Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
musilka
6. zář 2007
mishulle kde jste měli svatbičku? my v Mnichově Hradišti
klouzavka
6. zář 2007
Mischulle: kdyby jsi někdy chtěla, tak můžeme zajít na nějaké TĚHU KAFE a pokecat.
musilka
6. zář 2007
mohli jsme se sejít všechny co sem chodíme vždyť jsme z jednoho města ne? Ach jo já už chci být taky těhule a chodit s váma na cvíčo 😞
mishulle
6. zář 2007
Svatbičku jsme měli na Sychrově, no sejít bychom se mohly, stejně jsem na riziku a jsem celý den vesměs doma
klouzavka
6. zář 2007
musilka: TAK JO,JÁ JSEM PRO, I MŮJ TONDA, NEBO ANČA.
musilka
6. zář 2007
Dobře tak kdy a kde mě je to fukajs já se přizpůsobim můžu klidně i dopo 😃
mishulle
6. zář 2007
já můžu furt
musilka
6. zář 2007
klouzavka kdy můžeš ty?
musilka
6. zář 2007
mishulle vezmi mi ukázat fotky ze svatby já ti je taky vemu já si tyhle věci hrozně ráda prohlížim 😃
mishulle
6. zář 2007
ok, vezmu. a už je domluvený kdy?
musilka
6. zář 2007
mishulle neni klouzavka se asi někde kluže ona rozhodne podle toho kdy bude mít čas ona já mám flexi práci :-N
mishulle
6. zář 2007
ok
musilka
6. zář 2007
a budete na mě všichni šahat (slušně samozřejmě) 😃 😃 😃 abych zase chytla těhu bacil
mishulle
6. zář 2007
jo hra na ošahávanou, jo? 😉
klouzavka
6. zář 2007
holky: je mi jedno, který den, ale až v15h končím v práci. Pracuji u autobusového nádraží, takže jsem v centru.Tak už mám objeednaný spinink, už se moc těším, manžel mi hlavně zdůrazňuje, ať to nepřeháním, ale já už potřebuji někam vyrazit a hýbat se!
musilka
6. zář 2007
klouzi o.k. tak po třetí hodině, co třeba příští tejden? třeba v úterý?
musilka
6. zář 2007
mishulle stačí když ne mě budete dejchat třeba ať nevířim ošahávací pomluvy 😃 😃 😃
klouzavka
6. zář 2007
Ok.kde se sejdeme a kam půjdeme?Fotky ze svatby taky vezmu, jestli nezapomenu.
musilka
6. zář 2007
všechny vemte všechny fotky ať máme co prohlížet 😃 a kde? já nevim kde se tu dá jen tak jít na kafe.... do giovaniho nebo jak se to píše? ta pizza u fóra
mishulle
6. zář 2007
ok, super, to už budu bez krve, ale úterý může být
musilka
6. zář 2007
já nevim kam jinam ale kvůli těhulečkám někam kde se nekouří asi ne? ale já se tu moc v těhle podnikách neorientuju
klouzavka
6. zář 2007
Je mi to jedno. Dá se třeba jít i do restaurace Nevada, nebo na výstaviště do Cafe Slunce. Když v 15h vypadnu z práce, tak do Giovaniho mi to trvá asi tak 25minut.
musilka
6. zář 2007
no vidiš slunce to mě nenapadlo tak do Slunce?
mishulle
6. zář 2007
Cafe slunce vim kde je, giovani taky, ale kde je prosím Nevada?
mishulle
6. zář 2007
ok, tak do slunce, možřná přijdu trochu dýl, je to trošku dál od nás, ale pokusim se včas
musilka
6. zář 2007
mishulle to je kousek od autobusáku jako směrem ke kauflandu v tý jedný uličce.
klouzavka
6. zář 2007
Ve Slunci jsem ještě nebyla, ale je to dobrý nápad, pro sicher tam můžu zkusit zamluvit místa, jistota je jistota.
musilka
6. zář 2007
klouzavka a mishulle a taky petty a flow( jestli už v tý době nebude v porodnici 😃 ) tak v úterý po tý třetí ve Slunci o.k.?
mishulle
6. zář 2007
o.k.
musilka
6. zář 2007
holčičky jedu dom už mě to tu pro dnešek neba. Možná se přihlásim ještě z domova tak papa