• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@verumik taky blahopřeji ke screeningu :slight_smile:

Jinak hlásím, že jsme konečně doma z vánočního výletu ke tchyňce - hurá.. Ráno jsem naklusala k dr. pro papír na peníze, následně ho odnesla do práce na mzdovku - díky za rady!!!
a jako Pražačka jsem se šla poctivě zaregistrovat do porodnice. Aspoň máme jistotu, že neporodíme u brány porodnice :grinning:. to vám mimopražským i závidím..
2. led 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@winterska Já jsem si říkala že se půjdu k nám do porodky taky podívat, v lednu má bejt opravená, ale myslím si že až jim řeknu že jsem teprv v druhým trimestru že na mě budou koukat jako na blázna :grinning: takže já zase závidím tobě, mám radši všechno nachystané a zařízené dopředu a takhle budu muset čekat :grinning:
2. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu opet rodit v Horovicich, byla jsem tam naprosto spokojena..:slight_smile:
2. led 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verumik taky gratuluju, já jdu zítra tak už začínám být napnutá. Šlo to rychle nebo se čekalo. Já mám v 8 genetickou konzultaci (i když nevím na co, byly jsme na ní kvůli potratům v září, od té doby se určitě nic nezmněnilo a když nebudou mít ještě UTZ, tak to moc nechápu) no v 9 jdeme všichni i s malou na utrazvuk, tak se bojím,abychom tam nebyli moc dlouho, protože malá už by pak asi "zlobila":slight_smile: i když přijodu s manželem až na tu 9hodinu.

@winterska ty už jsi byla v porodnici? Budš rodit na BUlovce nebo kde.? Já bych asi chtěla zase u Apolináře a tam je to jen elektronicky přesně ve 14+0tt.

Jinak jsme dnes přijeli zpět domů po výletech u rodičů a tchánovců a Silvestru na chatě a mám asi o 1kg víc ( i když myslím, že po pá dnech mé normální běžné stravy to zase klesne) , ale bříško už teda za posledních 14 dnů pěkně vylezlo:slight_smile:.
2. led 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs dnes jsem byla jen na zapsání se, když budu chtít vidět sály, musím si zavolat a objednat se - taktéž i na cvičení... Stejně to mám jen pro jistotu, protože uvažuju, že půjdu rodit jinam - mimo Prahu.

@oggynka Hořovice jsou super - ale pro nás daleko :frowning2:. Vidím to na Neratovice, případně na Ostravu - pokud bych byla u tchyňky.. ale ještě uvidíme.. času dost..
2. led 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jojo, na Bulovce jsem se registrovala - v pondělí elektronicky a dnes jsem to potvrdila osobně.
2. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ja mam nejbliz Motol nebo Kladno, ale Horovice 30min autem, takze taky pohoda.. A asi me zase ceka cisar, tak tam uz me znaji...:slight_smile:. A me se tam libilo..:slight_smile:
2. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Já byla dnes objednaná na 8:00, nejdřív si dojdeš na recepci, zaplatíš poplatek (jde to i platební kartou) a dostaneš kartu (teď myslím lékařskou kartu :slight_smile:), pro kartu si přijde sestřička a pak si vás vyzvedne doktor (já byla u Mudr. Kulovaného).
Doktor nás vzal asi v 8:05, ale je možné, že pozdějc odpoledne se třeba čekat bude, když mu vznikne nějaký skluz.
Vevnitř jsme byli asi tak 25 minut, kontroloval postupně jedotlivé části těla a nahlas říkal, co vidí, nebo co pozoruje.
Mimčo se pak blbě natočilo, ta mi řekl, abych se obrátila na bok a mezi tím naťukal výsledky do pc. Pak ještě něco dokontroloval, nechal mě obléct, vytiskl papír s výsledky a jednotlivé body s námi prošel.
Na něco jsem se zeptala, tak ochotně odpověděl, byl moc milý.
Jinak od 8 hod tam bylo více holek/párů a docela to odsejpalo.
2. led 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska já jsem rodila u Apolináře a chtěla bych i teď, když ž vím jak to tam chodí...ale ta registrace prý je dost hustá. V 8hod to spustí a v 8.05 je plno:frowning2:. No a o prázdninách budem s dcerou asi u našich mají od loňska nový krásný bazén....takže třeba nakonec porodím v Pelhřimově:slight_smile:
2. led 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verumik díky moc já jdu k dr. Smetanové na 9hod tak snad to půjde taky tak dobře:slight_smile:. A těhotné platí poplatek?
2. led 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Platila jsem těch 1100Kč za vyšetření (byla jsem bez žádanky od mého Mudra).
2. led 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verumik aha:slight_smile: já jsme myslela těch klasických30.- Kč. No já nevím, jestli to budu platit, u Apolináře, kde jsem byla před 5 lety jsem nic neplatila a tady prý když je to společně s genetickou konzultací tak se taky neplatí, tak uvidíme.
2. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Ne, ne, 30 Kč jsem neplatila a na kontrolách u svého doktora taky neplatím. Nebo teda poprvé jsem platila - při potvrzení těhotenství, pak už ne.
2. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oggynka Vítej do klubu:slight_smile: Jsem ráda, že je tu někdo s podobně mrňavou slečnou :slight_smile:
2. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 A jak mas starou holcicku?
2. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 koukam, ze jsme i podobne mlady :D a mame skoro stejny termin.:slight_smile:
2. led 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělali vám screening přes bříško nebo vaginálně?
2. led 2014 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina uz klasicky pres bricho..
2. led 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oggynka Oki, díky
2. led 2014 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho @elisset @simculajs tak mi došel angelsoundsz Číny, včera večer ve schránce nic nebylo a dnes tam byl lístek z 30.12. Ti pošťáci mi pěkně štvou, jsem ho mohla mít už ráno..
A snad mi manžel přiveze 9voltovou baterku, ale bohužel tam žádný gelík nebyl, takže stačí nějaký olejík?
2. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Zkus třeba masážní olej to by mělo fungovat.
2. led 2014 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jj olej nebo taky tělové mléko .. zrovna jdu hledat zase srdíčko, ještě jsem ho nenašla :slight_smile:
2. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina ten si nejsem jistá, že ho doma máme, ale jak píše @elisset tělové mléko určitě mám :slight_smile: - a držím palečky ať konečně srdíčko najdeš :slight_smile:
2. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska určtě těl.mléko nebol krém na strie,dětský olej...
2. led 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulaho to opravdu stačí krém na strie? Já jsme si objednala UTZ gel a ještě nedorazil tak jsem to ještě nezkoušela.
2. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla zklamaná z lidí okolo mne...Byla jsem v globusu,málem jsem sebou švihla,lidi si na mě ukazovali když jsem se potácela po place,dokonce zaměstnanci mě překračovali ale jako bych tam nebyla... Na druhou stranu jsem položila kabelku,že si zavolám bratra na pomoc,ale nemohla jsem,nechala jsem otevřenou kabelku a překvapivě mi z ní nikdo nic neukradl,nechala jsem jí totiž tak a šla si sednout na zem....
2. led 2014 v 18:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jj stačí...
@zuzulajda87 to je síla,to jsi byla nakupovat a nikdo ti fakt nepomohl?
2. led 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Byla jsem v jídelně,ve frontě se mi udělalo špatně,dřepla jsem si a když jsem se postavila tak sem se začala potácet i s jídlem,viděla jsem rozmazané obličeje jak na mě hledí,pak jsem se opřela o pulty,snažila si zavolat pomoc,ale nešlo mi to...Pak jsem viděla něco na co by se dalo sednout,sesunula jsem se na to a viděla lidi jak mě překračují a jen si na mě ukazují...Jsem epileptička,ale kvůi těhu jsem vysadila prášky,takže sem byla ráda,že to se mnou jen mávalo...Lidi jak lidi,ale že i zaměstnankyně mě obkročila a v klidu si doplnila pultík mě pak dorazilo,nechala jsem tam jído a šla jsem do auta když jsem byla schopná,asi dvacet minut jsem tam hrála lidem divadlo a doufám,že se dobře bavili... Ale překvapivě mi za tu dobu nic neukradli z té otevřené kabelce,která zůstala u jídla....
2. led 2014 v 18:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 to je síla teda...a proč sis neřekla o pomoc?
2. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho To prostě nešlo,nezmohla jsem se ani na to abych si vyndala mobil,natož něco říct,věř že kdybych mohla,tak si řeknu třeba o vodu,ale to nejde...
2. led 2014 v 18:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek