• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@veruunek
@tesorina
@petulaho
@adik2
Holky děkuji za podporu, ale dopadlo to bohužel špatně, dr už neviděl srdíčko :frowning2: Takže zítra ráno nastupuji do nemocnice na revizi ať to mám co nejdříve za sebou a můžu být na Vánoce doma. Navíc po dcerce (16 měsíců) dnes u našich vyjel pes, takže když jsem manželovi volala jak jsem dopadla, tak mi ještě oznámil, ať za nimi jedu rovnou na pohotovost. Chuďátko má 2 stehy na rtíku a pes jde z domu ven. Tak snad máme už všechno špatné za sebou (manžel teď měl 3 týdny nohu v sádře kvůli zpřetrhaným vazům na noze) a teď už bude jen to dobré. A už se těším až vám sem do skupinku budu moct napsat, že čekáme další mimi....Tak ať se vám i miminkům daří a přeju hlavně hodně zdravíčka...
18. pro 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Mě mrzí, ale alespoň že tak... Mě to teď začalo taky nějak brát, akorát jsem to nestihla, a zasvinila jsem si koupelnu i záchod, ještě štěstí, že jsem měla prázdný žaludek, tak šla jen moje sklenice vody... A když jsem prosila manžela o hadr na úklid, tak utekl s tím, že musí se psem ven, srab :D
18. pro 2013 v 18:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka85 kdyz jsi mela takove problemy od zacatku, je videt, ze proste neco nebylo v poradku. Opravdu je to lepsi ted, nez pak resit pozdeji, kolem 20tt, ze ma dite nejakou vyvojovou vadu :unamused:. No a jinak jidlo na Lochaci je fakt bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale ono asi v kazde nemocnici. Jeste tam maji specialitu, ze maminkam po porodu nabizeji treba cocku ci jina "vhodna" jidla pro kojici. To urcite take brzy poznas :wink:. Drzim palce, at se date s manzelem brzy dohromady a jsi brzy zase tehotna :slight_smile:
Ja byla dnes na prvni kontrole. Mame fotku snehulacka. Dle MS 7+6 podle UTZ 7+2 a termin 31.7.2014 :wink:. Jinak ty pardenni rozdily UTZ a MS vubec nereste. Takhle brzy je to jeste hrozne malinke a kdyz se dr. trefi o mm vedle je hned miminko jinak velke :slight_smile:. Blbe je, ze se o me pokousi nejaka viroza, mam zimnici a boli me cele telo. Zatim jsem bez teploty, tak jsem se nadopovala vizaminem C a doufam, ze to zazehnam :unamused:. Bych potrebovala lezet, jenze s dvemi detmi je to tak trochu utopie :grinning:. Ted tedy dorazil manzel z prace, tak jsem sebou hned svihla do perin :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h To mě strašně moc mrzí, drž se... A víte, proč vyjel pes po dcerce? To mě taky mrzí, ale budu Vám držet palce, určitě jste si to špatné vybrali, a teď už to bude jen dobré!
18. pro 2013 v 18:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Už bude jen líp uvidíš. Tak at se brzo zadaří miminko a přeji ti hodně štěstí do života :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h to je mi lito. Tak at se brzy podari znovu :slight_smile:. A holcicce foukam na bolistku. Vis, ze se rika, do tretice vseho zleho... Tak vy uz to mate za sebou a ted uz bude jen lip :slight_smile:.
18. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Fakt už ti roste bříško? Já se pozoruju a pořád nic. Zdá se mě snad ještě menší než předtím. Já jsem nezvracela, ale nechutenství a nevolnosti se mě držely do 10 týdne. Pak to polevilo, i když mě pořád není skvěle tak je to lepší. I když k večeru to na mě vždycky padá a snažím se to zapíjet colou a ta mě pomáhá.
18. pro 2013 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina no fakt jo normálně :slight_smile: ne že by bylo nějak vidět, pokud si nevezmu totál obtáhlé tričko, ale už ho prostě nezatáhnu :grinning: a večer je vidět, ráno to jde.
18. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile: můžu se k vám přidat? Čekáme také v červenci, tedy doufám, že se nic nestane :slight_smile: jsme 8týden a srdíčko nám už před 2 týdny bilo jako o závod :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina @veru324 ja uz mam pupek ted. Fakt je to znat i pod obtazenym trickem, tak je ted v ramci utajeni nenosim :grinning:. Ale u me to bude asi tim tretim ditetem. Taky jsem celkem stihla, tak je videt ten rozdil. Uz ty svaly a vazy nejsou to, co byvaly :grinning:
18. pro 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe Teda to vám závidím taky bych už brala nějaké bříško, klidně malinké :grinning:
@veru324
18. pro 2013 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenka90 Taky vítej mezi námi, hezky se nám to tady rozrůstá a gratulace k srdíčku:slight_smile:
18. pro 2013 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina děkuji :slight_smile: , říkala mi o této stránce kamarádka, tak uvidím :slight_smile: Zatím se tu moc neorientuji :slight_smile: jak jsem tak četla tak mám dokonalé začátky v těhotenství :slight_smile: skoro žádné nevolnosti ani bolesti :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak já se představím jsem Pavla, máme doma už 2 holčičky 4 leté jedna je moje druhá přítele a toto je naše třetí společné :grinning: tak já nevolnosti taky nemám žádné,trošku jako žaludek na vodě ale nic hrozného, u malé sem blindila od 8 tt až nevím do kdy a ted pohoda, 2.1 jdeme na screening tak se trošku bojím a ted v pátek máme první poradnu
18. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka90 To si užívej, není to nic příjemného, nikdo nevolnosti má někdo ne, ty patříš mezi ty štastnější :slight_smile:
18. pro 2013 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina vsak ono si briska uzijes jeste dosytosti ;). Pockej, az budes v lete funet :grinning:. Ja pri prvnim tehotenstvi brisko nemela snad do 20tt. Mela jsem malinke. Pri druhem uz vyskocilo driv a ted snad vyskocilo jeste nez jsem byla tehotna :grinning:
18. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie Já se taky bojím, ale zároven i těším na screening, snad bude vše v pořádku.
18. pro 2013 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka90 vitej a bud rada za pohodove tehotenstvi :slight_smile:
18. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe Asi máš pravdu, při prvním těhotenstvím jsem slyšela, že se bříško objevuje později. Ale zatím si připadám tak nějak netěhotně.
18. pro 2013 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie tak treba to ted bude kluk, kdyz mas jiny prubeh tehotenstvi nez to prvni ;)
18. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina to je pravda, a jsem za to moc ráda, jen odpoledne mě občas bývá nevolno, ale nic až tak hrozného :slight_smile: koukám, že tu řešíš bříško :slight_smile: já na svou dobu těhotenství mám bříško jak před ,,porodem´´ :D vůbec nevím proč, možná je to způsobeno hormonama protože jsme po IVF, ale buh ví :D
18. pro 2013 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina bude,musí!! já mám taky dny kdy se cítím absolutně netěhotně :grinning: já zase doufám že to na mě půjde co nejpozději vidět,u malé to šlo až po 20 tt vidět a ted doufámn že to bdue stejný,rodina to ještě neví, řekne se to až po screeningu at mají překvapko :grinning:
18. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe nějak podvědomně si myslím že to bude kluk ale myslet si můžu co chci že :grinning: pro kluka už máme i jméno ale pro holčičku prostě nevíme. Ale zas kdyby to byla holčika odpadlo by mi hodně starostí s výbavičkou jelikož o adelce tady mám asi4 pytle nádherných hadříků a všechno samozřejmě růžové :oDD pár neutrálních,takže v případě kluka budu muset nakupovat jak mourovatá
18. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka90 To bude těma hormonama, určitě jsi si užila svoje, ale vyšlo to a to je hlavní. Já mám kamarádku a ta se snažila 10 let přes IVF a minulý rok jí to konečně vyšlo a má krásnou holčičku.
@endie To bude určitě krásné překvápko s fotečkou :slight_smile: já si možná nechám nahrát i video, všichni říkají, že je to zážitek. Hlavně at je vše v pořádku.
18. pro 2013 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina nám se to povedlo na 1 pokus, teda zatím to tak vypadá, ale po 14dnech jsem začala krvácet a nějak jsem to nezvládala, protože podle pokynů to bylo jasné že se to pustilo :( nakonec to dopadlo dobře a doufám, že to tak i zůstane.
18. pro 2013 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho ahojky, děkuji, Když to počítám, tak 6.1. to bude 14+3tt = 15. týden. :slight_smile:
18. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h ahoj, to je mi líto, že ti to nedopadlo.. ale nevěš hlavu - bude fajn :slight_smile:
18. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka90 ahoj, vítej mezi námi, klidně se zapiš do tabulky, je na předchozí straně - stačí tu původní zkopírovat a přepsat do nového příspěvku :slight_smile:
18. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Ahoj, moc děkuji :slight_smile: ráda bych se zapsala, ale jsem asi blbější a žádnou tabulku jsem nenašla :grinning:
18. pro 2013 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka90 Tak to skvělý na první pokus a hlavně, že se miminko drží a je v pořádku. Tabulka je na předchozích stránkách.
18. pro 2013 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek