• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@zuzulajda87 Že tě vyměnili není úplně nemožné... Já nevím, možná je to jen zbytečné malování čertů na zeď... Nejlepší by bylo udělat test DNA, ale těžko říct, jak by tvůj táta na to reagoval, s chlapama je to těžký... Popravdě... Chtěla jsem manžela u porodu hlavně proto, aby si pořádně malou prohlídl a aby mi ji nevyměnili. Za sebe musím říct, že když jsem ji viděla zatímco mě šili a byla jsem trochu mimo smysly, tak bych pak nepoznala, že jde o jiné dítě... Teď je běžná praxe, že ti dítě dají hned po porodu k sobě, máš asi hodinu klídek a jste pohromadě všichni 3 (když je tam i otec), takže pak už bys asi svoje dítě rozeznala. Ale dřív se to pokud vím nedělalo a dítě rovnou odvezli, otec na porodní sál přístup neměl... No nevím, no...
30. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 uvidíš co ti řekne ten obvoďák a určitě snad nějaké testy existujou .. když přeci někoho přivezou po nehodě a potřebují rychle vědět jakou má krev kvůli dárcovství, tak asi udělají nějaké testy nebo ne? :confused:
30. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 Já jsem posílala hnedka za listopad, když jsem byla doma od 22.11. Ten první lístek na peníze stejně musí zaměstnavatel poslat na sociálku (teda alespoň dle logiky si to myslím), tam je i vyplněno, kam to chceš posílat a další lístky jsou pak jen potvrzení o tom, že neschopnost stále trvá.
30. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle My :slight_smile: Přítel to určitě nechce vědět, já pořád váhám. Jednou to chci vědět a podruhé ne. Ale snad to vydržím a budeme mít překvápko při porodu :slight_smile:
30. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj Holky, chci se zeptat, jestli mate některá nějaký fígl na nízký tlak? jsem v 10tt a naštěstí mi není špatně, jenom stále spím. Ale teď poslední dny se mi hrozně točí hlava a tak... dřív mi pomáhal malý doušek alkoholu, ale to teď kvuli mrňouskovi nechci, navíc jezdím autem. o víkendu jsem si dala kávu a ta mi tlak ještě snížila. Mám dvojče a říkala, že měla nízký tlak taky celé těhotenství, ale asi se to dalo přežít... já musím něco objevit, nebo nebudu schopná fungovat:frowning2:
Jinak za 14 dní jdeme na velký screening, tak chci vzít manžu s sebou, ať už se do toho taky trošku vtáhne:slight_smile:) Zatím se to snažíme neprožívat, je mi přes 32, takže stát se ještě může stát cokoliv... až po screeningu doufám, že to vypukne:slight_smile:) Krásný den všem a budu vám moc vděčná za rady na tlak:wink:
30. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs to je jedno,hlavně aby screeningy dopadly dobře a miminka byli zdraví, já si ráda na pohlaví počkám....
@veru324 já dostala od mamky k vánocům, měla jsem dřív75B a nyní mám zatím 80C, tak jsem taky zvědavá, kam až to bude pokračovat:slight_smile:
@winterska taky jsem dneska byla s mužem venku, u nás je nádherně, kéž by takových dní bylo více...
@veronika162 taky jsem už 7týden v PN, hlavně aby miminka byli v pořádku....a jinak nemocenskou ti pak vyplácí sociálka...
@veru324 dobře děláš, že nakonec vyrazíte jinam...aby s ještě nenastydla..
30. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika To mám podobný problém a dřív mi taky nejlíp pomáhal malý panák slivovičky :slight_smile: Zatím jsem nic převratného neobjevila, ale ráno třeba snídám jen sladké, ta vyšší hladina cukru mi pomůže i zvýšit tlak.
30. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jj každej měsíc ke konci měsíce ti sestřička dá lístek na peníze a musíš poslat do práce...
@zenablazena
@liss_durman ráda si na pohlaví počkám:slight_smile:

@alveaenerle gratuluji ke screeningu
30. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika zkus čokoládu,nebo slabší černý čaj...
30. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivdizzi
@petulaho
díky moc, je fakt, ze sladke snidam (banan a jogurt) a to mi nic neni... ale tak kolem 10 rano to zacne... mozna je fakt, ze ten cukr se uz zpracuje... ale zase se nechci cpat jenom sladkym:frowning2: nejsem zrovna z nejmensich... ) jeste jsem slysela zeleny caj... tak je asi zkusim na preskacku a pripadne si je osladit:wink: Diky moc, snad jeste nekdo bude mit zarucenou zkusenost:slight_smile:)
30. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle ano, já si to chci nechat jako překvapení. Jestli vydržím teda. Přítel to vědět chce, takže jsem zvědavá, jak si to zorganizujeme a jestli se neprokecne :slight_smile:
30. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rodika Až něco objevíš tak dej vědět já sebou minule sekla jak mi brali krev a jediný co mi sestřička poradila tak pomalu vstávat nejdřív do sedu atd a že když už to na mě přijde tak si mám lehnout a dát nohy nahoru ale to ne pokaždý jde že jo... (nejvíc se mi to ted stávalo v těch vydýchanejch a přecpanejch obchodech... Jinak i doma hodně větrám a snažím se vypít aspon jedno kafe i když mi ted moc nejede....
30. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle taky blahopřeji k ng. Screeningu :slight_smile:
30. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, prodávám moc hezké věci po synovi narozeném v červnu 2013 - mrkněte do mého alba :wink: V praze možno se sejít a osobně prohlédnout
30. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neblázněte. To jsou příběhy fakt jako z telenovely. Asi není nejlepší plašit s výměnou dětí, změnou krve za života a kdoví čím. To se rozumně vysvětlí. Tohle asi @zuzulajda87 moc klidu nepřidá....
@rodika kafe, kafe a kafe. Samozřejmě ne 4 smrťáky denně. Já mám nižší tlak, bez kafe i pod 100/60. Jak si ho nedám, okamžitě mně bolí hlava, motám se a není mi dobře. Kafem si tlak vyženu nahoru. Jedno ráno prostě musím. Ptala se i doktora, jesli se může kafe, tak prý všeho s mírou a pokud nebudu pít 5 kafí denně, je vše OK....Jo, teď koukám, žet i kafe ještě snížilo tlak. Jak to?! To nechápu....:frowning2:
@alveaenerle gratluju ke screeningu. Super. To spadl kámen ze srdce viď:slight_smile: Miminko je krásné! K tomu pohlaví - z praktického hlediska je (dle mého) lepší pohlaví znát. Sice je to 100% až při narození, ale při výběru oblečení a výbavy je to praktičtější. Ségra s manželem se nechali překvapit. Krásný moment překvapení to určitě byl. Co se praktičnosti týče, měla věci na holčičku a neutrální po dceři ode mě (měla jsem hodně zelenou, bílou, žlutou, červenou, baby růžovou nemusím), a pro kluka dokupovala, ale teď to leží doma. Takže měla vlastně 3 hromady věcí, což je záhul i pro peněženku. Pokud se ale rozhodnete nechat si to jako překvapení, vřele doporučuju varovat předem gynekologa při UTZ, že to nechcete vědět, nebo ať vás upozorní, kdyby měl být vidět pindík, aby ses koukala jinam. Ségře to jeden doktor málem řekl a prý není vzácností, že to prostě prokecne, protože maminka nestihne říct, že to neví nebo nechce vědět. Lépe informovat hned ve dveřích :grinning:
30. pro 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vy jste toho dnes tolik napsaly, že nestačím dočítat :slight_smile:
Dnes jsem se ségrou přebírala oblečení pro miminko, tak už mám téměř všechno oblečení ve velikosti 50,56,62,68 všechno jak nové, není poznat že to měl někdo na sobě, takže už koupím, jen sem tam něco co se mě bude moc líbit. Udělala mi velkou radost :slight_smile:
Holky nevíte jak je to s převáděním neschopenky mezi lékaři? Teď si vybírám dovolenou,9-.1. mi můj Dr. prý vypíše neschopenku, jelikož do toho 9tého neordinuje, tak mi má neschopenku napsat po novém roce obvoďák a on si ji pak přetáhne na sebe. Máte s tím některá zkušenosti?
30. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
intimka od krve....co to přesně znamená? Neví někdo? Mám špatné tušení, ale myslela jsem že samovolný potrat aspoň trochu bolí. Tak ted nevim co mam dělat a co si o tom myslet.
30. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann to ti nikdo neřekne, jeď na pohotovost. Nemusí to nic být, může...držím palce, ať je to dobré
30. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann nemusí to opravdu ještě nic znamenat, muže to byt jen praskla cevka nebo pokud mas zrovna období kdy by si mela MS tak i to se děje, ale když tak si zajed pro klid na pohotovost. Já mela na štědrý večer oranžový výtek, jak já se vylekala, pak už nic nebylo tak sem to nechala byt, tak snad i u me je vše OK. Každopádně držím palce
30. pro 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle Tak ja jsem si pohlavi nechala rict pokazde a i tentokrat necham, hlavne nam to usnadni vyber jmena. Jinak pokud se rozhodnete, ze to nechcete vedet, hned pred kazdym UTZ upozornit doktora. Mne se stalo, ze jsem byla na UTZ v Motole a doktorka u sebe mela medika z ciziny a v anglictine mu rikala, co vidi a ze je to holka. Pak se na mne obratila s tim, jestli pry vim, co to je. Fakt sranda. Jeste si nemohla vzpomenout, jak se anglicky rekne kavove zrno :wink: .

Jinak mam kamaradku, jejiz manzel to nechtel vedet, pry chce prekvapeni, jak mimco vyleze ven. Ona si to nechala rict a potajmu dokupovala nejake obleceni. No tajemstvi se udrzelo, ale jeji manzel zmeskal porod, takze stejne mu jeho plany nevysly.
30. pro 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem :slight_smile:
@pivonka2 ani nevíš jak moc... celý den chodím a usmívám se jak měsíček :D
@veru324
@wendy_ Tak to máš dobrou historku :slight_smile:
asi doktorovi řeknu, že se chceme nechat překvapit a když se prokecne, tak si to
nechám pro sebe a jestli drahý zmešká porod, tak ho asi zbiju :D
30. pro 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@veru324
@kamca80 děkuju za odpoved. Už jsem tam byla (manžel mě dokopal) a ja si taky myslela že to nic nebude. Aspoň vim na čem jsem- zítra jdu na vyčištění. Zas nas čeká to příjemné snažení. Mějte se tu krásně. Přeju hodně štěstí do nového roku. Ať vyjde všechno co má :wink:
30. pro 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy vy jste ale drbnicky :slight_smile:. Nejak nestacim docitat.
@zuzulajda87 no kdybys mela opravdu A+, tak to by opravdu nesedelo. Ale nic bych nedala za to, ze to ted nekde popletli. Uz jsem tady jednou psala, jak moji krev pred revizi uplne ztratili :wink:. A zname se stalo, ze sla na cisare a v papirech mela krevni skupinu spatne. Zjistila to az po. Jeste ze krev nepotrebovala. Oni by sice pred podanim krve meli udelat krizovy test (prave pro pripad chyby), no ale kdyz se pak treba specha...
Jeste me napadlo, koukni se do sveho ockovaku, ja tam mam krevni skupinu napsanou.
30. pro 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlati24 me pri minulem tehotenstvi rekl dr. pohlavi uz ve 12 tt. na nt screeningu. Neni videt jeste pohlavi, ale pry dle uhleni kosticek se to da odhadnout :slight_smile:. Ale musi to byt dobry UTZ a samo i doktor :wink:
30. pro 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusann to je mi lito, tak at se brzy podari znovu a je vse ok.
30. pro 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe Věci tohodle typu mám ještě u otce,ale díky za tip,hned si ho vezmu dneska... No taky si myslím,že se někdo někde seknul,ale pak nevím,zda mi všechny testy nepopletli s někým jiným třeba...No uvidím,max se to snad dočtu v té mé kartě :slight_smile: Protože já A+ nemůžu být ani za nic :slight_smile:
31. pro 2013 v 07:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusann mrzí mě to ..
31. pro 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adik2 28 let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO + odběry 2.1.2014
akcinorev 30 let ((Femibion) :hearts: TP 18.7.2014, screening 9.1. KO 16.1
Ally8 29 let (Utrogestan, Gravital) * TP 11.7.2014, skríning 23.12., KO 3.1.2014
alveaenerle 24 let (kys. listová) :hearts: TP 11.7.2014, KO 20.1.
elisset 28 let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO 14.1. 2014
engele 31 let (Utrogestan, listovka) :hearts: TP 15.7.2013, KO 14.1.2014, screening 6.1.
ivdizzi 27 let (DM A-Z Mama) :hearts: TP 8.7.2014, KO 7.1, 2014
kacenka90 23let (Utrogestan) :hearts: TP 19.7.2014, KO 23.12.2013
kamca80 33 let (kys. listová) :hearts: TP 29.7., KO 16.12. ?
klariss 01 28let (GS Mamavit) :hearts: TP 8.7.2014, KO 18.12., screening 30.12
lenikka 29let (kys. listová) :hearts: TP 22.7.2014, screening-odběry 9.1.
liss_durman 22let (Acidofolan, Gravital) :hearts: TP 19.7.2014, screening 14.1. KO 20.1.
miskaka 26let (Mamavit a listovka):hearts: TP 25.7.2014, KO 30.12.
natali29, 29 le (kys. listová) :hearts: TP Neupřesněn, screening 14.1., KO 14.1.
petulaho 27let (Utrogestan, Prednison, Femibion 800):hearts: TP 22.7.2014, KO 8.1., scr.-odběry3.1.UZ 16.1.
pisisvori 38let (Femibion, kys.listová - občas) :hearts: TP 13.7.2014, Screening 17.12. odběr, 3.1. UTZ, KO 13.01.
pivonka2 29 let (kyselina listová) :hearts: TP 29.7., KO+screening 15.1.
ppapajade 34 (Femibion):hearts: TP 26.7.2014 Screening 16.1
romcat 24let (Chytré miminko):hearts:TP 10.7.2014 ,KO 7.1,
sanigua, 29 let (kys.listová) :hearts: TP 2.7.2014, screening 19.12,KO 7.1
simculajs 22 let (kys.listová) :hearts: TP 9.7-2014, odběry 20.12
tesorina 33let (Femibion 800) :hearts: TP Neupřesněn, odběr krve 27.12. screening 6.1.
veruunek 20 let (Femibion 800, Utrogestan,) :hearts: TP Neupřesněn, screening 13.1. KO 7.1.
winterska, 41let (kys. listová), :hearts: TP 4.7.2014, KO 6.1.
ZenaBlaZena, 27let (listovka, GSmama) :hearts: TP 2.7.2014, dle UZ 28.6., screening 11.12., KO 19.12.
zuzulajda87, 26 let (kys,listová) :hearts: TP 11.7.2014,KO i genetika 30.12.
31. pro 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodíte některá někam cvičit? Já bych chtěla začít, třeba mi to pomůže na ty záda, ale nějak nevím od kdy se může ..
31. pro 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset myslim ze od 2.trim v klidu,kamaradka chodila na tehu jogu.
@zusann moc me to mrzi.at se co nejdrive podari.drz se
31. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek