• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs ja teda na vaze nepribiram zatim....ale kdyz si vezmu obtahle triko musi to uz na me poznat kazdy :grinning: oki vyfot se kouknu :wink:
7. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronika162 Mám tu fotku v albu pupendo, tak schválně, kdo má taky takový? :grinning:
7. pro 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs no peknyyy :grinning: fajn ze v tom nejsem sama :slight_smile:))))
7. pro 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronika162 jsem fakt zvedava jak budeme vypadat na konci :grinning:
7. pro 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Tak jsem se ti koukla do alba a ani nevíš, jakou jsi mně udělala radost :slight_smile: Protože když koukám na svůj pupek, tak si říkám, to snad není ani možný... :grinning:
7. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs pěěěkný :slight_smile: ale ono se to zarazí a pak poroste normálně. Já teda mám podobný jen když se najím :grinning: a doufám, že si ještě chvíli počkám.
Jak jste tu psali o dojímání se, tak to mi zatím vůbec nebere, ale jsem strašně nasrávací...fakt, vytočí mě každá pitomost, teď například přítel, kterej má vedle v pokoji puštěný film nahlas, já to slyšim přes 3 zdi a zavřený dveře a vraždila bych. Mám takový dny, kdy jsem úplně v pohodě, a pak mi opravdu vytočí i to, že pes nechce žrát :grinning:
7. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 jo tak too uz je druha kapitola, me dneska taky nasral chlap, nebo nasral, vi ze mi je spatne a je celej den v praci :frowning2: jako ja vim ze to dela pro nas ale nasralo me takovy to typicky ve dvanact sms ze vyjizdi a prijel ve ctyri. A to ma prace dve takze na sestou jel do druhy... Takze celej den vytocena a pak me rozbrecelo ze i kdyz jsem na nej byla hnusna jak prijel tak mi dal pusu nez odjel.... Jsem jak debil no :grinning: takze v tom nejsi sama, u me se to fakt strida jak na houpacce ty nalady :grinning:
7. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 fotku, fotku!! :wink: tak jsem rada ze jsem ti udelala radost :grinning:
7. pro 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Tak prosim :grinning:
7. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adik2 tak to mame fakt stejny :grinning:
7. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 a kdyby brisko, ale podle pocitadla co mas na profilu i termin porodu ze jo? :grinning:
7. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Jéé no vidíš :slight_smile: Jsme si souzený :grinning:
7. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jedete :grinning: @simculajs @adik2 Pěkná bříška máte:slight_smile:
U náš je dnes den blbec. Od rána lítám jak hadr na holi, starám se o malou, vařím, dělám cukroví, uklízím, donesla jsem si ozdoby ze sklepa a snažím se jakousi výzdobu, aby to tu bylo pěkný. A co na to můj drahý manžel? NIC. Zaprvý ještě nezaregistroval, že jsem těhotná a potřebuju víc pomoct, že jsem unavená, že nespím, že tahám malou, že mám prostě dost. A zadruhý mi celý moje vánoční snažení ztrhal, že je to stejně k ničemu a že ON to nepotřebuje (výzdobu, cukroví, věnec...) A odjel do sauny.. Malá do toho řve, je unavená, ale spát nechce. No a já jsem na prášky :frowning2: Tak, konec výlevům, potřebovala jsem si ulevit :cry: :cry: :cry:
7. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs Můj zážitek-po koordinaci matrikářka, oddávající a předešlí svatebčané na místě obřadu jsem zjistila asi 14 dní před svatbou, že to neklape, že matrika nezařídila, co měla, takže to bylo fakt domlouvání hodiny na poslední chvíli. Málem jsme byli bez oddávající. Jo, a svědek si zapomněl občanku, takže jsme měli náhradního :D
7. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 koukam ze dneska maji asi chlapi vsude svuj den :grinning: ja vcera tahla kos s dvema davkama pradla, pak jsem se nastvala triskla jsem s tim a zacla rvat, ze na to nemam a ze by mohl zvednout tu svou linou prdel a jit mi pomoct a odpoved? Tak si to nos nahoru po jednom nééé? Zabit :grinning:
7. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 jezis no vidis, obcanky jim pro jistotu jeste pripomenu :grinning: ted me vlastne napadlo ze jeste cekame az dorazi kopie myho rodnyho listu, takze jestli neni ve schrance a behem pristiho tydne nedorazi, tak mame asi po svatbe :grinning:
7. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 To musime porovnavat az do porodu :grinning:
7. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 mám to úplně stejně, nic moc mě nedojímá, brečela jsem jednou u Pošty pro tebe, ale to jsem brečela vždycky, takže těhotenstvím to nebude :grinning:, za to nasrat mě dokáže fakt všechno a jak!
7. pro 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dneska pro změnu taky nasrala, protože jsme museli moje těhotenství oznámit. Po předchozích dvou potratech jsem s tím chtěla počkat, nevěděli to ani rodiče. Ale dnes byl manžel u své dokonalé matičky, a ta se ho prý zeptala Veronika je v tom? Na to on jen vykulil oči, a že jak to ví. Tak to na mě prý poznala (Haha, neviděla jsem jí od svatby, tj od července, ale dobrý) a že to už rozhlásila v práci a všude po známých, že bude babička. Takže mi nezbylo, než to říct mým rodičům, aby se to nedozvěděli z drbů. Bože, jak já jí nenávidím! Holky, utěšte mě, jinak já jí asi ublížím, neměla na to právo! :(
7. pro 2013 ve 20:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chlapi jsou všude stejní :D simculajs hlavně klid :wink: u nás to bylo taky na nervy...v sobotu jsme se brali a manžel nejdřív bral svatbu s velikým klidem a pak byl tak vyřízenej, že pro mě jel ve čtvrtek do práce, položil si telefon a doklady na střechu auta a vesele ujel..no takže u nás bylo velmi veselo...a náš svěděk se týden před tak trochu opil, když zapíjeli svobou a ztratil doklady taky :grinning: takže matrikářka z nás byla opravdu vyřízená :slight_smile: ji inak dámy, dnesk ajsem na sebe koukala do zrcadla a mám teda pořádenj pupík...nejdřív jsem to přisuzovala tomu jídlo, ale teď jsem dva dnxy moc nejedla a pořád je větší, takže taky v blízké době dodám foto, ať to můžem porovnat :sunglasses:
7. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veruunek Babizna jedna, jak na to proboha přišla?! :fearful: Ale na manžela se nezlob, že to prásknul, lhát se nemá. Spíš jí mohl říct, že to ještě říkat nechcete. Ale ona by si to stejně udělala asi po svým viď? :angry: Ale má to zase pozitivum ne? Vaši byli určitě šťastní.
7. pro 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek boze to bych se asi neudrzela...ale chce to klid, hlavne kvuli tomu drobeckovi... Jeste ze ja mam aspon zlatou tchyni... I kdyz ted jak nad tim premyslim tak mi vlastne tohle udelala mati v bledemodrym, ji jsem to teda rekla sama nebo sem se spis prorekla ze jsem na neschopence no a ona to zavolala vsem z nasi strany.. Takze tak...
7. pro 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Tak na manžela se nezlobím, byl prostě zaskočený, akorát mohl říct, že je to čerstvé, a že po předchozích zkušenostech si nepřejeme, aby se to šířilo, že to povíme dál sami, až uznáme za vhodné. Je to prostě naše věc. A prý na to přišla tak, že tam nejezdím, abych se nevystavovala stresu. Jsem ráda ale, že to alespoň uznala. No, vzhledem k tomu, že jsme to chtěli dát pod stromeček, teď musíme vymýšlet jiný dárek a šťastní moc nebyli. Jenom brácha, jinak naši byly zděšení, že jsme si po potratech nedali pokoj tak rok, dva... Takže bohužel :(

@simculajs No já měla co dělat, když mi to řekl. Hlavně po tom, co stále předvádí. Od doby, co jsme s manželem spolu, mě nemá ráda, stále mě uráží, pomlouvá, bohužel i tchán. A je jim jedno, jestli za zády nebo přímo. Zkazili svatbu, kazí všechno... Taky mě mrzí, že ti to zkazila. Prostě jsem se sama těšila, až to oznámíme, spolu, jako pár, jako radostnou událost, týkající se mě a manžela.
7. pro 2013 ve 20:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Jee, tak to mě mrzí, že to vaši berou takhle :frowning2: Počkej až budou držet bobka v náručí, jak budou šťastní, že jste nečekali :wink:
7. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Tak pak to nějak vzali, jako že by chtěli vnučku, a že budeme nakupovat... Ale ten první šok je asi dostal no...
7. pro 2013 ve 20:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek To mě mrzí :frowning2: Tchyně je teda drsná. A myslíš, že kecá? Že se to nějak rozneslo? Protože teda u nás se to rozneslo a já vůbec nevím jak :frowning2: To jsem šla do krámu a tam se mě ani neptali, ale rovnou: "Jsem slyšela, že čekáte..." Jako tohle nepochopim. Takže tchánovcům jsem to musela říct já sama hned, protože nebyl čas čekat na příležitost (aby se to nedozvěděli z vesnických drbů) a manžel je celý den v práci, takže to zbylo na mě... No a šéf to vykecal během hodiny, co jsem mu to řekla v širokém okolí :grinning: Ale to už jsem tu psala... No a z mojí rodiny to ještě nikdo neví, to teprve bude čoro :frowning2:
Nesmutni, oni se vzpamatují a budou se těšit. A tchýni asi musíš ignorovat. To je prostě oidipovský komplex :grinning: Proto nechci mít syna, bojím se, že budu jednou taky taková nenávistná ke každý ženský, která mi ho bude chtít odloudit...
7. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Jo, ty umíš zvednout náladu :slight_smile: No nemohla se to dozvědět nikde, protože jste to věděli jen vy tady na MK a manžel, a ten je neviděl. Jo a tady na netu fakt nikdo z okolí nebloumá... Takže mě táák hnula žlučí... Vrrr
7. pro 2013 ve 21:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Viď? :grinning: :grinning: To je moje parketa... No tak to je teda asi jasný :slight_smile: No přeju hodně pevné nervy, evidentně je budeš potřebovat. To jsem tě zase potěšila, viď? :grinning: :grinning:
7. pro 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva dny mimo a uz to asi nedoctu. 1/4 tehu za mnou a stale je mi na nic. Tesim se na Vanoce, ze je prospim :slight_smile:.
8. pro 2013 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Ahoj, u nás je to podobný. To, že čekáme mimča, vzali v pohodě. Ale teďka mě serou non plus ultras. Nejdřív, že jestli nechci rodit v Praze. Přitom mám vybranou porodnici v Benešově. A další věc, včera přijel přítel od nich a zase mi schání novýho gynekologa. Jen proto, že jsou přesvědčený, že vycházky při neschopence, mi doktor napsal jen 6 hodin. Jsou totiž přesvědčený, že bych mohla mít 12 hodin. Což je blbost, protože jsem se na to doktora ptala a je to tak i v zákoně.
Už je to fakt sere, jak mi do všeho kecají. Ještě, že mám tu neschopenku a alespoň tak nemusím jezdit k nim na návštěvu.
8. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek