• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@petulaho jj díky, u nás jsem našla právě jen tu těhotenskou jógu a píše se, že se může cvičit od 13 tt, tak po Novém roce jdu do toho :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 I doktoři a sestry jsou jen lidé :slight_smile: Chybovat je lidské. Ale chápu, že je to pro tebe teď děsnej zmatek... Neboj, ono se to nějak vyvrbí.
31. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka:slight_smile: Nejdřív jsem marodila u obvodní, takže ta mi dala neschopenku pro zaměstnavatele. Pak jsem se domluvila na gyndě a tam jsem jen přineslá ten pátý díl (myslím, že se mu říká pátý :grinning:), který má u sebe doktor - obvoďák, potom gynekolog. Zaměstnavatel má pořád jen tu neschopenku, co vydal obvoďák.
31. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Já chodím cvičit každý týden 2x do fitness na běhací pás atd.byla jsem na to zvyklá i předtím tak v tom i pokračuju. Jinak holky co předtím necvičily chodí na tu těhotenskou jogu na protažení, to je na mě moc pomalý.
31. pro 2013 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset taky se na to musim podivat.v cekarne na gyn je letak.tak si to budu muset zajistit.
31. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina já před těhotenstvím chodila na alpinning, je to taky cvičení na páse .. ale to je dost náročné a to už se bojím .. mě taky nebaví to pomalé cvičení, já měla vždycky raději takové to cvičení na fyzičku, jako alpinning právě, jumping, spinning, běhání na páse apod. ale potřebuji právě něco na ty záda no, tak zkusím tu jogu a plavání :slight_smile:
31. pro 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tak to tě chápu, já jsem taky dřív cvičila hodně namáhavě, ale ted to už nepřeháním, na běžícím pásu jen chodím rychle, pak třeba stepper a lehčí cvičení, cítím se pak o hodně líp. Pokud tě bolí záda tak zkus plavání, nebo tu jogu.
31. pro 2013 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann to je mi moc líto, přeji brzy //
31. pro 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeji hezký Nový rok :wink:
S tím cvičením bych chtěla teď také začít, u nás je nějaké cvičení pro těhotné, není to joga, ale co, to pořádně nevím. A chtěla bych chodit do bazénu, poradím se s dr., na mykozy nebo tak netrpím, tak snad to půjde, bazén mám skoro u nosu. Já dřív jezdila na koních, lezla po skalách a stěně, a teď asi rok a půl dělala pole dance - tyč stála donedávna v pracovně. Tu jsem už musela sundat, protože mi pořád lákalo zkoušet alespoň nesilové cviky :grinning:
@elisset alpinning, to zní hodně zajímavě, píšu si jako potenciální cvičení po porodu :slight_smile:
@zusann to mi mrzí :( drž se a přeji brzo znovu pozitivní test
31. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Tak jsem byla u táty a prokopala jsem vše co se dalo,očkovací průkazy jsem teda své nenašla.Ptala jsem se bratra zda ví,co je za skupinu,tvrdil mi že B po otci ,a já 0 po matce,jak nám říkavala máma,Na to se prostě nezapomíná....I táta měl za to,že já jsem nula po mamce...Ale našla jsem otcův list dárce krve a překvapení veliké jako facka,je A+,takže kámen pryč :slight_smile: Jsem prostě jejich :slight_smile: Jen nevím,kde to mamka nabrala,tím pádem ani bratr nemůže být B,ale to už ať se pak někdy stará on :slight_smile: Já dnes měla druhé vánoce :slight_smile: Všem děkuji za podporu a štastný celý nový rok :slight_smile:
31. pro 2013 v 16:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@zuzulajda87 Tyjoo, tak to je hustý teda! Věřím, že se ti ulevilo! Jo a jestli teda není možné, že ještě mamka měla jinou skupinu, než se domnívala... Že zas nesedí ten brácha. Teď je ale hlavní, že ty si můžeš být jistá svou skupinou, protože to je teď na prvním místě :slight_smile:
31. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 diky, za tip, tak asi dam jeste jednu sanci te kave... ale rikala mi to kdysi sestricka, ze kdo ma fakt nizky, ze mu to kava muze prave jeste snizit...:frowning2: jinak jsem se ptala segry, tak pry ji na to doktor predepsal Magnesium, takze budu asi stridat vsechno dohromady se sladkym a cernym a zelenym cajem... ale je to fakt des... jeste, ze je po vanocich, vydychane obchody mi nedelaji vubec dobre. A uz jsem o tom premyslela a kdyz mi bude moc blbe, tak asi kaslu na vsechno a leham si i na chodnik, zvednu nohy a pak pomalicku vstavat.... no, bude to boj:wink:
31. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 tak vidíš, všechno dobře dopadlo :slight_smile:

Holky, dneska mi přišel angelsounds, jsme asi hodinu s mamkou hledaly srdíčko, něco jsme slyšely, ale zdálo s mi to pořád pomalé, tak jsme našli na netu jak má znít srdíčko a to bylo na srdíčko moc pomalé .. tak musím hledat.
31. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem do Nového roku zdravá miminka a pohodové těhotenství..
1. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elisset Hledej,já ho našla až skoro tam ,kde bych ho nečekala.Manžel říkal,že to tam buší jako ve fabrice :D Šťastný celý nový rok 2014,ať nám miminka hezky rostou :o). Jsem moc ráda,že tu můžu být s vámi :slight_smile:
1. led 2014 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 já hledala včera skoro celý večer a nic :unamused:, ale slyšela jsem občas jak to tam žbluňkne, takže si tam hezky plave :slight_smile:
1. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak taky holky přeji krásný Nový rok 2014, ať nám to všem dobře dopadne a narodí se nám zdravá miminka :slight_smile: a doufám, že se tady budeme nadále scházet :dizzy_face:.
1. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset chce to poslouchat az skoro uplne dole na stydke kosti....ja uz taky slysim ukazkove, a obcas taky nejaky to zblunchnuti nebo co to je :grinning:
1. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs to jsem právě zkoušela, hledat spíše dole, pak už mi to nedalo a hledala jsem i výš, ale pořád nic, uvidíme dneska :grinning:
1. led 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset a na jaké straně? Já to zkoušela vždycky jen vlevo :grinning: fakt skoro az na pipce, nekdo to tu psal a pak mi jeste doslo ze utz dela mudra taky az takhle dole :slight_smile: pak schvalne napis jestli se to povedlo :slight_smile:
1. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs žbluňkalo to spíše vlevo a hledala jsem právě až na pipce skoro, protože jsem četla, že skoro každý našel srdíčko takhle nízko ..
1. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tak snad dneska najdeš, já první den taky nic a hned druhej den to šlo krásně slyšet :slight_smile:
1. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Psala jsem už tady, kde se má přesně hledat. Já najdu vždycky a pořád na tom stejným místě. Tam, kde začíná ochlupení a tak 1-2cm vlevo. Mělo by to znít jako dusot koní cca 150úderů za minutu, ale důležité je použít ten gel nebo něco co klouže po pokožce.
Jinak všem přeju Štastný nový rok a hlavně zdravá miminka :slight_smile:
1. led 2014 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Jak často posloucháš srdíčko? Já bych poslouchala skoro pořád, je to nádherný, ale nechci moc rušit miminko tak poslouchám obden :grinning:
1. led 2014 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina Já taky tak, někdy zapomenu tak i ob dva dny :slight_smile: ale minule jak jsem pak sundala ten pristroj tak jsem tam mela otlaceny to kolecko jak jsem poslouchala dlouho tak priste na to musim dat bacha. Uz mi dochazi ten malickej gel ale nekde jsem slysela ze ho prodavaji normal v lekarne asi za 45 kaček a je to mega balení :grinning:
1. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 paráda...tak to mám radost s tebou....
@elisset hledej v linii pod pupíkem....a já zjistila, že nejlépe je mimčo slyšet ráno hned po probuzení, pak se třeba natočí a už to není tak dobře slyšet....nezoufej...chce to klid a trpělivost...držím palce...
@simculajs holky já používám normálně i masážní olej co jsem měla doma:slight_smile:jinak já mimčo slyším uprostřed kousek dole pod pupkem....
1. led 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tesorina mám gel přímo a hledám ho tam, něco tam sice slyším, ale řekla bych, že to bude tepna, zdá se mi to pomalé .. stejně si i myslím, že ty štíhlejší ho najdou snáz a rychleji než my, co už bříško měly i trochu předtím :slight_smile:
1. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zajímalo by me jestli vám ještě poboliva břicho ? Me teda ještě jo, hlavně když něco dělám,chodim apod.... Ale asi je to normální ? A připadne kde vas bolí?
1. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset To je možné, tak zkoušej dál však taky uslyšíš :wink:
1. led 2014 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Mě zrovna včera večer pobolívalo - jako při MS. Bylo mi to divné, prootže v tomhle těhu mě skoro vůbec nebolelo ani zezačátku. Když si vzpomenu na první těhu - to byla bolest, že jsem nemohla spát. Ale teď klid a najednou včera mě pobolívalo. Ale ležela jsem a dobrý. Jinak mě velmi často píchá v podbřišku, když si stoupnu a hned jdu nebo když smrkám. Nevím, čím to je, je to hodně nepříjemné, ale vždycky to hned přejde. Já si pak nadávám, že se nemůžu zvedat pomalu...
1. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek