• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@liss_durman tady to píchání mivam rak, nebo když si kychnu nečekané, to je mazec :slight_smile: mám jít na kontrolu az po screeningu, ale asi si zajdu dřív protože to je az 21.1. Navíc sem mela na ten štědrý den ten nazrzly výtok, nikam sem nejela, protože to bylo jen trochu na toaletaku a pak už nikdy nic.
1. led 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 No tak to si asi raději dojeď, nikdy nevíš. Podle mě to píchání nic neznamená, ale o tom špinění by měli vědět.
1. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Včera jsem byla na tancovačce a taky jsem dostlala zabrat,dalo mi najevo,že takhle ne :slight_smile: Asi to je normální
1. led 2014 v 16:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Určitě běž radši na kontrolu, nic to nemusí znamenat, ale pro vlastní klid. Taky mě včera trošku pobolívalo v podbřišku asi taky z námahy a jak se roztahuje děloha.
1. led 2014 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 určitě mě taky občas pobolívá...je to normální jak se děloha roztahuje,ale po chvilce to vždy přejde...snažím se hodně odpočívat...
1. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyztak tam zajedu v pondělí, mám takový vnitřní pocit, ze je to OK, tehotenske příznaky mám porad, prsa bolí, tehotensky výtok taky mám. Navíc ta tekutina byla v době kdy bych bych normálně mela MIT MS. Jako druhy den sem chtěla zajet na pohotovost, ale odjížděli jsme na Slovensko a už mi nhic nebylo tak sem to nechala byt. Kdyby to něco bylo tak bych spojila nebo ktvacela dal ne? Nebo mela velké bolesti
1. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 píchá mě taky, hlavně když rychle vstanu. Jinak bolesti teď už tak 1x týdně, ale zato si je užívám, včera večer jsme byli posedět a bolelo mi břicho, kříž, pomohlo až doma si lehnout a záda trochu prohřát. Dneska cítím sem tam pořád trochu křížový bolesti, mám je i při MS vždycky, tak snad bude vše OK.
1. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přeji krásný nový rok. S těma neschopenkama je to tak, že se každý měsíc musí odevzdávat zaměstnavateli tzv. lístek na peníze, který vystaví lékař. Zaměstnavatel to odesílá na sociálku a to proto, aby sám měl přehled, že jeho zaměstnanec je stále v pracovní neschopnosti, kterou musí evidovat. Tak proto to jde přes něj.
Já jdu už zítra do práce :unamused: Ale moc se těsím na pátek, jdu na kontrolu a skoro po měsíci uvidím prďolu. Ukázal vám doktor monitor? Chtěla bych vidět, jak se mimčo hýbe a třeba i to srdíčko, jak tluče.
1. led 2014 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamca80 To víš že jo, to je úplně v klidu. Nazrzlý výtok není žádný špinění. A jestli je to ještě takhle jednorázově, fakt bych to neřešila.

Holky, neblázněte, přece nemůžete s každým prdem nebo výtokem běhat k doktorovi, abyste "měly klid." Jestli vás píchlo vlevo nebo vpravo, není to jedno? Neměly jste to i před těhotenstvím? :wink: Přestaňte se pozorovat, hledat problémy a mějte z těhotenství radost ne? :slight_smile:
1. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pivonka2 tohle jsem taaak potřebovala slyšet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 muj dr ma postel a primo nad ni monitor pro pacientku,takže to je super, vše tam jde krásné vidět, jak kde co označuje a měří.
1. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Já jdu v pátek na screening a naposled jsem byla na kontrole 29.11 ani nevíš jak se těším až ho uvidím :slight_smile: pak hned za týden další kontrola, tak to bude v pohodě.
1. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 To jsem ráda :slight_smile: Tady se všechno strašně moc řeší. Kdybys krvácela, pak samozřejmě k doktorovi. Kdyybs špinila, totéž. Ale za špinění nepovažuju nazrzlý výtok, ale hnědý cosi, co vypadá, jako když končí měsíčky. A řešit, kde mě píchlo, taky nesmysl. Tak si dám kefír (pro případ zácpy nebo zaražených prdů) a lehnu si (třeba jsem to přehnala fyzicky). Tlachání o těhle věcech je dle mého ztráta času. Chápu, že těhotenství někdo hodně prožívá, ale někdy mi přijde, že tu hledáte problémy a je to úplně zbytečný! Máme mít přece radost, že budeme mít miminka a ne se furt stresovat dopředu, jak dopadnou screeningy apod. Dobře dopadnou, jak jinak by měly ne? :wink: Chce to prostě pozitivní myšlení :grinning:
1. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamca80 já jsem taky předevčírem mírně zašpinila. Jen trošku narůžovělý výtok na papíře. Bylo to v době kdy mám mít menstruaci, tak asi tím. Ráno bylo vše ok, břicho nebolelo, tak jsem to vůbec neřešila.
1. led 2014 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs tak to jsme byly uplně stejně :slight_smile: V pátek se dočkáme :slight_smile: Ani nemůžu věřit, že už ted vypadá fakt jako mimčo. Naposledy to byla ještě taková fazolka.
1. led 2014 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 jj, ja mam jeste doktorku co ma nejakej starsi utz, takze se da rict ze jsem jeste mimi nevidela skoro vubec tak se na patek hrozne tesim.
1. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 zajímavé je, ze při prvním trhu sem vlastně vůbec nic netěšila, asi to bylo tím' ze jsem raději nic nestudoval a proto sem byla v klidu, i když sem ve 29 TT ležela týden v nemocnici, není se ale čemu divit, ze ted to prozivam jinak, ČTÚ co bych neměla . :wink:
1. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 to jsem mela přesné to stejný :slight_smile:. Už se taky moc tesim na screening, az to prte uvidim. Snad uz se dovim i pohlaví, při male mi to dr řekl ve 13tt
1. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bych dotaz :slight_smile: sice asi blbý ale to je jedno :slight_smile: jsem ve 12tt a 28.1. mám jít k doktorovi na krev kvůli screeningu. A nevím jestli budu na výsledky nějakou dobu čekat nebo jestli to bude hned. Ptám se kvůli tomu jestli mám brát s sebou tatínka :wink: děkuji :slight_smile:
1. led 2014 ve 22:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljelinkova12 Blbý to není :slight_smile: Nevím, jak to má tvůj doktor, ale já na výsledky budu čekat, protože je odesílá na genetiku.
1. led 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamca80 Radši už nic nečtu, protože to bych se musela zbláznit a s malpu na to nemám čas. Je jak torpédo. Fakt je, že dneska internet straší vším možným. Tohle bys neměla, tohle taky, bacha na tamto...Věřím,ž e tohle musí těhule strašně znervózňovat. Někdy lepší nic nevědět. Dokud jsem nebyla těhotná, tak jsem si říkala, že prostě otěhotním, odnosím miminko, porodím, budu kojit a hotovo ne? Žádný problém. O tolika problémech s těhotenstvím jsem neměla ani tušení a když jsem pak četla o potratech, revizích, umělém oplodnění, byl to jiný svět...A začala jsem být nervózní jak pes...
S prvním těhu jsem to měla podobně. Nijak extra jsem to neprožívala. Asi proto, že jsem netušila, do čeho jdu :grinning:
1. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 jo tak to je úplné přesný, taky me docela dost vylekalo kolik holek tady za tech par dni o miminko přišlo, u první tohle snad vůbec nebylo. Ale teda uz sem úplné přestala vyhledávat co se nesmí dělat co se nesmí jist a pit, jim a piju vše :slight_smile: akorát už si vůbec nepamutuju jak dlouho me bolelo to břicho při male
1. led 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je nějak smutno... Myslíte, že mě pustěj jako doprovod do nemocnice s tím mým zahleněním?
2. led 2014 v 09:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 mně ukazuje doktor monitor vždycky :slight_smile:, tobě ho ještě neukázal nebo co?
@kamca80 ono je fakt kolikrát lepší na takové stránky vůbec nechodit, hlavně nic na internetu nečíst a pak jsi v pohodě, ale odolej tomu že, když máš ty možnosti :slight_smile:
2. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 :grinning: :grinning: No já ti nevím. Mně i sestra u dr. vždycky opakuje, že mám přijet, kdyby cokoliv i kvůli zašpinění. Tak to na mě působí, že to asi není úplná sranda. Ale sama nemůžu posoudit, jak moc závažný to je, při prvním těhu jsem lítala jak blízen, jezdila 2x týdně dálku vlakem na intr, na zádech krosnu a v ruce kytaru, která nebyla nejlehčí :grinning: Jednou jsem sebou málem sekla, protože jsem měla věčně tlak 90/50 a když jsem pak po 2 dnech jela pro jistotu navštívit doktora, tak mi vynadal, že jsem nepřišla hned... Taky jsem to zvládla i bez plašení, ale teď už bych to znovu neudělala. Těžko říct, co znamená "nazrzlý výtok" a možná bych kvůli tomu ani sama nikam nejela, kdyby se u mě objevil, těžko říct. Ale všechno přecházet s tím, že to nějak bude, to mi taky nepřijde skvělý řešení :wink: Bolení a píchání v břiše neřeším, ale vím o něm a možná že si o tom ráda s někým popovídám, protože manžela a dceru to moc nezajímá :grinning: Takže asi tak...
2. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děkuji za odpovědi ohledně neschopenky.
@pivonka2 @kamca80 myslím, že kdyby nebylo tolik informací na internetu, tak jsme klidnější. Dřív jsem si říkala, že já tvrďák :slight_smile: těch 9 měsíců projdu jen tak ani nebudu vědět jak. Vůbec mě nenapadlo že první 3 měsíce prozvracím a budu ležet v migrénách, a do toho si pročítám, co má kdo za problém, co koho bolí a už se sleduju, jestli to nemám stejné :slight_smile:
Prostě se o ty naše mrňousky tak bojíme, že řešíme i úplné blbosti. Už se nemůžu dočkat 9.1. až ho uvidím na UZ a dr. řekne že je všechno v pořádku.
2. led 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamca80 Při malé ti doktor řekl ve 13 týdnu i pohlaví? To je super. Já jdu na screening 13+6 tudíž na konci 14 týdne to už by taky mohl vidět. Jsem moc zvědavá :slight_smile: Ale samozdřejmě nejvíc mě zajímá jestli je všechno v pořádku.
2. led 2014 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju všem vše NEJ NEJ do nového roku. Já dneska byla na odběrech a na kontrole. Odběry nic moc, sice jsem se nesložila jak simculajs, ale neměla jsem k tomu daleko :grinning: Musela jsem strčit hlavu mezi kolena. Jinak miminko se má fajn, vesele kopalo nožičkama, vše je v pořádku. Je to super ho zase po 5 týdnech vidět. Teď půjdu už po třech, tak to snad uteče rychleji. Jinak u nás nic novýho, jenom už tolik netrpím nevolnostma, jupíííí :dizzy_face: Jenom teda ta váha přes Vánoce, no hrůůůza, stydím se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem tak zkoumala tu váhovou křivku v těhu průkazu, tak sedím tak na 22 týden. Konec sladkostem!!!!
2. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alveaenerle My si taky nenecháme říct, co to bude. U prvního jsem si to říct nechali, tak ať teď máme nějakou změnu :wink: Nic nového stejně pořizovat nebudu, všechno mám po Danečkovi, a to růžový bodýčko dokoupit můžu vždycky :wink:
2. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
adik2 28 let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO + odběry 23.1.2014
akcinorev 30 let ((Femibion) :hearts: TP 18.7.2014, screening 9.1. KO 16.1
Ally8 29 let (Utrogestan, Gravital) * TP 11.7.2014, skríning 23.12., KO 3.1.2014
alveaenerle 24 let (kys. listová) :hearts: TP 11.7.2014, KO 20.1.
elisset 28 let (GS Mamavit) :hearts: TP 9.7.2014, KO 14.1. 2014
engele 31 let (Utrogestan, listovka) :hearts: TP 15.7.2013, KO 14.1.2014, screening 6.1.
ivdizzi 27 let (DM A-Z Mama) :hearts: TP 8.7.2014, KO 7.1, 2014
kacenka90 23let (Utrogestan) :hearts: TP 19.7.2014, KO 23.12.2013
kamca80 33 let (kys. listová) :hearts: TP 29.7., KO 16.12. ?
klariss 01 28let (GS Mamavit) :hearts: TP 8.7.2014, KO 18.12., screening 30.12
lenikka 29let (kys. listová) :hearts: TP 22.7.2014, screening-odběry 9.1.
liss_durman 22let (Acidofolan, Gravital) :hearts: TP 19.7.2014, screening 14.1. KO 20.1.
miskaka 26let (Mamavit a listovka):hearts: TP 25.7.2014, KO 30.12.
natali29, 29 le (kys. listová) :hearts: TP Neupřesněn, screening 14.1., KO 14.1.
petulaho 27let (Utrogestan, Prednison, Femibion 800):hearts: TP 22.7.2014, KO 8.1., scr.-odběry3.1.UZ 16.1.
pisisvori 38let (Femibion, kys.listová - občas) :hearts: TP 13.7.2014, Screening 17.12. odběr, 3.1. UTZ, KO 13.01.
pivonka2 29 let (kyselina listová) :hearts: TP 29.7., KO+screening 15.1.
ppapajade 34 (Femibion):hearts: TP 26.7.2014 Screening 16.1
romcat 24let (Chytré miminko):hearts:TP 10.7.2014 ,KO 7.1,
sanigua, 29 let (kys.listová) :hearts: TP 2.7.2014, screening 19.12,KO 7.1
simculajs 22 let (kys.listová) :hearts: TP 9.7-2014, odběry 20.12
tesorina 33let (Femibion 800) :hearts: TP Neupřesněn, odběr krve 27.12. screening 6.1.
veruunek 20 let (Femibion 800, Utrogestan,) :hearts: TP Neupřesněn, screening 13.1. KO 7.1.
winterska, 41let (kys. listová), :hearts: TP 4.7.2014, KO 6.1.
ZenaBlaZena, 27let (listovka, GSmama) :hearts: TP 2.7.2014, dle UZ 28.6., screening 11.12., KO 19.12.
zuzulajda87, 26 let (kys,listová) :hearts: TP 11.7.2014,KO i genetika 30.12.
2. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek