• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Ahoj, ne úplně červenec - konec června 2014, teď 11 týden, takže ahoj holky :D
jinak jednoho chlapáka (*22.12.2002) už mám doma
9. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska ráno se mě udělal opar tak jsem automaticky sáhla po Herpesinu a mazala celý den. Ted jsem se dočetla, že se nemá užívat v těhotenství tak se bojím jestli jsem nějak neuškodila miminku:(
9. pro 2013 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacased Jj, ale přišli jsme o něj v pátém měsíci, mělo špatně vyvinuté ledviny... :frowning2: Tak snad se teď zadaří :wink:
9. pro 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já na ten screening zkusím zítra zavolat, ale co jsem pochopila z toho co jste tu psali, tak odběry už musím mít hotové než tam jdu? A když mi je nebude dělat dr?
9. pro 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina Zavolala bych asi doktorce zítra pro radu..
9. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkajulinka Ahoj, budu držet pěsti a myslet na Tebe a Tvé miminko. Věřím, že to dobře dopadne, důležité je, myslet pozitivně :slight_smile:
@winterska krásná fotečka, hotový človíček :slight_smile:
9. pro 2013 v 19:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes na prohlídce dozvěděla, že se plod nevyvíjí a srdíčko netluče. Pokud se to zítra potvrdí, půjdu hned na potrat :( Snad se nám zadaří brzy znovu. Je to smutné, jsem z toho hotová, ale je to poprvé, tak snad to nic neznamneá a příště bude vše v pořádku.
9. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 mě tedy mateřskou vypočítali z dob, kdy jsem pracovala, ne na neschopence..
9. pro 2013 v 19:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Ano odběry bys měla mít před screeningem.
9. pro 2013 v 19:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori moc držím palce,at jsi brzy úplně fit.určitě miminko bude v pořádku...taky jsem měla opar cca v 6tt a ted mám kašel...tak mám taky strach, ale věřím, že jsme s mimi ok
9. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppetrac to mě moc mrzí:frowning2: drž se....
9. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Děkuju, tak já jim zítra do Budějovic zavolám a uvidíme, páč já jdu na odběry ke své doktorce až 20.12 a o screeningu nemluvila a 13. týden končí přesně 6.ledna tak mám strach že se to nestihne...
9. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, těhulky, dnes mám úplně děsný pocit, že není vše tak, jak by mělo. Pořád pocituji něco jako "kontrakce". Máte s tím některá zkušenost? Už jsem optávala Angelsounds.. Ještě že máme screening ve středu, jinak bych asi zešílela :confounded:
9. pro 2013 v 19:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs Jo určitě a dej vědět, co ti řekli :slight_smile:
9. pro 2013 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena Já ho koupila v neděli na aukru za 410 ,- :wink:
9. pro 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena já teda zatím nevím, jak vypadaj kontrakce :grinning: ale mě to chytá téměř každý večer, bolest podbřišku ( a protože moc neznám ani MS bolesti, tak neporovnám), které jsou řekla bych docela silné a uleví se mi vleže. Ale prý je to normální...jak často tě to bere? jestli hodně, a hodně silně, někam bych vyrazila, ale já nemám žádnou zkušenost :(
9. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Pokud mi pristi tyden dopadne dobre kontrola u dr., tak bych se k vam rada pridala :slight_smile:. Pujdu teprve na prvni prohlidku, tak snad bude vse tak, jak ma. Vezmete mne to party? :slight_smile:
9. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@veru324 no po pravdě ani nevím jak to popsat. Nebo já bych to popsala, ale když si ten popisek tak představuji, tak asi jako nějaký krvavý horor :slight_smile: Ne teď si z toho dělám legraci, ale dnes třeba celý den.. Ve středu jdu na ten screening, tak snad to přežiju.. Nechci plašit, už takhle mám přilepený telefon na uchu, plyn spojku a brzdu na chodidlech a po špitálech a podobných ústavech chodím s dcerkou snad "denně"... Zítra se budu pohodlně válet na gauči a odpočívat a ve středu ráno uvidíme..
9. pro 2013 ve 20:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčátka...taky bych se k vám přidala do party... jsem v 8 týdnu srdíčko krasně bliká....cesta do genetu do Prahy mě taky čeká...zitra tam zavolam a obědnám se... je to super čist tu zkušenosti a o věcech které právě prožívám...huř o těch špatných zkušenostech... :cry: je mi to moc líto...taky se bojím....co když....jeden nikdy neví... přítel to rozhlásil už uplně všude...má z toho ohromnou radost ....o to víc mam obavy aby bylo vše ok....
9. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ppapajade vítej na červencovkách :slight_smile: jsme se dlouho neviděly :grinning: Až se ti bude chtít máme tu tabulku můžeš se dopsat - ted je asi 2-3 stránky zpět..
si říkám, že to špatné jsme si už vybraly, tak teď už jen samá pozitiva :slight_smile:
9. pro 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska hehe to jo :slight_smile: tak se na tu tabulku zitra mrknu...diky :wink:
9. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppetrac to je mo líto:frowning2: Určitě se brzy zadaří znovu. Držím palce a hodně sil přeju.
9. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade nesmíě řešit, co má kdo špatně a co se komu stalo. Neznamená to, že ty budeš mít problémy. Fakt to neřeš, nemysli na to, diskuze i nemocech nečti, lepší jsou odborný články ne rady typu jedna paní povídala. Vlastní zkušenost. Akorát se budeš sledovat a čekat, kdy nějaký problém přijde. Nemá to smysl. Teď už je všechno stejně rozhodnutý a výsledek neovlivníš. Valná většina těhotenství končí dobře:slight_smile: Hlavu vzhůru a myslet pozitivně!!! :slight_smile:
9. pro 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs to nevím, mně to dělali najednou. UTZ i odběry. Zeptej se doktora, ten ti řekne správnou info, my ne :wink:
9. pro 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milin zkusila bych zatim přírodní babské recepty. Česnek, teplý čaj zázvor atd. Jinak bych se radši zeptala doktora, fakt nevím. At jste brzy fit, to je vždycky nepříjemné. Jsme hold teď v tom nejhorším období všech možných chřipek a nachlazení. :confounded:
9. pro 2013 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppetrac to je mi moc líto, ale drž se, bude líp :slight_smile:
9. pro 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppetrac to je mi líto, to je vždy smutné. Ale příště určitě vše vyjde tak jak má. At se daří !!!
9. pro 2013 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám tu balení - celkem asi 40 tablet z původních 60 GS mamavit prefolin+DHA - bohužel ho nemohu využít (obsahuje jod, kterého mám víc než dost) - nemáte některá zájem?
9. pro 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 Jen doba po kterou jsi pracovala. Nemocenská ne. Takže na tom neproděláš neboj. Hodně jsem si o tom četla na netu. http://www.mojetehotenstvi.cz/vypocet-materske-8
9. pro 2013 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek