• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
petty nijak zvlast... nic sa nedeje... :sweat_smile: :sweat_smile: som myslela, ze uz vcera lebo som mala kontrakcie ale nic z toho...maly je vysoko takze budem priatela znasilnovat cely vikend :grinning: :grinning:
14. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zajtra idem zase na monitor takze som zvedava... joj to mam za to, ze chcem porodit...maly mi to robi schvalne :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa dnes rozpravala so svojou dr, lebo som chcela vediet viac...tak ma vysetrila a zacalovala som...no aspon sme sa porozpravali, lebo ja som nevedela co su to kontrakcie... az vcera vecer a to som si ista nebola...no je strasne to cakanie... :unamused:
14. zář 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já přijela v 11 domu a doteď jsem spala to je hrůza. No a teď jdu obalovat houby včera jich manža přines plnej koš :frowning2:
14. zář 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se k Vám přidat,jsem taky z MB a právě v 7tt. :slight_smile:
14. zář 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimimi ahojda jasně že se ,ůžeš přidat :grinning:

flow111 tak co? už něco? :slight_smile:
17. zář 2007 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka nie, stale nic... :sweat_smile: :sweat_smile: ja uz neviem ako maleho presvedcit... :frowning2:
17. zář 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
víkend byl v pohodě, jen jsem stále šíleně unavená a spavá. Včera jsem se překonala, byla jsem na kole, jen malý kousíček 23km.Od zítra mám dovolenou, jedeme s manželákem a spejskem do Železné Rudy, tak že do práce jdu až 24.9.Jinak mě začaly dost nepříjemně bolet bradavky, je jedno, zda mi je teplo, nebo zima.nevím, co s tím.
17. zář 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka neboj ono ta to prejde aj s tou unavou aj s tymi bradavkami, oni su teraz viac citlive a neskor sa to zacnu trosku nalievat tak preto budu tiez reagovat... :wink:

inak ja som na zaciatku tehu spavala aj 12 hodin lebo som bola stale velmi unavena... som chodila spat o siestej :sweat_smile:
17. zář 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi já už taky jen do čtvrtka a pak týden dovči v sobotu ráno razíme. V sobotu jsem byla v Jičíně byl nádhernej ohňostroj nebyla jsi tam klouzi?

flow111 asi se mu u tebe líbí :wink: musíš mu to nějak zošklivit
17. zář 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ale ja uz vazne neviem ako...skusala som drepy, schody, dokonca aj dva deci cerveneho... no a samozrejme som poctivo znasilnovala priatela... :sweat_smile: :sweat_smile:
17. zář 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 chudák a stejně furt nic? to je divný tak ještě nějaký bylinky zkoušela si?
17. zář 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka bylinky som neskusala.... asi je to to jedine co som neskusila :sweat_smile: ...no ja uz fakt neviem...asi si zabehnem maraton top ho mozno vytrasie a bude chciet ist von :sweat_smile:
17. zář 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maraton ne ale vim že sestřenka měla stejný problém a odpoledne šla s manželem na delší procházku do lesa a ve 2 ráno už měli holčičku na světě :sweat_smile:
17. zář 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes aj tak budem pobehovat trochu vonku tak uvidime... :wink:
17. zář 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 tak při tom hodně poskakuj :wink:
17. zář 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow, já bych ho nechala, až bude chtít ven, tak se ozve :wink:
17. zář 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishu ale ja uz nevladzem... je to desne ved uvidis ked budes na mojom mieste :wink:
17. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow, já ti to věřim, ale opravdu je asi nejlepší nechat to na přírodě, pokud to bude už moc dlouho, tak ti porod vyvolají, ale zatim bych to nechala, kdy si měla mít termín??
17. zář 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishu termin som mala v piatok...
17. zář 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 no vidiš to je teprv 3. den po termínu. Ono to půjde neboj :grinning:
17. zář 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když nekašlu nehorečkuju a nesmrkám tak bliju jak alik. To je hrůza jsem celá nějaká porouchaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolegyně tady v práci do mě pořád hučí že jsem třeba zase těhu. Kéž by ale takhle brzo to je nemožný, bohužel :frowning2: . Spíš nějakej bacil.
17. zář 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka neboj... no musi to byt dost neprijemne byt takto nachladena... zeby chripka :confused:
17. zář 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 chřipka už je pryč tohle je nějaká žaludeční viroza nebo co. Ale už od čtvrtka vůbec nemůžu fungovat a to mám jet v sobotu na to Slovensko...... :fearful:
17. zář 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi, uvidíš, co to bude, ale dej se brzy do kupy
17. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi a co na to lekar? bola si u neho? inak na slovac v takom stave no neviem... :confounded:
17. zář 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 zítra ráno pokud nepřijde nějaká změna tak naklušu k doktorce. Jinak mi ale nic neni jen to zvracení a minulý týden tak chřipka. Ale jsem celkově oslabená jak moucha :fearful: třeba se dám zrovna v termálech do kupy :slight_smile:
17. zář 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ale prave v tych termaloch sa to moze aj zhorsit takze navstevu dr by som velmi neodkladala :wink:
17. zář 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 každej měsíc jezdim k léčitelovi do Jičína a včera jsem tam zrovna byla. Nějak nade mnou čaroval rukama- to strašně pálilo a řikal že se tělo ještě úplně nesrovanlo s tim že jsem potratila. Tak mi dal fůru nějakejch preparátů na srovnání harmonie těla a je fakt že jsem si to vzala včera večer poprvé a cítím velký zlepšení. Já doktorům moc nedůvěřuju víš. Jsem spíš na alternativní medicínu. Už 4 roky užívám léky z ajurvédský medicíny. Měla jsem od narození silný astma. Každej rok už od malička jsem musela být 6 týdnů v lázních a zhoršovali se mi i alergie a tehle pán mě z toho dostal. Letos jsem ani v pylový sezoně neměla ani jeden astmatický záchvat a to jsem je mívala třeba i 3x týdně. Teď mi řekl že v listopadu budu zase čekat miminko :grinning: :grinning:
18. zář 2007 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka tak o ajurvede nieco viem a pride mi to dobre ak pomaha, lebo ja dr vobec nemam v laske, stale sa hrabu v niecom co nieje podstatne a ten koren, ktory sposobuje chorobu si nevsimnu.... :wink:
18. zář 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek