• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Jinak ty vyskedky z krve se vetsinou posilaji tvoji gyndarce a dozvis se je pak v poradne. Nebo aspon u Losana to tak delaji a pocitam, ze na Borech to bude stejne.
11. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 Ty jo, no to bude šílený, čekat tak dlouho! Ale děkuju ti moc!
@blazpe Ach jo, to je děsná vyhlídka. Fakt bych radši do těch Černic. Tuhle jsem tam byla s kamarádkou (24tt) a naprosto super přístup...
11. pro 2013 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazpe jj v cernicich maji super utz, mam krasne 3D fotky ze 14tt a 21tt :slight_smile:
@veru324 No aspon pred 3 lety to delali naraz..sla jsem nejdriv na utz a hned nato na krev a vysledky byli tusim do tydne
11. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruunek zkus si do tech Cernic zavolat a zeptat se. Oni by tam meli vedet, zda by mohli nt screening udelat. Stejne si ho platis sama, tak nechapu, v cem by mohl byt problem, ne?
11. pro 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazpe no ono jestli měla předtím něco na genetice řešené, tak screening platit nemusí...právě tu kamarádku posílali takhle, aby nic neplatila.
JInak nevíte, jaké jsou v Černicích objednací lhůty?
11. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 me objednavali na zaklade udaju z prukazky..chteli vedet tyden tehotenstvi podle posledniho ultrazvuku a jestli mi cca sedi s terminem podle menstruace..objednavala jsem se 11+1 - to jsem dostala prukazku a objednali me na 13+4
11. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax jj, Cernice super. Byla jsem tam u obou tehotenstvi na vsech velkych UTZ a na NT screenincich. U maleho i na tom 3D UTZ. Maji tam opravdu kvalitni Utz. Ted je to tam jeste lepsi, jak se prestehovali do te nove budovy :slight_smile:. A take je ted v te budove Mudr. Jedlicka, ktery v pripade potreby dela specialni vysetreni srdicka plodu.
11. pro 2013 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 jj, to je mi jasne. Ale tak treba, kdyby Veruunek chtela jit opravdu do Cernic, obetovala by i tu tisicovku ;).
11. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax díky :slight_smile: já se budu asi objednávat v pátek po první poradně, to budu 9+6 dle OVU, dle MS o malinko víc, pokud bude OK, tak to mi dají počítám hned po novém roce.
11. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazpe přesně tak, protože jsem jejich pacientem už z minulosti (včetně celé mé rodiny), tak mám veškerá těhotenská vyšetření zadarmo. No ale tak já doufám, že to nijak nepokoní, a že to snad i na těch Borech zvládnou :slight_smile:
11. pro 2013 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě mi povězte, kolik se bere krve takhle při těch prvních odběrech na gyndě? Já musím na lačno, v půl 9, to jsem hlásila rovnou, že se asi složim :grinning: :grinning: ale prý si se mnou poradí :grinning:
11. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 Mě brali 5 ampulek, taky nalačno, ale nějak jsem to snášela líp než normálně.
11. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruunek Neboj, urcite to nepokoni. Jsou to take dobra pracoviste :wink:. Jen proste trosku mene komfortni :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruunek jo na Lochotíně to je zábava ...před 14 dny jsem tam čekala 2 hodiny :unamused: ta ambulance je u porodnice, za hlavní branou se dáš hned doprava, ale to tam najdeš v pohodě na info tabuli ;)
11. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruunek jo a je dobre, ze sebou budes mit manzela. Oni tam totiz davaji cisilka, ale ty se pak volaji na preskacku. Mne uz se po tech trech hodinach chtelo taaaak curat a bala jsem se, ze prosvihnu na wc, ze me volaji :D
11. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazpe jj, to jsem měla to samé :D taky jsem se bála zvednout na wc, co kdyby náhodou :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
11. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka85 se pak asi dr. pri tom UTZ divi, proc ma kazda plny mocak :grinning:
11. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veru324 Měli by Ti vzít 4 zkumavky, či jak to nazvat :slight_smile: Ale mě tedy nechtěli na lačno, tak to nějak zvládni, držim pěsti... Nedávno jsem byla i na krvy u odvodáka a to ráno jsem také nejedla a právě od toho dne se mi udělalo lépe... zvláštní že :slight_smile: ne bylo to tím, že mi ustoupila i chřipka, která na tom šíleném stavu měla asi nejvíc zásluhu.. jinak zvracím pořád...
11. pro 2013 v 16:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 mne brali tri zkumavky
11. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky to mam ist nalacno mne take nic nevraveli a neviem ci to vydrzim ja mam ist az skoro na 9:00
11. pro 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@yvetta zavolej a zeptej se, ono je to u každého dr. jinak jse zjistila, ale mě to moje právě kladla na srdce, že musím nalačno...možná dělají i test na cukr, nevím. No v plánu mám vstát z postele až těsně před odjezdem, odveze mi přítel autem, tam mi vezmou asi hned, sebou sváču a hned po odběru hroznovej cukr a dlabanec :grinning:
11. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yvetta pokud jdeš na ten první těhotenský odběr, tak na lačno...dělá se i krevní obraz. Pokud na NT screening, tak můžeš jíst dosytosti :wink:
11. pro 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@yvetta ano na lacno, ja to dala az na druhy pokus. Poprvy se mi udelalo tak spatne,ze jsem se musela najist. Nastesti mam odberovou labrator blizko a nemela jsem presne dany ani den ani cas. Proste jen, aby doktorka mela vysledky az pujdu poprvy do poradny.
11. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324, @blazpe, @wendy_ diki moc ja idem na ten prvy odber este len :wink:
11. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 mě v pondělí brali 4 ampule - to je v pohodě :slight_smile: Když jsem chodila na imunologii, brali až 7 - to už je dávka pro upíry :grinning:
jo a říkali, že úplně nalačno není třeba, ale velkou snídani předem taky nedoporučovali.
v těhu průkazce mám záložky na KO+trombo, protilátky, syfilis, hepatitis b, hiv, tsh a gyl(nemohu přečíst co to je) a samozřejmě krevní skupina. U těch záložek mám pondělní datum a předpokládám, že při příští kontrole tam dopíšou ty hodnoty z odběrů.
11. pro 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky říkali, že se můžu najíst, průkazku ještě nemám, tak nevím, co mi budou dělat :slight_smile: ale doufám, že už mi jí taky dají :sunglasses:
11. pro 2013 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem v 8tt, tak bych se k Vám ráda přidala :slight_smile: Všem obrovská gratulace a držím palce ať nám to všem dobře dopadne :slight_smile:
11. pro 2013 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@simculajs všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
12. pro 2013 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Ahoj Simonko tobe takyyy :-*
12. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek