• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@zuzulajda87 aha a myslíš že to spíš bylo k epil.než k těhu?
2. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Bohužel lidi jsou bezohlední a když vidí někoho na zemi tak ho jen překročí a nechtějí si přidělávat zbytečné problémy. Většinou se po zemi válí jen opilci, taky jsem jednomu takovému pomáhala, ležel pod mostem ve stínu a kdybych ho nezvedla tak ho 100% někdo přejede. Ale jsou i lidé co samozdřejmě opilí nejsou a je slušnost se jich aspon zeptat jestli nepotřebují pomoct.
2. led 2014 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 bobku, snad už je ti lépe .. dneska se každý stará sám o sebe to víš, každý si hned myslí, že je člověk zfetovaný nebo opilý .. přitom kolikrát to tak vůbec není
2. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, sice trošku opožděně, ale přesto se přidávám také:slight_smile: Bohužel jsem na tuto diskusi natrefila až nyní. Jsem momentálně ve 12+5tt a termín mi doktor stanovil na 12.7. Zatím všechno jak má být, před sebou však testy VVV, tak se trošku strachuji, jak to dopadne. Krev mi už brali před Vánocemi, ale na kompletní screening mě čeká až teď po Novém roce. Je tady někdo ze Zlínského kraje - z okolí Uherského Brodu?
2. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oggynka Malá je narozená 11.8.2012. takže jí teď bude 17 měsíců :slight_smile:
2. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 To si děláš srandu. Jako kdybys vypadala jakou nějaký feťák nebo špinavý homeless, tak bych asi taky prošla kolem, přiznávám. Ale takhle. To je děs. No aspoň že tě neokradli.
2. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Nevím,takové jsem měla vždy i příznaky u epilepsie,neměla jsem takové ty klasické příznaky,ale kdo ví,třeba tlak,třeba i to,že jsem přestala brát léky...
@tesorina
@elisset
@pivonka2 Jojo,už mi je zase dobře...Nemyslím,že jsem vypadala jako nějaký opilec,byla jsem normálně oblečená,nalíčená,chovala jsem se zcela normálně do té doby než se mi udělalalo mdlo... Ale ano,lidi se akorát starají o sebe,smutné....
2. led 2014 v 19:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 To je dobře, že je to zase dobře. Právě to jsem myslela, žes vypadala určitě slušně, tak to bych tě tam nenechala v takovým stavu. Lidi jsou děsný. A určitě si pak v hospodě říkají, jak se lidi neumí chovat :confounded:
2. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset :grinning: ne tak to nemá, ale alespoň že mi to pošle. Třeba mu jí přines ježíšek, uvidím zítra :grinning:
2. led 2014 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam za sebou screening. Riziko Downa 1:2000, utz v poradku, ale zkazila mi to krev, nastesti nebyla tak spatna jako u syna. Jedna hodnota hormonu lehce mimo. Jen deti delaly neporadek, prekvapive i ta moje mala hodna holka, tak sly s manzelem driv do cekarny. No a diky tomu mi nikdo nepripomnel fotku, tak jsme bez obrazku.
2. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 to teda bylo od tech lidi pěkně sprostý a co se tyče zaměstnanců já bych si pak SLA na ne ztěžovat, nebo spis vynadat, ze pěkné děkuji za pomoc. Já sem dělala v obchodě a ne jednou sem takhle zákazníkovi pomohla, i když sem seděla zrovna za masou, prosté jsem přestala pracovat a pomohla sem. Lidi jsou dneska fakt zli
2. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 to je mi líto, taková nepříjemná zkušenost. A je fakt smutné, že se nenašel jediný člověk, který by se u tebe zastavil a zeptal se tě, jestli jsi ok. Já už jsem jednou měla zkušenost, že se na městě potácel člověk, který byl evidentně opilý, ale pořád padal na zem a byl celý od krve, tak mi to nedalo a zavolal jsem záchranku. Pořád jsem si říkala, že vůbec nemusí být opilý, ikdyž to tak vypadá, tak je mi fakt smutno z toho, že lidé tě obcházeli. Navíc u mladé holky je to fakt nepravěpodobné. Snad už se ti nic podobného nestene a budeš v pohodě.
2. led 2014 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Tak to je hrůza... Taky jsem takhle jednou pomáhala pánovi, přesně jako ally8. Byl od krve a ležel u nás ve městě na rušné ulici. Viděla jsem ho z dálky, lidi kolem chodili a nikdo nic. Tak jsem k němu šla a začala jsem na něho mluvit, budit ho. Teda v tomhle případě opilý byl, ale to nevadí, hlavu měl na šití, tak jsem mu zavolala záchranku, ale co jsem se musela smát, jaký jsou lidi hrozný pokrytci.... jen co jsem se začala starat, tak okolo najedou asi čtyři lidi a taky jako museli pomáhat, ale že by byl někdo první krom mě to ne :angry: A další zajímavost, když jsem byla s Danečkem v 9. měsíci, tak se mi udělalo taky ve městě špatně, musela jsem si sednout na chodník. No břicho viditelný jak blázen, byl květen, takže opilectví vyloučeno :grinning: , no a stejně se nikdo ani nezeptal, jestli mně něco není!!!!
2. led 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2
@zuzulajda87
Holky to je fakt děs jak jsou někteří lidi bezohlední...nejlepší nechodit sami nebo mít v kabelce aspon lahev vody... I kdyz jak pise zuzulajda ze si nemohla ani zavolat pomoc tak by tohle asi taky nepomohlo.
2. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem měla chvilinku pocit, že jsem chytla srdíčko, trvalo to jen pár vteřin a fakt je, že to znělo úplně jinak než ty tepny nebo co to slyším .. pak už jsem to nemohla zase najít
2. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset neboj,miminko je asi špatně natočený,vydrž:slight_smile:
2. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset @petulaho HOLKY, a u toho AS sedíte nebo ležíte? asi je lepší si lehnout, to se bříško natáhne a je to blíž k děloze, že?
2. led 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ blahopřeji ke screeningu - taky nemám fotku, ale za tu dobu, co mi mimčo měřili jsem si ho vryla do hlavy.. po neděli jdeme na další kontrolu, tak už ho zase uvidíme :slight_smile:
2. led 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska lezim a nejlepe slysim srdicko hned po ranu
3. led 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska
@petulaho

já ho hledám taky v leže, ale až večer jak přijdu z práce, schválně zkusím o víkendu ráno :slight_smile:
3. led 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Moje holka je 13.10.12 :slight_smile: A jak se citis a zvladas? My ted marodime, me je blbe, ryma, kasel... Tak mi dost pomahaji nasi. Manzel je cely dny v praci..
3. led 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Taky mam AS a mozna uz jsem srdicko nasla...uz je to moje druhy a u prvniho jsem poslouchala taky a stejne si nejsem jista..:D
3. led 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Me to ani neprekvapuje, lidi jsou desne nevsimavy... Na druhou stranu nedavno jsem mela rozbity kolo na aute..v podstate jen kosmeticky problem...a nekolik ridicu nevahalo a zastavilo a upozornilo me na to-v 99% chlapi... A nakonec me dokonce zastavil nejaky pan, vyskocil z auta a poruchu opravil... Jako celkem jsem koukala...
3. led 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho a jak hodně tlačíš na bříško s tím přístrojem? já mám relativně velký břišní špek, tak si říkám, že přes něj toho asi moc slyšet nebude:frowning2:
3. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oggynka No zvládám to vcelku dobře myslí. Doma jsem si teda musela říct o větší pozornost a více pomoci s malou, abych ji nemusela tolik tahat. Přece jen je už těžká. Mně je dobře, nezvracím, vlastně nemít průkazku, tak ani nevím, že jsem těhotná. Moje prsa teda teď zjistila, že se něco děje a začínají pobolívat. Ale to je jako před MS, tak to neřeším :slight_smile: Jinak jsme všichni zdraví. Malá vlastně kromě 6.nemoci neměla nic, očkování zvládla skvěle, takže zdravé dítě jako řípa, ťuk ťuk... Manžel měl teď 3 týdny volna, takže od pondělka to vypukne nanovo - být s ní sama. Máš dobrý, že máš na blízku rodiče. My máme oboje rodiče daleko a kousek ségru. Ale ta má teď miminko, takže má svých starostí dost.
3. led 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 tak to je super, ze zvladas v pohode... Ja malou taham celkem dost...ale ona nema ani 10 kilo... Do doby nez jsem onemocnela, tak jsem taky byla v pohode, vlastne jen unavena.. To jsem mela i pri prvnim tehotenstvi-v 9 usinam..:D tak obcas k maly vstava manzel...ale jemu to vubec nevadi... S nasima mam fakt kliku...bydli vedle nas..bydlime na vesnici a mame baraky vedle sebe..takze jen prebehnu zahradu a jsem u nich... A oni jsou doma, takze maji casu dost a je to jejich prvni vnouce, takze kolikrat by mi ji ani nechteli vratit..:D
3. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_ Gratuluji k úspěšně zvládnutému screeningu! Mě to teprv čeká 8. ledna. Píšeš, že jsi u sebe měla i manžela. Doporučuješ teda drahou polovičku vzít s sebou na ten screening? Já právě nevím jestli ano nebo ne. Na jednu stranu si říkám, když bude pan doktor zkoumat podrobně mimi kvůli vadám, tak ať na to má klid, ale na druhou stranu, když vidím ty fotečky z toho screeningu, tak je to asi o něčem jiném než běžný ultrazvuk, že? :slight_smile:
3. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulajda Rozhodně ho vzít s sebou, mrzelo by mě, kdyby o to manžel přišel :slight_smile:
3. led 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulajda tak manzel chce jit a chtel i pri prvnim a byl z toho uplne hotovej. Urcite doporucuju vzit ho s sebou, pokud chce.:slight_smile:
3. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik @oggynka On už se mnou jednou byl a byl z toho nadšený:slight_smile: První si myslel, že tam skoro nic neuvidí, jenom takovou fazolku, ale nakonec šli pěkně už vidět končetiny, hlavička apod. Nebyla jsem si tím doprovodem na screening právě jistá, jelikož nevím, co od toho očekávat, tak se radši ptám Vás zkušených, co si tím už prošli :wink: Bála jsem se spíš z toho důvodu, aby na to měl Dr. klid, když se jedná o tak důležité vyšetření. Dám teda na rady a půjdeme společně :slight_smile:
3. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek