• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@petulaho ano, přesně jak píšeš. Už ráno si říkám, jak ten den přežiju a těším se až půjdu večer spát. Jsem vzteklá, nervní a nemůžu vydržet sama se sebou. Mám pocit, že mě nikdo neposlouchá. Rejži zvládnu i 2x za sebou připálit, co uvařím mi ani nechutná.... No prostě k ničemu :frowning2:
3. led 2014 ve 20:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori krásná fotečka :slight_smile:
3. led 2014 ve 20:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori mě taky nebylo nijak dramaticky zle,ale dneska mě bolí žaludek-najím se je to chvilku lepší a pak zase bolí asi hlady,ale i když se najím hlavního jídla...tak jsem z toho taková otrávená...
3. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena jo i manžel je ze mě neštastnej-mm to teda jen některý dny,bez nálady,nepohodneme se kvůli blbosti....no hnus..asi i to počasí tomu nepřidá..a hlavně si přijdu strašně nešikovná...
3. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace ke screeningu moc krásné fotečky @simculajs @pisisvori
3. led 2014 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, mohu se k Vám přidat ? Asi před měsícem a půl jsem si dělala testy.. oba mi vyšly pozitivně, já tomu nemohla uvěřit . Poté jsem se objednALA k panu doktoru a ten nám to štěstíčko potvrdil. Dnes jsem v 9 týdnu, podle poslední M. v 10. Nemůžu se dočkat, až půjdu 14 ledna na kontrolu. Doufám že uslyším jen dobré zprávy. Mám z toho strach. Snažím se na to nemyslet.:(
3. led 2014 ve 20:26  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Mám to stejně, baví mě jen MK, ale třeba vařit nebo uklízet je nad moje síly, obdivuju holky co už mají jednoho prcka doma. Většinou vstanu, najím se a bud si jdu ještě lehnout nebo jen tak sedím a čumím do blba. A hlavně mi přijde že se ted soustředím jen na mimčo, ale dostante do hlavy něco jinýho :slight_smile: ale jak pise pisisvori, myslím si že tím druhým trimestrem se to změní :wink:
3. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena Děkuji :slight_smile: a s tím vařením jsem na tom stejně, bud to spálím nebo se to nedá jíst a to si myslím že jsem vařila dost dobře :grinning: a ty nálady radši nemluvit, máme tu ted devět štěnat a už se nemůžu dočkat až “půjdou z baráku“ k páníčkům páč já už na ně nemám nervy, manžel to nechápe, vždycky sem je opečovávala a když odcházeli tak jsem to pokaždý tragicky obrečela :grinning: hormony no :grinning:
3. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho ano, taky to tak mám. Ale u mě to dělá z více než 50% to počasí, jsem taková snad každou zimu. Teď je to ale dost extrém, i práce jde mimo mě, dokud vyloženě nehoří, to si pak nadávám, jaká jsem blbka, že nestíhám. Ale nemůžu se přinutit nic dělat prostě.
3. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho mě teda blbě není vůbec, nezvracela jsem ani jednou za celou dobu, jím v pohodě, víc než předtím, ale mě zase trápí záda a pánev a to fakt dost .. už teď se děsím co bude až budu mít fakt velké břicho :unamused:. Mám takové bolesti, že se někdy nemůžu ani zvednou z postele a první posazení ráno v autobuse, to je taky bolest než si zvyknu .. ta pánev tak bolí, že mě bolí sedět a to sedím v práci u pc .. nedej bože, že si mám sednout na tvrdé, např ve vaně, auííí :frowning2:.

@pisisvori mě taky píchalo v podbřišku a celkově mě bolelo břicho jak jsme nedávno stěhovali, taky jsem se neustále ohýbala a z toho mě bolí i v kříži, takže je to fakt super :confounded:

Já jinak chodím pořád do práce, takže mám jiné věci na starosti a nepřemýšlím jen nad tím těhotenstvím, to spíš až večer jak přijdu domů a jsem právě za to ráda, nechtěla bych být doma a od rána do večera řešit jen tohle. To by mě fakt nebavilo i když fakt je, že někdy si říkám, že mě to unavuje, že bych si ráda odpočinula, lehla si, než tam seděla na tom bolavém zadku a snažila se neusnout :grinning:, ale pak si hned řeknu, co bych dělala doma a přejde mě to :slight_smile:.
3. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs myslim, ze v prvnim tehotenstvi jsem to mela taky tak, ale prave, ze tim, ze mam doma prcka, tak fungovat musim a nepremyslim nad tim jestli se mi chce nebo nechce..:slight_smile:
3. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho já ráno vstanu, mám super náladu, pustím si písičky, zpívám si, tancuji a za 3O min.jsem unavená bez energie a bez nálady :slight_smile: Střídavě oblačno až skoro jasno :slight_smile: Ale poslouhám své tělo a když jsem unavená, lehnu si. Ted jsem se snažila si trošku zacvičit. Zítra zkusím procházku. Taky jsem občas vytočená, kvůli blbostem, jako včera, když jsem chtěla dělat palačinky a nebylo mlíko. A to fakt u sebe neznám. Ale to k tomu asi patří. Vždycky se uklidnuji, že jsou to jen hormony a že bude zase lépe :slight_smile:
3. led 2014 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 jj mluvíš mi z duše...musíme doufat že zima nebude dlouhá....počasí dělá své,to jsi taky uvědomuju
@elisset hmmm,to taky není příjemné...já si teda nedokážu představit že bych chodila do práce,už to vstávání...ale hlavně nejsem na rizikovém těhot.z vlastní vůle,prostě po třech potratech tě dr.automaticky doma nechá....mě to i doma utíká,nelituju se nebo tak....spíš si jen občas přijdu k ničemu
3. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 jj musí být líp...
3. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs krásné foto. Se máš, že si mimčo viděla, já si musím počkat až do 13.1. Dneska mi UTZ neudělal. Takže jsem mimčo viděla naposledy 29.11. Prostě si tam mimi hoví po svém no :slight_smile: Je to sranda.
3. led 2014 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oggynka já taky právě funguju normálně jako předtím a to prcka ještě nemám, ale nevidím důvod proč bych nefungovala :slight_smile:, však nejsem nemocná, ale těhotná, akorát teda na sebe dávám víc pozor :slight_smile:

Jo a dneska se mi podařilo ulovit srdíčko, jupííí :slight_smile:. Akorát teda já bych to ke cválání koně asi nepřirovnala, tak snad to bylo ono, ale bylo to tak rychlé, že moje tepna to být asi nemohla.
3. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho tak v tvém případě se nedivím, to bych asi byla doma už i z vlastní vůle :slight_smile:
3. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Já sama musím říct, že jsem mnohem více unavená, když jsem doma o víkendu a víc se válím. Procházka mě většinou dost probere a jsem pak unavená tak nějak příjemně. Já chodím do práce, takže ráno vstávačka v 5.30. Ale zatim je to OK. V práci únavu ani moc necítím. Myslím, že čerství vzduch udělá tobě i miču dobře. Já jdu třeba jen na 20 min. ALe určitě se do ničeho nenuť, pokud se fakt necítíš, tak odpočívej.
3. led 2014 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no právě,člověk je tak vystresovanej-nebo na začátku jsem byla...abych nic nechytila...sice dělám v kanceláři,ale v nemocnici,takže zdravotníci za mnou pořád chodí a můžou donést různé bacily,ale jinak relativně klidná práce...vím, že by mi to rychleji utíkalo...ale zase to dojíždění v zimě a tak--jsem ráda že jsem doma...v klidu si budu na mimčo moct vše připravit....
3. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 já bych i ven šla,bydlíme na vesnici,ale u nás je ted pořád taková inverze a z toho mě bolí hlava...takže vždycky když to některý den povolí hned ven vyběhnu...
3. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Jj četla jsem to tak snad ví co dělá, já kdybych ho neviděla dneska tak taky asi až toho 10.1 ale někdo už tu psal že plašíme že máme nárok jen na tři utz za celé těhu. Mi dneska mamka říkala že i na konci těhu chodila jen jednou za měsíc :wink: a to rodila před šesti rokama
3. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Gratuluji k srdíčku :wink:
3. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset nepomáhají ti na ty záda třeba nějaké protahovací a uvolňovací cviky ? Mám skoliozu páteře a mě to teda dost pomáhá. Vždycky se na večer trochu protáhnu a svaly se uvolní. Zatim teda musím zaklepat, že mě záda nebolí a snad to zvládnou i s rostoucím břichem.
3. led 2014 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho já se ti vůbec nedivím a naprosto to chápu :slight_smile: .. spíš moc nechápu holky, co jsou prvně těhotné, nemají žádnou špatnou zkušenost a hned letí na nemocenskou. Přitom jim nic není a nebrání v tom dál pracovat. Je to samozřejmě jejich věc, jen to nechápu. Třeba jedna moje kamarádka zjistila v pátek, že je těhotná a od pondělí už byla na nemocenské a to taky seděla v kanceláři :sweat_smile:. Nevím no, podle mě to není nemoc, je to těhotenství, kdysi ženské pracovaly na poli do porodu, porodily někde v křoví a makaly dál. Prostě bych to tak nehrotila, protože i ta psychika dělá hodně si myslím .. Ale každý ať si dělá co chce a co mu vyhovuje :slight_smile:. Já třeba dojíždím do práce autobusem hodinu a půl celkově a kdyby mi bylo zle, těžko bych do té práce dojela a taky bych musela být doma, takže jsem byla fakt ráda, že se mi to vyhnulo a můžu pracovat dál.
3. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 no já ti nevím .. četla jsem, že tyhle bolesti jsou z toho, jak se ti ta děloha roztahuje, tak moc nevím, zda na to něco nepomůže. Každopádně chci začít chodit na těhotenskou jógu, tak uvidíme co to udělá a taky bych ráda chodila plavat, ale mám tak hroznou pleť, že se stydím jít na ten bazén, kde to půjde všechno vidět, když nebudu nalíčená :unamused:.
3. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset aha, tak to je možné. To ti asi teda nepomůže. A s krásou si v bazénu nedělej starosti. :slight_smile: Já mám taky všude samí pupínek. Včera jsem si namazala obličej a dekolt samoopalovákem a je to super. Červené pupínky nejsou tak vidět a na zimu si nemusím dávat tolik makeup.
3. led 2014 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji ke všem úspěšným NT screeningům. Já se dnes také objednávala, jdu 15.1., to bych měla být 11+6 podle MS. U nás to dělají tak, že na krev se jde pokud možno do konce 12tt a dělá se rovnou UTZ, když je na UTZ špatně vidět, objednají vás na ještě jeden třeba na 14tt :wink:. Minule jsem byla na NT v úplně stejný den těhotenství a vše bylo krásně vidět a dr. nám řekl i to pohlaví. Tak uvidíme teď.
@simculajs my máme zase doma 6 koťátek a jak jsem se na ně těšila, tak teď bych je občas zahlušila :grinning:
@elisset s tou bolestí zad si můžeme podat ruce. Brzo budu ráno potřebovat jeřáb :grinning: . Mě tedy hodně bolely už před otěhotněním. Pak se to po rehabilitacích trochu zlepšilo a teď je to tedy síla. Ale já jsem po úrazu páteře, takže se to asi i dá u mě čekat :confounded:
No a jinak mi toto těhotenství utíká strašně rychle, i když je mi dopoledne dost špatně...no jo, ale dvě malé děti, pes, kočka a 6 koťat mě moc odpočívat nenechají, tak se prostě musím vždy vzchopit :grinning:
3. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset urcite..kort kdyz jsi uz bez manzela,tak jeste byt doma by bylo k nicemu.mimochodem jak to zvladas?
3. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 já si dát samoopalovák na obličej, tak se bojím, že se osypu ještě víc .. no já mám depky jak jsem osypaná, hnus fakt :unamused:
3. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho děkuji za optání, zatím dobře, přece jen to jsou tři dny co odjel ... ale voláme si každý den, on už se na hotelu spřátelil s kdekým, je takový hodně společenský .. nejdřív mi volal, že se ubytoval a za půl hodiny už mi přišla sms, že si potykal s kuchařem, recepční, majitelem hotelu i jeho bratrem :grinning:. Takže ve finále ho dá majitel od pondělí do lepšího a většího pokoje a udělal mu cenu. To je fajn, že manžel na sebe hodně váže lidi, on je totiž hrozně zábavný a každý si ho hned oblíbí, což se mu do života hodí, třeba zrovna v této situaci :slight_smile:. Kuchař mu taky řekl, že o jídlo se starat nemá. Takže když vím, že se tam má dobře, tak mi je hned lépe. Naši jsou zatím v pohodě, snaží se, naši mě rozmazlujou, což u nich nebývá zvykem, ale jsou celí poprdění z toho, že jsem těhotná :slight_smile:. Brácha ten skoro není doma, takže mám stejně skoro pokoj pro sebe a když je, tak mi to nevadí, máme dobrý vztah, takže pokecáme :slight_smile:. Já hlavně jsem pořád nervozní, že není podepsaná smlouva na ten byt kam máme jít, nebudu asi v klidu dokud to nebude, protože po té zkušenosti už nevěřím asi ničemu ..
3. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek