• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
6. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: super, už si to píšu do diáře.
6. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Mishulle koukám, že jsme měli stejné místo obřadu, taky jsem se vdávala na Sychrově :slight_smile: :wink:
6. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jste naplánovaly minisrazík :slight_smile: tak to je bezva :wink: Pokud mi do toho nic akutního nevleze, tak ráda přijdu, pokud vám tedy nebude vadit, že ještě nejsem ani těhulka ani snažilka...
6. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty, přijď, rádi tě uvidíme. mám pocit, že jsem tě zahlédla na BRMS na tamní diskusi(sychrov)
6. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishulle díky :wink: Jo jo to je možné, na brms na diskuzi Sychrov jsem párkrát byla :wink:
6. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: vadit to vůbec nebude a snad tobě taky vadit nebude, kdaž se povedou i ty TĚHU řeči, i když já na to moc ještě nejsem, myslím, že se to zlepší, až to řeknu šéfovi.
6. zář 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouzavko já už se na mimi moc těšim, takže těhu řeči mi vůbec vadit nebudou, naopak... :wink:
6. zář 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky ste toho dnes nakecali :wink:
6. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten zrazik rada sa pridam ak nebudem momentalne v porodnici alebo tak... :sweat_smile:
6. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este musim zistit kde je to Slunce lebo jedine co poznam je autobusak a cesta na cudzinecku policiu a este cesta ked som bola prihlasovat auto :unamused:
6. zář 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ste faaakt uzasne... :slight_smile: inak ja som rocnik 86 takze este o nieco mladsia buduca maminka dufam, ze vam to vadit nebude :wink:
6. zář 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale neviem ci mam risknut tu cestu za vami, kedze som zatial este stale v prahe... :frowning2: lebo uz som pred terminom...
6. zář 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow, rozhodni se sama, ale pokud to riskneš, rády tě uvidíme, hlavně to nepřeceň, abys nám neporodila v autobuse :wink:
6. zář 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda ty jo mě se nechtělo vstávat. :angry: . Nakonec jsem do práce přece jen musela ale jen na chvíli. V 11 jdu stejně k sochůrkovi tak je to jedno.
flow111: bych tě kdyžtak nabrala někde na autobusáku autem nebo si dejte sraz z klouzavkou ta u autobusáku pracuje. Jo a kdyby přece jen tak v Bolce taky neni porodnice nejhorší :grinning:
7. zář 2007 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty já těhule taky nesem ale to je přece fuk :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2007 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink: dneskom zacinam odskrtavat dni do porodu... uz len sedem :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2007 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 já ti strašně držim palce :wink:
7. zář 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka dakujem.... sa uz fakt neviem dockat... ani ma nedesi predstava na porod skor plasim ci uz mam vsetko pre maleho... dnes mi dosiel aj kocik, len ho musim ist vyzdvihnut ale je to tazke takze si pockam kym dojde priatel z prace :slight_smile:
7. zář 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 opovaž se tahat ho sama :angry:
to je dobře že se nebojíš, bude přítel rodit s Tebou?
7. zář 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka. Přeju Ti, ať jsi u Sochurka v pohodě.
7. zář 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka priatel bude pri porode no neviem ci to zvladne ked tam budem trosicku nepricetna...lebo nechcem epi a ked ma nieco velmi boli tak som agresivna... :unamused:
7. zář 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klouzavka :wink:
7. zář 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
priatel sa rozhodol sam, ze chce byt pri porode tak si to bude musiet so mnou aj vytrpiet... aspon uvidi ake to je... :sweat_smile:
7. zář 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
FLOW, TO JE TAK KRÁSNÝ, JÁ JSEM ZATIM JEN U OBLEČKŮ, POSTÝLKU MÁME U MAMKY PO ŠVAGROVÝ, TAKŽE PAK KOČÁREK A TYHLE VĚCI, UŽ SE TĚŠIM NA TY VELKÝ NÁKUPY, ČIM VÍC TOHO MÁM, TIM VÍC SE TĚŠIM, AČKOLIV PORODU JAKO TAKOVÝHO SE TROCHU BOJIM
7. zář 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishule ja mam vecicky nakupene a kocik si dnes vyzdvihnem .... mam toho pre maleho asi dost ale neviem som prvorodicka tak som zvedava a ked tak popripade dokupime... :wink: :wink:
7. zář 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak porodu sa neboj... :wink: :wink: nejako to zvladneme uvidis... :wink:
7. zář 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ, mě bylo zase po delší době ráno špatně, no můžu si za to sama, vypila jsemjen čaj a do ničeho nekousla a běžela do práce, cestou mi bylo blbě, tak jsem byla , jak bezdomovci, no odložila jsem si na trávník. a bylo fajn. :sunglasses: :confounded:
7. zář 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka ono to po case prejde :wink:
7. zář 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka, to se mi taky stávalo, pak jsem koukala, kde je nejmíň lidí a nejvíc travnatý plochy
7. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek