• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@veru324 děkuji za podporu, věřím, žeto taky zmáknu, musím:slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s tou krví jsem na tom stejně. Vždycky upozorňuju, že asi omdlím, když mi budou brát. Minule jsem našli ale se sestřičkou postup, aby mi to nevadilo. Bavit se a hlavně nekoukat na tu jehlu, kterou do mě vrazí :slight_smile: A fakt to pomůže :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenikka Mně to nesení, ale asi o 4 dny (podle MS je dřív než podle UTZ) a doktor mi řekl, že pokud v tom není rozdíl víc jak 5 dnů, tak se pořád bere stáří podle MS. Ale když je rozdíl větší (což u tebe bude), tak se bere podle UTZ. Ale asi spíš čekají, co ten NT screening, to půjde asi nejlépe posoudit :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka Mě to taky nevychází, nic si z toho nedělej, na screeningu ti to poví přesně. Já vím kdy jsem měla ovulaci tak bych měla být 11+1, ale podle posledního UTZ mě dr. řekla o 4 dny méně.
18. pro 2013 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Přesně tak :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 jo tak kdybych na to měla koukat, tak mi tu žílu ani nenapíchne :grinning: myslela jsem, že mi nechaj ležet, ale říkala, že je to rychlovka, a že když sedím, tak to zase líp teče..a fakt asi za minutu bylo hotovo :slight_smile:
@lenikka dle ovulace jsem určitě aspoň o 4 dny mladší než dle MS, na UTZ to vychází velikostně cca o týden méně, než dle MS
18. pro 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina jenomže to je problém jít jinam, když tohle je přímo nemocnice, nechápu jak si to vůbec můžou dovolit, když tam mají pomale denně porody. Přemýšlela sem, že bych se zaregistrovala jinam, jenže to jinde bývá jen v pátek a já mám problém s hlídáním malé. Už i zítra to bude těžký, naštěstí se mnou pojede švagrová, která mi ji pohlídá, no prostě nic nevychází :frowning2:
18. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina tak to jsme na tom s těmi dny a týdny úplně stejně :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si teda myslím, že na UTZ je vždy psané plus minus 6d. Takže si myslím, že když je to v tomhle rozmezí je to pořád podle MS. Já jsem při prvním těhu určitě měla ovulaci až tak 19DC a pořád mi termín vycházel stejně. Myslím, že posunovat to před tím screeningem ve 13tt není úplně přesné. Ale jen můj názor.

Jinak pokud jdem o krev, mám hodně špatné žíly a i když dost piju někdy s tím sestříčky mají problém (i když od doby co jsou ty odběrové laborotoře je to většinou dobré), takže mě odběry nevadí .....už jako malá jsme se dívala a to mě píchala třeba 3x než se trefili. Bohužel dcera vypadá, že budepo mě:slight_smile:.
18. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Jéé tak to je hezký :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Tak to tě chápu, taky bych byla nervozní a nevím co ti poradit. Jedině prostě přejít k jinému dr.a ten by ti udělal UTZ, ale je fakt divný, že v celé nemocnici nemají jediný funkční UTZ.
18. pro 2013 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jsem doma ze špitálu, nemůžu si personál na Lochotíně vynachválit, byli opravdu super :slight_smile: výtku mám akorát k nemocniční stravě :D jinak to zvládám v pohodě, manžel je na tom mnohem hůř, ale taky to časem zvládne :slight_smile: moc vám děkuju za podporu a doufám, že se brzy zařadím zase mezi další těhulky ;) tak si to hezky užívejte a jen samé pěkné výsledky a krásná miminka ;)
18. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Díky, mě šlo hlavně o to aby se ten screening dělal ve správný čas. Otěhotněla jsem po IVF a tam mi ty dny prostě nesedí. Vidím, že vy už jste skoro všechny trochu dýl, aspoň uvidím v předstihu co mě čeká :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka85 to je dobře, že to bereš celkem dobře. Hodně štěstíčka při dalším snažení.
18. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Díky, díky, a co ty? Moje nevolnosti jsou horší a horší, po bytě už chodím jedině s kyblíkem v ruce, beru si ho s sebou i do auta. Vadí mi všechno, pach záchodu, vzduch v ložnici po ránu, všechno... Hrůza. Ale doktorka říkala, že čim je mi hůř, tím líp to vypadá.
@liss_durman No právě že :slight_smile: ÚPlně jsem koukala jako blázen, byla to fakt paráda, je to vážně zázrak stvoření, ty dětičky
18. pro 2013 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesterka85 je moc dobře, že jsi v pohodě :slight_smile: přeju ti, aby jsi co nejdříve zase objevila ty dvě krásný // :wink:
18. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 Jsi silná, když to bereš takhle s nadhledem. Smekám! Tak ať se brzy zase zadaří. Řekli ti, jak dlouho máte se snažením čekat?
18. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sjem se trápila od 5 tt, kdy mě uložili se špiněním do postele...bylo to pořád, nelepšilo se to a já sjem se bála jít i na wc, co pak uvidím...je mi to samozřejěm strašně líto, to nepopírám, ale na druhou stranu se mi trochu ulevilo, že se ten drobeček ani já už netrápíme...uměle to udržovali a co kdyby pak přišli za měsíc na to, že to je špatně a že to stejně musí pryč...koukám na to takhle, ale líto mi to je...včera jsme ve špitále půl dne prořvala když na mě přišly v noci bolesti a silný krvácení, tak jsem byla fakt vyřízená...ale už je to pryč, teď už to bude určitě dobrý :slight_smile:
18. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@veruunek já jsem teda zvracela jen asi 2x, jinak mi bylo jenom špatně = divne a bylo to taky nejhorší ten 9 týden, v půlce 10 týdnu mě to přešlo a jsem teď už jen unavená a někdy je mi trošičku divně večer (od začátku mi bylo hůř večer, ne ráno) tak třeba i u tebe bude za chvíli líp..i když se říká až tak okolo toho 12-13tt to ustoupí
18. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka85 určitě je to takhle správný přístup:slight_smile:. čim je to číslo týdne vyšší tím to je těžší, ale pořád je to první trimestr a je to holt příroda a člověk s tím nic nenadělá:frowning2:. Já když jsme teď potratila v červenci podruhé tak jsem se pak dozvěděla o dvou známých které mezi dětma (jedna má 2, druhá 3) potratily 4-5x většinou ten 7-10tt a přesto pak přišlo těhu, které bylo úplně v pořádku. Takže ten jeden je opravdu hodně častý a určitě už to příště bude dobré:slight_smile:, musí:slight_smile:.
18. pro 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori No hele, ze začátku dobrý, ak mi bylo jen blbě. To přešlo, bylo období, kdy jsem byla jako nová a teď druhý den ráno zvracím. Snad mě to taky brzo přejde. Někdo to říkal, že v tomhle obodbí je největší vzpoura hormonů... :angry:
18. pro 2013 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 skvely.ze uzjsi doma,potrebujete s muzem cas a verim ze dalsi miminko na sebe nenecha dlouho cekat.
@veruunek teda,tak snad to brzy prejde.ja ok,jen uz druhy tyden zapasim s nachlazením,ale ted uz to snad bude dobry.
18. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho u syna jsem mela screening normalne pres bricho u dcerky cast pres bricho a cast vaginalne, mam pocit, ze se ji nezdalo srdicko. No ale to nepomohlo a i tak jsem sla v 16tt znovu na utz kvuli tomu srdicku. Jinak ja jdu az ten posledni tyden 13+ 4 tusim, takze pocitam, ze uz bude mimco dost velkem a utz bude pres bricho.
18. pro 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mala ma 37,7 :frowning2:, hreje jak male topeni. Ach jo.
18. pro 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mužu se přidat? taky rodíme v červenci, 12.7 :grinning:
18. pro 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie Ahoj, každý nový člen je vítán :slight_smile:
18. pro 2013 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wendy_ to mě mrzí, když jsou nemocní je to nároční ateď ještě se člověk bojí, že se nakazí...., ale aspoň to stihne vyležit do Vánoc:slight_smile:.
18. pro 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_ Tak hlavně ať to nechytíš a ať se brzy uzdraví. Ty nemoci jsou děsný, my měli furt něco, proto teď ani malou nedávám do školky a to je jediná chvíle, kdy jsme zdraví všichni. Ale až tam zase půjde, tak to chytne zase všechno, protože už se jí zase imunitní systém oslabí. No co se dá dělat. Tak se drž :slight_smile:
18. pro 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak už jsem přestala chodit kolem záchodu jako kolem horké kaše a pořádně jsme si pokecaly :frowning2: Byl to děs, sice se mi pak trochu ulevilo, ale už je mi zase blivno :frowning2:
18. pro 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je poslední týden blbě furt...at sním co sním, sice ven nejde nic, ale žaludek na vodě jak blázen, na nic nemám chuť, jsem unavená a protivná i sama sobě. Večer se chystám na koncert pro psí útulek, bohužel v hospodě se hodně kouří, tak nevím, jak dlouho tam vydržím, nesnáším to netěhotná, natož takhle...naštěstí kousek odtud je v nekuřácké kavárně další koncert, tak kdyžtak budu mít výmluvu, proč odcházím po jednom džusu. Zase sedět doma kvůli tomu, že mi není nejlíp se mi taky nechce. Ale tak snad je to aspon znamení, že prtě roste. Jinak mi teda vyběhl už pupek, že se uplně děsím :grinning: a začíná se mi nelíbit spaní na břiše..to brzo.
18. pro 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek