• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
no priatel zatial nic nehovori tak mu to az tak nevadi... no ale mne to vadi... :angry: dufam, ze po porode budem fit a budem moct zhadzovat lebo ma klepne... :confounded:
11. zář 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavne ze sa teraz napchavam palacinkami :zipper_mouth:
11. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: co jsi dělala, že jsi zhubla 15kg za 3 měsíce???
11. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi trochu dietka ale ne zas tak moc a hodně pohybu. Chodila jsem skoro každý den běhat cca 2 km a 3x týdně nějaký to cvíčo. Ale u mě se jedná hodně i o zadržování vody. Máme to v rodině a stačilo si dojít párkrát na lymfodrenáž a bylo to pryč
11. zář 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouziku a jak poznám já tebe? a jak poznáme mišuli jestli přijde :unamused:
11. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi a kde vlastně děláš?
11. zář 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka das mi recept na tu dietu? prosiiiiiim :grinning:
11. zář 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 až porodíš tak klidně ale můžu ti doporučit jablečný ocet. Prodávají ho v tabletách a je výbornej při hubnutí.
11. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ten skusim... mozno aj chrom som niekde citala, ze pomaha tiez... a vlakninu... to sa teda budem dobre dopovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jAK POZNÁME MIŠULI, TO FAKT NEVÍM. nA SOBĚ MÁ M TAKOVOU DOST PESTROU BUNDU,VLASY) ŠPINAVÝ BLOND) SEPNUTÉ DO SKŘIPCE A NA RAMENI BUDU MÍT ČERVENOU KABELKU A V RUCE IGELITKU ( ALPINEPRO ).
11. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka poznavacie znamenia igelitka z kika nabytku a alpine-pro... ste dobre :wink: ste si mali pre istotu vymenit cisla bolo by to istejsie :wink:
11. zář 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi vypni si caps lock a nemachruj na mě velkejma písmenkama NEBO BUDU TAKY PSAT VELCE :grinning: dobrý no tak taška kika a alpin :dizzy_face:
11. zář 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
FLOW11:má pravdu, bude to jistější s tím číslem, pokud chceš, nebo si budu připadat, jak když jdu na rande ze seznamky a v klopě mám růži.
11. zář 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to uzite baby potom mi mozete poreferovat :wink: :wink:
11. zář 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi haha tak já běžim do špáru pro růži radči žlutou než rudou jo? ať to nevypadá moc vášnivě :grinning: no já tam určo budu dřív ve 14:40 mám start z práce a jelikož jedu autem a s ohledem na dopravní situaci v tuto hodinu :angry: tam dorazim přesně ve tři ty jo to yl slejvák co ? číslo moje 777 900 731 tak mě prozvoň
11. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK. Já tam budu tak v15:15h.Klidně se tam zeptej,je tam zamluvený stůl na jméno Kučerová.
11. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. budu se ptát po Kučerový
11. zář 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: už se těším na nějaké dobré kafčo. Mám pocit, že asi mišule nepřijde, nebo nác překvapí,ani se tu dnes neukázala.
11. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě taky nedorazí no tak kafčo ve dvou no. Já se taky těším na kávičku měla jsem dneska jen tu raní a jsem nějak kaput. Půjdu se tam podívat do nějakýho krámku mám nákupní horečku
11. zář 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se dát trochu do pucu a vyrážim :sunglasses:
11. zář 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko všem :slight_smile:
jsem zoufalá a potřebovala bych poradit. Moje gynekoložka odchází a já hledám dobrou gynekoložku v MB. Prosím Vás o tipy, nejlépe na ženu, z chlapů mám fóbii :unamused:

Děkuju moc za každý tip :slight_smile:
H.
11. zář 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak jak jste si holky užili srazík? Já jsem fakt nestíhala, takže jsem nemohla dorazit :frowning2: snad příště :wink:

Haninka: Bohužel dobrou gynekoložku v MB neporadím...znám jen dobré gynekology...
11. zář 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda jak se máme? Včera jsem bohužel musela brzo odejít ale jsem ráda že jsem vás poznala mišule a Klouzi :wink:
Naplánujem další srazík i s petty a flow s mrňouskem :grinning:
12. zář 2007 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: taky jsem ráda, že jsme se poznali.S mišulí jsme odcházeli asi tak kolem 16:30.
12. zář 2007 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi asi tam nebo v práci na mě někdo něco prsknul a je mi pěkně blbě. Mám knedlik v krku a rymičku :frowning2: ach jo no snad to tu do pátku nějak přežiju
12. zář 2007 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: tak to nějak přežij...
12. zář 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Petty, díky za info.
Holky, vy všechny chodíte k chlapům? neznáte dobrou gynekoložku?..to snad není možný. A nemáte s tím problém? já osobně si nedokážu představit, mít za gynekologa chlapa.. :unamused:

Díky
H.
12. zář 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
haninka:ahoj, v ulici Jaselská je nějaká doktorka Fričová. Nebo na poliklinice ve Škodě - auto je doktorka Martínková.
12. zář 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte stale som 2v1.... :unamused: nejako sa to nechce pohnut... maly je asi lenivy vyst von... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka tak ja mam tiez nadchu taku mensiu, lebo to pocasie je ako na hlavu padnute...raz je teplo a raz zima... :unamused:
12. zář 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek