• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs no já jsem právě taky na rizikovým :D tak tomu nerozumím :D
19. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka Já byla o prvním těhu na cole živa. Protože mi bylo fakt hodně blbě. Vypila jsem i půl litru denně. Manžel teď tvrdí, že je z toho malá hyperaktivní, ale moc tomu nevěřím :grinning: Teď je mi taky blbě, takže jsem si koupila dětskou colu bez kofeinu a piju tu. No upřímně na tý cole jsou asi nejhorší ty "éčka", který jsou i v tý dětský, ten kofein už je podle mě vedlejší. No ale myslím, že to nevadí. Doktor mi to doporučoval taky. Jo a ještě mi trochu pomáhají vodové zmrzliny, musím mít v mrazáku vždycky nějakou a to mi taky trochu zklidní žaludek.
19. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova Doufám že mi to nezakáže, pro mimi bych teda udělala cokoliv ale sex je sex :grinning:
19. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena to mě moc mrzí,přeju Verunce hlavně aby operace pomohla a byla brzy zdravá...drž se a moc gratuluji ke screeningu...
@lenikka toje síla,že ti to ani neřekli:frowning2: mě šéfová volala domů(jsem na PN) a řekla mi, že se mnou po MD počítá,ale že ted si za mě najde na dobu určitou nějakou holčinu.
@simculajs nádhera:slight_smile:tak snad se brzy taky dočkám...
@lenikka já si dávám taky skleničku coly denně a 1malý kafe,určitě to nevadí...kort pokud ti je po cole lépe..
@ppapajade moc gratuluji k pozitivním zprávám a na špinění něco dr.napsal?
@pitryludvikova je to lepší nesexovat, než je to rizikové období za tebou....sliznice v pochvě je hodně prokrvená a mohla bys zbytečně špinit..
19. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs mě to povídej jsem měla sex naposled před měsícem :D
19. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman a jak je ti dneska?
19. pro 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Jo dneska to celkem ujde. I když žádnej med :grinning: Ale nezvracela jsem, takže to beru jako úspěch. Začíná mi být po ránu trochu lépe, přes den je to v takových vlnách a navečer nejhorší. No a zrovna se chystám na akci od školy, ředitel mě několikrát zval, tak jsem souhlasila, že přijdu a jsem teda na sebe zvědavá, jestli mě to tam chytne :grinning: Děkujji za optání :slight_smile: Jak je tobě?
19. pro 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zenablazena skvělé, že jsou výsledky v pořídku. Ta operace je asi náročná, ale jestli to pomůže je to přece také skvělé. A určitě budou v Motole odborníci tak snad ta vlastní operace bude v pohodě. Budeme moc držet palce.
19. pro 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vás holky nestačím číst:slight_smile: tak všem ať je dobře nebo aspoň líp anic vás netrápí.
19. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sex se nedoporučuje. protože vše je hodně prokrvené může způsobit zašpinění. A hlavně sex vyvolává kontrakce tudíž vztahyy děložní sliznice. proto jej na začátku zakazují. Ale zase na konci je to dobrá vyvolávačka. Ale samozřejmě na každého působí něco jiného. A i chlapy třeba jakmile zjistí že je žena těhotná tak okamžitě utnou sex.
Je to o domluvě s mudrou a s partnerem. :wink:
19. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka tak decka coly urcite nic neudela :wink:. Tuhle jsem narazila na tabulku obsahu kofeinu v napojich. Ve 2dc kafe je cca. 130mg kofeinu. V coca-cole je ve stejnem mnozstvi jen 30mg. Takze klid. Ja ji piju take, za prve mi dela dobre a za druhe mam na ni hroznou chut :slight_smile:. A urcite mam vic nez decku denne.
19. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena gratluju k uspesnym vysledkum a budu drzet palce na opraci. Je to tedy nemile :(. Co ma se srdickem?
19. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade to je super, ze je vse ok :slight_smile:. Tak se setri :wink:
19. pro 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe Colu pravou s cukrem ti doporučí každý doktor při nevolnostech. Já ji piju už 2 měsíce a ted si ji ředím vodou, zdá se mě už strašně sladká, tak si myslím půl litru minimálně denně dám.
19. pro 2013 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Bylo to hezký slyšet srdíčko, že? Taky mám mezi kontrolama víc než měsíc a to je strašně dlouho tak aspon pro uklidnění si někdy poslechneme :wink:
19. pro 2013 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja se jdu taky rozloucit, miminko vcera svuj boj vzdalo v 9+2tt.. Je mi strasne ... Mejte se hezky
19. pro 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina jj byl to mazec, pak jsem dala poslechnout mužskýmu a jen se usmíval :slight_smile:
19. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova My jsme teda omezili četnost a některý polohy ale sexujem furt... Samozřejmě ne nijak divoce :slight_smile:
19. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho @pisisvori @blazpe Holky, děkuji za podporu!
Přeji všem příjemný večer. Mám nějakou depku, tak to jdu zaspat...
19. pro 2013 v 18:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs co bych za to dala :D :D
19. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Ach jo, to je mi líto, přeju co nejdřív dvě nové čárky...
19. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terrorkax jé to mě mrzí:frowning2:. Hodně síly a co nejdřív zase // !!!
19. pro 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jé, ty jsi šikovná, už se těším, až ten AS dostanu a budeme moci taky poslouchat naše 3. srdíčko :slight_smile:
@elisset ty mandarinky ti úplně závidím - mám tu spoustu ovoce, abych si mohla připravit juice, a jen na ně sáhnu, začnou mi veškeré pomeranče a mandarinky smrdět :stuck_out_tongue_closed_eyes:. a mám na ně takovou chuť..

jinak taky nemám vůbec žádné nevolnosti, až si někdy myslím, že těhu vůbec nejsem :slight_smile:
19. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Já to teď taky tak mám není mi špatně, jen občas zamotání hlavy, jinak nic, ještě, že aspoň trochu vykukuje to bříško :wink:
19. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Mě taky nevolnosti přešly, už druhým týdnem jím normálně jak předtím, jen chutě mám takové zvláštní. Těhotná si taky nepřipadám, bříško pořád plochý.
19. pro 2013 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoooooj ženy :slight_smile: Tak po delší době opět tady... mám v práci hrozný maras :/ Tak ještě ten zítřek přežít a hurá na přibírání na sádle :slight_smile:
Jinak včera jsem byla na kontrole - krevní testy naprosto ukázkové a Haribák se úplně úžasně hýbal :slight_smile: Už má trochu i lidskou podobu, jen ta kebule veliká :slight_smile:
30.12. ještě screening a pokud i to dopadne dobře, objednávám kočárek, protože podle doktora už je jakékoli riziko naprosto minimální... ach jo, ať už je červenec :slight_smile:
19. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
199 dni do porodu. Hrozny cislo.
19. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@liss_durman tak snad už bude líp, já mám od včera zase pořád hlad, a jakmile nejím, mám žaludek na vodě...tak se snažím:slight_smile:
@klariss01 gratuluju ke kontrole:slight_smile:
@terrorkax to mi je tak líto:frowning2: drž se....a to jsi potratila spontánně nebo jsi musela na revizi?
19. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho spontalne primo na pohotovosti, takze me vzali i na vycisteni :frowning2:
19. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek