• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
mishu :sweat_smile: :sweat_smile: priroda vola.... :sweat_smile: :sweat_smile: moja znama trpela jak zviera sa jej zdvihal zaludok pri vsetkom chuda... :confounded: ja som taky problem nemala iba trochu zo zaciatku :wink:
7. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem bez problému asi měsíc, uff
7. zář 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre ... vezmi si, ze fakt 80 percent tehuliek trpi na zaciatku nevolnostami... je to krute... :confounded:
7. zář 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
,ě bylo ze začátku po ránu dost blbě, teď je to už lepší, ale musím si ráno aspoň 1x kousnout třeba do chleba a je to v pohodě. Jo a jinak se mi stává, že tak po2,5hodinách mám hlad a pak mi začíná být i z hladu blbě.
Holky, jak jíst, abych v těhotenství nepřibrala moc a pak ze mě nebyla koule obrovská, mám sklony k tloušťce. :frowning2:
7. zář 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka ja som zatial pribrala 27....viem je to desne ale mala som malo pohybu a hrozne chute na sladke... hlavne ti mozem doporucit aby si jedla pestro a mala pohyb a telo sa vysporiada samo, vies aby malemu nic nechybalo... :wink: a hybat sa ak to nemas zakazane :wink:
7. zář 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak u mna robia vela aj geny... lebo stravovanie som nijak nezmenila ale metabolizmus skolaboval pod naporom hormonov... :confounded: tak sa zo mna stala slonica... no co uz ved to potom pri malom vybeham..aspon dufam :sweat_smile:
7. zář 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka a aj previdelne papaj mensie porcie to mi poradila dr... :wink: ved za posledne dva mesiace som pribrala 3kg co je uz uspech ale je to aj voda...
7. zář 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala do teď 2 kila
7. zář 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishu tak to sa nestresuj.... ono to pojde pomalicky ak sa nebudes nalievat vodou :wink: to mas tak akurat ked si v 17tt :wink: :wink: ja som v tom obdobi mala hore uz 12 takze to mas uplne fantasticke :wink:
8. zář 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 tak to má být bábetko se přece nemá bouchat o kosti :wink: ale já se bohužel zakulacuju aniž bych čekala miminko :sweat_smile:
10. zář 2007 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste se měli jinak o víkendu? já ho skoro celý prospala :astonished:
10. zář 2007 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: Já jsem byla od pátku pryč.Byla jsem kámošce na svatbě.Svatba o60lidech, to není nic pro mě, tak že celkem šok.
Ze soboty na neděli jsem šla spát skoro ve tři, tak jsem byla včera celkem K.O.
10. zář 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle: jak to děláš, že jsi doposud přibrala jen 2kila, to vůbec nejíš, nebo se se dost hýbeš?
10. zář 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka tyhle mega akce taky nemusim. Nás bylo na naší svatbě 20 a i to už mi připadalo dost. Ale je to o tom jak velkou má kdo rodinu. Nás moc neni :wink:
10. zář 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: No právě, kámoška má příbuzné až na Slovensku atd. Já měla na svatbě taky 20 lidí,bylo to fajn. Táta má např další 3 sourozence, tak mám i dost sestřenic a bratranců, ale ty už dlouho věděli, že jsem zastánce malých svateb, tak nebyli poti, když jsem je nepozvala.
10. zář 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamarádka taky pochází ze Slovenska měla v lednu svatbu v kostele :confounded: byla tam strašná zima ale jak tam bylo těch cca 75 lidí tak to tam rychle zadejchali a bylo tam teplo :grinning:
10. zář 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: ... no ja som cez vikend skoro nic nerobila... priatel mal vcera narodeniny tak som bola este po meste a dosla som po hodine unavena ako pes... :unamused:
10. zář 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozmyslam co dnes budem robit.... na porod to zatial nevyzera, ale na chodenie tiez nie takze sa zaleziem do perin...vonku je aj tak zima :angry:
10. zář 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze ja chcem uz porodit lebo ma fakt uz vsetko boli... akurat vlasy ma nebolia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 vždyť už to přijde každou chvíli uvidíš. A nikam nechoď jen odpočívej :sweat_smile: až bude miminko na světě tak si moc neodpočineš
10. zář 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka to mas pravdu...ale prave na ten zhon sa veeelmi tesim :wink: lebo som dost hyperaktivny clovek a mrzi ma, ze nemozem robit veci ktore by som chcela, lebo nechcem maleho ohrozit alebo tak... jooooj sa tesim ako na vianocne darceky, len nech uz je petuldo so mnou a s oteckom, sme obaja dost netrpezlivi :sweat_smile:
10. zář 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ako ste pisali o svatbe tak my sme sa s priatelom zhodli zatial len na tom, ze raz bude ... :sweat_smile: :sweat_smile: ja sa do toho velmi nehrniem a ani on nie, lenze jeho rodina na nas trochu tlaci lebo su pobozny a stale opakuju ako zijeme v hriechu a tak :confounded:
10. zář 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platí zítra ten sraz?
10. zář 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi já doufám že jo? aspoň ty a mišulka a možná petty ale doufám že tam bude někdo krom mě...... :confounded:
10. zář 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,
venku počasí na nic a tak brouzdám po diskuzích,jsem tu dnes poprve..Nevadilo by vám,kdybych se k vám přidala?
10. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Boleslavandy :slight_smile:
Vítám felicitu :wink:
Tak mám za sebou náročný víkend...bych potřebovala ještě jeden víkend na zotavenou :grinning:
10. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra s tim srazíkem holky mi to asi nevyjde :frowning2: vlezlo mi do toho něco pracovního a holt práce je přednější než zábava...pokud to stihnu, tak se tam za Váma určitě zastavim, ale spíš to vypadá, že to nestihnu...tak snad někdy příště :wink: určitě to není poslední srazík :grinning: :wink:
10. zář 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak to dělám, první tři měsíce jsem úspěšně probli... tak jsem to dělala, taky bych měla radši bříško, ale bohužel, tak zejtra, ps fotky mít nebudu, mamka je bere do práce
10. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata tak vam na zajtra zelam prijemnu zabavu a dufam, ze sa stretneme ked uz nebudem 2v1 ale maly bude so mnou sa pridem pochvalit s drobcekom :wink: :wink:

Povodne som chcela ist ale predsa len nebudem riskovat cestu autobusom alebo autom aby som nahodou neporodila uprostred dialnice :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischulle já jsem pár fotek ssebou vzala poletim tam přímo z práce.
flow111 tak to bude lepší přijedeš nám pak broučínka a mi ho vocicmáme :grinning:
felicita ahojda :slight_smile:
11. zář 2007 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek