• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@terrorkax ježiši chudinko:frowning2:to mě tak mrzí...já si tím prošla 3x,takže vím, jak je to šílené...a ty jsi předtím měla nějaké bolesti, krvácení?nebo tomu nic nenasvědčovalo?
19. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho ja jsem v pondeli spinila, jela sem na pohotovost, kde mi dr rekl, ze je vsechno v poradku, i fotecku jsem dostala :frowning2: V utery mi bylo dobre a vcera navecer jsem mela bolesti, hned jsme jeli, ale v aute uz to bylo nesnesitelny a hned jak jsem bezela v cekarne na wc, tak to prislo :frowning2: Diky za slova utechy, kdo tohle nezazil, nepochopi..
19. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax ano přesně,kdo nezažil, nepochopí...bolí to a bude bolet, v tom ti nebudu lhát,chce to prostě čas...a pochopení partnera....a mě pomáhalo o tom mluvit....drž se...
19. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho manzel to nastesti chape, taky si pobrecel a hned me utesoval, ze si udelame novy :slight_smile: Tak snad to pak pujde rychle a bude to v poradku ... tobe preju at mas konecne stesticko a nic osklivyho te uz nepotka :slight_smile:
19. pro 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax toje moc dobře,že máš takovouoporu v manželovi. Ještě že už doma jedno štěstíčko máš, to je veliká výhoda,i když ta rána bolí stejně...děkuji moc, já doufám, že tentokrát už to vybojujeme...jinak ty jsi neměla utrogestan na udržení?
19. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to je mi moc líto, ale dej vědět, až se ti zadaří :slight_smile: a drž se!!!
19. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho mela jsem utrogestan, od pondeli jsem brala ascorutin... rikali mi, ze bylo asi neco spatne a proto se toho telo ,,zbavilo´´ samo..Jo jeste ze mam svou holcicku, za chvili mi prijede domu, tak se mi hned udela lip..Jenom se bojim, az se bude vyptavat na miminko, tolik se tesila, porad nosila fotky z utz a rikala ze je to nase miminko :frowning2:
19. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 blahopřeji ke kontrole :slight_smile: je to šílený ta obrovská hlavička na tak malé tělíčko - my měli včera hlavičku 20mm a tělíčko 63mm = 1/3.. Ale je nádhera na něj koukat, jak si tam v děloze krásně plave - těžká pohoda :slight_smile:
19. pro 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs no i já cítím, jak mi jsou obyčejné džíny nějaké těsnější.. Asi si na svátky s sebou vytáhnu těhu kalhoty, abych se měla v čem vrátit domů :grinning:..
19. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Já už je nosím když jdu někam mezi lidi, doma to jistí tepláky :grinning:
19. pro 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všimli jste si některá jak jsme ukecaný? Před chvilkou jsem nakoukla k lednovkám a mají tam jen stránek :grinning:
19. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs taky se okamžitě doma převlíkám po pohodlnějších tepláků :slight_smile:))
je možné, že lednovky chodí do uzavřené skupinky..
19. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax To mě strašně mrzí :frowning2: Snažte si i přesto užít Vánoce s vaším zlatíčkem. Ať se brzy zadaří!
20. pro 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax mrzí mě to, přeji ať je brzy lépe a opět se zadaří, tentokrát však s dobrým koncem
20. pro 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ahoj kočko, náš už nevypadá jako haribák, na poslední kontrole už šlo všechno vidět krásně, ručičky, nožičky, teda já to neviděla, utz byl natočený na manžela, ten tam seděl jak v kině a dojatě koukal :slight_smile: na to, co spáchal jak řekl doktor :D. Ale na obrázku jsem teda všechno pěkně viděla, ta hlavička, ta je fakt velká :slight_smile:.
20. pro 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho nene nenapsal nic..jen doporučil klidek...naštěstí už to přestalo..tak doufám že už budu mit klid:slight_smile:)
20. pro 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky jak to máte s chutěma?? Ja teda nic moc, kdybych nemusela tak nejim...je mi cely den permanentně trochu blbě... když už dostanu chut tak na pomeranče....koupim si je, jsou krásný sladky ale neni to ono mam chut asi na nějaky "jiný pomeranče" :sweat_smile: jinak maso mi děla fakt problém..už jen ta představa :zipper_mouth: max obalovanou rybu ale s hooodně citronem...a platek sekačky tot vše... jsem moc zvědavá jak to máte vy??
20. pro 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade Tak to jsme na tom hodně podobně, je mi permanentně divně, kocovinově, ale mám to spojeno i s hodně nízkým tlakem.. A maso, děs běs. Pořád si říkám, že bych ho měla do sebe dostat, že je to zdravý, ale dycky dvakrát kousnu a už mně navaluje, nejvíc z kuřete a to jsem ho měla tak ráda. Snažim se jíst aspoň hodně libovou a masitou šunku. Když je čerstvá, tak mi to neva. Obecně mám nejvíc chuť na suchý rohlíky a sladký, no prostě výživa jedna báseň...
20. pro 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade skvělý:slight_smile:jen tak dál...
20. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, tak po rannim spineni jsem dnes skoncila doma na neschopence. Mam nizko placentu a jsem vycerpana z vanocniho shonu v praci, tak je to snad jen tim.... :slight_smile: Musi :slight_smile:))))
20. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak dnešní první poradna paráda :grinning: doktorkam i řekla že už je to ted macek, máme být 10+5 a jsme už 11+1 prý stímto temem odrodím už v květnu :oDDD no takže se těším až budu rodit 5 kg miminko
20. pro 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky tak jsem byla na odběrech, ruka jedna velká modřina a pak jsem tam sebou švihla :grinning: chudák sestřička, ale KO nebyla, prej až 10.ledna :frowning2: už jsem mimíska neviděla od 29.11, ještě že mám aspoň ten angel sounds. A sestřička mi "vynadala" že jsem se objednala na ten screening, prej mě tam pošlou až kdyby se jim něco nezdálo na krvi, ale já bych tam chtěla stejně tak nevím :unamused:
20. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs vidíš to všude je to jiny....ja bych na screaning ani nejela ale gyn.mi to doporučil když mi bude 35 pry je to hraniční vek kdy je potřeba trošku větší sledovanost. zavolala jsem tam a obednali me jak na krev tak pak na ultrazvuk...
20. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs to teda nevím proč ti vynadala, tento screening je dobrovolný, takže záleží stejně na tobě jestli tam půjdeš nebo ne. A je určitě dobře, že tam chceš jít, strašně to uklidní :slight_smile:
20. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamca80 Viď? Tak tam asi stejně půjdu :slight_smile:
20. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppapajade Tak mě je sice teprve 22, ale stejně mám po tom předchozím potratu strach, a to jsem právě na tom screeningu nebyla :frowning2:
20. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade Já bych sežrala všechno, jím jak prokopnutá :sweat_smile:. Holky se mi v práci smějou, včera jsem si stěžovala ve 2 odpoledne, že už nemám co jíst a když se mě ptaly kde mám všechno to jídlo, co jsem tu měla a já, že už jsem ho snědla, tak nechápaly :grinning:. Nejvíc ujíždím na mandarinkách, čokoládě a pomerančovém džusu.
20. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@simculajs chapu....naprosto...
20. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs boze, co je to za blbost? Od toho se tomu rika kombinovany screening, ne? Protoze se bere krev a dela UTZ. A sijove projasneni a nosni kustku z krve asi nepozna. Jen tam pekne bez, je to jedno z nejdulizetejsich vystreni v tehotenstvi. Narozdil od tripple testu, od kterych uz i nekteri dr. upousteji. A tedy obzvlast, kdyz jste o jedno miminko prisli a nevi se duvod. Jiny dr. by ti to i mohl napsat tak, aby jsi NT neplatila a ona te od toho vysetreni odrazuje. :angry:
20. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všichni mě odrazují od zítřejšího pohřbu,umřel mi bratranec a já cítím jako svou povinnost tam být a nemyslím,že bych tím ohrozila mimi jak mi všichni tvrdí :(
20. pro 2013 ve 12:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek