• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
autor
@jesterka85 já jsem také měla bolesti a krvácela dost, ale byla jsem v nemocnici. Špinila jsem a krvácela postupně víc a víc už asi 3-4 den, na pohotovosti řekli ať přijedu až budu mít velké MS bolesti. Přijela jsem tam ve 12hod a blbec jim řekla, že jsme měla v 9 plátek šunky , tak jsem čekala až do 5 na revizi, kdy už skoro krvácení přešlo. Už to máš od večera asi vyřešené a myslím, že možná už taky krvácení přešlo. Ty ATB jsou opravdu dobré já jsem měla taky zánět dělohy po revizi. Moc držím palce ať to máš rychle za sebou a jsi zpátky doma.
17. pro 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je normální, že týden mi bylo dobře, kromě občasného žaludečního dráždění, a dneska je mi tak zle, že bych nejradši zůstala na záchodě?
17. pro 2013 v 07:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 držím palce a doufám, že bude všecko brzo v pořádku a příště už jen všecko dobré...
17. pro 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Tak jí to zatím neříkej, já bych si teď zpětně fakt nafackovala, že jsem jí to vůbec říkala tak brzy. No ale stalo se. Nenech si kazit to nejkrásnější období ve tvém životě ani sestrou ani mámou.
@ally8 To je dobrý nápad. Já tam jdu zítra na odběry, ale to tam bude jen sestra a ta to asi ve svém počítači mít nebude a nevím, jestli má přístup přímo do ordinace a k doktorovým dokumentům... Leda bych tam zavolala ještě dneska, když je tam doktor a zkusila si to vyškemrat, že bych si ji zítra vyzvedla a zaplatila. Ale je mi blbý tam zase otravovat :grinning:
17. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Držím na dnešek moc palce! Pak poreferuj, jak to probíhalo a tak.
@veruunek Tak mně teda ještě vyloženě dobře nebylo :grinning: Ale někdy je mi o něco líp a pak zase o dost hůř. Takže podle mě je to normální :slight_smile:
17. pro 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si vcera vecer udelala vylet na pohotovost, silene me bolelo bricho a kdyz jsem dorazila do nemocnice, tak uz jsem krvacela..Miminko je v poradku, ale mam teda silenej strach, porad spinim a obcas se objevi krev..ve ctvrtek jdu ke sve doktorce a doufam, ze bude vsechno v poradku :frowning2:
17. pro 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jé, tak to je fakt nepříjemné. Každé komplikace jsou vždycky pro nás dost stresové. Hlavně že je mimčo ok. Určitě se udrží :slight_smile: Držim palce. To se nám to tu nějak komplikuje holky. Ale příroda si to hald udělá podle sebe a my se můžeme stavět třeba na hlavu.
17. pro 2013 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to bude dobrý, hodně se šetři a lež...já to měla taky a uklidnilo se to..no ale už se pořád bojím se jen hnout..hlavně nezvedat nic těžkýho a fakt dlouho nestůj, klid..
17. pro 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 Moc mě to mrzí, myslím na Tebe, drž se kočko :frowning2:
17. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Uvidíš, že to bude dobrý. U prvního jsem taky krvácela a hrozné křeče do břicha jsem měla, už jsem myslela, že je to jasnej potrat a nakonec se z toho vyklubala nízko položená placenta, tak jsem musela ležet a v podstatě nic nedělat. No jo, ale ono se to lehce říká, když máš doma malou viď? Právě toho se děsím, že bych teď taky musela ležet a to si s Danečkem moc dobře představit nedokážu :unamused:
17. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky u nás nic nového, ono je to vlastně dobře :wink: "Kocovinu" mám pořád, už si normálně nepamatuju, jaký to je, když je mi dobře a mám třeba na něco děsnou chuť. Jinak mě docela děsí, kolik holek nás už opustilo... :frowning2: Ale jak píše Ally s tím hold nic neuděláme :frowning2: Taky mě zítra čeká pohřeb, tak tam se mi moc nechce, ale je to strejda, tak je to slušnost. No snad to nějak zvládnu. Tady na koníkovi jsem se dočetla pověru, že těhotný nemají chodit na hřbitov. Sice nějak pověrčivá nejsem, ale ten mini červíček, tam hlodá... Ach jo, radši někdy na ten net nechodit :angry:
17. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8
@jaka17
@adik2 Holky diky za povzbuzeni, musim doufat, ze to bude v poradku. Rikam si, ze kdyby to vypadalo nejak zle, tak by mi snad doktor z pohotovosti nedaval fotku .. :unamused:

@adik2 ja na hrbitov chodila normalne, chodim tam za babickou a ted uz bohuzel budu i za druhou .. Je hrozny ze vzdycky otehotnim, kdyz nam nekdo umre..prvne to bylo aspon za tri mesice, ale ted babi umrela 11. rijna a ja hned nato otehotnela, tak jsem z toho mela divny pocit, ale mama rikala, at si z toho nic nedelam, ze budeme mit aspon nahradu za babicku :slight_smile:
17. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Z toho úplně mrazí... Takhle to má kamarádka, v rodině to mají tak, že nový člen do rodiny příjde, když někdo odejde...
17. pro 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek určitě to nornální je,já to taky tak měla, 3dny blbě a pak nic a pak zase nanovo....drž se...homeo nepomáhají?
17. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny do skupinky. Snad se sem taky brzo "natrvalo" přihlásím. Zítra mě čeká po skoro 14 dnech kontrola - ukáže se, jestli je mimi v pořádku a udrželo. Po první kontrole se to Dr nezdálo, říkal, že je to tak 50:50. Na druhé kontrole mi řekl, že to vypadá na zamlklé těhu a chtěl mi už vypsat papíry na revizi, nakonec jsem se dohodli, že počkáme ještě 2 dny. Za 2 dny už bylo vidět srdíčko, ale byl pořád velký žloutkový váček, což prý není dobré a často je kvůli tomu potrat nebo má mimi vady :frowning2: Takže zítra je kontrola s velkým K tak držte palce. Jinak žádné nevolnosti nemám, akorát občas je mi mdlo a bolí prsa, ale ještě kojím první dceru, tak je to jedno s druhým.
17. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Díky za uklidnění, ráno to bylo hrozné, jen jsem se naprázdno dávila a nic, myslela jsem, že umřu :D Homeo mi dnes výjmečně nezabraly, pomohly až když jsem sezobla müsli a pak ty homeo.
@lili_h Držím ti moc palce, snad bude všechno tak, jak má být- v pořádku! Určitě pak dej vědět, jak bojujete
17. pro 2013 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Vítej a at ti dopadne dobře zítřejší kontrola :wink:
17. pro 2013 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek tak snad už bude jenom líp...oni říkají že okolo 10tt vrcholí hladina HCG, tak pokud jsi citlivější, může se to takhle projevit a nebo něco sezobnout, než vstaneš z postele....
17. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h držím moc palce, at zítřejší kontrola dopadne nejlépe jak může-...
17. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mam to za sebou, zaplatila jsem si teda pokoj a mám klid a jsou tu fakt moc hodní....ale stejně je mi strašně,však vy,co jste si tim prošly víte jak to je...ale nevesim hlavu :slight_smile: hlavně vy se opatrujte,at vam vše vyjde a hezké Vánoce :slight_smile: bylo tu s vama fajn :wink:
17. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesterka85 Holka statečná :wink: Taky přeju krásné Vánoce, vše nejlepší do nového roku 2014 a co nejdříve // na testu :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Také držím palce a dej hned vědět, jak jsi dopadla :wink:
17. pro 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 jsi moc statečná, opatruj se...přeju ti rychlou rekonvalescenci a brzké snažení co nejdříve s miminkem v bříšku až do porodu....
17. pro 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky tak dneska jsem byla na odběrech krve na creening a do Sanusu na ultrazvukový screening jsme objednaní na 27.12 a to budeme 12+1, hrozně to utíká, tak doufám že bude vše OK.
17. pro 2013 ve 13:26  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 ,@ terrorkaz,
Ahojda holky taky jsem otěhotněla po smrti babičky , umřela dost nečekaně a my už sme taky nedoufali že otěhotním a najednou se to všechno pohlo, je to smutné a proto za ní na hřbitov chodím, šla jsem ji to zrovna říct a koupila ji kytičku, někomu to příjde uhozené a mě to přišlo důležité.
17. pro 2013 ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jesterka85 Jsi hodně statečná, neumím si to vůbec představit, drž se a do nového roku přeju ať se brzy zadaří
Drž se.
17. pro 2013 ve 13:30  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Jejda, to bude dobrý . Hlavně že je miminko ok. To krvácení a špinění ai nebude nic vážnýho, když tě pustili domů.. Drž se.
Holky, nebojte, miminka budou OK. Mysleme pozitivně :slight_smile:
Já mám za sebou další kontrolu. Miminko povyrostlo, upravily jsme termín porodu o 14 později - k oplodnění došlo až později v cyklu, takže teď odpovídá 8+0, mělo by 8+3 dle minulého UTZ, ale opožděný prý není. V těch mimirozměrech se to prý špatně měří a den sem, den tam. Směrodatný je, že roste a je v pořádku. Takový gumídek:grinning: Už si teda nepamatuju, kde na tom obrázku má hlavu, ale srdíčko krásně bilo:slight_smile:
17. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jesterka85 Ahoj já jsem si to zažila minulý týden :( držím moc palce at je všechno v pořádku..kdybys chtěla pokecat napiš ..
17. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 Je mi líto, že takhle dopadlo. Hlavně jsi v pořádku ty a nic nebrání dalšímu snažení. Přeji brzké uzdravení tělu i duši. Krásné Vánoce.
17. pro 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 tak přeju rychlou rekonvalescenci a novou naději do bříška...
17. pro 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek