• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@jesterka85 Přeji ti at je všechno v pořádku, určitě dej vědět. Taky se dneska strašně stresuju kvůli dost důležitým věcem, ale ted si říkám, když nejde o život nejde přece o nic. Drž se.
16. pro 2013 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tak se sváma loučím, ráno jdu na revizi :frowning2: vůbec nevím, co mě čeká a mám strašnej strach :frowning2:
16. pro 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 to je mi moc líto :frowning2: posílám hodně sil
16. pro 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem byla na KO, abych konečně viděla srdíčko, byla jsem hned první na řadě, tak sem byla natěšená, jenže ... primář mi oznámil, že jim nejede ultrazvuk, a že si mám zkusit přijít zítra, ale že neví kdy jim to pojede. Tak to bylo pro mě zase zklamání. No ale pak jsem na chodbě oblíkala malou, kterou sem měla sebou, přišel tam přítel a zrovna šel kolem primář, tak se ještě u nás zastavil a začal mě utěšovat, že snad příští týden ten utz. pojede, tak aspon budeme mít hezký dárek pod stromeček, no zaslechla to tam moje ségra (ta je taky těhu 37tt) pak mi odpo volala a ptala se mě jestli sem těhotná, zatím sem to nikomu neřekla, chtěly jsme to dát všem pod stromeček, tak sem teda řekla že jo a k mému velkému překvapení, se do mě pustila. Prej to si děláš prdel ne? jako a co budeš dělat? nemáte kde bydlet, jak to uživíte a bla bla bla. Já sem si myslela, že zrovna ona bude ráda, moc dobře ví, že jsme se rok snažili a ted když to konečně vyšlo, tak ona do mě takto. Sem zklamaná, celý den nad tím přemýšlím a už nemám ani chut to někomu dál říkat.
16. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jesterka85 to je mi líto, drž se - bude fajn a kdybys si o tom potřebovala popovídat, je tu skupinka holčin, které už potrat zažily a moc ti pomohou http://www.modrykonik.cz/forum/nevzdavame-to/potrat-jak-nastartovat-a-zacit-znovu/?lastref=it&post=last&page=last určitě jim napiš!!!
16. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 To mě moc mrzí :frowning2:
16. pro 2013 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 Moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Drž se!
@kamca80 Teda ségra je fakt divná! Ale nic si z toho nedělej, mojí rodině jsem to říkala včera s tím, že při přípitku (předvánoční setkání) jsem řekla, že nás snad bude příští rok o jednoho víc a máma to úplně překroutila, že snad myslím sestřina přítele, který tam nebyl :grinning: Pak se na mě podívala a řekla: "No nestraš!" :grinning: No já šla teda fakt do kolen. To prostě může říct jen moje máti, tu by měli zavřít do zkumavky a zkoumat. Já se smála, protože jsem něco podobného čekala a jen jsem si říkala, že jsem měla být zticha a neříkat nic. Taky je mi do breku, když je jí málo, že jsem ve svým věku zajištěná a mám práci, k tomu, aby se radovala, že se rozrůstáme. Takže hlavu vzhůru! Rodinu si nevybíráme a hlavní je, že se radujete vy s mužem. A ultrazvuk už příště bude, neboj!
16. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 držím palečky na zítřejší screening - ať dobře dopadne!!! :slight_smile:
16. pro 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka85 tak to mě moc mrzí, já jsme byla na revizi v 9tt před 3 rokama, je to v pohodě, sice celková narkoza, ale zákrok trvá tak 10-15 minut. Když tě vezmou ráno tak ve většině nemocnic ještě ten den pustí domů. To bude určitě v pořádku to se nemusíš bát. Přeju hlavně hodně psychických sil..neboj uteče to rychle a bude další mimi a už to bude dobré i když vím, že tyhle útěchy jsou teď pro tebe bláznivé.
16. pro 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Nic si nedělej ze ségry, je to přece tvůj život. Já jsem mimi na UTZ viděla už 2x, ale ted musím čekat až do 6.1. a to se mě zdá neskutečně dlouhá doba.
16. pro 2013 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 to je tedy pech s tím ultrazvukem, tak doufej, že koncem týdne nebo v pondělí už bude doktorovi fungovat a ty svoje miminko brzy uvidíš..
s tou ségrou - je to těžké, někdy jsou tak jedovaté, ani člověk netuší, proč vlastně.. ber to tak ,že je ve vysokém stavu těhotenství, hormony s ní mlátí.. ber ji s rezervou.. Hlavně abys ty byla spokojená, a aby rodiče měli radost z tvého těhotenství :slight_smile:
16. pro 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ahojky, já když jsem tam byla na sceening ve 20 tt s prvním mimčem, tak jsem byla objednaná na půl dvanáctou a na řadu jsem přišla asi za hodinu. Je to hned v přízemí. Stejně nejdříve musíš na recepci, vezmeš si pořadové číslo, zapíšou tě do systému a pak tě pošlou sednout si a pan doktor nebo doktorka si pro tebe příjdou :slight_smile: . Řekli ti že se v Gennetu platí za screening ve 12tt 1100 Kč? Pojišťovna to neproplácí, proplácí jen ten ve 20tt. Mně dala doktorka žádanku k Apolináři, tam na to mají grand a tak je ten screening ve 12tt zdarma.
16. pro 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 To je mi strašně moc líto :frowning2:
16. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman no na reakci mojí mamky se teda vůbec netěším, ta určitě bude reagovat taky nějak podobně jako tvoje. Právě proto se mi to už nechce nikomu říkat.
16. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina já přemýšlím o tom, že se půjdu zaregistrovat někam jinam, ta naše nemocnice jde nějak celá do kytek, dobří doktoři odešli, nikdo tam nezůstal jen nováčci, kteří si ani neví rady :frowning2:
16. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Určitě se můžeš zaregistrovat jinam, kde jsou odborníci, tohle by se teda stávat nemělo, že jim nefunguje UTZ. Já chodím do Brna na Orlí a tam v každé ordinace dr.má UTZ, přímo tam dělají i screening a odběry krve. Tak mám vše v 1 a nemusím se trmácet někam jinam.
16. pro 2013 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 moc mě to mrzí,drž se:frowning2:
16. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Mockrát děkuji, už začínám mít nervy :(
16. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 neboj, to bude dobrý :slight_smile: ti říká ta, kterou NT čeká pozítří a ví, že zase nebude spát, protože má bobky, aby bylo všechno s mimi v pořádku :slight_smile:
16. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina tady kousek by měla dělat moje bývalá gyndařka, se kterou sem byla max spokojená a právě chodí ještě sem tam vypomáhat do této nemocnice, tak přemýšlím že přejdu k ní. Nechápu, jak nemůže v nemocnici nejet jediný utz, na otázku, že co kdyby se stalo něco vážného, odpověděli musíte si zajet jinam, fakt vtipný.
16. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Tak to je doopravdy tristní. Tak zkus určitě nějakou jinou dr.
16. pro 2013 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 je mi to moc lito.... :frowning2:
16. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 to mě moc mrzí :frowning2:, drž se, myslím na tebe ..
16. pro 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 tak to mě mrzí :frowning2: . Revize se neboj, nic to není. Jdeš na Lochotín? Je to velmi krátká narkóza a pak to bolí trochu jako u MS. Na Locháči nechávali ležet do druhého dne, nevím ale, zda to tak stále je. Já byla už před 6 lety. Jinak doporučuji nadstandard, není asi nijak povzbuzující ležet na pokoji se slečnou, která jde na přerušení z vlastní vůle či s nějakou těhotnou.... Jinak v případě, že by pak začala nějaká nezvyklá bolest břicha, hned jet zpět. Z vlastní zkušenosti...měla jsem po revizi zánět dělohy a čím dřív se to začne léčit, tím lépe pro další těhotenství a tak. Tím tě ale nechci strašit, je to ojedinělá komplikace, já holt měla to "štěstí". Jen jsem tě chtěla upozornit na možné riziko.... Jinak já po té revizi s komplikacemi hned po třech měsících,kdy jsme si měli dát pauzu, otěhotněla. Tak budu držet palce, ať je to tak i u tebe. Tedy samozřejmě ale bez těch komplikací :slight_smile:
16. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman mě doktor poslal fotku přes mail. Vždycky si foto z utz. uloží do pc. tak si myslím, že by ti to mohl vytisknout nebo poslat.
16. pro 2013 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 drž se! Moc mě to mrzí. Přeji, at si brzy doma a zase těhulka. Neboj, všechno bude v pořádku. A příště už se určitě všechno podaří.
16. pro 2013 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 To je strašně smutné, moc mě to mrzí... :( A revize se opravdu neboj. Mě vzali hned ten den, co mi dr. diagnostikovala zamlklé těhu. Všichni na mě byli moc milí, rozptýlili špatné myšlenky, i na sále vtipkovali. Narkóza mi kvůli krevní ztrátě trvala 45 minut, ale jinak trvá jen 10-15 minut. Krvácela jsem jen asi dvě hodiny po revizi a pak nic. Žádné komplikace, kromě prázdného bříška. Budu na tebe myslet, drž se!
16. pro 2013 ve 21:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky oni mě poslali domů, ale já mám te´d bolesti a pořád krvácím, já nevím nemám tam radši jet nebo je to normální? no uklidnili jste mě alespoň tou narkózou, že to netrvá tak dlouho..dostal ajsem rovnou antibiotika proti zánětu, tak snad to bude ok...no ale stejně..manžel to nese hůř než já :( no nejsme první ani psoeldní i mezi vámi jsou ,,zkušení,, :( tak snad to bude příště už ok
16. pro 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 to bude asi samovolný potrat, já nevím :frowning2:. Ach jo, tak raději s manželem zajeďte nebo zkus zavolat do nemocnice a zeptat se jestli máš přijet, chtěla bych ti pomoct, ale nic jiného mě nenapadá ..
16. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 to je dobre, ze ti dali ta antibiotika. Ja si pak take rikala, proc je nedavaji preventivne. No, mozna uz zmenili nazor. Pokud nekrvacich nejak hodne vyrazne, tak bych rekla, ze je to normalni a je mozne, ze by to mohlo odkrvacet samo a revize by pak treba nebyla nutna. Urcite si nech jeste pred revizi udelat UTZ a zeptej se. Ale pokud bys mela vetsi krvaceni nebo velke bolesti nebo nejake pochybnosti, tak tam zavolej a domluv se, zda se nemas prijet ukazat. A jinak zamlkle tehotenstvi je bohuzel opravdu dost caste :frowning2:. Ale uz mate urcite "vybrano" a priste bude vse ok :slight_smile:
16. pro 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek