• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 Tak ty máš asi rozhodnuto, viď? Prostě srdcovka :wink: A barvy se neboj, my máme bílo modrej. Hlubokej naprosto v pohodě, ten se ani nestačil zmazat, no a sporťák to už je trochu horší, ale nic tragickýho to není.
13. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@adik2 trochu jsem se bála té bílé hlavně na sporťáku, u toho kočáru je tam pěkná ploška v bílé barvě :slight_smile: ale co, zastávám názor, že dítě má mít zdravou špínu pro tvorbu těch správných bakterií :slight_smile: :slight_smile:
Ale máš asi pravdu, zatím u něj zůstanu... koukám na kočárky co týden, ale stejně zastavím u toho "svého" :slight_smile:
13. lis 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno děvčata :slight_smile: Taky máte pořád tak dobrou náladu? Já musím říct, že mám pořád chuť si zpívat :grinning: Budím se každé ráno tak ve 4:30 a do 5 pořád myslím na mimi. Pak bych zase usla, ale už vstávám do práce. Mám fajn práci, můžu celý den sedět :slight_smile: Zatím moje těhu hormony fungují vesele :grinning: Jen tak dál.
14. lis 2013 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ally8 Jé to ti přeju :slight_smile: U nás je to zatím samý strach a obavy :frowning2:
14. lis 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zatím nemám nic potvrzené, ale kalkulačka na netu podle menstr. mi ukázala termín porodu 14.7. :slight_smile: K doktorovi půjdu asi příští týden. :slight_smile:
14. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojte, ráda bych se k Vám taky přidala :slight_smile: jsem 7 tt
a příští týden jdu na druhou kontrolu kde by mělo
být už i srdíčko. Po předešlém potratu snad bude vše ok.
Pohodové těhulkování všem :wink:
14. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky se k Vám přidávám, termín porodu 2.7.2014. Holky taky je Vám tak blbě jak mně :confounded:
14. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nelley mě tedy vůbec :grinning: baštím si co chci a zatim teda mi nic nevadí. Jen mám občas žaludek na vodě, ale to jen chvílema.
14. lis 2013 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelley A doktor u tebe už něco viděl? Mně je zatím úplně normálně :slight_smile:
14. lis 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@liss_durman čoho se bojíš? O mimi ? Tak to já také a hodně. Ale to je normální. Při každém pohybu na něj myslím, jestli mu to třeba nevadí :grinning:
14. lis 2013 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ally8 Jj, mám takový divný pocit. No a taky manžel mi moc na pohodě nepřidá. Do toho marodím s angínou... Není to úplně nejlepší začátek těhu :grinning:
14. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ally8 Buď ráda, mně je blbě sice zatím jen 2 dny,ale to tak, že jsem si musela vzít dovolenou, a každou chvilku strkám hlavu do záchodu. Navíc mám pořád zvýšenou teplotu, takže si to fakt "užívám" :unamused:
14. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppetrac byla jsem u doktorky minulé pondělí, potvrdila mi těhotenství, a objednala mě na 26.11. Pořádně mi k tomu nic neřekla,ale když si něco vypisovala do PC, tak jsem si ten ultrazvuk zkoumala a něco tam bylo :D Ale ještě bez srdíčka.
14. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 Tak já neměla moc zkušeností, nevěděla jsem jaké jsou možnosti. Vybrala jsem kočárek podle vzhledu a hlavně aby to byla trojkombinace. Na nový jsem neměla, ale i tak jsem vybrala dobře :slight_smile: Měla jsem V-cross, ale je pro menší děti, pak jsem si pořídila trojkolku chicco s3 a s tou se mi jezdilo moc pěkně, měla brzdu, což před tím kočárek neměl, ale nebyl do náročného terénu.. A pak casual s4 a to byl snad nejhorší kočár, v předu dvojkolo je jako pluh a sníh. Takže dnes bych volila kočár se čtyřmi koly a ideálně pěkně za sebou :slight_smile:
14. lis 2013 v 11:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nelley tak mě zatím také nic není, ani nejsem unavená, bolí prsa a občas břuch, ale žaludek zatím v pohodě. Ale tak jsem teprv 5+5. KDyž jsem byla před rokem (skončilo v 6tt), od začátku mi bolela hlava pořád, byla jsem úplně mrtvá únavou...tak čekám, když něco přijde, ale kdyby to zůstalo takhle, nezlobila bych se :slight_smile:
@liss_durman jinak divný pocit taky mívám, ale asi i díky tomu loňskému potratu jsem si zakázala vůbec myslet na to, že jsem těhu.Jasně, omezuju potenciální škodliviny, ale jinak to vůbec neřeším, nemyslím na to, úplně jsem to vytěsnila...snad právě proto, že kdyby se něco podělalo, abych to neodnesla psychicky tak blbě, jako loni.
14. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru324 To je pochopitelný, když máš tuhle zkušenost. Já nikdy nic takového nezažila, těhotná jsem byla jen jednou a to jsem měla víc štěstí než rozumu, vůbec mi nedocházely žádný rizika. Teď si pořád myslím, jestli je to vůbec pravda, že jsem těhotná a jestli se ještě něco nepo... Ale nad tím člověk vůbec nesmí myslet!
14. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nelley já jsem taky absolutně v pohodě ..stejně jako o prvním vůbec nic nepoznám ..jen mě už asi od ovulace (možná oplodnění) pobolívá břicho ..ale jak to popsat tyto stavy jsem měla až ke konci těhotenství (jako když tvrdnutí břicha) ...ale nato je ještě příliž brzo (asi děloha poptám se mudry) ale jen na večer nebo když v noci ležím třeba dlouho na boku jo a občas pálí žáha (třeba po extrémě sladkým nebo slaným)
Minulé těhotenství jsem trpěla večerními nevolnostmi (kdy jsem si povídala se záchodem ..asi ke konci prvního trimestru) asi týden a pak mě ještě měsíc vadila pasta na zuby :unamused: :unamused: :unamused:
14. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky ,opoustim tuto skupinu ...... přeji vám krásné a bezstarostné těhotenství..... My jsme dneškem skoncili ...... snad to vyjde jindy papa a držím vám palecky .........
14. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@markysek2 mně taky ještě do pondělí nic nebylo, jen ta teplota. V úterý už byly takové náběhy na nevolnost,ale zaspala jsem to. Včera a dnes jsem už uplně k nepoužití, nevolnost, únava, teplota. Doufám, že to brzo přejde!!! Bydlíme s rodiči než si postavíme dům, ještě nic neví
a chtěla bych počkat do Mikuláše,ale s tímto to asi tak lehce neutajím:(
14. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusicka Tak to mě moc mrzí, drž se a přeju, ať se znovu brzo zadaří, pokud budete zkoušet :wink:
14. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelley jo to bude asi těžší :unamused:
@lusicka to mě mrzí ..drž se ..a ať se brzo zadaří (pokud to budete zkoušet) :slight_smile:
14. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju hezké odpoledne všem, zatím jsme snad v pořádku na začátku 5 týdne...ale po minulém neůspěchu se stále bojím to zveřejnit...
@winterska zdravím a snad už budu častěji tady, čekám ještě na potvrzení srdíčka, možná už příští týden, jdu na kontrolu 21.11....
14. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lusicka :frowning2: drž se! a moc moc přeji, at se rychle zase raduješ s // pa
14. lis 2013 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevzdáváme se určitě do toho půjdem znova ...... není to nic příjemného ,ale radši teď než za dva měsíce asi to tak má být...... hodně sil a radosti vám přeji.....
14. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusicka Je mi to moc líto, kočko :frowning2: Tak ať se vám brzo zadaří, ať můžeš oblažovat děvčata svojí přítomností třeba už ve skupině porod září/říjen 2014 :wink:
14. lis 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@nelley
@ppetrac Vítám nově příchozí :slight_smile:
14. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ally8 Jééé tak to Ti přeji, aby Ti to zůstalo až do konce a nevolnosti byli jen minimální :slight_smile: Říká e, že je pak i děťátko veselé :slight_smile: Trochu Ti to závidím u mě ty hormony zaplavující dobrou náladou přehlušej ty, které mi stále připomínají, co se děje v žaludku a pak taky dcera zlobí jak 100 čertů :frowning2: ALe i tak si pozpěvuji, když semi zrovna trochu uleví :slight_smile:
@liss_durman brzy se uzdrav!, také jsem ten začátek promarodila, ale už jsem z toho sad venku, zůstalo mi je to nechutenství k jídlu :-/
@alveaenerle Vítej! :slight_smile: Příjemné těhulkování :slight_smile:
@nelley Vítej! A máme stejný termín :slight_smile: Taktéž trpím nevolností, ale na konci (v červenci) nás čeká sladká odměna :grinning:
@lusicka Néééé, to mě mrzí :frowning2: Drž se! Přeji Ti, aby se Ti povedlo otěhotnět znovu co nejdřív.
14. lis 2013 v 16:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alveaenerle Ahojky, omlouvám se, že jsem tě při vítání zapomněla označit. Držím palce, tentokrát to vyjde, uvidíš :wink:
14. lis 2013 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusicka to je mi líto:frowning2: drž se!
14. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hlásím, že mi stále navaluje u čištění zubů - dnes jsem si prvně blinkla.. mívám ráno i hodně ucpaný krk (prý se to v těhu stává..) a šíleně mi smrdí pomeranče a mandarinky - jé to budou vánoce... každý to ted kupuje a krmí se s tím i v metru - bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jaka17 ještě chodím do práce, tak se sem koukám jen ted večer, až budu doma na PN, budu tu celý den nasazená na koníkovi :grinning:. Neboj, srdíčko bude, jen se musí stále na něco čekat:grinning:
@ally8 taky stále myslím na svoje bříško, tu sedavou práci ti závidím:slight_smile:
14. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek