsem ráda, že je to holka a teď bych už chtěla druhé holčičku. Budou s dcerou dost od sebe a když to bude kluk bude to ještě těžší, aby si rozuměli a tak.
12. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusicka chápu, taky mám hroznou chuť to vykecat :grinning: Aspoň že existují tyto "drbárny" na netu, kde se člověk může vypovídat :slight_smile: Ale chceme mít s přítelem trochu větší jistotu a když už, tak využijeme toho, že to vyjde tak akorát na Vánoce, kdy se zase po roce všichni slezeme ze všech koutů země :slight_smile:
12. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no u nás to je s oblečením tak že já do půl roku nakoupila věci neutrál, pak se něco podědilo po nás (hlavně pletené věci co pro nás dělala babička)..a vše co bylo malé synovi putovalo ke švagrové a ta si podle uvážení brala pro dceru (třeba zelený a modrý bodyčka měla jao úplně poslední nebo na spaní a tak)..sice jsem ji upozornila na zvláště cené kousky (teda pro mě)..tak jsem zvědavá v jakém stavu a v jakém množství se mi to vrátí..domluva byla že při dalších dětech si to vyměníme dle pohlaví atp..no a asi z toho sešlo , když budou od sebe jen měsíc :unamused: :unamused: :unamused:
12. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zítra je v C&A -25% na vše... noooo, tak to bude něco na mě !!! :grinning: :grinning: :grinning: asi vyrazím na nákupy :grinning:
12. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pisisvori já mám taky dvojče :grinning: Jsme jednovaječné a každý říká, že úplně stejné. Tak to je náhoda. Já sama bych ale asi dvojčata nechtěla. Ikdyž to máme v rodině. Manželovo děda, byl také z dvojčat. :grinning:
12. lis 2013 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 No pravděpodobnost tam asi je velká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pro po tohle je hrozná závislárna teda aspoň pro mě :grinning: není hodina abych sem nejukla.........jelikož to skoro nikdo neví tady se můžu vykecat ......mám strach to říct v práci uvidíme ve čtvrtek jestli to bude o.k. tak to povím..jsme v práci tři a když jedna odpadne nemá ji kdo nahradit...jsme tam taková rodina a nevím jak to moje vedoucí veme myslím,že jí zklamu a nebude to to co bývalo...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. lis 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka Tak to máme podobné... my jsme v práci 4, nezastupitelné pozice... šéfová trochu neurotická :grinning: ale co, přítel furt říká: "bude mít kecy a dojedu ji tam seřezat" :grinning: nemůžeš myslet na ostatní, kdyby takhle přemýšlela každá zaměstnaná žena, tak už jsme dávno vyhynuli :slight_smile: uvidíš, že bude tolerantní... taky jí to řeknu co nejdřív, ale chci mít aspoň tu průkazku a vědět, že rizika jsou už menší... je to fér k oběma - já nebudu tolik v nervech a ona bude mít pořád dost času najít náhradu (jestli tu někdo vydrží :sunglasses: :grinning: ).
12. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 já bych byla ohledně dvojčat v klidu. Jednovaječná se nedědí - to je jakýsi "omyl" přírody a jistá "dědičnost" dvojvaječných se projevuje po linii matky, tedy ne tak dědičnost jako sklon k uvolnění více vajíček v cyklu. Takže ze strany manžela ti tam nezasáhne nic :slight_smile: Snad už jen velká, velká náhoda :wink:
12. lis 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě mudra říkala, že mám vydržet do 12tého týdne než to v práci oznámím (teda u prvního)..ale já chodila na směny a chtěla jsem se zbavit co nejdříve nočních ...ještě mi manžel povídá to máš tak 3 týdny nočních to dáš ...ale já otěhotněla v dubnu a někdy během června uhodili šílený vedra a protože jsem dělala na pekárně (kontrolu jakosti) tak je tam jak v pekle i přes den natož v noci ..a to mi zrovna nejlíp nedělalo ...tak jsem to asi po týdnu řekla ...sice jsem se modlila ať se mi to nevymstí..a vzali to v pohodě ..no vlastně byli rádi že vypadnu a já taky, ale to už je o něčem jiným..naštěstí se vyměnil z ředitelem a teď o návratu (jestli vůbec nějaký bude , protože zvažuju jestli rovnou rizikovka ..našlo by se toho u mě hodně už teď..nebo aspoň na 3 měsíce práce) jsme mluvila tedy úplně s jinou osbou než za které jsem práci opouštěla...dle mého názoru je rozumnější :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se upřímně těším, až vypadnu... někdy je to tu fakt peklo... sice nedělám ani na směny, ani fyzicky, ale stresu tu mám na rozdávání :unamused: holt daně... nebude nadšená, protože odejdu v závěrkách, ale nedá se nic dělat... dítě je pro mě každopádně přednější :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ve výsledku byla v práci až do 28 týdne ...pak jsem si jen 2 týdnu užila doma a od 30týdne peklo na rizikovce(poradna ,v nemocnici jsem byla necelý týden) s debilním doktorem a od tý doby jsem se těšila až porodím ..úplně mi pokazil konec těhotenství a zbytečně mě stresoval...takže teď mě sice čeká něco podobnýho, ale už o tom vím a vím že se nejí nic horké jak se to uvaří
12. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vítám všechny nováčky! Dnes jsme po kontrole, máme srdíčko a odpovídáme času! Už jsme se rozloučili s Carem a už se objednavam k normální gyndr!
12. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak jsem těhu v práci hlásila hned jak jsem měla papír od dr. z důvodů že půjdu co nejdříve na PN.
12. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, rada bych se pridala. Kdyz vse pujde, tak jak ma, tak zacatkem cervence se narodi moje treti miminko.
12. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori děkuji, I tobě blahopřeji ke kontrole a fazolce!!!!
jinak jsem jen o pár roků nad tebou.. ale je fakt, že nevypadám, po hormonech na otěhotnění jsem přibrala - říkám, že mi špíčky srovnávají vrásky :grinning:
12. lis 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_ vítej mezi námi!
12. lis 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek