• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
tak všechno zabaleno a zítra odjezd na týden na Moravu za rodiči a pak už vytoužená kontrola a potvrzení mimíska ...já se asi zblázním :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já pozitivní test našla 26.10. 2013 a termín porodu mám 9.7.2014 :slight_smile:. Dneska jsem byla u doktora na prohlídce a jsem 6+1 tt a už mám i první fotku fazolka :slight_smile:.

@leze vidět už by měl jít krásně, mně už šel vidět pěkně i minulý týden :slight_smile:
14. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska no já už jsem radši doma od ET, minule jsem to nějak nehlídala a dopadlo to jak dopadlo, tak chci mít jistotu..hlavně dělám s dětmi a tam furt lítají bacily, tak jsem to zalomila ...
14. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset vítej :slight_smile:

@jaka17 tak to je jasné, že jsi po IVF doma. Já byla vždycky po IVF i KET na PN. Jen po jednom KETu jsem si vzala dovolenou a nešla prodloužit, zjistila jsem těhu, šla jsem do práce, byla tam pár týdnů a v 7tt mi zjistili zamlklé.. Tak to už nechci moc riskovat. Sice to bude asi depka, ale za to zdravé dítě ta práce nestojí..
14. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jasně, jedině souhlasím..já pokud to bude prosperovat, tak se do práce asi už vůbec nepodívám..no uvidíme..rozhodně budu trošičku klidná po screeningu v tom11-12 tt...
14. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to já taky - prostě to budou letos velmi zajímavé vánoce :slight_smile:
14. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jo jo, ty už budeš mít to nejhorší čekání za sebou...závidím...rozhodně si krásně užiju Advent, klidné pečení a vybírání dárků na e.shopech...tak jen si přát, ať mimi vydrží a v lednu to vybojujem...
15. lis 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,můžu se přidat?zatím nechci nic zakřiknout,dle PM bych měla být 4+3, ve středu jsem byla na 1.UZ,ale ještě nebylo nic vidět,ale HCG 634,80 a dneska po týdnu (od zjištění těhot.)nádherné dálnice na testu (tak brzy a jsem je nikdy neměla), jsem po 3.spontánních potratech vždy okolo 7tt, nyní mám ale nasazený hned od 17DC Utrogestan a už od srpna beru Prednison, tak tentokrát věřím, že to prostě vybojujeme...jinak na další KO jdu ve středu 20.11.,tak doufám, že už bude dutinka vidět a hlavně, že mi dr.napíše neschopenku.
15. lis 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno všem :slight_smile:
@petulaho Ahoj a vítej! :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Ahoj, vítej!
Všechny budeme držet palce, aby to vyšlo a v červenci přibylo další mrně :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, jeden den se člověk nedostane na net a tady je vytapetováno :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vytvořila jsme nám tabulku... Dostali jste se do ní všichni, nebo mám na tom ještě zapracovat? :grinning:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkRe4X82PxnWdEZJYjUtZ2lBMTJoYlNYLTB0MFBwa1E&usp=drive_web#gid=0
15. lis 2013 v 08:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena :confused: a jak se k ní dostat?? :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jdu na tom ještě pracovat :grinning:
15. lis 2013 v 08:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena OK :slight_smile: Mám sice účet na gmailu, ale... jsem blondýna a k tomu technický mimoň, tak jen jestli mi něco neuteklo :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Jéjé Peťo, gratuluju a vítej. Znám tě ze skupinky Potrat a jak nastartovat...i když jsem tam přispěla asi 3x a jen spíš nakukuju :slight_smile: Moc ti držím palce, aby to tentokrát bylo tak, jak má být.
@zenablazena po mě to chtělo schválení přístupu, tak ti asi přišel mail, abys mě tam pustila :slight_smile:
Jinak nevím, proč se tomu říká ranní nevolnosti - mě už druhej den je blbě večer, případně v noci...jako nezvracím, ale nemám k tomu daleko :confounded:
15. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 už by to mělo být veřejné :slight_smile: Jde už nahlédnout?
15. lis 2013 v 08:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Také jsem blondýna a k tomu s extrémně dlouhým vedením a těhotenskou demencí :grinning:
15. lis 2013 v 08:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena děkuji za přijetí:slight_smile:
@klariss01 děkuji moc,i já v to pevně doufám, cítím se krásně a moc si to užívám....ale až budu doma, budu klidnější....
@veru324 jéé děkuji:slight_smile:já to tam ještě neřekla:slight_smile: nějak jsem čekala na tu středeční kontrolu, že se snad pochlubím už i fotečkou:wink:a kolik ty jsi tt?a ty máš za sebou taky potraty?
15. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena to snad ještě nééé :grinning: dokud ty blonďatý mozky nebudeme mít úplně vykojený, tak je to ještě furt dobrý :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena můžeme se do tabulky nějak dopisovat?nebylo by lepší to psát rovnou do fóra?
15. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho To je dobře :slight_smile: Cítit se fajn je polovina úspěchu :slight_smile: Také mám kontrolu 20.11., snad bude všechno v pořádku :slight_smile: Cítím se taky v pohodě, ani mi není překvapivě blbě... a prsa rostou :grinning: :grinning: tak snad...
15. lis 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena tu tabulku nějak nechápu, jsi tam jenom ty :grinning:
@petulaho moc ti držím palce aby to tentokrát vyšlo :slight_smile:

Já jsem úplně poprvé těhotná, tak doufám, že to doklepeme s fazolkou až do konce .. Mám hrůzu z těch zamklkých těhotenství, potratů atd. Ani jedna moje kamarádka první miminko snad nedonosila :frowning2:.
15. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zenablazena a jinak tu těhotenskou demenci už taky pociťuju,hlavně teda moje kolegyně v práci :grinning:
15. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset nesmíš myslet na nic negativního....nestává se to každé ženě....prostě věř svému tělu a miminku:wink:
@klariss01 já jen musím pořád jíst:slight_smile: a prsa taky pěkně rostou-za což se nezlobím:slight_smile: a i jsem krásně unavená:slight_smile: takže kdyby to takhle zůstalo celý první trimestr, nestěžovala bych si:slight_smile:
15. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset buď v klidu, mít potvrzené těhotenství od lékaře už je úspěch. Vím, že se může stát kdykoli cokoli, ale už jsi mohla prodělat několik potratů a ani o tom nevědět, prostě embryo mohlo odejít při menstruaci, jako obvykle... hlavně myslet pozitivně :slight_smile: taky čekám první a docela jsem se načekala, tak doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, zda jsou v lékárně zakoupit prázdné želatinové kapsle? Na nevolnosti je dobrý zázvor, ale nevím, jak ho do sebe dostat, když je táááák hnusnej, tak mě napadlo nacpat ho do těch kapsliček. Už jsem to vyzkoušela, funguje to, ale kapslí mám málo. Získala jsem je jen díky lékům, které brala dcera - byla malinká a tak jsem jí prášek dávala na lžičce a kapsličky mi zbyli...
15. lis 2013 v 08:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena mě nejde do tabulky vpisovat, i když jsem přihlášená, jak na to:slight_smile:?
15. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena tak jsem se snad doplnila :grinning: pokud jsem to nějak nezmastila :sunglasses:
15. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena ani čaj nevypiješ?
15. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek