• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Holky, přeji vám krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, ještě více štěstí a zdraví a ať nám ty mrňousci v bříšku krásně rostou :slight_smile:
23. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
i já se přidávám s přáním bohatých vánoc a klidný vstup do nového roku - pro hodně z nás bude přelomový - tak ať si ty poslední bezdětné vánoce užijeme :slight_smile:
23. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky i já se přidávám k přání Veselých vánoc at se daří vám i miminkám :slight_smile:
23. pro 2013 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám a přeji krásné, s úsměvem prožité vánoční svátky plné lásky, štěstí a hlavně zdraví Vám i mimiskům. Jak píše Winterska pro dost z nás poslední bezdětné vánoce :slight_smile:
23. pro 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasne Vanoce vsem :slight_smile:
24. pro 2013 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele a proč já nejsem v tabulce ? :( :D
24. pro 2013 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova Musíš ten text tabulky zkopírovat a dle abecedy se tam dopsat :slight_smile:
24. pro 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky přidávám se také s přáním krásných Vánoc a hlavně pohody, když si to užijeme my, tak ti mrňouskové v našich bříšcích budou taky spokojení.
My jdeme 27.12 na screening tak už jsem trošku nervozní,ale snad bude všechno v pořádku.
24. pro 2013 v 09:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
adik2 28 let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO + odběry 2.1.2014
akcinorev 30 let ((Femibion) :hearts: TP 18.7.2014, screening 9.1. KO 16.1
Ally8 29 let (Utrogestan, Gravital) * TP 11.7.2014, skríning 23.12., KO 3.1.2014
alveaenerle 24let (Utrogestan, kys. listová) :hearts: TP 8.7.2014, KO a screening 30.12.
elisset 28let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO 14.1. 2014
Engele 31 (Utrogestan, listovka) :hearts: TP 15.7.2013, KO 14.1.2014, screening 6.1.2014
ivdizzi 27 let (DM A-Z Mama) :hearts: TP 8.7.2014, KO 7.1, 2014
kacenka90 23let (Utrogestan) :hearts: TP 19.7.2014, KO 23.12.2013
kamca80 33 let (kys. listová) :hearts: TP 29.7., KO 16.12. ?
klariss 01 28let (GS Mamavit) :hearts: TP 8.7.2014, KO 18.12., screening 30.12
lenikka 29let (kys. listová) :hearts: TP 22.7.2014, screening-odběry 9.1.
liss_durman 22let (Acidofolan, Gravital) :hearts: TP 19.7.2014, screening 14.1. KO 20.1.
miskaka 26let (Mamavit a listovka):hearts: TP 25.7.2014, KO 30.12.
petulaho 27let (Utrogestan, Prednison, Femibion 800):hearts: TP 22.7.2014, KO 8.1., scr.-odběry3.1.UZ 16.1.
pisisvori 38let (Femibion, kys.listová - občas) :hearts: TP 13.7.2014, Screening 17.12. odběr, 3.1. UTZ, KO 13.01.
pitryludvikova 20let (Gs mamavit , listovka) :hearts: TP 29.7.2014 , KO 3.1
pivonka2 29 let (kyselina listová) :hearts: TP 29.7., KO+screening 15.1.
ppapajade 34 (Femibion):hearts: TP 26.7.2014 Screening 16.1
romcat 24let (Chytré miminko):hearts:TP 10.7.2014 ,KO 7.1,
simculajs 22 let (kys.listová) :hearts: TP 9.7-2014, odběry 20.12
tesorina 33let (Femibion 800) :hearts: TP Neupřesněn, odběr krve 27.12. screening 6.1.
veruunek 20 let (Femibion 800, Utrogestan,) :hearts: TP Neupřesněn, screening 13.1. KO 7.1.
winterska, 41let (kys. listová), :hearts: TP 4.7.2014, KO 6.1.
ZenaBlaZena, 27let (listovka, GSmama) :hearts: TP 2.7.2014, dle UZ 28.6., screening 11.12., KO 19.12.
zuzulajda87, 26 let (kys,listová) :hearts: TP 11.7.2014,KO i genetika 30.12.
natali29, 29 le (kys. listová) :hearts: TP Neupřesněn, screening 14.1., KO 14.1.
24. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce všem! Těm dosud bezdětným přeji, ať si je užijí jako 2v1 a vychutnají si nejen kapra, ale i tu pohodičku :slight_smile: Těm s capartem, ať si vychutnají tu dětskou radost z dárků a třeba i zachraňování stromečku před převrhnutím :grinning: A všem dohromady hodně zdraví, štěstí a spokojenosti našim rodinám. Prostě ať se máme fajn letos i příští rok a ať je nám všem dobře na těle i duchu.
24. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak mě taky přepadlo nějaké nachlazení. Mám hroznou rýmu, bolí mě hlava. Tak ležím celý den v posteli. Jsem z toho hrozně nervozní, snad to mimču nijak neuškodí. Teploty teda namám. Ale ja furt smrkám, tak mě trochu začlo bolet břicho. Naštěstí miluji pohádky a koukám celý den na tv. Přeji krásné svátky a at ti naši mrnousci zvládou ty zimní nachlazení.
25. pro 2013 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Mě taky ze smrkání pobolívá břicho, ale zatím vše ok. Už je ti líp?
27. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co Vánoce? Mrně bylo tři dny hodný, a když jsme jeli k babi na rodinou sešlost vánoční, tak se teda předvedlo, nezvládla jsem to utajit ani na dárky, rovnou jsem letěla na záchod. Ale babča z toho měla radost... Tak alespoň, že tak... A v nevolnosti pokračuju i dnes.... :/
27. pro 2013 v 11:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Já jsem taky nějaká nastydlá. Probudím se v noci, úplně ucpaný nos a nemohu dýchat. Ráno kýchám, vysmrkám se, občas mě píchne v břiše. Přes den se ale celkem v pohodě, smrkám maximálně 3x.
Dneska jsem si v lékárně koupila Vincentku, tak si začínám stříkám do nosu, abych tolik v noci nefuněla :slight_smile:
Jinak večer se mi zdá, že mívám po pravé straně tvrdší břicho. Nebo se mi to možná jen zdá, netuším....
27. pro 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my byli na Vánoce u manželových rodičů, tak tchán se o mě staral jak o princeznu. Sedla jsem si po večeři na gauč, tak hned přiběhl s dekou a polštářem, přisunul mi stolek s dobrůtkama a ležela jsem, pořád se mě ptal jestli něco chci a když jsem kýchla, tak hned že mi je zima, ať se přiznám atd. Tak si z něj na druhý den každý dělal srandu :grinning:. Jinak pro mě byly takové smutné, když vím, že mi manžel ve středu odjede a uvidíme se až někdy v únoru :frowning2:. Ach jo, je mi smutno z toho, že o všechno přijde .. když to tak semnou prožíval. Už semnou nepůjde na ultrazvuk, nebude tu až ucítím první pohyby .. chce se mi brečet z toho :frowning2:. Snad nám paní předá byt už v dubnu a budeme zase spolu, protože nevím jak to vydržím a navíc u našich :unamused:. Ne, že bych je neměla ráda, ale jsem zvyklá už na svůj klid.

Jinak pořád balíme a uklízíme, tak to je fakt opruz ..
27. pro 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8
@liss_durman holky at jste brzy fit
28. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek snad nevolnosti uz brzy prejdou...my vcera oznamili rodine ze cekame a vsichni dojati a nadseni...
28. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 at jsi brzy fit.
28. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset to musi byt pro tebe narocne.tak at to stehovani probehne co nejrychleji a at jste brzy s muzem spolu.drz se
28. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunek Chuděro! Doufám, že tě to brzy přejde... Zas je fajn, že babi měla radost :slight_smile:
@petulaho Díky :slight_smile: Mně teď teda vyloženě nic není (myslím nemoc) - naštěstí. Ale sem tam zasmrkám a já neumím smrkat jemně :grinning: Takže mě vždycky trochu píchne v břiše...
@elisset Tchán je formát :slight_smile: Nesmutni, určitě to zvládnete v pohodě. Jinak to prostě nejde, musíš to tak brát. A u vašich to snad nebude tak hrozný, ne? Ale úplně ti rozumím, když jsem čekala první dítko, tak jsem bydlela na intru, o víkendu jsem byla chvíli u našich a chvíli u muže, byl to děs... Až někdy na konci 7. měs. jsem se přestěhovala definitivně, měla jsem uzavřený ročník ve škole a mohli jsme být spolu jako rodina. Nebyl to žádný med, ale dalo se to přežít :slight_smile:
28. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman :grinning:a co nevolnosti?
28. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman no snad to nebude tak hrozný, jen kdybych měla aspoň svůj pokoj, ale naši mají malý byt, takže budu v pokoji s bráchou, ale tak my máme dobré vztahy, mám pocit, že se snad i brácha těší :slight_smile:. No přežila jsem to 20 let, přežiju to i čtvrt roku :slight_smile:. Jen mě nejvíc mrzí to, že manžel u toho všeho nebude, on to semnou fakt prožíval, nevynechal jedinou kontrolu u doktora, vždycky byl semnou, už i na utz se byl podívat .. a teď když už půjde mimi vidět lépe, dozvíme se co to bude, poprvé ucítím pohyby .. tak zrovna u těch věcí nebude a to mě hrozně mrzí :frowning2:. Víš já jsem teď i taková citlivka, tak o to hůř to snáším všechno :confounded:.

Ale vím, měla bych se sebrat, jsou na tom lidi daleko hůř ... já vím, že budeme zase brzy spolu. Ty jsi to taky neměla jednoduché ..
28. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset A to se neuvidíte vůbec? Promiň, určitě jsi to už někde rezepisovala, ale já jsem hlava děravá, tak už zase nevím, kam manžel jede. Ber to tak, že dřív to měli lidi horší, nebyly telefony, internet... Teď můžete skypovat ostošest :slight_smile: Já vím, chabá výmluva :grinning: Určitě to zvládnete, zase se do toho zapojí širší rodina, která by jinak byla o ty okamžiky ochuzena...
@petulaho No děs... Nejhůř je mi vždycky večer, ale zrovna dnes je mi blbě už od rána... Zrovna jsem říkala, jak je to zvláštní - dávám si pomazánku z lososa, takovou tu děsně nezdravou, plnou éček, které by se těhule měla vyhnout obloukem :grinning: Ani normálně bych ji nejedla. Ale teď si ji dávám. A pak přijde dcera, že chce namazat topinku s Lučinou a z tý Lučiny se mi zvedá kýbl (jen když o tom píšu) :grinning: Co ty? Jinak ještě k tomu oznamování rodině - to je hezký, že byli všichni dojatí :slight_smile: Tak jsem si to vždycky představovala, bohužel v mé rodině je realita jiná :grinning:
28. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman no my se měli oba stěhovat hned po Novém roce do Písku, tedy stěhovat věci se tam měli už dnes .. a my tam měli jet už 1.1. Ovšem paní nám 23.12. zavolala, že se rozešla s přítelem a ten byt potřebuje, což bylo teda super, vzhledem k tomu, že v našem bytě jsou od 1.1. podnájemníci a manžel má 2.1. nastoupit na Temelín jako hasič. Takže jsme se vlastně stali bezdomovci a hledej něco 400 km daleko a ještě k tomu přes svátky, to nejde .. Tak manžel půjde do hotelu na 3-4 měsíce, dá se tam pronajmout pokoj dlouhodobě za celkem slušné peníze a já zůstanu teda tady. My se měli totiž stěhovat na 2x, teď do Písku a pak duben nebo květen do Týna nad Vltavou, protože tam se uvolní krásný velký byt. Nakonec mi manžel řekl, ať zůstanu raději tady než tam s ním být na hotelu, že tu mám kamarádky, práci, tak mi to rychle uteče .. tím i ušetříme celkem dost peněz a nebudeme se stěhovat na 2x. Což taky stojí peníze. Tak jsem nakonec usoudila, že je to asi nejrozumnější .. Já budu chodit do práce, kde chodím ráda, tím pádem i hodně ušetřím, protože naši po mě nic nechtějí a ti si mě ještě na nějakou dobu užijou. To stěhování je náročné už teď pro mě, protože mě hrozně bolí pánev a v kříži .. Včera jsem až z toho nemohla spát, jsem se nějak přetáhla .. I teď, kluci odvezli nábytek, já něco poklidila a už se zase nemůžu hýbat. Nejhorší je, že jak si sednu, tak mi trvá, než to rozhýbu. Naštěstí manžel je zlato a skoro všechno chce dělat sám, ale musím mu pomoct je toho hodně .. No chci se vidět jak to budu vybalovat všechno v 7 měsíce v tom novém bytě, to bude asi záhul ..
28. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak se taky hlásím po vánocích,.. dárek pod stromečkem byl překvapením pro všechny a o to víc nás to těší...

Ale co těší mě je to, že mi přestaly nevolnosti a týden už nezvracím, juchůůůůů :slight_smile:
Zůstal mi jen pocit těžkosti v žaludku a večer příšerně nafouklé břicho... začala jsem jíst zavařené meruňky kvůli zácpě, ale zatím efekt nic moc..

Tak držím všem palce, ať všechny screeningy co nás teď čekají dopadnou jen na jedničku!!
28. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman jak to rodina nebyla rada?no ja nevoln.uz snad ldpsi-tukam to.a jinak mimi je gurman co?ja snedla snad hrnec salatu za svatky,moc miminku chutnal a to jsem taky cetla,jak by ho tehot.nemely.
28. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho pro jednou se určitě nic nestane :slight_smile:, já se na salát moc těšila a dala jsem si pár lžic a nějak mi nechutnal .. teď tu mám ještě plnou místu za oknem (lednici už jsme vystěhovali) a asi ho budu muset vyhodit, nějak na něj nemám vůbec chuť
28. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Jéé to je škoda že ten Písek nevyšel, bydlím 16 km odsud, kdybych si toho trubka všimla dřív tak jsem ti mohla pomoct i něco sehnat... :frowning2: jezdíme tam docela často na nákupy. A i s vybalováním jsem ti mohla píchnout a tak ale zas jak píšeš tak na jednu stranu je lepší že ted už se budete stěhovat jen jednou :slight_smile:
28. pro 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tyjo, tak to máte fakt zapeklitý. Ale je fajn, že nějaký ty penízky ušetříte, budou se hodit :slight_smile: No a ten druhý byt od dubna už je tutovka, doufám :slight_smile: Je to asi takto nakonec lepší, můžeš chodit do té práce a nejsi tak izolovaná někde v cizím městě. Já se přestěhovala k manželovi na vesnici a bylo to těžký, i jsem byla ráda, že jsem tam nakonec netrávila tolik času než se narodila malá. Protože k těm cizím lidem si cestu sama těžko najdeš a s dítětem to jde tak nějak samo :slight_smile:
@petulaho Nojo gurmán. Proč by se salát neměl? Snad jedině kvůli majonéze, já ho třeba dělám se zakysankou a ani by mi jinak nechutnal, takže jsem si bez výčitek dala :slight_smile: Ale ani ta majonéze nevadí. Já ji zase jím v tom lososovým salátu :grinning: Tak snad už ti bude jen a jen lépe :wink:
28. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs děkuji, jsi moc hodná, že nabízíš pomoc :slight_smile:. Můžeme se pak třeba sejít až budeme v tom Týně, jak se trochu zorientuju, tak jsem schopná autem někam dojet :slight_smile:.

@liss_durman no to doufám, že v tom Týnu už to nepadne, ale s paní jsme často v kontaktu, vlastně od té doby co jsme se u ní byli na ten byt podívat, tak si neustále píšeme a bavíme se o životě apod. My totiž původně ten byt nechtěli, sice byl nejkrásnější a největší, ale byl hodně drahý a vzhledem k tomu, že ještě musíme doplácet 2 tis na náš byt, na hypotéku, tak jsme si to nemohli dovolit. Ale paní jsme tak padli do oka, že nám zlevnila, takže jsme se nakonec domluvili :slight_smile:. Paní je moc milá a myslím, že tam mám snad i první kamarádku :slight_smile:. Ona se stěhuje do ČB do novostavby a datum předání jejího bytu by měl snad být 31.3. a pokud to tak opravdu bude, můžeme se od dubna nastěhovat. Každopádně manžel za ní pojede už v lednu sepsat smlouvu, tak věřím, že tohle už vyjde, musí :slight_smile:. Je fakt, že bych se tam celkem sama nudila, pak už budu vybalovat, začneme se chystat na miminko a pak už nebudu mít čas se nudit, takže to tak třeba opravdu bude lepší :slight_smile:.
28. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek