• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Jak jste na tom se spaním? Já už několik týdnů pravidelně čumím od zhruba 2-3 tak do 5-6 a pak zase usínám.Ted to jde, mám volno, ale až půjdu po Novém roce do práce, to se asi zblázním...
30. pro 2013 ve 03:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Já tohle měla co popisujes v desatem tydnu, ted se mi spi celkem dobre, spis jsem unavena ze jdu spat treba pred desatou, vstanu sice uz v sedm ale jak se najim tak se mi chce zas tak spat ze to jeste zalomim a spim jeste tak do desiti. Me spis budi asi hlad a manzel co prijde z nocni. Hele a jak jsi psala o te ohradce proti tem pejskum, to ho das jen do te ohradky na nejakou deku, nebo jeste do ohradky das treba tu deku s tou hrazdickou? Mam strach ze ti nasi blbci se tam budou chtit stuj co stuj dostat taky...
30. pro 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 taky chci uz po screeningu pomalu neco kupovat.
Ted mi neco vzdy prinesly kamaradky..tak uz mam spaci pytel,bryndak,bodycko,ponozky-tak aspon neco malo.
@lenikka my chceme holcicku a mluvime na ni jako ma Ellinku..ale kdyz bude mit pindu tak nevadi.
Holky myslite ze nam na screeningu pohl.reknou?asi bude zalezet jak bude natoceny co?jdu ve 14tt

@liss_durman ja taky premyslim..jak to v baraku udelat.nahore v loznici postylka,ald dole mame kuchyn a obyvak tak jestli ogradku,cest.postylku nebo ten kosik..no uvidime
30. pro 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 ja na Stedry den vytahla tehu kalhoty-to je slast.a brisko se teda i pod oblecenim rysuje:hearts:
@veru324 vzhledem k tomu ze jsem v neschopnosth a mam vychazky od 12-16tak my budeme doma..ale i tak bych to nezvladla,jsem zvykla odpoledne lezet a spat.
30. pro 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se dnes vazila,vcera merila. To jsem nemela delat :(( pres prsa neuveritelnych plus sedm a pul centimentru !!!!!
30. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já se taky přidávám červencovky :slight_smile:. Je toho tolik, že nevíme kde a co začít nakupovat. Každý nám tvrdí, že budeme mít holku, tak tomu už i začínáme věřit :slight_smile:. 2.ledna jedeme na screening tak nevím jestli už nám řeknou pohlaví mimča. V kolikátém týdnu se to už dá zjistit?
30. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebovala bych poradit. Jedná se o kamarádku. Vyšel jí pozitivní test, pár dní nato šla na gynekologii, kde se doktorce nezdál dost velký žloutkový váček. Poslala ji do nemocnice. Tamější doktoři ji honí každé 3 dny na vyšetření. Hcg stoupá dostatečně, teď je vidět i 3mm embryo, bez srdíčka. Teď je to cca 5+6, poslední MS 17.11.. Straší ji, že pokud nebude do pátku vidět větší pokrok, pošlou ji na revizi jako neprospívající těhotenství. Já jsem naprosto vytočená, protože moje dítko je 2 týdny pozadu, prostě pozdější ovulace a nikdo to neřeší a potkat její doktory, moje dítě by prostě nebylo? A jí takhle stresujou, přestože je vidět pokrok. Co byste dělaly? Já jí doporučila svou doktorku a jít jinam....Av pokud se do pátku nic nestane a pevně doufám, že ne, do nemocnice nechodit...
30. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodit,zmenit lekare. Pokud roste hcg tak a miminko neodpovida, tak pravdepodobne doslo k oplodneni pozdeji. Cekat.
30. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme po kontrole,už ta naše fazolka není fazolka,ale krásné miminko :o) Jen mě zarazili když mi řekli,že mám krevní skupinu A + a od malinka vím,že jsem 0+,tak nevím co mám dělat?Má maminka byla O+,otec je B +,já přece nemůžu být A+,to nesedí :( .Po novém roce volám obvodnímu,co mám napsáno na kartě,snad tam něco bude napsáno....
30. pro 2013 v 10:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 to je teda zvláštní s tou krví .. Určitě to v kartě musíš mít ..

Jinak já ještě nemám vůbec nic, jediné teda co jsem si včera pořídila byl angelsounds, nedalo mi to :slight_smile:. Tak mi snad zítra přijde. Taky začnu kupovat asi až po screeeningu. Tchýně mi pořád říká, kolik toho nemá schovaného, že mi to dá .. No ona to sice myslí dobře, ale nechci věci co se nosili před 30ti lety jako :sweat_smile:. Ale aspoň něco si vzít budu muset ať má radost :slight_smile:.
30. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs tak já dneska strašila od 3 do 7...a pak spala doted. Ale u mě to možná bylo způsobený nervama trošku z nedodělaný zakázky, tak jsem jí dodělala v noci a padla za vlast :grinning: Jinak nad tou ohrádkou jsem takhle podrobně vůbec nepřemýšlela, jen vím, že tam bude muset být, nebo něco na ten způsob, aspoň zpočátku, nevim jak psi budou reagovat, aby mi na prtě omylem třeba nešlápli, můžu být v místnosti s nima 100 x, ale to bych jim musela stát přímo za zadkem.
@pivonka2 přesně tak, nechodit, změnit dr., na revizi může jít případně vždycky, tam takhle nehraje snad týden sem týden tam roli, pokud jí nic není samosebou. Však se může ještě objevit.
30. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Mě už taky tchýně něco nabízela, říkala že má plno hadrových plen, to jsem docela ráda protože mi přijde že ty už dneska moc k sehnání nejsou :slight_smile: a přítel pořád tvrdí že má u nich postýlku ve který spával on, tak pokud bude aspon trochu k světu tak tu snad taky využijem, aspon ušetříme :slight_smile:
30. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho A myslím že jedna maminka co má termín taky v červenci už pohlaví ví, a pak tu myslím byla jedna u které to vidět nebylo, tak je to asi 50:50, já doufám že u nás to půjde vidět, jdu ted v pátek a to už budu ve 14 týdnu...
30. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacased @veru324 Díky holky, já jí to právě, říkala. Už se objednala na čtvrtek jinam. Děsný, jak se ti doktoři chovají. A to prý na ni byli ještě hnusný, když měla dotazy, že co když je pozdější....Bych se na ně vyprdla.
30. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Taky mi dnes přišel angelsound a paráda,šlo to srdíčko náramně slyšet,paráda... Ještě teď se klepu ohledně té krve,mě to prostě nesedí a ne a ne a ne..Nemohla bych být jejich dcera a to jsem z dvojčat a bratr je celý otec,jak mi tohle někdo vysvětli????
30. pro 2013 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 no právě, já vím že by malýmu neubllížili, už jsme tu pár miminek na návštěvě měli ale nikdy nevím kdy jim může hrábnout, jenže my tu dole máme dlaždice takže by to asi chtělo nějákej koberec, na to třeba tu deku a okolo ohrádku nebo pak postýlku no... Stejně se bojím že mi ho budou tím štekáním budit :grinning: a zas kdybysme zvládli udělat to topení a měli mimi nahoře tak tam je to víc slyšet.. My jich máme devět a nejbližší sousedi sedm a to je pak teda zvuk když se rozeřvou všichni :grinning:
30. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Třeba si to rodiče myslí špatně a chyba nemusí být vůbec u tebe, ale u nich. Krevní skupinu bratra víš?
30. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlati24 ahoj, vítej mezi námi.. pokud budou mít dobrý UTZ, možná už nějaký náznak pohlaví uvidí.. Já byla na screeningu před 14 dny a ještě dr. nic neviděl.. Hlavně, že byl screening negativní :slight_smile:
30. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 Já teda vůbec nevím co mám za krevní skupinu, dovím se to asi až ted co mi to napíšou do průkazky :slight_smile: a tak zkus zavolat tomu svému obvodnímu aby jsi měla klid...
30. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Matka i otec byli dárci krve,takže to ví,,,Bratr je B +,jen já jsem čudná :(
30. pro 2013 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Zavolám,bohužel si teď dovoluje,ale určitě mu zavolám,tohle mi musí někdo vyjasnit
30. pro 2013 v 11:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele jak jste na tom s podprdou, co nosíte? Mě se dost zvětšila prsa, takže je mi vše malé, ale nechci nic moc kupovat, když nevím, kam až to zajde :grinning: Tak teď nosím takové ty sportovní, ale i tam už budu muset koupit aspoň jednu.
30. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás všechny zdraví po vánoční pauze. Už jsem týden u tchyňky v Ostravě, manžel jel v sobotu do Prahy do práce, tak jsem tu s nimi sama. Včera jsem už musela vypadnout na vzduch a rovnou jsem si udělala výlet na Pustevny a na Radhošť. Docela příjemná procházka to byla, i když jsem si říkala že jsem blázen, že jedu sama ve 4. měsíci do hor, Jenže oni tady (manželovo rodina) jsou takové buchty, jediné co je zajímá, jaký program je v tv.. :confounded: Manžel dnes večer přijede, zítra jdeme ke kamarádovi s rodinou na oslavu. A popravdě, už se těším domů..
30. pro 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 Určitě, ať máš klid. Chápu, jak tě to musí hlodat. Měla jsem něco podobnýho, než jsem zjistila, že je to vlastně OK.
30. pro 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda vcera zacala nakupovat...pritel se mi se mi smal jak uz me to chyta....ale zatim jen nejaky hadriky... :slight_smile: aspon to pak nebudu muset resit i kdyz casu dost. Jeste jsem se chtela zeptat nekoho kdo je dlouhodobe v PN. Vim ze prvni tri tydny plati zamestnavatel a pak? Asi me totiz nemine to ze budu cele tehotenstvi v PN. :(
30. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 nosím už několik let bezkosticové podprsenky - hladké - přímo pod tričko - a i ted v těhu jsou to nejlepší co jsem mohla mít :slight_smile:
s tím silvestrem se rozhodni dobře, na nějakou chatu, kde není na čem spát, nevím, zda bych jela.. kdybychom my zítra nejeli ke kamarádovi, kde máme jistý vlastní gauč, asi bych se obětovala a v noci nás odvezla domů..
30. pro 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 a jsi si jistá, že jste oba vážně ťatkoví? Vy jste tedy s bratrem dvojčata? Ještě je tu možnost, že vás třeba měla s někým jiným .. Fakt nevím, ale takové věci se dějou. Třeba mě se stalo, že jak jsem si šla v 18 pro kartu k dětskému lékaři, ona mi ji dala do ruky a já si ji nesla k dospělému a jak jsem tak seděla v čekárně, tak jsem listovala tou kartou a čirou náhodou jsem zjistila, že můj taťka není můj vlastní .. Měla jsem tam jméno úplně cizího chlapa. Přišla jsem domů, hned jsem hledala rodný list a tam bylo jméno taťky, tak mi to nešlo do hlavy, splést se přece ta doktorka nemohla .. No a z mamky pak vylezlo jak jsem chtěla vysvětlení, že je to tak, že taťka není můj vlastní, že si mě adoptoval .. No nechápala jsem, dozvědět se tohle v 18ti letech! I když jak jsem tak vzpomínala, tak mi to docházelo .. Bydlela jsem s mamkou nějaký čas u babičky a dědy, naši se brali jak mi byli asi 3-4 roky, takže jsem jim byla na svatbě. Ale nějak jsem nad tím nikdy nepřemýšlela ..
30. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 Já koupila dneska dvě soupravičky tílka a kratasů, když už je to letní miminko :grinning: a já jsem skoro od začátku těhu na neschopence a je to jak si napsala, první tři týdny zaměstnavatel a pak sociálka, ale mě to nějak zblbli a skoro nic mi tenhle měsíc nepřišlo tak jsem volala na tu sociálku a tam mi řekli že ještě nemají podklady od zaměstnavatele...takže u mě v práci to někdo asi zapoměl poslat a já jsem ted bez peněz... Demence tohle :grinning:
30. pro 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veronika162 První 3 týdny platí zaměstnavatel, pak sociálka. Taky mám neschopenku. Hlavní je, každý měsíc posílat lístek na peníze!
30. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 četla jsem kdysi o případu, kdy žena měla styk s jedním mužem, a oplodnilo se 1. vajíčko, následně měla styk s druhým mužem, a oplodnilo se 2. vajíčko a vznikla dvouvaječná dvojčata... Matka stejná, otec jiný..
Ale předpokládám, že u vás tohle nehrozí.. no máš to pěkně zapeklité...
30. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jo, no to já se rozhodla, že nikam nepojedu :grinning: přítel buď pojede sám, jestli ho přesvědčím, že mi je to opravdu jedno - opravdu je, jsem schopná Silvestr prospat, je mi ukradenej. Ale vypadá to, že půjdeme posedět s kamarády, tak to by bylo milé. Jako mě by ani nevadilo, že bych spala na karimatce, jsem zvyklá, jezdím na čundry a doufám, že i v těhu to ještě stihnu, ale spíš jde o to, že se ožerou, chata maličká, nikdy nevíš, co se kde semele,mimo civilizaci úplně atd...navíc já nechci prozradit, že jsem v tom.
30. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek