• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs děkujeme :slight_smile:
12. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo holky, tak špinění se vrátilo v plné síle zpět...já se z toho asi už fakt zcvoknu :frowning2:

@simculajs taky všechno nejlepší :wink:
12. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska
@simculajs Vsechno nej k svatku holky :slight_smile:

Ja se pred chvili vratila z kontroly, konecne jsem trosku klidna, miminko ma 18mm a ma se cile k svetu :slight_smile:
Holky ja mam takovou radost :sweat_smile:

@jesterka85 to spineni me mrzi, snad to brzy prestane, pro jistotu bych sla asi k doktoru :wink:
12. pro 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jesterka85 jojo, taky tím trpím a vždycky mne to rozhodí..já i fakt krvácela, tedy jen krátce...snad to bude dobrý, mudr říkala hlavně ne spojené s křečema a bolestí..no to jsem naštěstí nikdy neměla ..jinak hned do nemocnice..a bereš ascorutin??neboj, bude dobře, věřím tomu..
12. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 já jdu na 7:30,ale taky z toho mám strach...jím vždy už v 5 hod. a okolo 8 snídám, ale na tvou radu asi pořídím hroznovej cukr...
12. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska
@simculajs holky taky přeji vše nej nej k dnešnímu svátku,hlavně zdravíčko vám i miminkům:-*
12. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesterka85 přeji,at špinění brzy ustane.a utrogestan máš?
12. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj, dneska jsem ho zase začala brát, brala jsem i Duphaston, křeče nemám, jen mě občas pobolívají záda, ale prej to není nic neobvyklého...no jsem z toho už na nervy, te´d se zase děsím, co mě ve sředu čeká :frowning2: tak bych to maličký chtěla a aby bylo v pořádku :frowning2: u doktora jsem s tím byla už několikrát, ale nikdy mi nic nenašli...tak nevím od čeho to je, ale než zjistili, že jsem těhotná, tak mi píchali agolutin, tak jestli to třeba není tím...těžko říct...
12. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85no u mne mi mudr řekla, že je to praskání vlásečnic ve sliznici při námaze...mám ji hodně vysokou a prosáklou...blbec jsem neležela a šla na nákup...ale že by to mělo po 14 tt odeznít, to už bude vyvinutá placenta a bude snad klid...musíme se snažit prostě věřit a nestresovat...a to jdu na kontrolu až po Vánocích..tak držím palce, at´to přejde..
12. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho ne ne, brala jsem ten Duphaston, to je v podstatě to samé...
12. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 hodně odpočívej a kdyby se ti něco nezdálo,raději bych zašla k dr. a nečekala do středy
@jesterka85 a oni ti ho už vysadili?
@jaka17 no mě totiž doktor na kontrole řekl, když tedy byly všechny testy negativní, že mám hodně vysokou sliznici a že po tý injekci mám očekávat silnou MS...noa za 14 dní mělo malý 7 mm...tak je to možná tím...ale každopádně je to stresující :-/ no já jsem včera taky byla nakoupit :frowning2: ale jen na chviličku, jiank fakt poctivě dodržuju klidový režim
12. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jj, měla jsem ho na 3 týdny...nno jasný, kdyby něco, tak jedu okamžitě do špitálu, mám to 10 min, takže to je v pohodě :slight_smile:
12. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky
tak malá je pěkně nemocná máme něco jako černý kašel!!! Takže hrůza. Já mám rýmu a kašel taky. Takže odpoledne musím zavolat na gyndu a ještě k obvoďačce, zda mám dojít na kontrolu. Na dětským mi mudra poradila homeopatika Droseru proti tomu kašli. Tak snad nám to zabere.
Holky vy se držte ať nejste nemocné a ani nachlazené.
12. pro 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs
@winterska Jéé mé oblíbené jméno má dneska svátek :wink: Tak vše nejlepší holky, ať se vám daří :slight_smile:
12. pro 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milin Ježíš chudinka malá, tak ať je vám oběma co nejdřív dobře. Já se zatím držím ťuk ťuk, ale manžel dneska ráno vstával s tím, že ho bolí v krku, tak jsem zvědavá, jak s Daníkem obstojíme my.
12. pro 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 moc děkujem, snažíme se držet. Nejhorší na tom je že nemůžu fungovat tak jak by bylo potřeba. Takže doma neuklizeno což mě tolik netrápí, ale to vaření a vychystávání všeho jídla je pro mě dost únavné! Ale nedá se nic dělat hold musím vydržet. Muž jezdí za prací pryč takže není vůbec doma. A do Vánoc ho uvidíme sem tam. Takže už se těším až bude po Vánocích.
Vy se držte a manželovi dej vitamíny a Vám samo taky. Je toho teď nějak moc okolo nás.
12. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax děkuji za přání

a blahopřeji k úspěšné kontrole :slight_smile:
12. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. pro 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Děkuju :-*
12. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Děkuju :slight_smile:
holky tady je dnes nějak mrtvo.. Ale jestli je všechno v pořádku, tak to je jedině dobře :sunglasses:
12. pro 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs tak to je mi líto, teď to určitě dobře dopadne
12. pro 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje tak nam dneska drzte palce at tam zvladnu rict ANO vcera me zaclo bolet v krku a dneska uz sotva mluvim :grinning: ale mam co jsem chtela, patek trinactyho :grinning:
13. pro 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacased dekuju taky doufam ze to vyjde :slight_smile:
13. pro 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs hezkou svatbuuuu :slight_smile: pořádně si to užijte.
Tak a jsem oficiálně těhotná, průkazku jsem dostala, mával na mě malej Haribáček :grinning: dle MS 10+3, dle OVU asi 9+6, myslím, že dle tabulek jsme opravdu menší, ale dr. vůbec nic neřešila. TP 8.7.2014. Odběry mi teda neudělali, protože jsem se inteligentně ráno nasnídala :grinning: :grinning:, měla jsem pracovní blázinec a jak jsem myslela na to, že musím na lačno, tak jsem na to zapomněla :grinning: tak na ně jdu samostatně ve středu. Screening po novém roce, termín ještě nemám. Fotku sem přihodím, až se dostanu z práce :slight_smile:
13. pro 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@veru324 tak to je fajn, že je všecko v pohodě, gratuluju..
@simculajs já se vdávala po druhý taky v pátek 13.4.2012 a pohoda...takže krásný manželský život přeju..
13. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek