Mirákulum - zabaví se i menší děti?

zuzaaaaa
15. čer 2019

Holky prosím, kdo jste byl v Mirákulu, je to i pro menší deti-2 roky. Případne nějaké doporučení na zábavný park ve středoceskem kraji + - kolem🤣. Dekuji

alterego
15. čer 2019

Doporučuju Farma park Soběhrdy. 😉

misicka1988
15. čer 2019

@zuzaaaaa Také spíše doporučuji Farma park Soběhrdy. Mirákulum je spíše pro větší děti.. jako je tam pár věcí i pro mrňata, ale rozhodně si to užije se vším všudy až bude starší.. My tam byli před 4 lety se staršími dětmi - to byla paráda, a s nejmladší plánujeme nejdříve příští rok, to jí bude cca 3 a tričtvrtě roku..

jatva
15. čer 2019

Chodievam s detmi 4 a 2 roky a ten dvojrocak si to uziva viac. Vobec sa neboji narozdiel od brachy.

lenkaluk
15. čer 2019

@zuzaaaaa nám se líbilo v Chlumci nad Cidlinou, Fajn Park. Atrakce super, jen jídlo nic moc. Doporučuji vzít svačinu.

jaja01k
15. čer 2019

Poprvé jsme byli v Mirákulu se starším, když mu bylo rok a půl, a vydrželi jsme tam celý den, vůbec nechtěl jít domů, moc si to užil.

katella
15. čer 2019

Byla jsem v Mirákulu minulý týden na výletě s páťáky - byli nadšení. Ale řekla bych, že starší by se tam za chvíli nudili. S dítětem 2 roky bych jela určitě - u všech aktivit se můžete v klidu posadit a koukat na své dítě. Vše je bezpečné. Fajn je, že je v parku instalováno několik mikrovlnek. Byli jsme tam 6 hodin a pořád děti neměly dost.

magdanaty
16. čer 2019

V Mirakulu jsem byla s dcerou loni, to jí byly necelé dva roky a samozřejmě jsme nevyužily vše...ale i tak se zabavila a bavilo jí to tam, takže já doporučuji.

werik153
30. črc 2019

Ne, byli jsme tam se školou a je to spíše pro děti od 5 let. Malé 3-4 leté nic moc

hanih
30. črc 2019

Jak tak koukám, tak asi jak které děti. Starší dceři jsou necelé čtyři a ta si to tam užívá. Jako dvouleťačku bych ji tam asi nevzala. Respektive, třeba i vzala, ale musela bych jí stát pořád za zadkem, protože bych se bála, že se jí něco stane. Jak tu někdo psal, že je tam všechno bezpečné, tak to si nemyslím. Je tam spousta míst, kde se dá spadnout, zranit se. Starší mají přecijen lepší koordinaci, jsou na tom pohybově lépe. A co jsem viděla, tak často s dětmi cca do čtyř, pěti let na spoustu atrakcí chodil některý z rodičů, aby je jistil. Mladší, rok a čtvrt stará dcera, strávila návštěvu tam převážně v kočárku nebo hrou s kamínky, pobíháním kolem nás apod, atrakce ji ani nezajímaly.
Jinak se připojím k ostatním a pro mrňata doporučím Farmapark Soběhrdy. Pro děti je to super 🙂

tauriel_nm
30. črc 2019

A Mirakulem neporadím, ale minulý týden jsme navštívili Farmapark v Soběhrdech a za nás vřele doporučuji! 🙂

hannicka32
30. črc 2019

Dcerka, čerstvě tři roky. Byli jsme před pár dny a moc si to užila. Dvouleté dítě už určitě zvládne spoustu věcí a bude se mu tam líbit. Všude mohou i rodiče, tak dětem pomůžete.

linee
30. črc 2019

@zuzaaaaa chystame se o vikendu deti 3,5 a rok. V Sobehrdem jsme byly a za mne to pro tak male deti neni. Je pouze kdyz jsou v kocarku - koukaji na zviratka. Je to hodne dokopce a z kopce, takze peso se ti neuchodi a jedine, kde si umim predstavit vyziti je nahore hned u vstupu ve vnitrni hernicce. Za mne Sobehrdy spise 3 a vyse.

olif84
30. črc 2019

@zuzaaaaa Heroland u KH, hodne muziky za malo penez 🙂 Obcerstveni je klasika, smazeny 🙈 Letos jsme teda jeste nebyli, ale pokud vim, slibili pridat do nabidky i neco lehciho 😉

hanih
30. črc 2019

@linee Je vidět, jak je to různé. My byli v Soběhrdech cca před rokem, když starší bylo něco přes dva a půl a byla nadšená! Běhala tam kolem ohrad, kopec nekopec, koukala na zvířátka, skákala na trampolíně... Kočárek jsme pro ni vůbec s sebou neměli. V Mirákulu jsme byli nedávno a to si užila, ale v těch Soběhrdech bych řekla, že byla nadšenější. Ale ona je celkově víc na ty zvířátka.

linee
30. črc 2019

@hanih to urcite, ale troufam si rici, ze dva a 2,5 je jeste rozdil.

linee
30. črc 2019

@hanih ale nejlepsi je proste osobni zkusenost🙂

ivetaa94
30. črc 2019

Určitě záleží jak které dítě. Byli jsme asi měsíc zpátky se synem, 2 roky mu budou v říjnu a pro něj to ještě teda není. Vydržel na těch trampolínách, ale ještě je malý na tom aby tam byl sám a top byl vodní svět, ale na to zase nebylo úplně počasí, takže za chvíli byl zmrzlý. Já bych tam znovu dřív jak v jeho 5 letech nešla.