• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@wendy_ sestra si davala delat testy jake prodelala detskemoce u sveho :frowning2: lekare .sice se zato neco plati ale zkus se zeptat u sveho lekare
13. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za podporu od 3 hodin od rána krvácím jako při prvním dni ms a o bolestech v podbříšku nemluvě.......volala jsem na gyndu tak mám zítra určitě přijet...krvácela jsem i při první dceři ,ale už si nepamatuju v jaké míře to bylo,zase na druhou stranu přemýšlím zda to oprvadu není jen menzes,ale proč by se zpoždoval o 12 dní a 4 těhu testy pozitivní :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Asi to tak má být,ale flintu do žita neházím moje děti jsou tvrdý oříšci a bojujouza všechno :grinning:
13. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila od doktora. Máme potvrzené těhotenství :slight_smile: . Všechno je ale zatim maličké, takže zase za 14 dnů znova. Jsme v 6 tt.
Vzal mi rovnou krev na štítnou žlázu a další kontroly.
Doktor mě jen trošku postrašil, že mám policystické vaječníky - snad to píšu správě- to znamená, že mám méně hormonů a vyšší riziko potratu. Napsal mi Utrogestan. Z toho taky prý to občasné špinění. Pošlu mu tam teda nějaký hormon a snad se mimi udrží :grinning:
13. lis 2013 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusicka Podle pokud si měla pozitivní testy, tak si určitě těhotná. Věřim, že to dobře dopadne !!! Máš nějaké hormony? Mě dnes doktor napsal Utrogestan.
13. lis 2013 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evca_ Tak jsem se ptala na gynekologii a tam mi rekla, ze se to neda zjistit. Jeste mam v zaloze brachu, meli jsme vsechny nemoce spolu. Tak je zaukolovanej to zjistit od doktora a pokud ani on neuspeje tak se zkusim obratit na obvodni, jestli by mi to mohla zjistit z krve.
13. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka..držím pěsti ..nechci strašit ..ale mě se sestra zeptala jestli to mám potvrzené těhotenským testem, pak se mě ptala kdy jsem ho dělala ...a normálně mi oznámila, že kdyby se něco dělo tak mám jet k nim nebo na pohotovost a termín mi dala na 7tt s tím aby bylo vidět co nejvíc ...takže já bych asi klidná nebyla a s odpovědí přijeďte zítra bych spokojená nebyla....tak hodně síly a pokud možno nohy nahoru :wink: :wink: :wink:
13. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 No super, gratuluji k mimískovi :grinning:
@lusicka také bych se nespokojila s odpovědí, že mám přijít zítra. Držím pěsti dál, myslím na Tebe a tvého mrňouska v bříšku a doufám, že vše dobře dopadne :wink:
13. lis 2013 v 17:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka Já jsem to měla u prvního těhu. Začala jsem krvácet, hrozné křeče v podbřišku, myslela jsem, že je to jasný potrat, když jsem jela na pohotovost. Nakonec se z toho vyklubala nízko položená placenta, dostala jsem Ascorutin a musela jsem ležet. Proto jsem dostala hned neschopenku. No a časem se vytáhla a všechno dobře dopadlo. Tak snad to bude dobrý :wink:
13. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 tohle je moc hezké si přečíst.....je to taková naděje...ráno ve čtvrt na devět tam mám být :slight_smile:....mám docela pohodovou práci dělam ve školce s dětmi tak bych si to uzpůsobila...já tak moc doufám,že to bude v pořádku...Já krvácela s první dcerou dostala jsem léky na udržení a dnes je malé 9 let a je to moje malá šikulka jen si nepamatuju,že by mě bolelo břicho..přijde mi to jako první den menzes...jistě většina z vás ví o čem mluvím...Já si tak moc přeju, aby to bylo v pořádku DOUFÁM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: DĚKUJU
13. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena SI ZLATO DĚKUJU MOC.....JE HEZKÉ VĚDĚT ,ŽE NĚKDO DRŽÍ PALCE...MĚ NĚCO ŘÍKÁ,ŽE TO BUDE DOBRÝ,ALE STRACH MÁM STÁLE KDO BY NEMĚL....SICE TO JE TŘETÍ PRCEK,ALE ...... JE NÁŠ TAK AT TADY JE S NÁMI !!!! DÁM ZÍTRA VĚDĚT
13. lis 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak bych se k vám taky ráda přidala, cekam druhe miminko a uz se moc tesime a doufame, ze bude vsechno v poradku. Podle mých vypoctu jsem v 5 tydnu, k dr se chci objednat za 14 dni, ale nevim, jestli vydrzim tak dlouho jeste cekat :grinning:
13. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Maminy, co už máte nějaké ratolesti... podle čeho jste vybíraly kočárek pro své první? Podle ceny, kvality, značky, bezpečnosti, vzhledu? Vím, že je ještě sakra brzo, ale dobré je být připraven :grinning: a vědět, jak to dělaly zkušenější :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no já podle toho že syn se narodil v lednu tak aby se mi dobře jezdilo ve sněhu (tedy kola za sebou..žádná trojkolka ani přední blíž k sobě ...čehoš jsem se nedržela u golfáče a manžel loni v zimě musel pro kočárek na půdu protože mořit se z golfkama ve sněhu je za trest a to i tehdy když syn šel vedle kočárku) a taky aby se mi s nim dobře manipulovalo do mhd (naivka, že ho zvednu sama :grinning: :grinning:) a nakonec aby to byla trojkombinace a samozřejmě cena ...takže na půdě se těší na dalšího mimiska adamex clasic ...a budu muset odolat zkoumat jak dalece móda kočárků pokročila a odolat touze chtít nový, když už jeden máme :grinning:
Jooo a délka hluboké korby (má metr) ..což si myslím že bude u dětí narozených v červenci dost podstatný jestli je tam narveme i ve fusaku (i když to bude doba kdy se bude přecházet pomalu na sporťáky..věkově, ale stejně)
13. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já vybírala podle toho,aby byl lehce ovladatelný,abych mohla v pohodě ještě uhlídat 2 a půl starou dceru :slight_smile: a samozřejmě podle ceny.....aby měl nafukovací kola a přední otočná,nejlepší je jít do obchodu povozit,zkusit a pak přes net objednat..jsou na netu mnohem levnější :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka
@markysek2
díky za rady... už mám jeden v merku, ale nikdo mi k němu tady na MK nenapsal zkušenosti (asi ho nikdo nemá, nebo nevím :grinning: ), jsem z Prahy, moc sněhu tu nebývá a když, tak než se člověk probere, je uklizeno :slight_smile: přesto ale rozhodně nechci trojkolku, evokuje to ve mě jistou "nestabilitu" :slight_smile: Chci šestikolku, přední otočná, všechny nafukovací... Pro mě je rozhodující bezpečí, tak doufám, že s německou značkou neprohloupím... stojí ale 10 litrů bez autosedačky... mno, uvidíme :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ja vybirala hlavne podle toho, aby zvladnul prochazky po polich, byla jsem hned rozhodnuta pro nafukovaci kola a ctyrkolku bez otocnych kol :slight_smile: Pak samozrejme velikost korbicky, jestli se vejde do auta a takovy drobnosti :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax To bych taky ráda, aby ustál pole a lesy, přítel je zapálený "lovec pokladů", takže pohyb v různých terénech je pro nás samozřejmostí :slight_smile: A teď koukám, že ten kočár, co jsem si vybrala, nemá nafukovací kola... tak jsem zase v koncích, jeden z mála, co mě zaujal i designově :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 hehe no to vybirani je desny, ja taky porad hledala kde co, zkoumala barvy atd :grinning: Ted mam vybavu po malej, ale myslim, ze mi to vybirani a kochani se novyma vecma bude chybet a stejne neco dokoupim :slight_smile: Mam v planu novou autosedacku, ale s tim pockam jeste par mesicu :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Ahoj vítám tě tady :slight_smile: To jsme asi nějak stejně těhotné. Já byla dnes a byl vidět gestační váček a zárodek (nebo jak to dr. říkala :grinning: ) a za 14 dní mám přijít na srdíčko. Tak buď vydrž a budeš to mít najednou všechno a nebo se můžeš objednat už teď, aspoň na potvrzení, že je mimi tam, kde má být. Ale naprosto tě chápu, já jsem taky nedočkavka nedočkavá :wink:
13. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Tak my si nejdřív řekli cenový strop, potom jsem pročítala recenze, no a samozřejmě se mi musel líbit :wink: Nakonec jsem vybírala mezi dvěma, a to jsem šla do krámu a vyzkoušela na živo. Jenom mě pak překvapilo, to byla docela sranda, že když tam už ležel Daník, jak pěkně houpal :grinning: Protože to pro mě bylo taky jedno z kritérií, aby trochu houpal a strašně jsem se divila, že ty prázdný kočárky na krámě moc nehoupají :slight_smile: Jo a já zase preferovala čtyřkolku, ale vepředu s otočnými kolečky, abych ho mohla řídit v pohodě jednou rukou. Na zimu jsem zaaretovala a bylo. A to bydlíme docela na horách a sněhu tu máme docela dost :angry:
13. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax já jsem na jednu stranu ráda že třeba kočárek už vybírat teda nemusím (u ná jen jedna prodejna na očumování kočárků ale děsný přístup) a to nejsme malá vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak výbavu mám taky po synovi (takže holčička bude v modrým :grinning: )..ale některý věci nám chybí ...třeba ještě jedna postýlka(původně jsme byli jen v přízemí, teď máme patro), vanička (putovala zpět ke kamarádce, kerá nám ji dala stím že ji určitě nebude potřebovat..člověk míní osud mění), oblečení je samozřejmě "jeté" tak nějaké nové kousky se šiknou a přemýšlím nad nezbytnými maličkostmi jako nosítko (přecejen už ty děti budou dvě ..a z toho první je vášnivý houbař a vláčkař :unamused: ) ..takže je spousta věcí co nutně počebuju už teď co teď včera bylo pozdě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Jo a ještě jsem chtěla dodat, že jsme tenkrát vybrali Tako Warrior plast a zůstane nám i na druhý.
13. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 taky děkuju za tip :slight_smile: cenový strop mám... nepotřebuju pro mimčo všechno nové, třeba postýlku a přebalovák přežiju z druhé ruky... ostatně i oblečení by mi nevadilo nošené, dokoupím jen pár pěkných nových kousků "na ven a na návštěvy", nejsme zrovna z těch majetnějších :grinning: :grinning: ale co chci rozhodně nové je kočár a autosedačka :grinning: bohužel jsem dost vybíravá, nebo mám jiný vkus, ale zaujal mě zatím jen jeden kočárek :slight_smile: a asi překousnu i ty nenafukovací kola :slight_smile: prostě ho chci :slight_smile: tedy zatím, pokud mi hormony "nezblbnou" mozek a za pár měsíců mě nenadchne jiný model :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 na Tako kočárky jsem taky koukala, ale nic mě nenadchlo tolik, jako ABC design turbo 6S, v pěkné černobílé kombinaci (vím, dost nepraktické, ale krásné) :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teď mě napadá, že nevím jestli ty věci nebylo lepší kupovat ..protože i když jsem věci (jako kočárek, lehátko, autosedačku) před uskladněním vyčistila vyprala tak už teď vím že to bude chtít asi udělat znovu už jen vůli prachu, i když jsou podctivě zapytlovaný...chjo :confounded: :confounded: :confounded:
13. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jo já jsem taky ráda že maximum věcí mám nakoupeno a poděděno, taky nepatřím k těm majetným a už vůbec ne po 3 letech rodičáku a s hypo na krku ..takže okupuju bazárky na FCB a jeden ve městě a nové kupuju jen věci do města (někdy i kalhoty v bazaru), punčochy a boty ...samozřejmě občas neodolám a nějakou tu novou věc si pro něj pro radost pořídím (i když z oblečení jsem přešla na hračky a knížky)...navíc nám ještě jednu neřest a to háčkování(takže občas mám dilema koupit přízi nebo čepici :grinning: :grinning:)
13. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markysek2 tak oblecky kupovat taky budu, mala strasne blinkala, prevlikala jsem treba i 10 krat denne a kolikrat sem byla tak na pokraji sil, ze jsem ji nechala poblinkanou :grinning: áá jen si na to vzpomenu a jdou na me mdloby :grinning: Snad to druhatko tak blinkat nebude :sweat_smile: Postylky dve mam, zrovna asi pred 14 dny jsem chtela cestovni postylku prodat, ze mimco uz asi nebude a ono zrovna jo :grinning: Nositko jsem si koupila na malou, kdyz uz byla starsi a vubec jsme ho teda nevyuzili a nejak si neumim predstavit v tom dite nosit .. mam velka prsa a prislo mi, ze malou asi udusim :grinning:
13. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markysek2 naprosto chápu :slight_smile: ať žije aukro :slight_smile: koupíš tam pytel hadrů za 350,- a i když toho člověk polovinu vyhodí, tak furt je to zlatý :wink: ale taky budu, tedy vlastně už nakupuju i nové věci :slight_smile: díky bohu za obchodní řetězce a obchody typu c&a, HM, M&S :slight_smile: za pár korun nádherný věcičky :slight_smile: až se to doví tchánovci, tak taky budou nakupovat jako šílení :slight_smile: hlavně tchán, ten už se doprošuje vnoučete tolik let :slight_smile: vždycky říká, že si ho asi bude muset udělat sám :slight_smile: snad mrně nebude mít nouzi, už takhle jsem ho kvůli financím dlouho odkládala... mít první na prahu 30tky je, myslím, jen tak tak :slight_smile:
a jsi šikovná, že umíš háčkovat, já jsem naprosté manuální střevo :grinning:
13. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 tak to me tesi, ze nejsem v te nedockavosti sama :slight_smile: No ja to vidim, ze se objednam pristi tyden a but me objednaji hned ten dalsi nebo az 14 dni a to by uz srdicko snad bylo :slight_smile: To cekani je desny, uz aby mimco aspon kopalo, to me vzdycky uklidnilo, ze je vsechno v poradku :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 víš co a hlavně časem jsem přišla na to, že nepotřebujeme dudle od avetu, že stejný a o polovinu levnější jsou i v dmku, atp...což kdyby mi někdo řekl před synem tak bych na něj koukala na blázna..dneska jsem okukovala jak moc se změnila cena plínek (těch nejmenších)...manžel si ťukal na čelo proč jdeme při nákupu kolem plín když už je dávno nepoužíváme...stejně tak automaticky vyhledávám na ně slevy v letácích, stejně jako na příkrmy a Um ..i když máme doma velkýho chlapa a nic z toho už nepotřebuje (no občas mu dopřeju ke sváče ještě přesnidávku, ale moc ji nechce)..prostě magor, nemůžu nakupovat tak se kochám ...musím vydržet do února ...to je teď moje mantra (to už budu na nemocenské případně v práci aspoň na chvilku ..ještě nevím..a penízek bude aspoň o malinko víc než jen rodičák )
13. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek