Miminko v červenci 2014

Heký den všem. Zakládám tohle téma pro všechny komu vychází termín na červenec 2014. Budu ráda, když se přidáte.
pitryludvikova
19. pro 2013
@simculajs no já jsem právě taky na rizikovým 😃 tak tomu nerozumím 😃
liss_durman
19. pro 2013
@lenikka Já byla o prvním těhu na cole živa. Protože mi bylo fakt hodně blbě. Vypila jsem i půl litru denně. Manžel teď tvrdí, že je z toho malá hyperaktivní, ale moc tomu nevěřím 😃 Teď je mi taky blbě, takže jsem si koupila dětskou colu bez kofeinu a piju tu. No upřímně na tý cole jsou asi nejhorší ty "éčka", který jsou i v tý dětský, ten kofein už je podle mě vedlejší. No ale myslím, že to nevadí. Doktor mi to doporučoval taky. Jo a ještě mi trochu pomáhají vodové zmrzliny, musím mít v mrazáku vždycky nějakou a to mi taky trochu zklidní žaludek.
simculajs
19. pro 2013
@pitryludvikova Doufám že mi to nezakáže, pro mimi bych teda udělala cokoliv ale sex je sex 😃
petulaho
19. pro 2013
@zenablazena to mě moc mrzí,přeju Verunce hlavně aby operace pomohla a byla brzy zdravá...drž se a moc gratuluji ke screeningu...
@lenikka toje síla,že ti to ani neřekli😞 mě šéfová volala domů(jsem na PN) a řekla mi, že se mnou po MD počítá,ale že ted si za mě najde na dobu určitou nějakou holčinu.
@simculajs nádhera🙂tak snad se brzy taky dočkám...
@lenikka já si dávám taky skleničku coly denně a 1malý kafe,určitě to nevadí...kort pokud ti je po cole lépe..
@ppapajade moc gratuluji k pozitivním zprávám a na špinění něco dr.napsal?
@pitryludvikova je to lepší nesexovat, než je to rizikové období za tebou....sliznice v pochvě je hodně prokrvená a mohla bys zbytečně špinit..
pitryludvikova
19. pro 2013
@simculajs mě to povídej jsem měla sex naposled před měsícem 😃
petulaho
19. pro 2013
@liss_durman a jak je ti dneska?
liss_durman
19. pro 2013
@petulaho Jo dneska to celkem ujde. I když žádnej med 😃 Ale nezvracela jsem, takže to beru jako úspěch. Začíná mi být po ránu trochu lépe, přes den je to v takových vlnách a navečer nejhorší. No a zrovna se chystám na akci od školy, ředitel mě několikrát zval, tak jsem souhlasila, že přijdu a jsem teda na sebe zvědavá, jestli mě to tam chytne 😃 Děkujji za optání 🙂 Jak je tobě?
pisisvoriautor
19. pro 2013
@zenablazena skvělé, že jsou výsledky v pořídku. Ta operace je asi náročná, ale jestli to pomůže je to přece také skvělé. A určitě budou v Motole odborníci tak snad ta vlastní operace bude v pohodě. Budeme moc držet palce.
pisisvoriautor
19. pro 2013
jinak vás holky nestačím číst🙂 tak všem ať je dobře nebo aspoň líp anic vás netrápí.
milin
19. pro 2013
Holky sex se nedoporučuje. protože vše je hodně prokrvené může způsobit zašpinění. A hlavně sex vyvolává kontrakce tudíž vztahyy děložní sliznice. proto jej na začátku zakazují. Ale zase na konci je to dobrá vyvolávačka. Ale samozřejmě na každého působí něco jiného. A i chlapy třeba jakmile zjistí že je žena těhotná tak okamžitě utnou sex.
Je to o domluvě s mudrou a s partnerem. 😉
blazpe
19. pro 2013
@lenikka tak decka coly urcite nic neudela 😉. Tuhle jsem narazila na tabulku obsahu kofeinu v napojich. Ve 2dc kafe je cca. 130mg kofeinu. V coca-cole je ve stejnem mnozstvi jen 30mg. Takze klid. Ja ji piju take, za prve mi dela dobre a za druhe mam na ni hroznou chut 🙂. A urcite mam vic nez decku denne.
blazpe
19. pro 2013
@zenablazena gratluju k uspesnym vysledkum a budu drzet palce na opraci. Je to tedy nemile 😞. Co ma se srdickem?
blazpe
19. pro 2013
@ppapajade to je super, ze je vse ok 🙂. Tak se setri 😉
tesorina
19. pro 2013
@blazpe Colu pravou s cukrem ti doporučí každý doktor při nevolnostech. Já ji piju už 2 měsíce a ted si ji ředím vodou, zdá se mě už strašně sladká, tak si myslím půl litru minimálně denně dám.
tesorina
19. pro 2013
@simculajs Bylo to hezký slyšet srdíčko, že? Taky mám mezi kontrolama víc než měsíc a to je strašně dlouho tak aspon pro uklidnění si někdy poslechneme 😉
terrorkax
19. pro 2013
Ahoj holky, tak ja se jdu taky rozloucit, miminko vcera svuj boj vzdalo v 9+2tt.. Je mi strasne ... Mejte se hezky
simculajs
19. pro 2013
@tesorina jj byl to mazec, pak jsem dala poslechnout mužskýmu a jen se usmíval 🙂
simculajs
19. pro 2013
@pitryludvikova My jsme teda omezili četnost a některý polohy ale sexujem furt... Samozřejmě ne nijak divoce 🙂
zenablazena
19. pro 2013
@petulaho @pisisvori @blazpe Holky, děkuji za podporu!
Přeji všem příjemný večer. Mám nějakou depku, tak to jdu zaspat...
pitryludvikova
19. pro 2013
@simculajs co bych za to dala 😃 😃
simculajs
19. pro 2013
@terrorkax Ach jo, to je mi líto, přeju co nejdřív dvě nové čárky...
simculajs
19. pro 2013
pisisvoriautor
19. pro 2013
@terrorkax jé to mě mrzí😞. Hodně síly a co nejdřív zase // !!!
winterska
19. pro 2013
@simculajs jé, ty jsi šikovná, už se těším, až ten AS dostanu a budeme moci taky poslouchat naše 3. srdíčko 🙂
@elisset ty mandarinky ti úplně závidím - mám tu spoustu ovoce, abych si mohla připravit juice, a jen na ně sáhnu, začnou mi veškeré pomeranče a mandarinky smrdět :-p. a mám na ně takovou chuť..

jinak taky nemám vůbec žádné nevolnosti, až si někdy myslím, že těhu vůbec nejsem 🙂
simculajs
19. pro 2013
@winterska Já to teď taky tak mám není mi špatně, jen občas zamotání hlavy, jinak nic, ještě, že aspoň trochu vykukuje to bříško 😉
tesorina
19. pro 2013
@simculajs Mě taky nevolnosti přešly, už druhým týdnem jím normálně jak předtím, jen chutě mám takové zvláštní. Těhotná si taky nepřipadám, bříško pořád plochý.
klariss01
19. pro 2013
Ahoooooj ženy 🙂 Tak po delší době opět tady... mám v práci hrozný maras :/ Tak ještě ten zítřek přežít a hurá na přibírání na sádle 🙂
Jinak včera jsem byla na kontrole - krevní testy naprosto ukázkové a Haribák se úplně úžasně hýbal 🙂 Už má trochu i lidskou podobu, jen ta kebule veliká 🙂
30.12. ještě screening a pokud i to dopadne dobře, objednávám kočárek, protože podle doktora už je jakékoli riziko naprosto minimální... ach jo, ať už je červenec 🙂
wendy_
19. pro 2013
199 dni do porodu. Hrozny cislo.
petulaho
19. pro 2013
@liss_durman tak snad už bude líp, já mám od včera zase pořád hlad, a jakmile nejím, mám žaludek na vodě...tak se snažím🙂
@klariss01 gratuluju ke kontrole🙂
@terrorkax to mi je tak líto😞 drž se....a to jsi potratila spontánně nebo jsi musela na revizi?
terrorkax
19. pro 2013
@petulaho spontalne primo na pohotovosti, takze me vzali i na vycisteni 😞