• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Krásné ráno děvčata. Tak mi začla vánoční dovolená, do práce jdu až 2.1.14. Včera jsme měli vánoční večírek. Musela jsem s pravdou ven :grinning: každý mě zval na panáky. Všichni měli hroznou radost, ale zároveň to bylo trochu nostalgické, protože jsme v práci super kolektiv a prý si nikdo nechce po 8 letech zvykat na novou kolegyni. :frowning2: Jinak jdu 23.12. na krev, ale nevim jestli mi budou dělat i UT. Mimčo už jsem neviděla 3 týdny a asi uvidím až po novém roce. Přijde mi to hrozně dlouho a doufám, že se mu daří dobře, bobíškovi mojemu :slight_smile:
Tak jdu poslouchat vánoční koledy a trochu poklidit. Přeju krásnou předvánoční atmosféru.
20. pro 2013 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzulajda87 já myslim, že sama nejlíp víš, jak se cítíš a jak to ustojíš. Bude to psichycky náročné, to každopádně, jako každý pohřeb, tak to promysli. Je to smutné, přeji hodně sil !
20. pro 2013 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 tak odpočívat, žádné vánoční uklidy :slight_smile:
20. pro 2013 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Já bych na pohřeb určitě šla, pokud to tak cítíš. Pak by sis to vyčítala...
@simculajs Sestra je teda pěkná čůza :grinning: :grinning: Je to jen na tobě a už vidím, jak by tě celí žhaví objednávali narychlo na screening, obzvlášť když je to v inkriminované době kolem Vánoc... Mně takhle vyšly blbě nějaký testy (asi to byly ty triply, ale nejsem si jistá) v prvním těhu a těsně před Vánoci mi to volal doktor, že se mám hned objednat na odběr plodovky do Prahy. No co ti budu povídat, v Gennetu byli "odvázaní" a stejně mě objednali až po Novém roce... Takže jsi udělala dobře, že ses objednala a sestra ať si říká, co chce :slight_smile:
20. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elisset takhle jsem to měla s decrou taky, vůbec mi nebylo špatně a pomerančový džus a sladké a mléko (často je to takhle u holčiček:slight_smile: prý). Teď mi bylo do 10tt docela blbě, ale zvracela jsme asi 2x, chuť jsem spíš měla na majonézové saláty, řízky, paštiky, ruské vejce a takové dobroty....teď jsem dostala chutě na jogurty a od asi čtvrtka mě teda docela přepadá žravá a snědla bych prostě všechno co vidím:slight_smile:.
20. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ally8 no mě taky začíná dovolená a nástup až 6.1:slight_smile: a to už jsme týden doma s malou , která byla nemocná i když u toho teda jako vždy z domu pracuju.
20. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska mi bylo od rána tedy pekelně, průjem, migréna, nevolnost, no nevim, co to mělo být, zlepšilo se to až teď. Mě fakt pomáhaj akorát rajčata, ty můzu na kila a vždycky žaludek uklidní. Tenhle týden si to tedy užívám opravdu den co den, pěkně od rána až do odpoledne. a to dnes končím 11tt, snad bude líp.

Jinak jsem se rozhodla, že pokud nenastane nic nepředvídatelného, tak svým rodičům těhu oznámím, asi bych to neutajila. Dohodli jsme se, že u nich žádné vánoce extra nebudou, žádné dárky (max. mám balíček oblíbené kávy nebo koření, jen si uděláme hezký a klidný čas a víc že až budou děti). Tak dostanou přání ve stylu - Prý chcete slavit Vánoce, až tu s vámi bude vnoučátko. Tak si užijte ty poslední beze mě, já přijdu na svět v červenci :grinning:

Jinak vám závidím dovolenou, já jdu ještě v pondělí (ačkoli asi budu dělat doma, ale budu), a i mezi svátky musím být aspoň na telefonu. Sice nemyslím, že se něco bude dít, ale úplné volno nemám :(
20. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
jo a k tomu oznamování. Moji rodiče to vědí už měsíc, manželovi od minulého týdne, pak 2 kamarádky, šéfová a jedna kolegyně. U prvního těhu to také všichni věděli hned (ještě dřív než teď) a vše bylo v pohodě...mylsím, že v lednu mi postupně už poroste bříško, takže se to během února v práci určitě rozhlásí:slight_smile:.
20. pro 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
liss_durman,ally8 Díky holky :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jo sladké mlíko taky piju, manžel mi často dělá banánový shake :slight_smile: a já si stejně myslím, že to holka bude :slight_smile:

U nás v práci už to ví všichni, protože v lednu kvůli stěhování odcházím na nemocenskou .. takže už se hledá náhrada jako zástup za mateřskou dovolenou a nikdo se nemusel ptát kdo to odchází, jelikož se to fakt nedá už přehlídnout :sweat_smile:. Takže já jdu do práce už jen 4x a pak odjíždím ... se asi zblázním jak budu sedět pořád doma ve městě, kde neznám vůbec nikoho ..
20. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Já byla na pohřbu strejdovi ve středu. Taky jsem se toho bála, ale zvládla jsem to v pohodě. Nebo v "pohodě"... jasné, že jsem si poplakala, ale žádné deprese jsem z toho neměla. Mamka taky nechtěla, abych šla, když jsem těhu, ale teta byla ráda, že mě tam vidí. A hlavně by mně to přišlo neslušný nejít. V nejhorším můžeš ze síně odejít, kdyby bylo nejhůř.
20. pro 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terrorkax Moc mě mrzí co tě potkalo :frowning2: Ať je brzo líp a přeji moc moc štěstí do dalšího snažení.
20. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade Co to je mít na něco chuť? Neznám :grinning: Jím z povinnosti a nutnosti. Jinak doufám, že to co nejdřív pomine a já už konečně dostanu na něco pořádnou chuť.
20. pro 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terrorkax moc mě to mrzí :frowning2: Přeji, at to brzo přebolí a příště aby vše bylo v pořádku.
20. pro 2013 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 tak to mám i já. K obědu sním tři sousta a další do sebe nutím. Ale asi lepší než denně odolávat chutím na sladké. Alespon moc nepřibereme :grinning:
20. pro 2013 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nejhorší je, že já třeba ani nepiju, všechno mi zvedá kufr... A akorát mě z toho bolí hlava :unamused:
21. pro 2013 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste se rozjeli, jeden den tu nejsem a pak nestíhám dočítat.
Včera mi v lékárně doporučili na migrény 3x denně magnézium, že to prý pomáhá, tak zkouším.
Jinak včera jsem byla na večeři s kolegy z práci, tak jsem to brala jako rozloučení, protože jsem vycítila že šéf a kolegyně z kanceláře se mnou moc nepočítají, a asi už mají náhradu domluvenou. Nevadí, teď když je mi zle tak jsem ráda že můžu polehávat, a když to za pár týdnů přejde, tak si budu chystat výbavičku a tak, stejně jsem chodila domů vystresovaná a to miminku neprospívá.
Konečně jsem se s chutí najedla po dlouhé době, ale v noci šlo všechno ven :frowning2:
Teď se cpu mandarinkama, pomerančema a rajčátkama, dělají mi dobře studené šťavnaté věci.
Holky vadí miminku jednorázový pobyt v zakouřené restauraci? Večer jsem si to vyčítala, u našeho stolu nikdo nekouřil, ale restaurace není nekuřácká, takže sem tam jsem cítila od vedlejších stolu cigarety a doma jsem zjistila jak jsem načichlá.Byla jsem tam asi čtyři hodiny, a teˇsi nadávám, že jsem to zbytečně čichala a miminko se mnou. :frowning2:
21. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Můžu se k vám přidat? Jsem asi v 10tt, přesněji to budu vědět až 3.1. jak mi doktor dá průkazku. Z manželem jsme početí dítě plánovali až na leden. Proto pro mě bylo dost překvapení že mi ms nepřišla- když si dával pozor :slight_smile: Mám hrozné výčitky svědomí a strach aby bylo všechno v pořádku:( byla jsem asi v 1-2 tt když jsem strašně "řádila" na diskotéce. Doktor se mi začal smát a že se nemám čeho bát, že plod je v tehle době dost odolný. Mam jít raději na ten screening? Nebo je to čistě jen na downuv syndrom.
21. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenikka já si myslím, že takto vyjímečně uřčitě nevadí. Pokud to nedýcháš každý den, jako některé holky, které třeba pracují v restauraci a baru, tak se určitě neboj. Zajdi si na procházku do lesa na čerství vzduch a pošli za to mimču zdravý vzdoušek :slight_smile:
21. pro 2013 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann žádná holka neví v této době, že je těhotná a určitě se podle toho tak chovají. Moje sestra se taky hrozně opila, když čekala mimčo. Ještě to netušila. Všechno bylo v pořádku. Takže žádný stres :slight_smile:
21. pro 2013 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka neboj, par hodin v zakourenem prostredi mimcu nic neudelala. Vzdyt, to bys musela jit zit do lesu :wink:. Vyfukove plyny a spad popilku je mnohonasobne horsi.
@zusann ty si take radeni na diskotece nevycitej :wink:. Takhle na zacatku alkohol nemuze vadit, vzdyt mimco jeste neni napojene na tvuj krevni obeh. A mimochodem rika se, ze co je spatneho do 5tt ( treba leky, viroza ci tak neco) znamena to bud a nebo. Bud se mimco neudrzi a kdyz ano, je to v poradku. Screening je na vyvojove vady, ale stejne bych ti na nej doporucila zajit :wink:
21. pro 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann jj mě taky sestřenka říkala že když to ještě nevěděla že se strašně opila a ted má krásnou zdravou holčičku :slight_smile: v pohodě
21. pro 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusan vítej mezi námi a neboj, takhle na začátku to nevadí, do pátého týdne se říká buď a nebo, pokud se miminko drží, tak se nic nestalo.
Teď už se budeš hlídat a kontrolovat pořád, vidím to na sobě :slight_smile:
21. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann vůbec nic si nevyčítej, nejsi první ani poslední komu se to stalo. Já se taky hrozně opila asi týden po oplodnění, ale fakt šíleně, vypili jsme 7 litrů vína ve čtyřech lidech a pak taky řádili na diskotéce jak utržení z řetězu :sweat_smile:. Já si totiž říkala, že to je třeba naposledy, pak už otěhotním a dlouho se bavit nepůjdu. A to jsem si den předtím schválně dělala test, protože jsem věděla, že budeme na druhý den pít a na testu nic, tak já si s klidným vědomím pila a za týden už tam čárka byla :slight_smile:. Takže teď si s manželem říkáme, že jak fazolek zvládnul tuhle alkoholovou smršť, tak to bude držák :slight_smile:.
21. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, protože dnes odjíždíme směr jedny, druzí rodičové a chata ( a buď nebude čas nebo nebude internet) a návrat je až 2.1. tak bych vám všem tady chtěla popřát klidné, příjemné svátky a v roce 2014 jen štěstíčko, zdraví a pohodu nejen pro vás , ale i všem blízkým. No a hlavně na Vánoce...na Nový rok i v novém roce všechno v pořádku s miminkama:slight_smile::slight_smile:
PS: nepiště tolik nebo už to pak nikdy nedočtu :grinning: .
22. pro 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pisisvori Tobě i celé tvé rodince taky :slight_smile:
22. pro 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak konečně dneska jsem poprvé slyšela tlukot srdíčka přes angelsounds, kdo nemá, doporučuji, je to nádherný...vzhledem k tomu, že jsem byla na kontrole min.středu a půjdu až 8.1., jsem aspoň trošku na pár dní klidnější....nejkrásnější vánoční dárek:-*
22. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pisisvori i Vám krásné VÁNOCE a nádherný nový rok:slight_smile:
22. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Taky přeji krásné prožití Vánoc, hlavně v klidu a pohodě. A šťastné vykročení do nového roku :wink:
22. pro 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, včera jsme měli návštěvu, byla tu až do dnešního rána. Manželova (a vlastně už i moje) kolegyně z práce a hlavně dlouholetá kamarádka manžela. No a mimís se musel předvést. Za večer jsem 2x zvracela :frowning2: Pak jsem si musela jít lehnout a už to bylo dobré. Ale že si umí vybrat tu správnou chvíli :grinning: :grinning:
22. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek