• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs tak držím pěstičky a krásně si to užijte :slight_smile:
13. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs gratuluji a pořádně si to užijete !!! Jinak datum je super, líbí se mi, když někdo takto bojkotuje ty hloupé pověry.
13. pro 2013 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim, jestli to je patkem trinacteho, ale zrovna jsem se dozvedela, ze nam pred garazi vyasfaltovali pruh po pripojce od plynu. Pry se nesmi pres to jezdit jen do poledne. Tak mi zkazili nakupovani, hlavne abych pak mohla dojet pro syna do skolky.
13. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs krasnou svatbu preju
13. pro 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simculajs :slight_smile: přeji ať vše vyjde jak si přeješ. Já jsem se vdávala taky v pátek 13.6.2008, pro mne je 13 šťastné číslo, protože jsme se se setrou 13. narodily:slight_smile:
13. pro 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 blahopřeji k průkazce i k haribáčkovi :slight_smile:
@simculajs tfuj tfuj tfuj!! Hodně štěstí do manželství!!!
13. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs ať vám všechno vyjde podle představ a krásný manželský život přeji :wink:
13. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jé, my se brali o týden dřív 7.6.2008 :slight_smile:
13. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska nějak zaspala.. , a probudil mě před 11. zvonek u dveří - sousedka, že jí neteče teplá voda, zda nám taky.. takže doma zima, venku taky a musím tam jít - bléé..
13. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. pro 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska jé ty už jseš 12tt, to to utíká. Hm tak to je nepříjemný, snad to brzo opraví.
13. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori nojo, v pátek jsem měla poslední ms.. takže každý pátek se mi to láme :slight_smile:
13. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jéé, spát do 11, to by se mi líbilo. Bohužel posledních 5 let mi to nebylo dopřáno a asi ještě pár let nebude :grinning:
@simculajs tak doufám, že ANO jsi ze sebe dostala (tedy pokud už došlo na tu velkou chvíli) a přeju hodně štěstí :slight_smile:
@veru324 blahopřeju k úspěšné kontrole :slight_smile: . Já se objednala až na středu, to budu akorát končit 8tt, tak snad bude také vše, jak má být.
13. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haribáček :wink:
13. pro 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@veru324 jééé, on fakt vypadá jako gumídek:slight_smile:)))
13. pro 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 je krásnej, gratulace :slight_smile:
13. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj těhulky, konečně jsem se dostala k tomu, abych se také pochlubila našim malým marťánkem.. Manžel včera vymýšlel jméno pro chlapce, jelikož je přesvědčen o tom, že viděl pinďíka :slight_smile: Ve středu měl 48,8mm (od hlavičky po zedeček)
13. pro 2013 v 17:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@zenablazena júúú blahopřeji k marťánkovi :slight_smile: a dokonce ve 3D :slight_smile:
13. pro 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasne fotecky :slight_smile:
@zenablazena Aby pak manzel nebyl zklamany :wink:. Ve 12tt uz sice lze pohlavi na hodne dobrem UTZ odhadnout, ale rozhodne neni videt pindik. Manzel videl pohlavni vycnelek, ktery je v tomto tt stejny u obou pohlavi :wink:. Poznat to jde podle kosticek v onom miste. Kdyz jsou kolmo, mel by to byt kluk a kdyz vodorovne, tak holcicka. Takto nam to minule vysvetloval pri NT dr. na genetice. I nam to ukazoval, nicmene, ja stejne videla prd :sunglasses: . No a dr. se nakonec trefil, byla to holcicka. Nicmene stejne nas upozornoval, ze je to jen lepsi odhad, ze se teprve vse vytvari :slight_smile:
13. pro 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 Ahoj, můžu se zeptat jakou mělo miminko velikost? Já, když jsem byla před týdnem na utz byla jsem 9+0 a velikost 2,22cm. Do průkazky me dr.napsala odpovídá 8+3. Takže taky jsem měla menší.
13. pro 2013 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Gratuluji ke svatbě, jak jsi si to užila? My plánujeme až v dubnu na moje narozky, to už budu mít asi velký pupík:slight_smile:
13. pro 2013 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina ahoj, asi 25mm, ale ono je to těžký i změřit...když mi měřila před 10 dny, tak nejdřív to změřila na nějakých 11mm, pak se jinak natočilo a rázem z toho bylo 16mm.., takže sice to teď trochu řeším, jestli to fakt není moc málo, když máme mít asi 30mm, ale tak nic s tím nenadělám.
13. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs gratuluju ke svatbě:slight_smile:hlavně hodně společně prožitých pohodových let...

@veru324 gratulace k průkazce:slight_smile:a máš luxusní fotečku jak stojí na hlavě:slight_smile: nádhera:slight_smile:
13. pro 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Tak si z toho nic nedělej, já jsem to taky předtím řešila. Ale dr.mě na to řekla celkem dobrý. Já si myslím, že to pak miminka doženou později:slight_smile: Jinak já jsem ted 10+3, ale těhotná si pořád nepřipadám, až na večerní nevolnosti a nechutenství. Zhubla jsem 4kg a břicho mám plochý vůbec neroste:slight_smile: každý den se pozoruju v zrcadle a furt nic :unamused: na další kontrolu jdu až 6.1. tak doopravdy nevím jak to vydržím, nejradši bych mimi viděla každá týden na utz. Máš moc pěknou fotku z utz, panduláček. Já z minulého týdne mám takovou rozmazanou a když jsem ji viděla poprvé vypadlo to spíš jako malé štěnátko :grinning:
13. pro 2013 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina já se na to právě dr. ani neptala, ale jdu ve středu na krev a budem se domlouvat na screening, tak se asi zeptám, mám pak KO až 14.1...ale tím, jak minule prostě najednou bylo o 5mm víc jen při jiném natočení, tak to zase tolik neřeším. Asi je důležitý to, že vůbec roste tak nějak +- stejnoměrně od začátku. Kdy byla OVU vím cca na den přesně, dle MS rozhodně odpovídat nebudem, to jsem i říkala, ale tak tohle snad dotáhneme.
Nebo máte někdo zkušenost s tím, že měření bylo menší, než by "tabulkově" mělo být?
@petulaho jj, bylo to vtipný, nejdřív takhle stálo a pak se chtělo vydat někam pryč :D
13. pro 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 Přesně tak, hlavně, že roste. Já taky vím naprosto přesně kdy jsem měla OVU tak se řídím podle toho. Na tom screeningu nám poví víc jestli mimi je dostatečně velké atd. Co jsem četla tak podle tabulek to holkám moc neodpovídá, některé mají menší, některé zase větší. A je pravda, že to měření není moc přesné. To moje se tak moc hýbalo, že ho nemohla skoro ani změřit. A měřila od nosíčku po zadeček.
13. pro 2013 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Nádhera to už je skutečné miminko.
13. pro 2013 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Ahoj mladá paní, taky přeji vše nejlepší na společnou cestu životem, ať vám to vyjde :wink:
13. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milin no hele, já viděla doktora na příjmu a pak když se malá narodila. Celý porod vedla JEN asistentka. Pak jsem doktora viděla jen na vizitě a to se zeptal, jak s mám (asi i vzhledem k bezproblémovému porodu bez šití). Takže za to jsem pro. Doktor je v dosahu, to je důležitý. Jsem zásadně!!! proti domácím porodům. To musím teda říct :slight_smile:
Abych odešla pá hodin po porodu, to teda nevím. Já bych teda odešla po svých klidně ráno (malá se narodila v 21:20). Na druhou stranu jsem měla zázemí, uvařeno, naučili mě kojit (což nevím, jak bych si s tím poradila doma). Další věc - malá měla žloutenku, která se projevila až druhý den. Doma bych to nepoznala a až by jo, pak bych s ní do nemocnice zase musela. Takže mi to přijde jako dobrá myšlenka, ale vidím tam spoustu ALE, zejména kvůli dítěti.
13. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek